Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87301) Citroware


Citroware
addikt

Ha már Barca. 4:0 Ki gondolta volna, hogy ez az eredmény nem a véletlen műve, mert hogy jól reprezentálta az azóta is tartó formát... :))

(#87302) Tibiajax válasza Citroware (#87301) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hehe, még mindig ezen az uborkaszonos sörfoci-eredményen csüngsz?.. :) relaxálj nyugodtan, sok esélyük nem lenne tétmeccsen a katalánok ellen, legyenek bármekkora örületes formában is a vigyori ex-béfaubés faszival
: ))

(#87303) DeathAdder válasza Citroware (#87301) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem vagy még mindig teljesen képben :D
(bár az mondjuk meglepett h mezőnyben, helyzetekben, játékban mennyire partner volt velük a sziti, de még akkor is kaptak egy négyest... :DDD )

(#87304) Citroware válasza DeathAdder (#87303) üzenetére


Citroware
addikt

De a City ellen már kb a legjobb kezdővel állt fel a Barca, ezt a Barcát most is tudnánk kb ennyire verni mert félig tartalékos volt és Mathieu átengedne pár gólt, ja és a City-t mi is tudjuk verni ennyire, még kiállítás okozta előny nélkül is (lásd tavasszal). :DDD
Szerintem ha BL-ben találkoznánk most a Barcával, 50-50%, hogy verne-e, vagy mi nyernénk. Ugyanis ők nem bírják a pressinget. Meg lehetne őket verni.

[ Szerkesztve ]

(#87305) DeathAdder válasza Citroware (#87304) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ne ne ne kérlek.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#87306) balazs025 válasza Tibiajax (#87291) üzenetére


balazs025
senior tag

Sajnos már a szezon elején látni lehetett, hogy fizikálisan nincsenek a toppon. Most jött egy hétközi mérkőzés és egyszerűen nem bírták, megfelelő cserék, pedig nincsenek. Bár nem tudom, hogy így hogy akarnak EL-t vagy akár BL-t.

(#87307) venember83 válasza balazs025 (#87306) üzenetére


venember83
nagyúr

Majd jön a kínai tőke, s akkor majd építkeznek. Remélhetőleg nem az Inter példáját követve, ahova ugyan érkeztek jó játékosok, de úgy tűnik, ismét edzőcsere lesz az eredménytelenség miatt.

(#87308) szami777 válasza Citroware (#87304) üzenetére


szami777
addikt

50-50 egy barsza ellen.
Jól kilogikáztad Citro. :DDD

"Ugyanis ők nem bírják a pressinget. Meg lehetne őket verni."
Mintha te írtad volna, hogy a pool a pressinget nem tudja csak jó esetben egy félideig nyomni, mindig elfárad a csapat és utána jön a baj.
Ha már így nyomod a nyári felkészülési győzelmet, és azokból indulsz ki, említsd már meg pls a Mainz elleni meccset is. XD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87309) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

..Nyáron már a játékos apjával, Neymar da Silva Sr.-ral tárgyaltak a szerződés részleteiről. Idősebb Neymar 25 millió eurós fizetést kért fiának, egy magángépet a brazil válogatott mérkőzéseire való utazáshoz, egy szállodalánc indítását a fiú nevével, valamint azt, hogy a klub rendezze a gyerek 45 millió eurós adótartozását.

:DDD
kész...

(#87310) DeathAdder válasza szami777 (#87308) üzenetére


DeathAdder
veterán

szerintem trollkodik, legalábbis egyre jobban akarok hinni benne ;]
Amúgy nem is az a baj, mert 90 percen át senki sem bírja a pressinget, de a pool is simán zavarba hozható egy kis pressinggel, még egy swansea által is, ahol csak sigurdson, rutlage, fer, britton, baston nyomták de az is elég volt hogy 30 percig nagyítóval keressük a labdát, nem egy neymar messi suárez meg a tököm tudja ki játszik még a bárszában ott mögöttük... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87311) szami777 válasza DeathAdder (#87310) üzenetére


szami777
addikt

A baj az, hogy nem trollkodik. :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87312) 7600 GS válasza Tibiajax (#87309) üzenetére


7600 GS
addikt

45 milió euró az azért sok pénz.

(#87313) Napfénysüti válasza szami777 (#87311) üzenetére

Én is így gondolom. :DDD

Més que un club!

(#87314) #04441088


#04441088
törölt tag

Este United-City meccsre mit tippeltek?

