Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63301) #84221696 válasza KisTücsök (#63298) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az egész figura egy vicc! :D

(#63302) #84221696 válasza pohár (#63300) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez a török bíró egy ostoba csaló! Már tegnap este is néztem, hogy ez a fajankó hogy-hogy nem látja azt, ami az orra előtt történik?

Ugyanígy csalta el a MU - RM meccset is vagy két éve.

[ Szerkesztve ]

(#63303) forceberg válasza #84221696 (#63302) üzenetére


forceberg
veterán

Ezért nem lesz videobíró, akkor ezeket nem lehetne kimagyarázni...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#63304) L_YKing


L_YKing
addikt

Akkor meg megnézzük, hogy porolja el Di Matteo a Realt? :))
Tegnapi eredményekből kiindulva itt bármi lehet :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63305) pohár


pohár
félisten

a magyar bajnokság szintje körülbelül ;] ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63306) cyberkind válasza pohár (#63305) üzenetére


cyberkind
félisten

Itt se. :K ;) :)

Paranormal Cocktivity

(#63307) szab.tam válasza pohár (#63305) üzenetére


szab.tam
nagyúr

létezik egy törekvés, ami arra irányul, hogy 2050-re legyen egy olyan, robotokból álló focicsappat, amelyik káll az aktuális világbajnok ellen, és megveri.
robocup.

a bme-n tanít a bátyám, a mogin.
hallgatókkal szokott kijárni.

a 2011-es verseny.

elképzelem, ahogy suarez beleharab az egyikbe.
és a becsúszó szerelés is új értelmet kap. :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#63308) vans?


vans?
őstag

Remelem CR ezzel a gollal ujra belelendul a golgyartasba a bajnoksagban is.

hábm bábm

(#63309) szami777


szami777
addikt

Ezt a Real mezt nem tudja megszokni a szemem :DDD

Porto meccsen a bíró megint alkotott.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63310) venember83


venember83
nagyúr

Nem bírom ezt a színészkedő portugált pl. a színészkedései miatt, ám futballtudása káprázatos.

(#63311) 7600 GS válasza venember83 (#63310) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem szeretni kell hanem elismerni. :)

(#63312) szami777 válasza 7600 GS (#63311) üzenetére


szami777
addikt

Az sem árt, ha lehet szeretni is. Elismerni szerintem minden épeszű ember elismeri, csak sokan nem bírják, ahogy én sem. Az előtte lévő zsenik valahogy nem voltak ilyen megosztóak, én képtelen vagyok kedvelni, ez hiányzik egy kicsit nekem manapság.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63313) Tibiajax válasza venember83 (#63310) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Káprázos a fszt... kurva jó felépítése van fizikálisan, villámgyors meg mindig, átlag feletti a dinamikája plusz van arca bevállalni élesben is a szar biciklizéseit. Ennyi az ember, és egyszerűen olyan szinten kihasználja és meglovagolna ezt, h félelmetes..
káprázatos a futball-tudása Pirlonak, vagy Bergkampnak, Xavinak de kiröhögsz, Busquets-et is előrébb sorolom, Neymarnak (bár ő még mindig fejlődik), Messinek, de Rooney is komplexebb, vagy akár a kis Hazard gyerek. vagy Pastore. ők azok, akiknek valóban nagy tudása van, igazi nagy tudása, nem ilyen lőjjük előre neki hadd vigye rá a kapura, berúgja aztán piruettezik a zselés fejével, média meg csak fújja és fújja egyre feljebb, már lassan tényleg nincs hova tovább. a segge legmélye is ki van nyalva
Te de egy olyan felismerést és bokapasszt mint amit adott Messi is a mult heten amikor befutott a védők mögé Buszkeksz, ne félj olyat nem fogysz látni tőle soha. miért? mert nem képes rá. arra születni kell, azt nem lehet tanulni. legalábbis olyan univerzumi szinten, mint ahogy messi zsigerből nyomja pl ezeket.. vagy azok a forintos passzok, amiket Pirlo vagy Xavi ad(ott) nap mint nap, vagy buszkeksz higgadsága és passzai szintén, á.....

