Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73551) 7600 GS válasza L_YKing (#73548) üzenetére


7600 GS
addikt

Félig bunkó, ilyet sem hallottam még. :D

(#73552) Enzolord válasza BenHans (#73541) üzenetére


Enzolord
addikt

Piqué kivételével egyet értünk..
De hát ő Unitedes volt... ;] ;]
De a másik kettőt én is rühellem, habár a Barcát szeretem.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#73553) BenHans válasza Tibiajax (#73550) üzenetére


BenHans
addikt

:DDD

------

Üdv újra otthon Luciano Spalletti! (minden forrás biztosra veszi, nemsokára bejelentés) 3 bajnoki ezüst, 2 kupa + 1 szuperkupa győzelem :) Ha már tényleg nem sikerülne a Scudetto, akkor elfogadnám a 4. ezüstöt az Inter mögött. De ebből még bármi is lehet! :)

Enzolord: Én az az állatfajta vagyok aki összességében kedveli a Realt és a Barcát is. :B Avagy hogyan ne szeretnék egy Ronaldinho-t és egy Roberto Carlost is. :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#73554) Enzolord válasza BenHans (#73553) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem a Lazio mögött?? :DD :DD :DD

Gyerekek, a United egy félidő alatt 2 gólt is rúgott...
Mi folyik itt Gyöngyösön??? :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#73555) BenHans válasza Enzolord (#73554) üzenetére


BenHans
addikt

Az kéne még. Jó kis csapat a Lazio ott a 9. hely környékén, de még 1-2-fokkal feljebb is belefér ha már olyan rendesek hogy szinte csak azok ellen nyernek akikkel nekünk segítenek(Fior/Inter) egy Carpi ellen meg jó az X. :D

---

Már akartam is kérdezni hogy nézed-e. 2 kapura tartó lövés 2 gól, de van még egy félidő. :) Nehogy LvG kitaláljon valamit és lemásoljátok a Roma Milan elleni 2. játékrészben mutatott produkcióját, mert akkor még az X is veszélyben lehet.

[link] Nem túl jó ómen ilyen nevekből védelmet csinálni. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#73556) Enzolord válasza BenHans (#73555) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem tudom nézni, mert persze, hogy ilyenkor nincs egy tetves működő stream se..
De én is tartok a csodavédelemtől.. :)
És hol van a sz@rt se érő 70%os labdabirtoklásunk?? ;] ;] ;]

Király ez a kép.. :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#73557) #16514048


#16514048
törölt tag

Az a reakció van Gaal-tól. :DDD

(#73556) Enzolord: stream

[ Szerkesztve ]

(#73558) BenHans válasza Enzolord (#73556) üzenetére


BenHans
addikt

Há' mé' nem szóltál előbb, látod egyből kaptál streamet.

[banok] vagy [livefootballol]

Utóbbinál, ha letöltöd az Ace media playert ([itt bal oldalt]) akkor elég jó minőségben jön a megfelelő linket megnyitva. ;)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#73559) Enzolord


Enzolord
addikt

Köszi Srácok, elindult, és persze, hogy 2:2
Mi az édes anyukámnak kínzom én magam.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#73560) Tibiajax válasza BenHans (#73553) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

De ebből még bármi is lehet
ja, kb majd az, h a Juve nyer ismét
aztán lehet hozsannázni mindenkinek, mennyire balfasz volt az Inter mennyire császár volt idén is a Juve, a döbbenetes rajtot követően

(#73561) BenHans válasza Enzolord (#73559) üzenetére


BenHans
addikt

Hát ez már több mint érdekes párhuzam(amit múltkor kifejtettem...). Mi hasonló körülmények között játszottunk 3-3-at a Chievo ellen, aztán jött a Milan elleni 1-1 és Ciao Rudi. Most szurkolj hogy 1-1 legyen vasárnap a Pool ellen és lesz nektek is új edzőtök. :D

Tibiajax: Elismerésem a Juvénak ha idén is bajnok lesz, és emelem kalapom szeretett balf*sz csapataink előtt és a kevésbé szeretett Napoli előtt is hogy valahogy akkor is bajnokká tudnák tenni a Juvét ha a Serie B-ben lenne.