(#87315) Richard! válasza #04441088 (#87314) üzenetére


Richard!
addikt

0:3

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#87316) Citroware válasza DeathAdder (#87310) üzenetére


Citroware
addikt

De a Barca nem pressingel, azok csak járatják a labdát lassan. :DD Ezért mondom, hogy nem ízlene nekik a 'pool játéka. Nem véletlen gyepáltuk meg őket 4-gyel. :DDD Egy éles meccsen is maximum szoros lenne a párharc.

Az hogy a City-t otthon megverték emberelőnyben, az egy dolog. A City-t mi is tudnánk verni hazai pályán, jelenlegi formát tekintve szerintem a 'pool jobb Angliában még a Citynél is.

[ Szerkesztve ]

(#87317) Richard! válasza Citroware (#87316) üzenetére


Richard!
addikt

Hűha :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#87318) Tibiajax válasza Richard! (#87317) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én már feladtam....

(#87319) venember83 válasza Tibiajax (#87309) üzenetére


venember83
nagyúr

Igazán belevehette volna az én adóhátralékom és a lakáshitelem összegét is, ezek már tényleg nem komoly tételek. :U

Elborult emberek ezek a futballisták/ügynökök.

(#87320) Citroware válasza Richard! (#87317) üzenetére


Citroware
addikt

Nem értem, mit értetlenkedtek. Aztán meg majd lehet csodálkozni, ha netán a jövő évi BL-ben összetalálkoznak és fognak szaladni a Barca játékosok tátott szájjal a f.szerdőben mint most augusztusban. :DDD

És ezzel nem azt mondom, hogy a Barca nem jobb csapat, mert szerintem jelenleg azért még jobb, de az ő lassú passzolgatós játékuknak nem fekszik az a dinamizmus, amivel lerohanná őket a 'pool.

Én 'pool szemszögből nézem, jelenleg a 'pool taktikájával a Juventust nehezebb lenne legyőzni, mint a Barcát. Mert a Juvénak olyan védelme meg taktikája van, hogy az megölné a 'pool játékát. És ezzel nem azt mondom, hogy a Juve jobb, mint a Barca, mert a Barca sokkal erősebb csapat, csak azt, hogy a játékstílust nézve durván meg tudnák szívni, míg a Juve nem.

[ Szerkesztve ]

(#87321) 7600 GS válasza #04441088 (#87314) üzenetére


7600 GS
addikt

United ezt most szerintem viszi 1 góllal.

(#87322) szami777 válasza Citroware (#87320) üzenetére


szami777
addikt

A Sevilla is tátott szájjal járt a faszerdőben?

Azt kéne megértsed végre, hogy hiába pressingelne a pool, az egyéni teljesítményt nézve a Barcelona jobb játékosokból áll, 1v1-ben alapból verve lenne a pool, úgy kipasszolnák az össze-vissza rohangáló Liverpoolt, hogy csak néznél, mint hal a szatyorban.

(#87314) staker

Csatlakozom 7600 GS-hez, én is United győzelmet várok. Annyira ordít ez a jelenlegi forma érte, hogy ma elverik a cityt. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87323) Richard! válasza Citroware (#87320) üzenetére


Richard!
addikt

lassú passzolgatós játék
:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Én is feladtam Tibi

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#87324) Citroware válasza szami777 (#87322) üzenetére


Citroware
addikt

1. A Sevillának más a játéka.
2. Ők örülhettek, hogy volt annyi szerencséjük, hogy egyáltalán a félidőben úgy jöhettek ki, hogy még van esélyük.
3. Akkor nem volt olyan jó a 'pool, mint most.
4. Moreno egymaga elintézett a 3 kapott gólból 2-t, most ő nincs benne a kezdőben.

(#87325) 7600 GS


7600 GS
addikt

2. Ők örülhettek, hogy volt annyi szerencséjük, hogy egyáltalán a félidőben úgy jöhettek ki, hogy még van esélyük.

Jézusom

(#87326) Citroware válasza 7600 GS (#87325) üzenetére


Citroware
addikt

Láttad a meccset? 1:0 volt az állás de szerencséjük volt, hogy nem 2:0 vagy 3:0 mert az lett volna reális akkor. Onnan már nem hiszem, hogy megfordult volna a második félidőben.

