Hozzászólások

(#42801) DeathAdder

DeathAdder
veterán

Ezt a meccset már csak elveszíthetjük, de sztem 3 félidö alatt sem szereznénk gólt. Jó ha lesz 2 helyzet a 2. félidöben.
Egy az egybe levesz minket Mou a pályáról ahogyan arra számitani is lehetett... :(((

Hatalmas edzö, én gratulálok neki...

(#42802) salival válasza DeathAdder (#42801) üzenetére

salival
aktív tag

bazmeg mi hatalmas edző azon, hogy betesz 6 védekező játékost, egy erőcsatárt, meg két gyors szélsőt és szereznek gólt egy egyéni hibából?
hagyjuk már ezt a mourinho szopkodást

amúgy kell egy lucas-studge csere

undorító ez a dinamo. 20. mp-től húzzák az időt, össze-vissza csúszkálnak, embereknek után rúgnak (ivanovic, azpilicueta)

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#42803) 7600 GS

7600 GS
addikt

Jaj de örülök hogy ez az ember már nem Madridban csúfolja meg a futballt. :)

addikt

A Pool nem sokra fog menni, ha nem változtat.

Sturridge miért nem kezdett?

Mou részéről meg akkor csak taktika volt, hogy feladja a bajnokságot. De ha most győzünk, a City meg megnyeri a bajnokságot, tökön szúrom magam. (nem)

salival: Ja értem.

(#42806) salival válasza KisTücsök (#42805) üzenetére

salival
aktív tag

studge sérült volt, egész héten nem edzett.

YNWA

(#42807) NyxNyxNyx válasza cyberkind (#42804) üzenetére

NyxNyxNyx
addikt

Madridban nem ezt tolta. Második évében a szép és eredményes játék volt a jellemző. Harmadikban elszart mindent, nem tudta kezelni a médiát.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#42808) Integra

Integra
titán

félidő, 3:1
mindjárt sírok :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

addikt

20 perce nem kap levegőt Ba. Már kettőink sem lát. Cseréld már le...

addikt

Ez a kék mezes csapat a jelenlegi foci nagybetűs szégyene.

(#42818) pohár válasza salival (#42816) üzenetére

pohár
félisten

az mindig győz

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

És kurvaideg leszek,ha erről fog szólni a VB is,pedig egyre valószínűbb :W
Látják milyen hatásos,és ezt fogja pár csapaton kívűl mindenki nyomni a nagyok ellen :(

Hajrá Atleti!!!
Essen ki ez a szar :K

(#42821) KisTücsök

KisTücsök
addikt

A Poolt is oda-vissza... Nagy kár azért a sok "kiscsapatos" pontokért.

anti foci? ezt golra jatszak
es ehhez kepest az eredmeny 0-2 lett "anti focival"

Célfoci. Ez a helyes kifejezés.

Gerrard a kapu mellé rugdosta állandóan, a második félidőben minden második passzuk valamelyik chelseai játékosnál kötött ki. Suarez nulla volt. Így nem lehet nyerni.

(#42826) Integra válasza Ps Vita (#42820) üzenetére

Integra
titán

az első ilyen maradandó kulafoci élményem a rehagel féle görög droidfoci volt, amivel ráadásul még eb-t is nyertek.... azóta tökélyre fejlődött ez az egész, a jövő heti meccsek sem lesznek jók. és sajnos azt kell mondjam, hogy egyre kevesebb jó, látványos, élvezetes meccs van legfelül..

(#42827) salival válasza hobizoli (#42823) üzenetére

salival
aktív tag

komolyan tetszik nektek ez a szar?
crystal palace-tól, stoke-tól megértem a bunkerfocit, de százmilliós kerettől? Minek nekik 30 milliás brazilok? vegyenek izlandi orkokat, simán hoznák ezt.