nekem ezek a káprázatos dolgok a fociban, nem a gólok száma vagy hogy mekkora sztárt csinál valaki ől a szájbakurt szennymédia

(#63314) L_YKing válasza Tibiajax (#63313) üzenetére


L_YKing
addikt

+1 :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63315) Sickboy25 válasza Tibiajax (#63313) üzenetére


Sickboy25
addikt

like :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#63316) venember83 válasza Tibiajax (#63313) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem vitatkozok veled, mert nyilván bőven van igazság abban, amit írsz, de attól még nem becsülném le zseléshajat. Pl. a Schalke elleni meccsen nem volt biciklicsel, viszont rendkívül jó ütemben és hirtelen kiugrott a védők közül, hogy a jobbról érkező beadást értékesítse, és gólt szerzett. Leginkább a gyorsasága és a helyzetfelismerése lepett meg, mert én is biciklicselekre és megkerülős cselekre számítottam tőle, de megmutatta, hogy mást is tud. Nem magasztalnám, mert nem bírom úgy egyébként sok minden miatt, és rangsort sem kívánok felállítani (nem mérhetők ezek a dolgok, tehát nincs mi alapján objektívan megítélni mindezt), de ettől még nagyszerű futballistának tartom.

(#63317) 7600 GS válasza Tibiajax (#63313) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszönjük mester, legalább nem halunk meg hülyén...

[link]

Bár nem is tudom hogy mi a francnak erőlködök, úgysem lehet megváltoztatni a véleményedet, tudjuk ezt nagyon jól. :)

[ Szerkesztve ]

(#63318) Tibiajax válasza 7600 GS (#63317) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem fogod tudni
sosem fogom őt 'zseninek' tartani

(#63319) #16514048 válasza Tibiajax (#63313) üzenetére


#16514048
törölt tag

Azért kicsiit sem vagy elfogult te sem...CR passzok, 1:55-től jönnek a sarkazósok. Nem védeni akarom, mert egyrészt nincs rá szüksége, másrészt én se kedvelem őt, de azért erős túlzás amit leírtál.

szerk: látom a többiek is rádugrottak egyből, én inkább kiszállok a Barca-Real vitából amíg nem késő. :DDD Peace.

[ Szerkesztve ]

(#63320) IreN!CuS válasza 7600 GS (#63317) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Most kajak nekiállsz videót linkelni ? :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#63321) 7600 GS válasza Tibiajax (#63318) üzenetére


7600 GS
addikt

Ki mondta hogy zseninek kell tartani? :)

Nem erről van szó, de egyszerűen undorító az a lehúzás amit némelyikőtök csinál vele kapcsolatban.

(#63322) #84221696 válasza 7600 GS (#63321) üzenetére


#84221696
törölt tag

Jajj má' . CR olyan, amilyen. Tud gólt rúgni, a meccset meg úgy is arra játszák!

De Tibi szavait adom! :D

(#63323) Sickboy25 válasza 7600 GS (#63321) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én meg sokaknak a szopkodását nem értem vele kapcsolatban... Jó játékos ez tény...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#63324) pohár


pohár
félisten

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63325) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#63323) üzenetére

Na igen, mindkét dolog ugyanolyan kb. :K

Més que un club!

(#63326) cyberkind válasza pohár (#63324) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg bajnerezni fogok: nem érdekel! :P

Paranormal Cocktivity

(#63327) grabber válasza Tibiajax (#63313) üzenetére


grabber
addikt

Valamilyen szinten egyetértek.De leginkább,ha csak a mostani formáját nézem.
Ami meglepő,hogy egyre inkább jobb focistának tartom Isco-t vagy Marcelo-t,mint Ronaldo-t.Isco félelmetes gyors labdakezelésben.Amíg más felemeli a lábát,ő már le is húzta a labdát a levegőből :) Marcelo meg küzd és hajt.Ez nincs meg Ronaldoban ennyire,szerintem nem Ronaldo a legjobb RM játékos.

