Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63851) Napfénysüti válasza Tibiajax (#63850) üzenetére

Alakul ez a hétvége. :K

És Messi megint kihagyja. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#63852) Napfénysüti válasza Napfénysüti (#63851) üzenetére

Na ez viszont nem volt volt csúnya tőle. :R

Més que un club!

(#63853) L_YKing


L_YKing
addikt

Na igy kell ezt!
M3st3rharmas! :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63854) bobooo válasza L_YKing (#63853) üzenetére


bobooo
addikt

Barca 1. lesz, Messi felhozta legalább 10 gólos hátrányból Cr7-et... Mi kell még ?! :))

(#63855) lacy86 válasza L_YKing (#63853) üzenetére


lacy86
addikt

Kicsi Messi :DD

(#63856) L_YKing válasza bobooo (#63854) üzenetére


L_YKing
addikt

Bl gyozelemmel kiegyeznek ha erted :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63857) #84221696


#84221696
törölt tag

Jogos tizi+piros volt Alvesnek. Messi tizijét miért fújták vissza? Arról pont lemaradtam.

(#63858) BenHans válasza Tibiajax (#63850) üzenetére


BenHans
addikt

Xavival nincsen bajom, nyomja nyomja, csak nem mindegy hány meccsen és mennyi ideig...

Ha a védelem meg Nektek/Neked így jó, Alves+Alba+Vermaelen akkor nem szóltam, áldásom rá. Szerintem ráférne egy kis alakítás.

Jó meccs volt, grat a Barcának! :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63859) L_YKing válasza BenHans (#63858) üzenetére


L_YKing
addikt

En nem mondom, hogy jo a vedelem, sot!!! De akkor is a Barca kapta a legkevesebb golt a bajnoksagban :F miert?? 😱

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63860) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#63859) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért, mert a Real-nak még rosszabb, és rajtuk kívül a többi csapat nem annyira domináns.

Egyébként jó védők vannak a Barcában, csak fejben sokszor nincsenek ott.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63861) BenHans válasza L_YKing (#63859) üzenetére


BenHans
addikt

Én úgy gondolom, hogy a középpálya és a védelem egysége miatt. Meg Neymar-ban olyan tűz van sokszor hogy ameddig a pályán van annak a teljes egészét végigmelózza.
Ezt CR-Bale vagy James is megteszi ha olyan passzban van, de én pont ezt érzem hogy egy pár hete az a bizonyos tűz csak pislákol a madridban, kb csak őrláng ami néha belobban.
Persze ez csak ideiglenes állapot, mert a Barca is kiheverte és ezért remélem hogy mielőbb visszatér James, nálam az Ő szereplése olyan meghatározó lett mint a Barcában Neymar-é...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63862) bagyulajuve válasza Tibiajax (#63848) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sajnos már nem tud úgy lázba hozni a foci, mint annak idején :(((

Resistencia eterna

(#63863) Tibiajax válasza bagyulajuve (#63862) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a foci mindig lázba hozza a férfiembert, ilyeneket ne mondj....

(#63864) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

remélem nézitek az olasz rangadót :) fasza a meccs

(#63865) Dinter válasza Tibiajax (#63864) üzenetére


Dinter
addikt

Atma-Valencia :)

(#63866) Ringman válasza Tibiajax (#63864) üzenetére


Ringman
nagyúr

ja.

bár handa nem tudom meddig tudja ellensúlyozni a védéseivel a védelem helyezkedési hibáit.

egy ranocchiáról kapott gólt "várok" azért.

(#63867) Napfénysüti válasza Ringman (#63866) üzenetére

Eddig jobb a Napoli, kb csak rajtuk múlik mikor rúgnak gólt.

Més que un club!

(#63868) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#63869) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jó, 2-1. ezaz.
még.
verjétek szét a bugris délieket. tegyétek őket helyre

(#63870) Ringman válasza Tibiajax (#63869) üzenetére


Ringman
nagyúr

már csak benitez miatt is megérdemelnék :)

ritka fos szögleteket produkál a csapat egyébként.

(#63871) szab.tam válasza Tibiajax (#63869) üzenetére


szab.tam
nagyúr

az a baj, hogy nekem 2 inter gól kéne, de csak 1 lesz, ha lesz.
de az a 92. percben.
ha lesz....

****

jóvanna.
tévedtem megint 5 percet... :B :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#63872) BenHans


BenHans
addikt

Icardiii! :C Milyen idegei vannak! Köszi Inter!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63873) Tibiajax válasza Ringman (#63870) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj az a panenka-tizi.. :)

na van még 5perc

BenHans szivesen, mennyi lóvét akasztasz vele?
abból nekem is adsz, az én vehemens szurkolásom nélkül Palcsiék nem jönnek vissza a meccsbe

[ Szerkesztve ]

(#63874) BenHans válasza Tibiajax (#63873) üzenetére


BenHans
addikt

Most nem fogadtam. Annak örülök, hogy a Napoli nem jött közelebb. :B Azután hogy a Roma egy siralmas gól nélküli döntetlent volt képes nyújtani. :(((

Ez az Icardi nagyon komoly csávó, 2-1 hátrányban 22 évesen egy Panenka-t meghúzni.... Zseniális, de úgy általában is. Ha az Inter BL + Scudetto álmokat dédelget nagyon kellene hozzá hogy őt meg tudják tartani.

