Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87651) Ringman válasza Tibiajax (#87650) üzenetére


Ringman
nagyúr

mert argentin.

manaj lett volna, de ő a pescaraban van kölcsönben, más fiatal nincs az első keretben.

marha jó, hogy miangue játékperceit nagatomo/d'ambrosio kapja meg, kukoriét meg melo/medel.

ez az első csapat névsora - ennek a fele kuka, a maradéknak a fele padra még ok kategória.
[link]

nagatomo még a crotoneba se férne be.

(#87652) Tibiajax válasza Ringman (#87651) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megcsinálták ezt a szép, vattaúj csapattablóképet, aztán már küldték is haza az edzőt..
dilettáns egy klub ez :D de így szeretjük

(#87653) Citroware


Citroware
addikt

Úgy hallom most már rendszeresen az Arsenal induló zenéje a Requiem for a Dream lett. :DD Nagyon jó zene, ugyanakkor nagyon találó a csapat eredményei számára. :C

(#87654) NyxNyxNyx válasza Citroware (#87653) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szép kis szurkoló vagyok, elfelejtettem a meccset. :D Köszi, hogy írtad. Eljátszogattam meg netezgettem itt, pedig direkt ezért keltem fel.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#87655) Ringman válasza Tibiajax (#87652) üzenetére


Ringman
nagyúr

még a végén zanetti is le fog ülni a padra, palacio lehet másodedző is ;]
de inkább jöjjön simeone, aztán legyen rend az öltözőben.
+ normális menedzsment is kellene.

(#87656) venember83 válasza Tibiajax (#87649) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor már inkább Anglia és a MU pl. Ott jobb a fizetés, de mondjuk a kihívás ügyében nem tudok dönteni, hogy nagyobb vagy kisebb...

(#87657) szami777 válasza NyxNyxNyx (#87654) üzenetére


szami777
addikt

"pedig direkt ezért keltem fel."

Délután egykor.... :DDD ;]
Ha nincs meccs, akkor mikor keltél volna? :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87658) máyköl válasza Tibiajax (#87649) üzenetére


máyköl
veterán

Értem én az iróniát, de nincs ma az a hülye, aki az Interbe menne, pláne nem Madridból.
MU vagy Chelsea lesz a befutó Jamesnek szerintem. Akkor már nagyobb esélyt látok Kovacic visszavételére.

(#87659) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

szorongat a szpörrrsz... hűűha

(#87660) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Bazzeg pedig egy szabadrúsgás onnan milyen jó lett volna... köcsög bíró

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#87661) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

fúú walcott ha bemegy az a bikázásod a ficakba... ááááá

ez az, dörögjenek azok az ágyúk, ágyúsok.

(#87662) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ez az, 1-0. meg kell nyerni ezt a meccset gyerekek.
bajnokok lesztek idén.. csak tartsatok ki

(#87663) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Kapjunk már egy értelmes gólt, mert megőrölök ha mindig ilyen balfasz gólokkal kapunk ki döntetlenezünk.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#87664) szami777


szami777
addikt

Ezt a gólt Gyuricza is megirigyelné. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87665) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#87663) üzenetére


KisTücsök
addikt

Most már ezt remélem kibírjátok.

(#87666) Citroware válasza KisTücsök (#87665) üzenetére


Citroware
addikt

Idén a statisztikát nézve a Spurs védelme a legjobb. Ma sem szerzett gólt nekik az Arsenal. :DDD Nem hiszem, hogy a végén fog.

(#87667) NyxNyxNyx válasza Citroware (#87666) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha Alderweireld az elején is sérült lett volna, akkor nem nekünk lenne a legkevesebb kapott gólunk. Hiányzik nagyon. Még az indításai is sokkal jobbak, mint a legtöbb védőnek.

Nem bántam volna, ha az az Eriksen szabadrúgás beakad a végefele.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#87668) DeathAdder


DeathAdder
veterán

úgy látom özil ma is hozta a rangadós formáját
_______
miért kell minden pool meccset pont ennek a kretén somosnak közvetíteni :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#87669) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#87668) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem bírja a tag a pressinget, márpedig egy rangadón kapni fogod.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#87670) Citroware


Citroware
addikt

Én nem értem ennyi helyzetet hogy lehet kihagyni. Ez a 'pool sorsába van írva, akárki a menedzser, akárkik a játékosok, már évek óta ez a csapat a kihagyott helyzetek királya.

