Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41351) IreN!CuS válasza bandus (#41348) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hihetetlen mi megy....lassan kezdem úgy gondolni több gólt nem fog rúgni a Dortmund annyi helyzetet hagy ki :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#41352) bandus válasza IreN!CuS (#41351) üzenetére


bandus
veterán

én ezt csak remélni tudom :D

rettentőp impotens most a real, fogalmam sincs mi történt a múltheti magabiztossággal. nem kellene így megérezni cr hiányát.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#41353) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Atyagatya.ez a retardált Miki mit hagy ki.ezen megy el a meccs.grat neki:(

[ Szerkesztve ]

(#41354) Sztbeni


Sztbeni
őstag

A Dortmund már eldönthette volna a továbbjutást.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#41355) Enzolord


Enzolord
addikt

Cavani megy a Cselszkibe.. amiket kihagyott..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41356) Ps Vita válasza Sztbeni (#41354) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ja.ha nem igazolja le ezt a mikit:((
Tiszta ideg vagyok,hogy így esik ki a BVB

(#41357) bandus válasza Sztbeni (#41354) üzenetére


bandus
veterán

ahogy a real is, ha dm nem bénázza el a tizit. inkább rúgta volna ramos :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#41358) pohár válasza bandus (#41357) üzenetére


pohár
félisten

egy idegenbeli gól mindenképp megnyugtató volna... már csak azért is, hogy anyagilag én is jól járjak :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41359) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Vááááááááááááááá

(#41360) _Csaba_


_Csaba_
senior tag

Szégyen ez a Real ahogy ma játszik.

Chelsea meg tovább jut közben :D

(#41361) szab.tam


szab.tam
nagyúr

:D :))

psg-nek drukkoltam inkább a meccs előtt, de nagyon megérdemli a celsea.
(igaz, a 2. félidő elejét nem láttam.)

ha jól emlékszem a bl győzelmüknél is volt egy ilyen 1:3, majd 2:0-ás továbbjutás.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#41362) pohár


pohár
félisten

kár, kár...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41363) szami777 válasza szab.tam (#41361) üzenetére


szami777
addikt

2. félidő elején volt a 2 cfc kapufa, 1 cavani zicceren kívül psg nincs a pályán.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#41364) cyberkind


cyberkind
félisten

Real továbbjutás hihi :C

És Chelsea. :W :W

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#41365) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hát tovább ment a Madrid de hogyan az más kérdés...

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#41366) szab.tam válasza szami777 (#41363) üzenetére


szab.tam
nagyúr

az 1. félidőben sem voltak kint....

****

ennyi. :)

****

csak az a baj, hogy murinnyónak még nagyobb lesz az arca.
már a 21:9-be sem fog beférni, új képarány kell...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#41367) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:R

A real meg majdnem elcseszte 3-0-ról. :D Ancelotti...
______________

Teljesen megérdemelt. Azért remélem ezt Baluka nézte. :D

(#41368) szami777 válasza szab.tam (#41366) üzenetére


szami777
addikt

psg-nek a fejenként 130 millió forintnyi bónusz sem volt elég ;]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#41369) 7600 GS válasza Ps Vita (#41356) üzenetére


7600 GS
addikt

Jaj térden állva könyörgök hogy ebbe a csatába ne menjünk bele. :D

Én is tiszta ideg vagyok hidd el hogy már az első meccsen nem gurítottak egy ötöst a németeknek, felesleges ebbe belemenni. Vagy akkor sorolhatnám fel a mostani meccsen a második félidőben kimaradt helyzeteket, meg ugye DM tizenegyesét...

Persze hiba lenne tagadni hogy ma nagyon rosszul játszottak a spanyolok, és sajnos az egyéni hibákat büntették is a németek, akik nagyot küzdöttek. Lényeg hogy a négy között van a csapat, megérdemelten.

Ja és Casemiro 6M > Illara 38M

(#41370) cyberkind válasza szami777 (#41368) üzenetére


cyberkind
félisten

Jövőre 250 lesz. ;]

Paranormal Cocktivity

(#41371) bandus válasza 7600 GS (#41369) üzenetére


bandus
veterán

illarra nagy bukta szerintem, jó lenne a helyére mondjuk vidal vagy pogba :) de én ebben a casemiro gyerekben sem látok semmit, nem tudom honnan és miért szedte a real.

de most bale sem tündökölt, a végén teljesen felesleges volt elesnie, ahelyett, hogy begurította volna...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#41372) szab.tam válasza szami777 (#41368) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a végén eltoltak fejenként 2 dzsudzsi féle jófajta bentley-t...

nem csak a fele zséről volt szó?
(60 valahány milkó, gondolom 200e eu.)
vagy az egy másik csapat?

***

most kerestem rá.
való.
450e eu.
akkor valamit valszeg benéztem.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#41373) szentes711


szentes711
tag

Na végre!!!

