Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63401) pohár válasza #84221696 (#63399) üzenetére


pohár
félisten

mármint tavalyi :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63402) boratsagdiy válasza pohár (#63401) üzenetére


boratsagdiy
tag

Nagyon úgy néz ki hogy a Barcelonat megverik.... Eddig jönnek a papir formák....

Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#63403) #84221696 válasza pohár (#63401) üzenetére


#84221696
törölt tag

Bassza meg, a "muszáj" járt a fejemben! :DDD

#63400 én barca drukker vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#63404) boratsagdiy válasza #84221696 (#63403) üzenetére


boratsagdiy
tag

Swansea Is alkot :D

Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#63405) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Fosszar kurva atkinson már megint. :W

(#63406) boratsagdiy


boratsagdiy
tag

Elche - Real Madrid Elchét kéne megrakni .....

Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#63407) #16514048 válasza boratsagdiy (#63404) üzenetére


#16514048
törölt tag

:((( Pont amikor végre támadó focit játszik a MU és tudják tartani a labdát...

(#63408) #84221696


#84221696
törölt tag

B...d meg messi!

(#63409) L_YKing


L_YKing
addikt

Mi ez a biro?? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63410) #84221696 válasza L_YKing (#63409) üzenetére


#84221696
törölt tag

Azért most elég gyengén játszik a Barca is! :/
Nem néztem meccset még idén, erre amikor meg nézem, akkor bűn rosszak! :(

(#63411) #84221696


#84221696
törölt tag

Alba bunkó volt most!

(#63412) L_YKing válasza #84221696 (#63410) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem erre fogom de szegyen amit ma lemuveltek a birok... Egyebkent Alba elott a gyerek kezzel fogta a labdat.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63413) BenHans


BenHans
addikt

Gratulálok, még Matic kap pirosat... :W :(( Ha ott kettétöri a lábát az az ütemtelen f@sz akkor ááááhhh az semmisemvót. Jólvan Matic, eddig is szimpi voltál most még jobban bírlak, én még szájba is csaptam volna bíróstul ez még 5 meccs outot is megér.
Szánalmas fos játékvezetés. Ha utólag nem büntetik azt a belépőt akkor egy trágyadomb az egész és Mou teljes joggal küldheti el a bús pi***ba a bírókat és a teljes pereputtyot.

-------

Ezt a Jordi Alba nevű színész kis alattomos férget mikor kukázza a Barca? Ezt a kis lerúgom a vesédet mert én Alba (egy gusztustalan nem Barca szintű szégyen, aki számtalanszor bizonyította hogy valami színi tanodában a helye) nem bírom elviselni hogy nem megy a játék és pontot vesztünk megmozdulást is egy jó 3-5 mérkőzésre szóló eltiltással jutalmaznám. :((

Persze itt is szutyok volt a bíró, de ezt a meccset nem foghatja a bíróra a Barca mert nagyon gáz lenne.

-------

A MU megint jó volt.... Vajon ha eltapsolhat LvG még 200M€-t akkor felérnek a dobogóra?

Na ennyit mára. :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63414) KisTücsök válasza BenHans (#63413) üzenetére


KisTücsök
addikt

vicc. És ennek a vége volt egy piros meg egy sárga a kékeknél. A hentesnek meg semmi. Az elmarad tizit meg már csak halkan említem meg

Pedig én ritkán bírózok, de ez most felcseszett.

(#63415) BenHans válasza KisTücsök (#63414) üzenetére


BenHans
addikt

[link]

Most örülhet magának, vezet a Shity. :C Idiot. :((

---------

Már kezd amúgy is rohadtul elegem lenni a játékvezetőkből. A Feyenoord méteres lesgólja megadva. (+ a retek szabadelvű szurkolóikat is magukkal hozták)
Tegnap a Juve első gólját is les előzte meg. De már megszoktam, kussoljak mert a Juve becsületes és/de nem csak ők................

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63416) pohár válasza BenHans (#63415) üzenetére


pohár
félisten

már 3-mal, jejejejeje :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63417) vans? válasza boratsagdiy (#63406) üzenetére


vans?
őstag

Ez nem az a topik.

hábm bábm

(#63418) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#63409) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez nem a bírón múlt, nem fújta kiemelkedően rosszul a meccset(ahhoz képest hogy spanyol :P) . Nagyon egyben volt a Malaga, Barcások közül meg sokan örülhetnek hogy a pályán maradtak ennyi panaszkodással és a végén rugdosódással. Suarez-nek el kéne mesélni a lesszabályt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63419) BenHans válasza pohár (#63416) üzenetére


BenHans
addikt

Jó azt el kell ismerni hogy a City 3. gólja (Silva álompassz és Dzeko) nagyon szép volt. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63420) 7600 GS


7600 GS
addikt

Amit ez a patkány jordi alba csinált ma, azért Pepe-nek egy 20 meccses eltiltást követelne mindenki. És még mutatja hogy labda volt, hát a pofám leszakad. :)

(#63421) #84221696 válasza 7600 GS (#63420) üzenetére


#84221696
törölt tag

Pepe és Alba kezet foghat egymással!