(#87671) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Liverpool :C
nem játszanak szép focit.. :((( :D

(#87672) Citroware válasza NyxNyxNyx (#87667) üzenetére


Citroware
addikt

[link] :DD

[ Szerkesztve ]

(#87673) Ringman válasza Tibiajax (#87652) üzenetére


Ringman
nagyúr

kíváncsi vagyok, hogy a veretes crotone ellen sikerül-e kikapni, mindenesetre rano kezdett, szóval kapott gól is lesz.

(#87674) Tibiajax válasza Ringman (#87673) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD
amúgy sztem döntetlen lesz, kb...
: )

(#87675) Ringman válasza Tibiajax (#87674) üzenetére


Ringman
nagyúr

lehet még sem, mert megsérült és lecserélték.
sajnálom a srácot (sokat is sérült meg egyébként is több volt benne, csak mentálisan nem bírja), de a csapatnak jobb lesz így.

(#87676) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Az RB Leipzig holtversenyben a Bayern-nel veretlenül az első a Bundesligában. Mi a Zisten

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#87677) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#87676) üzenetére


DeathAdder
veterán

bunda

(#87678) Richard! válasza NyxNyxNyx (#87676) üzenetére


Richard!
addikt

Lipcse gazdag város. Nem kevés összeget öntöttek a csapatba az elmúlt években.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#87679) Ringman


Ringman
nagyúr

nézem az inter meccset, bár ne tenném.

ekkora reménytelen és kilátástalan fost nem tudom, h mikor láttam utoljára. pioli sem fog csodát tenni, csoda ha nem zavarják el 7-8 meccs múlva.

amilyen gyenge a palermo-crotone-pescara hármas, szerintem 40 pont már elég lesz a bennmaradáshoz.
ha ma a 0-0 marad, akkor 25 pont kell már csak 26 meccsen, az meg kaszinósgyurival is teljesíthető.

barbosa meg beszólt az argentin klikknek, hogy nem játszik, vagy mifasz van vele?

(#87680) NyxNyxNyx válasza Richard! (#87678) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért az se semmi, hogy 2 csapat áll 2 ponttal a tabella legalján. Ennél még a Sunderland is jobb.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#87681) szami777


szami777
addikt

Kezdődjön a két hetes válogatott szünet.
Juhhé...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87682) KisTücsök válasza szami777 (#87681) üzenetére


KisTücsök
addikt

:O

Ez jót tesz a csapat lendületének is.

(#87683) forceberg


forceberg
veterán

Érdemes volt Alvest lepasszolni...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#87684) szab.tam


szab.tam
nagyúr

suarez szándékosan kiharcolja magának az 5. sárgát, hogy egy olyan meccsen legyen eltiltva, amelyiken nem is játszana.

itt azért a szövetség helyében belenyúlnék a dologba.
szépen visszaállítanám a 4 sárgáját...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#87685) L_YKing válasza szab.tam (#87684) üzenetére


L_YKing
addikt

Pedig megerdemelte... De nem ertem en sem ezt az egeszet, viszont erre barmilyen szabalyt hozni.. Szinte lehetetlen. Neymar miert nem tudja befejzni 1v1-be?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#87686) DeathAdder válasza L_YKing (#87685) üzenetére


DeathAdder
veterán

hombre, már a 3 pont se elég? ;]

(#87687) Tibiajax válasza L_YKing (#87685) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

[link] csak hogy még jobban fájjon a szíved...
volt valaha egy ilyen Neymar is igen, annak idején még őt vették meg - elvileg -, nem egy lóvéval teli puhapöcsöt

(#87688) L_YKing válasza Tibiajax (#87687) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem az, hogy puhapocs.. Olyan aszisztot adott most is, hogy csak lestem, de ez mar a sokadik 1v1 helyzete amit kihagy...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#87689) Cartevo válasza szami777 (#87681) üzenetére


Cartevo
őstag

Lesz idő elgondolkodni a Züllői úton.