MÁS: Egy jó megmozdulása nem volt Iturbénak a Bournemouth-ban 40 perc alatt, sőt szépen asszisztált egy WestHam gólt megelőző leforduláshoz. Aztán lehet később rám cáfol, mert ez csak a bemutatkozó meccse volt, de nem épp úgy mozgott hogy sok esélyt lássak erre. Örülhetünk ha kifizetik a kölcsön+vételt, így nem bukunk rajta olyan sokat...
A tehetsége pedig szerintem meglenne, meg nagyon akar, csak fejben nincs ott.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#73563) Napfénysüti

Bakker Tibi: tegnap edzőmeccsem volt este, kapuban álltam. Erre nem lőttem négy kapufát amiből hármat lazán félpályáról engedtem el? Evett az ideg rendesen hogy egyik se akadt be centik híján. Az ellenféltől a végén nem azért dícsértek mert jól védtem (nyertünk 6-3-ra) hanem mert szépeket lőttem. :DDD
Átkeresztelem magam Rogerio Ferire. ;]

Més que un club!

(#73564) Tibiajax válasza Napfénysüti (#73563) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nice..
ki az a Rogerio Feri?

(#73565) Napfénysüti válasza Tibiajax (#73564) üzenetére

Rogerio Ceni után gondoltam szabadon. Ha már egy gólerős kapus volt és tőlem se áll távol hogy portásként gólokat lőjek. :)

Més que un club!

(#73566) Andris837


Andris837
senior tag

Werder Bremen: tetszik nekik Kleinheisler elszántsága

Kíváncsi leszek mi lesz ebből az ügyből. Biztos vagyok benne, hogy megállná a helyét a Bundesligában. Véleményem szerint azonban a téli átigazolási szezonban nem fog létrejönni a transzfer a Vidi és a Bréma között.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#73567) Tibiajax válasza Andris837 (#73566) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..hát meg ugye nagy gólt rúgott Norvégiának is

(#73568) L_YKing


L_YKing
addikt

[link] Tibikem, pont az ilyenek mrgmozdulasai miatt csipem ezt a figurat. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#73569) pohár


pohár
félisten

hát nem gyenge a Pool - Arsenal meccs, nem mondom :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#73570) Dinter


Dinter
addikt

Minyólé :))

(#73571) KisTücsök válasza Dinter (#73570) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

Akkor már miért ne Ádám?!

Ugyanolyan balfasz mindkettő.

(#73572) pohár válasza Dinter (#73570) üzenetére


pohár
félisten

Giroud beleért fejjel, azért tűnt úgy, ahogy

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#73573) itouchfan


itouchfan
senior tag

Óriási meccs!!! :DD

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#73574) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Tetű bíró is másodpercekkel a vége előtt lefújja, amikor 2 az 1-ben kontrázunk, ráadásul még állt is a játék a hosszabbításban. :(((

(#73575) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ezek ketten mindig rohadt jó meccseket nyomnak egymással..

(#73576) szami777 válasza KisTücsök (#73574) üzenetére


szami777
addikt

De legalább Hiddink veretlen.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73577) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Leicester Tottenhamben is győzött... mit lehet erre mondani még?

(#73578) L_YKing válasza Tibiajax (#73577) üzenetére


L_YKing
addikt

Azt hogy baxak meg... Vittek a mixem. :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#73579) KisTücsök válasza szami777 (#73576) üzenetére


KisTücsök
addikt

Bekaphatja. Everton meg Arsenal ellen meg felmegy sünibe, mi? Remélem le meg egy hatossal. Szerintem nem ezért hozta ide Abra. Részemről semmit nem fog jelenteni ha megnyeri az FA kupát, de a bajnokságban meg minden héten ezt kell látom, és ilyen 10-15 körül fog végezni, amikor ha egy kicsit összekapnák magukat, meg bátrabban játszatná őket, a végére simán odaérhetnének az első 8-ba.

Nézted amúgy? Tíz perc volt még a meccsből, hogy megnyerjük. Tíz. A tízből legalább nyolcon a mi térfelünkön volt a labda. A mezőny talán legszürkébb, legsemmilyenebb csapata ellen. Hazai pályán. A hétvégén meg ne született volna olyan eredmény, ami ne nekünk kedvezett volna. Erre képesek elbaszni. Persze, a bíró is tehet egy szívességet, ma különösen, de akkor is. WBA. Hazai pálya.

Lehet most már egy darabig szüneteltetni kéne a meccsnézést.

(#73580) L_YKing


L_YKing
addikt

Carlos Bacca goljat tessek megnezni, nem gyenge golt rugott csori Carpinak... :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#73581) Citroware


Citroware
addikt

Szerintetek hogy fog alakulni a PL?

Gondolom az Arsenal és a City fog küzdeni a bajnoki címért, de a Leicester is annyira jól áll és annyi előnyük van, hogy most már ha kipukkadnak, is beérhetnek nemzetközi kupát érő helyre.
A 3.-4. helyre reális esélye van tehát a Leicesternek, a MU is esélyes, Spurs, Liverpool. E négyes közül véleményetek szerint melyik kettő lesz ott a végén a BL helyen?