YNWA

(#42828) szami777

szami777
addikt

Mou megcsinálta megint.
MOTM Schwarzer toronymagasan.
Kíváncsi vagyok a hátralévő meccseken mit fog mutatni a Pool, nehogy a végén a City nyerjen.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#42829) darál0w

darál0w
Jómunkásember

jo szar volt ma Suarez is, meg cakkpakk az egész pool...a kékeknek meg mákjuk is volt

2x aludtam el amugy 5-5 percre olyan izgi volt :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#42830) 7600 GS válasza Integra (#42826) üzenetére

7600 GS
addikt

Jó, csak érted azért az a görög keret meg a Chelsea keret között kis különbség van. :D :D

ja.... es meg a labdat is eladjak ennyire kitamadva
A Liverpool balfaszfocit jatszott, azzal meg eleg ritkan lehet nyerni.

veterán

Lehet itt sírni, meg szitkozódni, antifoci etc.. hát qrvára nem az.
Mou egy teljesen tudatos, eltérő taktikájú húzásokat képes hozni az ellenfelek függvényében. Mi megeszereztük a Stamfordon a vezetést, mi volt? Úgy letámadott a Chelsea, hogy csak kerestük a labdát, és már a félidő előtt megfordították a mérkőzést, ami minden volt csak nem "antifoci". Miért nem tudtuk mi is levédekezni??
Olyan egyszerű azt kimondani, hogy berak 6 VKP-t és nincs gól.. hát ha ilyen egyszerű lenne, akkor gyakrabban alkalmaznák főleg a kisebb csapatok, akik eredményből, vagyis az abból befolyó pénzből élnek. Nekünk ez még egy PL-ben legkevesebb gólt szerző Norwich ellen sem ment, pedig a 80. percben BR is behozott egy KH-t támadó középpályás helyett.
Ezt a szárnyaló Liverpoolt otthon így lehetett megverni. Ha nem Mou ülne a kispadon játszva gurítottunk volna nekik legalább hármat, de ez az ember megint megmutatta, hogy messze a PL (de talán egész EU) legjobb edzője, mert ellenféltől függően eltérő és tudatos taktikával képes pályára küldeni a játékosait.
Azzal egyezek, hogy undorító az időhúzás is miemez, de a bírókat úgy látszik abszolút nem érdeklik, mert általában a mi meccseinken is 5-6 percet hosszabbítanak, a mostani 4-el ellentétében.

Totálisan megérdemelt a Chelsea siker, már a kezdő alapján (Matic, Mikel, Lampard, Ivanovic, Aspili) és 5 perc elteltével látszott, hogy ez a Liverpool ha 3 vagy 4 félidőt játszik sem fog tudni gólt szerezni.
Nem mi voltunk gyengék, vagy hét közben az Atleti, hanem Mou taktikája kibaszott ütős.

Elzárt minden rést, kitolta a szélekre a támadásainkat, így nem marad más csak ívelgetés az ellenfél fejére, vagy a 20+ méteres gyenge lövések a középre kapus kezébe.

Ki lehet törölni a labdabirtoklással, ugyanúgy veszélyes volt a Chelsea is (sőt), ugyanúgy megvoltak a helyzeteik, az meg szinte borítékolható mindig, hogy a "masszív"védekezésünk tuti összehoz legalább egy gólt a semmiből is.
Én alapból 0-0 -t éreztem a meccsben, és úgy is ültem le h jó az X, a bekapott gól után pedig a vereség már borítékolhatóvá vállt. Tök nyugodtan néztem végig az egész mérkőzést mivel más dolgom nem akadt (szokásos szar családi ebédet emiatt mondtam le).

Ez van, nem tudom milyen csapat képes ezt a védekezést felbontani, de ha van is olyan az maximum a BL döntő egyik odajutója lesz.

(#42838) forceberg válasza salival (#42835) üzenetére

forceberg
veterán

Semmi se jó nektek? ;]
Amikor a Bárka meg a bajorok labdát járatnak, az sem jó...
Ez a fos vezet eredményre, BL-ben meg minden komoly meccsen. Csak a cselszki idén elQrt pár kis meccset.

(#42837) DeathAdder:
"Mou egy teljesen tudatos, eltérő taktikájú húzásokat képes hozni az ellenfelek függvényében"
ugyanazt a xart eteti minden csapat ellen, csak egyénekre szabva.
Ancelotti is belépett ebbe a klubba szerdán, csak neki még jobb támadói vannak, mint múúútehénnek.

(#42839) salival válasza DeathAdder (#42837) üzenetére

salival
aktív tag

nem kellett volna 5000 karaktert szentelned mourinho szopkodásának.
nem mourinho az isten, di matteo is ugyanezt meg tudta csinálni. kell pár fegyelmezett játékos, két sprinter, erőcsatár, zárt védekezés, mély védősor. ennyi, a többi a szerencse kérdése.

látszik hogy kurvára nem értesz a focielmélethez, annyi hülyeséget összeírtál itt