(#63422) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#63418) üzenetére


7600 GS
addikt

(#63423) pohár válasza BenHans (#63419) üzenetére


pohár
félisten

mérnöki pontosságú labda volt... de a 2. félidőben folytatja is az ámokfutását a kis spanyol :D (a 2. kapáslövése nagyon szép volt)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63424) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#63422) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63425) BenHans


BenHans
addikt

És qrvára igaza van. [link]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63426) forceberg válasza szab.tam (#63382) üzenetére


forceberg
veterán

És egy ilyenen el is mehet egy meccs, ahogy ez el is ment...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#63427) Napfénysüti

Azért az mekkora poén hogy a Nyíregyháza két kapussal a mezőnyben(!!!) is pontot szerzett a Paks vendégeként. :C

Més que un club!

(#63428) bagyulajuve válasza Napfénysüti (#63427) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Ezért szép a Mennyei :D

Resistencia eterna

(#63429) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Csatárokat idézve egyenlített az Augsburg kapusa a 94. percben

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#63430) Napfénysüti válasza gyuromoj (#63429) üzenetére

Az igen. :R

Més que un club!

(#63431) boratsagdiy válasza gyuromoj (#63429) üzenetére


boratsagdiy
tag

Ehhez is nagy szerencse kellet :D

Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#63432) szami777 válasza KisTücsök (#63414) üzenetére


szami777
addikt

Most értem haza, lemaradtam sajna az egészről, megnéztem vidin, Matic reakcióján nem voltam meglepődve kicsit sem, én még jól meg is rugdostam volna az e gennyládát.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63433) BenHans


BenHans
addikt

Capitano! :C ♥ Egy önbizalom növelő győzelem kell és akkor még nincs veszve semmi. Daje Lupi! :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63434) B0V9B


B0V9B
tag

Szegény West Ham... Pedig szorítottam nekik hogy megtartsák az előnyt. Nagyon szimpatikus, jól összerakott csapat a Southamptonnal együtt. Mondanám hogy kis csapatok, de olyan a PL-ben nem nagyon van :D

(#63435) BenHans válasza BenHans (#63433) üzenetére


BenHans
addikt

Köszi Flo sérülését... Kedves Hallfredsson legközelebb valamelyik családtagodon vagy csapattársadon próbálgasd a hasonló belépőket.
Nyerni kell!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63436) NyxNyxNyx válasza B0V9B (#63434) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Várjál mi? Van olyan ember akinek a west ham szimpatikus? Imádom az angol csapatokat, de a pokol mélyére kívánom őket meg a Stoke-ot. Semmi pozitívat nem látok bennük.

Egyébként a második góljuk les volt, egyértelműen zavarta a védőt a lesen álló másik támadó.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63437) gmx9


gmx9
aktív tag

Bocs ha már volt, de azt hiszem ezt többször is érdemes berakni. Részlet Vági Márton (MLSZ főtitkár) InfoRádiónak adott interjújából:

- Szakmailag mi amellett érvelünk, hogy kevesebb magyar meccs legyen a tévében. Aki ugyanis meg akarja nézni a mérkőzést, és választhat a tévé és a közözött, hogy kimegy-e, az inkább otthon marad. Az élő mérkőzéseknek sokkal nagyobb a varázsa, amelyhez 2017-re az összes stadionba kulturált körülményeket fogunk teremteni. Teltházas meccseket akarunk teremteni, ehhez pedig az kell, hogy csökkenjen az élőben közvetített mérkőzések száma. Szükséges azonban, hogy ösztönözzük a klubokat is, hogy érdekeltek legyenek a nézőszám növekedésében, ne törődjenek bele, hogy nincs belőle se veszteségük, se hasznuk, ha több vagy kevesebb néző van. Jelenleg ezért is dolgozunk, hogy növekedjen a hajlandóság.

Az interjúban szó esett arról is, hogy Magyarországon az átigazolási összegek miért nem nyilvánosak. Vági szerint ennek a negatív reakciók az okai.