(#87690) Richard! válasza L_YKing (#87688) üzenetére


Richard!
addikt

De igen. Egy gyámoltalan puhapöcs. Nagyon sajnálom, hogy nem akar úgy játszani, mint Brazíliában.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#87691) L_YKing válasza Richard! (#87690) üzenetére


L_YKing
addikt

De miert? Meg van illetodve vagy mi a szar? Mondjuk a fontosabb meccseken meg belovo szo nelkul. Mindig valahogy Messire akarnak rajatszani, jo lenne ha mind a 3-an lodoznek a golokat nem csak Suarez es Messi... :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#87692) Tibiajax válasza Richard! (#87690) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor nem csak én látom így...
Junior végignézted a videót, amit linkeltem?
nekem ne kezdd el bemagyarázni, hogy a videón látható gólok kivitelezései, meg úgy cakkpakk a srác játéka illetve az, amit a nou campban most már hónapok óta elbohóckodik, hogy leveszi a labdát sarokkal meg táncol a tizenegyesrúgáskor bzmeg, az köszönő viszonyban lenne egymással. ne..
azt gondolom, hogy a derék kis Neymarunkat olyan szinten telenyomták már lóvéval, olyan jó dolga van Barcelonában, h időközben egyszerűen volt lehetősége elfelejteni önmagát.. azt a Neymar-t, akit a Santosban lehetett megcsodálni, akit emlékszem még az új Pelé-ként is emlegettek
és ezért rohadtul kezd már tele lenni vele a hócipőm
az egy dolog, h a jó kis kesehajától ami braziliában volt megszabadult és már nem azt hordja (nekem úgy volt Neymar), de mintha azzal a munkásságát is eldobta volna, amit a pályán mutat
értem én, hogy kemény két évvel már idősebb lett azóta, meg új közeg, de azért nem egy stoke citybe ment, vagy az angol harmadosztályba a csonttörők közé, mégiscsak egy technikás, támadó-jellegű bajnokságban van szerencséje játszani szegény lelkemnek heti millió euróért. oké vegyen minden második nap magának gyémánt fülbevalót nem gond, sőt, én veszem meg neki, de miért nem láthatjuk a santos-os Neymar-t a Barcában?... miért nem láthatunk semmit azokból a szólókból már?

(#87693) L_YKing válasza Tibiajax (#87692) üzenetére


L_YKing
addikt

Vegig persze de azert osszehasonlitani sem lehet a ket bajnoksagot meg o ott az a szemely volt aki a csapatot a hatan vitte, spanyoloknal ez mashogy megy. Komolyabb bajnoksag komolyabb vedok, teknika meg megvan nem azt varom tole amit a santosban csinalt, hogy egyedul vegigviszi a palyan hanem azokat a kurva 1v1eket ugy oldja meg, hogy a reakciom: "aztakurvaaa" legyen.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#87694) adise válasza Tibiajax (#87692) üzenetére


adise
őstag

1. akkor az lenne a baj, hogy önző kb.
2. azért a két bajnokságot összehasonlitani :S itt azért nem engedik meg ezt a védők. Kb mintha én lemennék ovisok közé és szolozgatnék a grundon. Attol még jobbak között nem menne.

(#87695) Richard! válasza adise (#87694) üzenetére


Richard!
addikt

1. Nem, nem lenne baj, mert 1v1-ben bárkit képes megverni.
2. Nem engedik, azaz rúgják, ahol érik. Persze, hogy elmegy a kedve...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#87696) Tibiajax válasza L_YKing (#87693) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna itt vagy [link]
:D :D
rohadt jó h ilyen fasza kameraállásból vették pont

de basszus, milyen lehet már ilyen gyepen játszani, istenem.. van vagy 2centi magas, szőnyeg, rajta jó kis könnyű cipővel.. ezen még én is jól játszanák

(#87697) máyköl válasza L_YKing (#87691) üzenetére


máyköl
veterán

Ő sokkal pénzcentrikusabb mint Messi vagy Suarez.
Biztos vagyok benne, hogy egy jobb fizetésért zokszó nélkül átjönne Madridba, míg ez az előbb említett 2 játékosról nem mondható el.

(#87698) venember83 válasza Tibiajax (#87692) üzenetére


venember83
nagyúr

A Sevilla utáni 3-0 után, és figyelembe véve a katalánok csatársorát, nem vagy te egy kicsit telhetetlen? :U

(#87699) L_YKing válasza máyköl (#87697) üzenetére


L_YKing
addikt

Hiszen a PSG is ajanlott olyanokat amit ezer evig sem tudnek osszeszedni. Szerintem nem menne el, viszont ebben az agyonrugdosassal egyetertek.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#87700) szab.tam válasza L_YKing (#87685) üzenetére


szab.tam
nagyúr

spori akkor lett volna a tuti, ha odamegy, és megkérdezi:
szeretnél egy sárgát? hát, pedig most nem kapsz. így jártál. :N

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.