Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41801) Sickboy25 válasza Ps Vita (#41795) üzenetére


Sickboy25
addikt

csak mi voltunk a csirkeagyak (MU) , de beléphetsz, ha gondolod :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#41802) viharhozo válasza Integra (#41740) üzenetére


viharhozo
addikt

Eleg hulyen jott ki a dolog, a Bayern az utolso negy forduloban harom kiesojelolttel meg egy majdnem kiesojelolttel jatszik. Mondjuk mire a Hamburgig er, addigra mar kiseik a BL-bol, de hogy ez milyen hatassal lesz a teljesitmenyere, azt nem tudnam megmondani.

Az utolso meccset a Stuttgart ellen otthon viszony nagyon illene nyernie, megiscsak unnepeni akar utana a nep.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#41803) bandus válasza viharhozo (#41802) üzenetére


bandus
veterán

ezt most komolyan mondod? :) nem esik jol leirni, de nyilvan nem a real a parharc eselyese most...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#41804) bagyulajuve válasza bandus (#41803) üzenetére


bagyulajuve
addikt

amúgy én szerintem se biztos, hogy a Bayern jut tovább, elég rossz lehet, hogy már nincsenek tétmeccseik a bajnokság, nem biztos, hogy megfelelően fel fognak pörögni

Resistencia eterna

(#41805) Ps Vita válasza Sickboy25 (#41801) üzenetére


Ps Vita
őstag

Megtiszteltetés belépni ebbe az elit osztagba:))

[ Szerkesztve ]

(#41806) Tibiajax válasza Ps Vita (#41793) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

;] ;]
:P mikor volt ez?..:D linkeld már

#41794 7600 GS köszönöm. :B

MikE008 Amikor még volt egy olyan triótok, biztos emlékszel még rá, hogy Bale, Modric, Van der Vaart (és még az akkori többi emberke), igen nagy előszeretettel néztem a meccseiteket. nem mondom, h ugrálva szurkoltam, de amikor tudtam, néztem őket.

----más

tegnap délután azt hiszem megtaláltam az isteni módszert, hogyan érjük el, h nyerjen a kedvenc csapatunk. teljesen jól működik, nem is kell hozzá sok minden, csak egy tv és egy kényelmesebb fekhely.
Történt, hogy elindult ugye a Samp-Inter meccsecske, nyilván figyelemmel kísérjük, szurkolunk, aztán egyszer csak 0-1 lett, örülünk, aztán másra nem nagyon emlékszem, mert elaludtam. megszunnyadtam kicsit, így vasárnap délután, felnyitom a szemem mit látok? 0-4 :DDD hát mondom, ez teljesen rendben van így, ennyi kellett csak, h látványossá tegyem véleményemet a mai Inter játékával kapcsolatban és már fel is pörögtek a fiúk...

:D

(#41807) bandus válasza bagyulajuve (#41804) üzenetére


bandus
veterán

persze, itt már nem lehet biztosra menni, de azért nem a real az esélyes. bár ha azt nézzük, hogy a real kiejtette a dortmundot, a dormund meg megverte a bayernt. :) jó, igazából ez tökmindegy, a pillanatnyi forma dönt. én nagyon bízok benne, hogy végre sikerül döntőbe jutni. szerintem ha bejut a real, akkor már meg is nyeri.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#41808) viharhozo válasza bandus (#41803) üzenetére


viharhozo
addikt

A szombati meccset latva teljesen olyan erzesem volt, mintha a tavalyi Bayern-Barcat latnam, csak most a Bayern volt a Barca. Az teljesen nyilvanvalo, h a mostani Bayern gyengebb, mint a tavalyi, Guardiola szetverte a baromi jol mukodo Martinez-Schweinsteiger szuroparost, es helyette ugyanazt probalja jatszatni, ami mar a Barcelonanal megbukott. Ennek eredmenykepp a Bayern kevesebb golt lo, viszont tobbet kap, gg. Az meg maximum feligazsag, h a Bayernnek nem volt tet a hetvegen, mert a Dortmundnak ugyanannyira nem volt, sot ok mar kedden nagyon fontos meccset jatszanak, mig a Bayern a masodosztalyu Lautern ellen folytathatja a lazazast. Szoval eros ketsegeim vannak a "majd a Real ellen felporgunk" mondat igazsagtartalmat illetoen.