– Ez a klubokra tartozó dolog, a játékosokra és a játékosügynökökre. Lehet, hogy eljutunk majd egyszer arra a szintre, amikor ezek nyilvánosak lesznek. Magyarországon azonban ma, ha elhangzik egy szám, legyen az kicsi vagy nagy, az valamilyen szempontból nevetség, irigység, bírálat tárgyává válik. Az emberek nem tudják a számokat korrekten és érzelemmentesen kezelni. A játékosok félnek, fél attól, hogy azt mondják, te ilyen olcsó vagy, vagy hogy nem érsz ennek a tizedét sem. Őszintébben kellene kezelni az adatokat, de cserébe kevesebb kritikát kéne megfogalmazni – indokolt.

:) :) :) :)

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#63438) B0V9B válasza NyxNyxNyx (#63436) üzenetére


B0V9B
tag

Azért őket meg a Stoke-ot egylapon említeni kicsit túlzás. A Stoke sem olyan durva már mint 2-3 szezonnal ezelőtt volt, de azért még mindig ők viszik ebben a témában az aranyérmet. Igazából a West Ham játéka a régi angol focit idézi vissza, sok beadás, ívelések, két tüdejű játékosok akik még a lefújás után is képesek lefutni egy maratont. Ja és nem mellesleg hazai, angol játékosokra építenek. A Stoke egyébként nekem sem szimpatikus, évek óta szorítok hogy valahogy essenek ki de úgy látom idén se lesznek ilyen gondjaik.

(#63439) cyberkind válasza gmx9 (#63437) üzenetére


cyberkind
félisten

Hála az égnek, legalább nem rontja ez a sok szar fos a HD csatornát, és nézhetem a Real meccseket ott. :K

Paranormal Cocktivity

(#63440) BenHans


BenHans
addikt

Ezt nem hiszem el... :(((

-------------

cyberkind: +1 :D

-------------

A Real ugye nem akar X-elni?! Mert akkor nagyon morcos leszek. :(( Itt az alkalom hogy utolsó mentsvárként ők legalább szórakoztassanak...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63441) B0V9B


B0V9B
tag

Amennyire meglepetés a Southampton és a West Ham jó szereplése, annyira az negatív értelemben az Evertoné. Elképesztő hogy mennyit változott a játékuk tavalyhoz képest, úgy hogy gyakorlatilag ugyanazzal a kerettel dolgoznak. Tavaly épphogy lecsúsztak a BL-ről, idén még kiesési gondjaik is lehetnek.

(#63442) cyberkind válasza BenHans (#63440) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom, de Ödegaard játszani fog elvileg, így ki tudja. :D

Paranormal Cocktivity

(#63443) BenHans válasza cyberkind (#63442) üzenetére


BenHans
addikt

Na hátha villant a csodagyerek. :D

-----

Háhááá! Stieber Zoli gyönyörű góljával vezet a Hamburg a Mönchengladbach ellen! :C

Este Dárdainak nehéz lesz a Wolfsburg ellen... :U

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63444) #84221696 válasza cyberkind (#63439) üzenetére


#84221696
törölt tag

:DDD szívemből szóltál. Szerintem meg nem az élő közvetítéssel van a baj, hanem a szinvonallal. :)

(#63445) B0V9B


B0V9B
tag

[Ezt láttátok már?:D]

Egyébként elírták mert 6. osztály.

(#63446) #84221696 válasza B0V9B (#63445) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hihi! A hsz-ek is elég izgalmasak! :)

(#63447) B0V9B válasza #84221696 (#63446) üzenetére


B0V9B
tag

Egyébként én már a meccs összefoglalóját láttam hamarabb is, mivel szoktam követni a Stockportot. Anno 2. és 3. osztály közötti ingázó csapat voltak de kis csőd benézett ott is és teljesen a 6. osztály középmezőnyéig csúsztak, de még így is minden meccsre kimennek 3-4 ezren. Pedig a színvonal ott már rosszabb mint az MB1-ben. Arrafelé még megszokottak a páros lábas becsúszások és elég sok az ügyetlen, de jó felépítésű játékos.

[ Szerkesztve ]

(#63448) BenHans


BenHans
addikt

Milyen gólt vettek el Benzemától. Grat, a lényeg hogy mindenhol jó a játékvezetés.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63449) B0V9B válasza BenHans (#63448) üzenetére


B0V9B
tag

Főleg amit leműveltek ebben a fordulóban a PL-ben is... De az a baj hogy a következő fordulóban ugyanúgy ott lesz a pályán, szóval nuku következmény. Ilyenkor nem lehetne elmondani neki hogy figyelj öreg, becsüljük hogy eljutottál erre a szintre, de az előző fordulóban elég gyenge voltál. A kövi 3-4 fordulóban inkább tv-n nézd már pls a meccseket.

[ Szerkesztve ]

(#63450) L_YKing


L_YKing
addikt

Ugylatszik erdekes modon betliznek a nagyok... :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.