Végre igazi izgalmakat láthattunk mindenhol! :)

Ez az igazi FOCI!! :R :C

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#41374) 7600 GS válasza bandus (#41371) üzenetére


7600 GS
addikt

Casemiro-ban én látok potenciált, mindenképpen többet mint a spanyolban, csak meg kéne adni neki a lehetőséget, többet érdemelne. Ő nem csinálja ezeket az alibi hátra meg oldalra passzokat, attól szorul ökölbe a kezem (no meg az itteni hülye kommentektől de psszt :D )

Bale nem volt ma jó ez igaz ( 1-2 megmozdulástól eltekintve). A következő szezonra pedig a kp-t meg kell erősíteni a Vidal-Pogba-Matuidi hármas valamelyikével, jól látod.

(#41375) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Szép volt Chelsea, gratula :C :C :C
Végig tudtam, hogy Mou lerendezi ezt a meccset amolyan cselzis gólokkal :DDD

Hegyi úr pedig megint nagyot alakított, mondván ilyen gyenge PSG-t idén még nem látott stb...
Hát egyrészt ekkora csapat ellen nem játszottak még, másrészt Mou csapata teljesen megölte az egyébként sem offenzív játékukat.

A nagy Real meg megint alakított, ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok troll ;] ;]

(#41376) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Na lenyugodtam(kb. majdnem szétvertem a lakást olyan ideges voltam:DDD.najó nem,de egy bokszzsák jól jött volna:D), figyelembe véve az 1.meccset itt ma bárki tovább juttott volna, megérdemelte volna.(kicsit sok a volna:D),grat a csapatoknak.óriási meccs volt:K
Dortmund bizonyította,hogy top 5-ös csapat(teljes kerettel szvsz most top3-as lenne)
Reus meg egy hihetetlen nagy zseni,szvsz nagyon simán Hazard-Robben-Bale szint(csak sokkal jobb az összjátékban és kevésbé gyors)
Na de a lényeg,köszi a meccset srácok:)

[ Szerkesztve ]

(#41377) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Örülök hogy meglett a továbbjutás, pedig nem gondoltam volna a 2. gól után. Legalább a kocsmában hideg volt a sör, de közben azért nyomon követtem a történéseket telefonon. :B
Ha kint lettem volna a meccsen, mint ahogy terveztem is akkor tuti szélütést kaptam volna az első félidő után... ;]
Remélem Reus-t megszerzi a Real Madrid és nem megy a bajorokhoz. :U

Bocs, kicsit spicces vagyok.

(#41379) KisTücsök

Konkréten hova? :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#41378) szami777


szami777
addikt

Holnap Barca, Bayern továbbjutás és meg is van a 2 évvel ezelőtti menetrend.(Barcának piszkosul nehéz lesz)
Mu-nak azért nagyon fogok szorítani holnap.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#41379) KisTücsök válasza gyuromoj (#41377) üzenetére


KisTücsök
addikt

Na várjunk... Te most tényleg lementél? :DDD

(#41380) 7600 GS válasza DeathAdder (#41375) üzenetére


7600 GS
addikt

Ja de érted itt most ez a lényeg, hogy a Real legalább tud valamit alakítani a BL-ben nem úgy mint a csapatod. :D

Bocs, imádok trollkodni.

(#41381) szentes711


szentes711
tag

Dani Alves lelkileg készül a holnapi meccsre

:DDD :DDD

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#41382) Ps Vita válasza szami777 (#41378) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ha az lesz amit mondasz,már harmadszora lesz bent zsinorban az elődöntőben a BM-Barca-RM tengely,és 5 csapat tudott eljutni az elődöntőig szintén 3 év alatt,durva:K
Mondjuk még ehhez elég sok minden kell holnap,oda jutottunk,hogy félek a Manutól...:U

(#41383) DeathAdder válasza 7600 GS (#41380) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mégis közelebb voltak a BL megnyeréséhez az elmúlt 10 évben mint a real annak ellenére, hogy már 5 éve nem is indultak benne :DDD

Oké, én meg nem szeretek trollkodni. p.e.a.c.e :R

(#41384) szab.tam


szab.tam
nagyúr

pf.
most nézem a másik összefoglalót.
ennek alapján a dortmund akár a rendes játékidőben 4-gyel simán továbbmehetett volna...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#41385) Ps Vita válasza szab.tam (#41384) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én meg azt nézem,hogy ez a Cavani gyerek mit csinált:U
Mikitárián béta verzió az Uruguay-i...

[ Szerkesztve ]

(#41386) 7600 GS válasza Ps Vita (#41382) üzenetére


7600 GS
addikt

Igen, tényleg várjunk még, tud meg az Atletico is bőven meglepetést okozni. Szépen levédekezik majd a területeket és kontrákból fognak veszélyeztetni. No de persze még mindig benne van a meccsben a bíró-faktor, tehát így kell kalkulálni. :D

Manchester meg... meglátjuk. Rooney elvileg lesz, ez jó előjel.

Iker Casillas teljesítményét egyébként miért nem emeli ki senki? :) Nélküle kiestünk volna a g*cibe ma. :D Egyértelmű, hogy ki az első számú kapus és kapitány megint.