Sztem egyebkent mindket elodonto teljesen lutri. A Real a nagy meccsein szar volt, a Bayern utoljara osszel jatszott ellentmondast nem turoen, a Chelsea-nek egyszer csak elfogy az evek alatt felhalmozott faszmakja, az Atletico meg Atletico.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#41809) pohár


pohár
félisten

ááááááá (Costa + vér)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41810) Tibiajax válasza pohár (#41809) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

menj már....

(#41811) bandus válasza viharhozo (#41808) üzenetére


bandus
veterán

igen, mondjuk az utolsó 3 bajnokijukat elnézve kicsit én is reménykedem. szerintem ha madridban kapott gól nélkül nyer a real, akkor továbbjuthat. csak ne izgulják el a dolgot, mint annyiszor az elmúlt években :) a visszavágóra meg remélem sikerül kijutni münchenbe.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#41812) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#41806) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja értem már, te egy divatdrukker vagy ;]

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#41813) NyxNyxNyx válasza pohár (#41809) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

pohár bazdmeg te is csak ilyen férfi seggeket meg vérző lábakat tudsz berakni.. :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#41814) Richard!


Richard!
addikt

UEFA Youth League győztes a Barcelona :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#41815) Napfénysüti válasza NyxNyxNyx (#41813) üzenetére

Kinek mi a fétise ugye. :DDD

richie900812: legalább az utánpótlás megvan. :R

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#41816) Tibiajax válasza Richard! (#41814) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

legalább lesz honnan halászgatni a következő egy évben...

(#41817) Integra válasza Richard! (#41814) üzenetére


Integra
titán

ezzel a barcelona egy időre ki is pipálta a lehetséges trófeiáit a következő 1-2 évre.. :-/

ma pedig már a csapból is folyt a hír, hogy martino év végén távozik, túl nagy a nyomás neki, nehezen viseli és persze, hogy kolppot akarják elsődlegesen... ja, persze.. meg a tucat másik burzsuj klub is.. nem fog menni sehova.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41818) Dinter válasza Integra (#41817) üzenetére


Dinter
addikt

Úgy igaz, Klopp csak maradjon a helyén :)

(#41819) Richard!


Richard!
addikt

Sovány vigasz.Ennél több kupa úgysem lesz ebben a szezonban.Kéne egy csapaújraépítés,mint az Ajaxnál...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#41820) Tibiajax válasza Richard! (#41819) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah.. látjuk, hová vezetett
96 óta nincs komoly Ajax

(#41821) Napfénysüti válasza Tibiajax (#41820) üzenetére

De ők eladogatják a tehetségeiket azóta nem?

Més que un club!

(#41822) 7600 GS válasza Napfénysüti (#41821) üzenetére


7600 GS
addikt

Hát pl. Thiago-t ti is eladtátok. :D Ő pedig aztán tényleg a jelenlegi katalán-utánpótlás legnagyobb kincse.

[ Szerkesztve ]

(#41823) Napfénysüti válasza 7600 GS (#41822) üzenetére

Na ja de őt egyedül közülük. Legalábbis másra nem emlékszem. Az Ajax viszont szerintem bármelyik tehetségét kiárulja egy idő után, erre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#41824) 7600 GS válasza Napfénysüti (#41823) üzenetére


7600 GS
addikt

Nincsenek is financiális gondjaik. :D

(#41825) Tibiajax válasza Napfénysüti (#41821) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:) folyamatosan...

náluk jobban ezt senki nem csinálja a világon.....

(#41826) L_YKing válasza Tibiajax (#41825) üzenetére


L_YKing
addikt

Porto!! :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#41827) Tibiajax válasza L_YKing (#41826) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:N

(#41828) L_YKing válasza Tibiajax (#41827) üzenetére


L_YKing
addikt

De ők is jól csinálják... Sőt! Jobban! :K
Igaz ők vesznek is néha de többszöröséért adják tovább.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#41829) fatal` válasza 7600 GS (#41822) üzenetére


fatal`
titán

Thiago el akart menni, nagy különbség.