-----------

Most nézem, a Poolnak kellett ez az újrajátszás mint egy falat kenyér... :N

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63875) Ringman válasza BenHans (#63874) üzenetére


Ringman
nagyúr

tartok tőle, hogy ha befut 1 20+os ajánlat, el lesz adva.

(#63876) venember83


venember83
nagyúr

Hazaérek tegnap este, erre mit látok: Mattiello kettős lábtörés. Nagyon remélem, hogy nem hagyják büntetlenül! Pedig már örültem, hogy nyártól lesz egy jó kis védő szélen, most meg az is lehet, hogy Mattiello karrierje kuka egy rohadt becsúszás miatt... :(((

(#63877) L_YKing válasza venember83 (#63876) üzenetére


L_YKing
addikt

Nezted a esetet?
Egyaltalan nem volt szandekos az egesz sot...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63878) venember83 válasza L_YKing (#63877) üzenetére


venember83
nagyúr

[link]
[link]

Többet nem is kívánok hozzáfűzni.

(#63879) NyxNyxNyx válasza venember83 (#63878) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:Y Minél hamarabbi felépülést neki, azért ez durva.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63880) L_YKing válasza venember83 (#63878) üzenetére


L_YKing
addikt

Idezek: ilyen ez a poppszakma

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63881) pohár válasza L_YKing (#63880) üzenetére


pohár
félisten

popszakma

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63882) L_YKing válasza pohár (#63881) üzenetére


L_YKing
addikt

Ennyi baj legyen :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63883) bagyulajuve válasza venember83 (#63878) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nagyon csúnya :(

Resistencia eterna

(#63884) Tibiajax válasza L_YKing (#63880) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

uh, azért ez erős volt.. xd

(#63885) IreN!CuS válasza Tibiajax (#63884) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ő csak idézte :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#63886) akom


akom
senior tag

Sziasztok!

Válogatott jegyvásárlással kapcsolatban szeretnék kérdezni.

Szeretnénk (4fő) kimenni a március 29. Magyar - Görög meccsre.
2 magyar állampolgár, 2 külföldi.

A kérdésem az lenne, hogy jól sejtem már nem úgy megy a dolog mint régen: megveszed a jegyet és bemész megnézni a meccset.

Mind a 4 embernek külön kell csináltatni klubkártyát?

Vagy csak a 2 magyarnak? A külföldiek bemehetnek útlevéllel is?

Kérlek világosítsatok fel.

:R

(#63887) IreN!CuS válasza akom (#63886) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én úgy emlékszem a két külföldi ismerősödnek útlevél elég.
Viszont nektek nem klub hanem szurkolói kártya kell -ha jól emlékszem- , viszont siess vele mert anno tavaly szeptemberben/októberben szerettem volna én is kiváltani a Finnek ellen....2 hónap után leküldték Szegedre , amikor Dorogra kértem ~250 km tévedés....
Utána feladtam kis felmenő pátyolgatás után...azóta sem jelezték ,hogy megérkezett a kártya Dorogra :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#63888) BenHans válasza venember83 (#63876) üzenetére


BenHans
addikt

De tudtam. :U Mindjárt ki is lehet kiáltani Ninját mészárosnak. :W

Ha büntetik, akkor mindkettejüket kell veszélyes játékért, mert ebben bőven benne volt az is hogy mindketten vagy hogy csak Ninja sérül. Egyszerűen magukat és egymást nem kímélve, egyszerre csúsztak a labdára és tökéletesen egyszerre érték el. Mattiello is lendületből érkezett és ahogy nyújtott lábbal a sarka érkezett le először már egy nagy erő érte a térdét és a lábszárát mert ugye a stopli is megfogta és úgy csúszott tovább hogy Radja lába alá pont merőlegesen csúszott be így kereszt irányban is komoly terhelés érte a lábszárát (tulképp beragadt Radja vádlija alá) amit sajnos már nem bírt el.

Ugyanakkor érdemes azt is megnézni, hogy ha Mattiello talpa 10 centivel feljebb kapja el Ninja sípcsontját akkor az törik ketté csak nem oldal irányba hanem felfele előre.

Ez tehát vagy nem ér büntetést vagy mindkettejüknek jár, a fent leírtak miatt. Nem úgy mint nemrég Matic esete hol egyértelmű volt a dolog és Nemanja csak az őrangyalának köszönheti hogy nem tört ketté a lába. [link]

Egyébként itt pontosan jól látszik minden: [link]

Azt is látni kellett volna hogy amikor vitték le a pályáról, több római volt mellette mint csapattárs. Nevezetesen: Nainggolan, Keita, Gervinho, Cole, Totti és Gervinho volt aki először kezdett őrült integetésbe a partvonal felé, hogy jöjjön a segítség. De nem baj, a római csapat mészáros és undorító a kapitányukkal együtt ahogy a sok juventino írogatja sok helyen. :W

Sokaknak le kéne kapni a juve szemcsit, mert jobban torzít mint eddig, meg lassan már mindenki más lát rosszul. Vagy az Inter-Milan-Fiorentina-Roma és egyéb ligák szurkolói is szövetkeztek a Juve ellen?