[ Szerkesztve ]

(#87327) L_YKing válasza Citroware (#87326) üzenetére


L_YKing
addikt

Volna lehet ha talan de megse lehetseges.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#87328) szami777 válasza Citroware (#87326) üzenetére


szami777
addikt

Ha a nagyanyám sárga lenne és csilingelne, Ő lenne a villamos.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87329) Citroware válasza szami777 (#87328) üzenetére


Citroware
addikt

Pedig jó dolog kielemezni a lehetőségeket. Sokszor az dönt egy meccsen, hogy a kapufáról befele vagy kifele pattan a labda. Főleg ha kétszer-háromszor is történik ilyen szerencsén múló eset egy meccsen, és néha pont úgy jön ki, hogy mindegyik alkalommal ugyanazt a csapatot segíti. Aztán lehet mondani, hogy ez a jobb, vagy az a jobb... :U Néha jobban bele kéne nézni a játék képébe.

[ Szerkesztve ]

(#87330) 7600 GS válasza Citroware (#87326) üzenetére


7600 GS
addikt

Be kellett volna verni talán a helyzeteket. :D

(#87331) Citroware válasza 7600 GS (#87330) üzenetére


Citroware
addikt

Sikerült is, csak a bíró nem adta meg a gólt. :DDD Mondjuk lehet, hogy tényleg befújható volt lesnek.

[ Szerkesztve ]

(#87332) BenHans


BenHans
addikt

Nem értelek titeket... A jelenleg 8. Celta és a 13. Alaves is megverte a Barcelonát.
A 'poolt meg csak a Burnley tudta legyőzni, ráadásul a besztlígben a kisebb csapatok is sokkal erősebbek.

Der Ball ist rund, és impossible is nothing, főleg ha Ter Stegen és Mathieu is ott van a kezdőben. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#87333) Enzolord válasza szami777 (#87328) üzenetére


Enzolord
addikt

VAgy, ha a nagyanyámnak töke lett volna, ő lett volna nagyapám.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#87334) DeathAdder válasza Citroware (#87320) üzenetére


DeathAdder
veterán

"lassú passzolgatós játék"
Ezt azért ne reklámozd nagyon :D

(#87335) Napfénysüti

Lehet megvan Sztbeni utódja a topikban? ;] :DDD

Més que un club!

(#87336) venember83 válasza Napfénysüti (#87335) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerencsére azóta sokat fejlődött az infrastruktúra. :K

(#87337) Citroware válasza DeathAdder (#87334) üzenetére


Citroware
addikt

Hát de nem az? Nem csinálnak semmit, csak állnak mint a fasz, meg lassacskán oldalfele passzolgatnak, aztán előrerúgják amikor valaki üresbe szalad, az beadja laposan aztán a nyikhajról bepattan félméterről a kapuba, amit amúgy nagyanyám is belőne, és 50 ilyen gólt lő a szezonban amitől aranycipős meg stb.
:C

[ Szerkesztve ]

(#87338) DeathAdder válasza Citroware (#87337) üzenetére


DeathAdder
veterán

tuti hogy trollkodsz xd

(#87339) szami777 válasza Citroware (#87337) üzenetére


szami777
addikt

Mondanám hogy most magad alatt vágod a fát, de már kva rég levágtad. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87340) NyxNyxNyx válasza Citroware (#87337) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja oldalra akarnak passzolni, csak bénák, ezért néha véletlen előre lövik amiből gól lesz, mert mindig szerencséjük van és nekik fúj a bíró.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#87341) máyköl válasza Citroware (#87337) üzenetére


máyköl
veterán

Anyám borogass...
Menthetetlen vagy. :U

(#87342) Cartevo


Cartevo
őstag

Érdekelne, hogy leköptök, amiért 1 Vasas-divatszurkoló vagyok? :F

(#87343) #16514048 válasza Cartevo (#87342) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igen.

(#87344) Enzolord válasza Cartevo (#87342) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem azért köpünk le.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#87345) Citroware válasza NyxNyxNyx (#87340) üzenetére


Citroware
addikt

Ezt tökéletesen megfogalmaztad. :DD

(#87346) Napfénysüti

Tibi: tegnapi meccsünket felvettük, volt egy k*rvaszép látványos védésem gondoltam bedobom ide, hát bakker nem akkor volt "részeg" az operatőr és kb a fél testem nem is látszik a videón? :DDD

Més que un club!

(#87347) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Kellemes dézsavú a digin

(#87348) venember83


venember83
nagyúr

Juve - Samp: 2-0 kilenc perc után, és játszik Marci végre!!! :))

[ Szerkesztve ]

(#87349) szami777


szami777
addikt

Persze hogy ennek a fos west hamnek pont ma kell jol játszania...
Érik a 2-0

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87350) DeathAdder válasza szami777 (#87349) üzenetére


DeathAdder
veterán

Örülj neki vaZeg, ebből a fosh sorozatból csak kiesni éri meg :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.