(#73582) lacy86 válasza Tibiajax (#73575) üzenetére


lacy86
addikt

Most gyorsan megneztem az osszefoglalot.
Livepool 3 goljabol 2 szerintem a kapuse volt.
Masreszt a vedekezes mind 2 csapat reszerol most eleg kaki volt!

Barca
En olyan golt talaltam ami csak eppen "becsurgott" a kapuba
Ez lenne az?! 😎

(#73583) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#73577) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most már nagyon remélem hogy leamortizálódnak. Nem is értem hogy vannak ennyire fent a tabellán. Mindenki ellen bunkerfocit játszanak? 2 helyzetük volt egész meccsen, meg a múltkor is szinte mindből gól született, legalább hatékonyak, de tisztelni ezért nem fogom őket.

Dembele nélkül úgy látszik szart se érünk.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#73584) Citroware válasza NyxNyxNyx (#73583) üzenetére


Citroware
addikt

Az utóbbi 2-3 hétben így játszanak valóban, de előtte egész évben szép és gyors támadójátékot játszottak. Egy-két hete megtört valami, mert alig rúgnak gólt, ezt a mostanit is csak éppenhogy behúzták.

(#73585) Tibiajax válasza Citroware (#73584) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..de azért behúzták
:D

(#73586) Napfénysüti válasza lacy86 (#73582) üzenetére

Ez a Mignolet gyerek tegnap elég vakon volt... :U

Més que un club!

(#73587) szami777 válasza KisTücsök (#73579) üzenetére


szami777
addikt

Az elso felidot neztem csak. Erdekes volt hogy amint megvolt a vezetes utana szep volt a jatek es voltak nagy helyzetek is. Be kellett volna rúgni, foleg a west brom gol elott volt egy costa ziccer amit nem passzolt le hanem fole bombazta, következő percbe golt kaptunk es teljesen impotens lett a csapat. :( :(
Egy jo hazard nagyon nagyon hianyzik most.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#73588) lacy86 válasza Napfénysüti (#73586) üzenetére


lacy86
addikt

... es akkor meg a Bogdan gyereket fikazza Klopp is :(((

(#73589) Enzolord


Enzolord
addikt

Messi vs Álvarez
Hát ez hatalmas.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#73590) #84221696 válasza Enzolord (#73589) üzenetére


#84221696
törölt tag

Milyen jól elvigyorognak rajta! 😄

(#73591) máyköl válasza Enzolord (#73589) üzenetére


máyköl
veterán

Azért meg kell hagyni, nem sok genyább csapat van ennél az Espanyolnál...
Bár az Atletico vetekszik velük stílusban.

(#73592) nextman válasza lacy86 (#73588) üzenetére


nextman
aktív tag

Mikor fikazta?

(#73593) Enzolord válasza nextman (#73592) üzenetére


Enzolord
addikt

Amikor azt mondta, hogy nem gördít akadályt az eladása elé..
És a padra se ültette le..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#73594) vans? válasza máyköl (#73591) üzenetére


vans?
őstag

Szevasz Hamesz!

hábm bábm

(#73595) nextman válasza Enzolord (#73593) üzenetére


nextman
aktív tag

Hat megertem, hogy ez nem esik jol, de a fikazastol szerintem messze van.

(#73596) lacy86 válasza nextman (#73592) üzenetére


lacy86
addikt

bocsi , nem jol fogalmaztam 😔

Mindenesetre en azert nem kuldenem el az Adamot

[ Szerkesztve ]

(#73597) L_YKing válasza lacy86 (#73596) üzenetére


L_YKing
addikt

En se... Mert a Pool helyeben meg se vettem volna...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#73598) lacy86 válasza L_YKing (#73597) üzenetére


lacy86
addikt

Szerintem nem egy bena sracrol van szo!
Anno biztos nem azert vettek meg mert kellett egy labdaszedo

Masreszt azert egy "neves" csapatnal vedeni " fiatal suhanckent " nem kis stresszel jar ( szerintem )

Biztos van bennem nemi "vedelmezes" mert magyar de en speciel tobbet foglalkoznek vele

(#73599) L_YKing válasza lacy86 (#73598) üzenetére


L_YKing
addikt

Biztos tehetseges de nem egy L'poolba valo... Boltonban (vagy hol) teljesen jo helyen volt. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#73600) máyköl válasza vans? (#73594) üzenetére


máyköl
veterán

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.