(#41830) Ps Vita válasza fatal` (#41829) üzenetére


Ps Vita
őstag

Valahogy meg kellett volna tartanotok akkor is(fizetésemelés,több lehetőség,stb....ami a kis palánták egójának kell),kb. akkora érték ,mint nekünk Müller vagy Kroos (akit végre úgy néz ki meg tudunk tartani)

[ Szerkesztve ]

(#41831) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#41828) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De ők vesznek ~kész játékosokat és drágábban adják tovább. Más dolog.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#41832) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#41831) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem csak vesznek :D
De az tény, hogy jól csinálják :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#41833) KisTücsök


KisTücsök
addikt

[link]

Micsoda razzia van most. :D

Akik külföldi hírportálokat szoktak olvasni, melyek a javallottak? NSO-tól már hányingerem van. Ráadásul egy kis angol sem ártana.

(#41834) Domaaaa


Domaaaa
tag

Hello,nem tudom jó helyre írok-e (ha nem akkor bocsi,nem találtam jobbat) abban szeretném a debreceniek segítségét kérni hogy nem tudtok-e egy olyan helyet ahol a spanyol király kupa döntőjét közvetítik-e?

(#41835) bagyulajuve válasza Domaaaa (#41834) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Füredi sörözőben tutira, illetve a Teniszkében is szokták adni, valamint lehet a Roncsban is adják majd

Resistencia eterna

(#41836) Domaaaa válasza bagyulajuve (#41835) üzenetére


Domaaaa
tag

Köszi szépen!

(#41837) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

holnap Casillas fog akkor védeni?

(#41838) cyberkind válasza Tibiajax (#41837) üzenetére


cyberkind
félisten

:K

Paranormal Cocktivity

(#41839) venember83


venember83
nagyúr

(#41840) KisTücsök válasza venember83 (#41839) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ez nagyon nagy.

"Nem mész sehová, mert ezt alá fogod írni. Öt évre van, és a fizetés részt üresen hagytuk. Azt írsz oda, amit akarsz.“ ... :Y

... "A szezon végén legalább megnyertük a Bajnokok Ligáját. Sokkal rosszabb is lehetett volna." :DDD

(#41841) Sickboy25 válasza venember83 (#41839) üzenetére


Sickboy25
addikt

nagy story a könyvben, valahogy mégiscsak el kell adni :D

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#41842) venember83 válasza Sickboy25 (#41841) üzenetére


venember83
nagyúr

Rossonero szimpatizánsként biztos nagy örömmel olvasnék ilyesmit. :)

[ Szerkesztve ]

(#41843) Tibiajax válasza venember83 (#41839) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én elmorzsoltam egy könnycseppet

(#41844) sh4d0w válasza venember83 (#41842) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Én sem :)

https://www.coreinfinity.tech

(#41845) Tibiajax válasza venember83 (#41842) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyébként haljak meg, nekem Pirlo mindig is az az egykedvű emberke volt, és főleg ez a milanos időszakra volt igaz, most ahogy így visszagondolok
most is látom ezt rajta még, a Juvéban, de korántsem annyira, mint ott volt.. komolyan, és így már összeállhat akkor a kép, miért is volt ez. jó játékos volt, persze ott is, de mindig azt láttam rajta, mint aki halál unja az egészet. nem értettem, aztán elfogadtam, ő ilyen. lehet bárhol, mindegy neki, osztja a labdákat aztán jóvan
Ha ez a sztori igaz, megvan már a miért.

na dehát persze ezen nem is csodálkozunk, Milánó szebbik felében még boldog volt..:D

..bár a mosoly ott is már erőltetett volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41846) pohár válasza Domaaaa (#41834) üzenetére


pohár
félisten

a Belgában is szokott menni foci, hátha most is adják majd :K (a BL-t szokták adni)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41847) salival válasza KisTücsök (#41833) üzenetére


salival
aktív tag

Angoloktól: bbc, telegrapf, guardian sport részlegei. Itt nem lehet sok hülyeséget találni.

YNWA

(#41848) bandus válasza Tibiajax (#41845) üzenetére


bandus
veterán

:R:R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#41849) Integra


Integra
titán

tibi:
holland vb mezek!!! ha olyan jól játszanak majd, mint amilyen jól kinéznek a mezek, vb-t is hazaviszik :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41850) pohár válasza Integra (#41849) üzenetére


pohár
félisten

a kék jó, a narancs ugyanolyan semmilyen, mint ezelőtt volt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.