[ Szerkesztve ]

(#41387) cyberkind válasza 7600 GS (#41386) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak kár hogy ezt nem így látja az edző. :U

Paranormal Cocktivity

(#41388) gyuromoj válasza 7600 GS (#41386) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mivel Howard Webb vezeti a spanyolok meccsét, nem hiszem hogy rajta fog múlni.
Másik meccsen pedig sima BM győzelmet várok... ne legyen igazam.

Amúgy San Iker, csak egyszerűen SAN IKER :K

Pénteken Nyonban (Svájc) sorsolják a Bajnokok Ligája elődöntőinek párosításait, ami 12:00-kor kezdődik.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#41389) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Zsinórban a 9. meccset nyertük meg hazai pályán, gólt sem kapva.

Mou-nak meg már nyert ügye van. BL top4, PL top3, úgy, hogy erre az évre nem várt semmit.

(#41390) cyberkind válasza gyuromoj (#41388) üzenetére


cyberkind
félisten

Real - Chelsea

Barca/Atlético - BM

Lottószámokat nem adok. :P

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#41391) salival válasza Ps Vita (#41376) üzenetére


salival
aktív tag

Bale hogy kerül Robben, Hazard, Reus szintjére? Bale West Ham-ek, West Bromwichok ellen nagy király, de komolyabb szinten gyenge. Imádom az atléta játékosokat, bírom Bale-t is, de bőven többet vártam tőle Madridban.

YNWA

(#41392) 7600 GS válasza salival (#41391) üzenetére


7600 GS
addikt

18 gól és 12 gólpassz eddig, előszezon nélkül. És ez a szám még nőni fog. (Én 20 gólt vártam tőle mikor ideigazolt, ezt valószínűleg teljesíteni fogja. )

Hát nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#41393) gyuromoj válasza cyberkind (#41390) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem is kell, de sajnos itt már ennél több fog kelleni a döntőbe jutásért. Sokkkkkkkkkal többbbbbbb. :B
Amúgy mind a 16 jegyigénylést megkapta az egyesület, sőt még a kupadöntőn is kint lesz 2-3 ember.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#41394) DeathAdder válasza KisTücsök (#41389) üzenetére


DeathAdder
veterán

A PL és a világ egyik legjobb keretétől és edzőjétől semmit sem várni elég merész kijelentés :U
Ahogy Sallói is mondta ennek a cfc-nek bukta lenne, ha nem nyerne PL-t és nem menne tovább a BL-ben.

Én nekik szorítok amúgy, következő fordulóban a Realt kiverik :)

(#41395) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Amúgy mi van Hazardal?

(#41396) Ps Vita válasza salival (#41391) üzenetére


Ps Vita
őstag

Picit tényleg kilóg:K
Neymar jobb példa mondjuk és a játéka is hasonlóbb:)

tücsök: persze,ha ultra kicsi a célkitűzés,könnyű felülmúlni:U
Semmi extra eddig ez a teljesítmény,csak simán egy átlagos szezon egy ilyen kerettel szvsz.
Az meg a másik,hogy Mou nyilván többet várt annál,amit mondott:)

[ Szerkesztve ]

(#41397) szab.tam válasza 7600 GS (#41386) üzenetére


szab.tam
nagyúr

bíró.
az összefoglalóban volt 2 olyan real sárga, amit talán le sem kellett volna fújni.
az egyik esetnél, már nem emlékszem, melyik reál védő volt, a kezét, de még szinte a lábát is hátratette. csak kicsit kibillent az egyensúlyából, és mellel nekiért a dortmundinak. -> sárga. elég vicces volt.
mint a vége felé az alapvonali bíró, aki pedig úgy befeszült egy kapu előtti helyzetnél, (asszem a kapufa után), mintha heresatut dugtak volna a seggébe.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#41398) KisTücsök válasza DeathAdder (#41394) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mou nyilatkozta ezt a szezon elején... Ez a kisérletezős/összeszokós/stb év. Ezért mondom, Ő már nyert.

De amúgy ezzel én is beérem, ha lehet ilyet mondani. Jövőre viszont már nem.

Haz-ról nem találok semmit. De mikor sérült le? Nem láttam.

Ramirest meg nem kéne annyira eröltetni. Ma is jobb volt nélküle a csapat.

[ Szerkesztve ]

(#41399) NyxNyxNyx válasza salival (#41391) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez hülyeség. Tavaly minden top PL csapatnak betalált a Chelsea kivételével (egyik meccsen nem is játszott). Egyszerűen Madridban nem találja a helyét. Statisztikailag hozza a szintet, de ő sokkal többre képes. Reus se hiszem, hogy többre lenne képes a Real-ban. Bale meg majd belelendül, én sokkal inkább ráépíteném a csapatot és központibb helyre raknám.

A Dortmund még mindig mentálisan erős. Ha beindulnak akkor nagyon együtt vannak.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#41400) DeathAdder válasza KisTücsök (#41398) üzenetére


DeathAdder
veterán

Oké, talán ez így van, végül is Mou mindig a második szezonjában alkotott nagyot.

De az igaz, hogy a szét cikizett Benítez alatt fél szezon után EL-t nyertek, és DiMatteo -val néhány hónap után BL-t :)

Hazard? Nem tudom, de szerintem nem taktikai okokból cserélte le Mou az első félidő elején :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.