(#63328) cyberkind válasza grabber (#63327) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze hogy nem, mert az Iker és Sergio. :))
(még ha Ramos egy segg is tud lenni néha :o )

Paranormal Cocktivity

(#63329) #84221696 válasza cyberkind (#63328) üzenetére


#84221696
törölt tag

Torrentét azért elintézték! :DDD

(#63330) NyxNyxNyx válasza Sickboy25 (#63323) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A kettő között van az igazság.

grabber: Szerintem meg Modric, csak nem néz ki eladhatóan és nem valami nagy futballista országból jött ezért nem kap annyi figyelmet.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63331) szami777


szami777
addikt

Nézem a mai Európa liga párosításokat, nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen erős mezőny...
Nagy meccsek lesznek, legjobb 16 között meg pláne.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63332) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Kane a padon, Soldado a kezdőben. Pochettino tippmixelt. :))
Jó meccs lesz.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63333) szami777


szami777
addikt

Soldado kis gól.
Lesz végre olyan nemzetközi kupanap a szezonban, amikor minden angol csapat szépen játszva nyer. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63334) L_YKing


L_YKing
addikt

Tibi! Shaqiri mar most megerte :)) :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63335) szami777 válasza L_YKing (#63334) üzenetére


szami777
addikt

Celtic stadion felrobban, elképesztő a hangulat.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63336) L_YKing válasza szami777 (#63335) üzenetére


L_YKing
addikt

Hat ezek utan elhiszem... Kicsit fura a mai EL :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63337) szami777 válasza L_YKing (#63336) üzenetére


szami777
addikt

Fura... és egyben felüdülés a színvonaltalan és unalmas BL meccsek után.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63338) L_YKing válasza szami777 (#63337) üzenetére


L_YKing
addikt

Az meg a masik. :D
Bar a Psg meccs nem volt annyira, ha nem Chelsea szurkolok szemszogebol nezzuk. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63339) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ezt nem hiszem el... Sokkal jobbak vagyunk ennél az olasz reteknék, erre egy ilyen fostos gólt bekapni...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63340) Ringman


Ringman
nagyúr

a Celtic mióta lett ilyen gyenge csapat?

a 3. intergól előtti kapusteljesítmény még Király Gabinak is becsületére vált volna.

(#63341) Cartevo


Cartevo
őstag

Dzsudzsa= 2 lövésből 2 szöglet
A brüsszeli magyar képviselők legjobbja lett.

(#63342) L_YKing


L_YKing
addikt


Jooootette :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63343) Enzolord válasza L_YKing (#63342) üzenetére


Enzolord
addikt

Beképzelt Kancsó.....

Lehettem volna én is sokkal gorombább... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63344) Sickboy25 válasza Enzolord (#63343) üzenetére


Sickboy25
addikt

:D :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#63345) L_YKing válasza Enzolord (#63343) üzenetére


L_YKing
addikt

Marco Reus. Nem Ronaldo :DDD
Jo kicsit bunko bolt de en orulok, hogy marad :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63346) B0V9B válasza L_YKing (#63345) üzenetére


B0V9B
tag

Hidd el hogy én is... :DDD Egyébként meg LvG-nak nem védők utána kellene néznie inkább?

(#63347) #84221696


#84221696
törölt tag

Ez most hogy megy? Mindenkinek megvan minden fontosabb embernek a telefonszáma?
Reus nem hívta vissza LVG-t, akkor ezek szerint ugyanúgy ismeri a telefonszámát, mint pl. a párizsiaknak?

(#63348) venember83


venember83
nagyúr

Ennyi volt a Parma bajnokságának, Donadoni ma megszakította az edzést. A hitelezők szorongatják a klubot, már arra sem volt pénz, hogy ebben a fordulóban a csapat elutazzon az idegenbeli meccsre.

[ Szerkesztve ]

(#63349) 7600 GS válasza venember83 (#63348) üzenetére


7600 GS
addikt

Mi lesz veled, olasz labdarúgás?

(#63350) L_YKing válasza venember83 (#63348) üzenetére


L_YKing
addikt

Akkor mi lesz a tippmixemmel?? :O
Most voltam rakni :DDD
Remelem otthon betliznek :D

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.