DE!: Mindentől függetlenül, kitartást, mihamarabbi tökéletes felépülést, és töretlen, sikerekben gazdag pályafutást kívánok minden római nevében Federico Mattiello-nak!

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63889) venember83 válasza BenHans (#63888) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért megfeledkezel arról, hogy korántsem egy visszafogott, kulturált, halálpontos játékosról beszélünk, a játékában folyamatosan benne vannak ezek a megmozdulások. És persze természetes, hogy véded, hisz kedvenc csapatod meghatározó futballistája, de nemigen tagadható, hogy számos esetben futballpályára nem illően "harcol". Nyilván nem a lábtörés a célja, csak épp valahogy gátat kellene szabni ennek az egésznek. Vagy ha már De Jong lelép a szezon végén, akkor legyen más, aki ilyen téren kiemelkedik, és Radja a holland méltó örököse akar lenni?

[ Szerkesztve ]

(#63890) akom válasza IreN!CuS (#63887) üzenetére


akom
senior tag

Köszönöm a választ.
Akkor lehet kihagyjuk a dolgot.
Kicsit nyűglődés ez a kártyás dolog, így hogy nem hetente akar meccsre járni az ember.

(#63891) venember83 válasza venember83 (#63889) üzenetére


venember83
nagyúr

PS. A tisztánlátás végett: ha Vidal vagy Chiellini nyomán történne ilyesmi, ugyanúgy elítélném az egészet.

(#63892) BenHans válasza venember83 (#63889) üzenetére


BenHans
addikt

Természetesen, nem akarom hogy ilyenek történjenek. De itt mindkettejük megmozdulás veszélyes volt, attól függetlenül hogy Radja amúgy a keményebb de kifejezett durvaságot még talán nem is láttam tőle.

Az ehhez hasonló minden mindegy megmozdulásokat vissza kell szorítani, de nem lehet teljesen mert ez sajnos vagy nem sajnos de benne van a fociban. Viszont az szvsz a futballvilág szégyene hogy a Matic ellenit nem büntették.
Én utálom a legjobban a durva játékot, pl AtMa a Barca ellen és Neymar lyukas vérző bokája, ami szintén nem is szerencse hanem Matic faktor hogy nem lett komolyabb...

Amikor mindkét játékos durván lép oda az azért nehéz kérdés, mert 1) mindkettő súlyosan sérülhetett volna. 2) aki szerencsétlenül járt azt még hova büntessék? :( 3) ha viszont őt nem büntetik akkor a másikat a szerencséjéért kéne? :F

Ilyen esetekben olyat tudnék elképzelni hogy zöld asztalnál 1-1 piros lap, de a sérültnél ezt felfüggesztik, és durvaságért fegyelmi tárgyalás az érintett felekkel. Na nem mint a sulikban :D hanem értesítés kapnak és mondjuk lehetne olyan hogy fegyelmi pontrendszer. Minden fegyelmi pont után pénzbírság amit az eset súlyossága határoz meg mondjuk 3 fix összeglépcsőben és 3 fegyelmi után 5 meccs eltiltás.
Persze ezeket a pontokat nem minden sárgához de még csak nem is minden piroshoz kell adni, henem ha van lap ha nincs, utólag elbírálni.

szerk. PS: hasonlóképp: Szerintem írtam már korábban, de leírom még 1x hogy még a Capitano megmozdulását is mélyen elítéltem anno Balo ellen.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63893) forceberg


forceberg
veterán

Vegyétek a jegyeket a görögök elleni meccsre!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#63894) L_YKing válasza forceberg (#63893) üzenetére


L_YKing
addikt

Venaszkenner lesz? :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63895) pohár válasza forceberg (#63893) üzenetére


pohár
félisten

minek? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63896) forceberg válasza pohár (#63895) üzenetére


forceberg
veterán

Még ha xar is, de egy ilyen meccsnek várhatóan jó hangulata lesz.

Barca: nem tudom, bár zöld kártyánk van.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#63897) L_YKing válasza forceberg (#63896) üzenetére


L_YKing
addikt

Engem erdekel a meccs amugy :D
De a barati koromben szerintem nincs olyan akit erdekelne :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63898) Napfénysüti válasza forceberg (#63893) üzenetére

Már szervezzük a kollégákkal, ha minden igaz holnap meg is vesszük. :K

Més que un club!

(#63899) forceberg válasza Napfénysüti (#63898) üzenetére


forceberg
veterán

Kettővel már kevesebb hely van! ;)
Asszony is jön :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#63900) Tibiajax válasza forceberg (#63893) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

már 5-öt befoglaltam vip-szektorba (mérkőzés előtt autogramm+fotózás a magyar válogatott labdarúgókkal)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.