Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42901) Ijk


Ijk
nagyúr

Komédia volt ez a meccs, második félidő beférne cirkuszba főműsorszámnak.
Végigröhögtem az egészet. :DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#42902) 7600 GS válasza Ps Vita (#42898) üzenetére


7600 GS
addikt

Bármennyire is utálom ezt a cirkuszi mutatványost, ez most hatalmas volt. :D

(#42903) DeathAdder válasza salival (#42839) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szopkodja a halál, én is utálom a habitusát, meg az egész taktikáját.
De hogy megevett minket otthon reggelire az hót ziher, ezt el kell ismerni. (mondjuk ettől gólt nem kellett volna kapni)

Lehet a támadójáték szép meg jó, de a BL-ben ez semmit nem fog jelenteni mihelyst egy jobb csapat ellen találjuk szembe magunkat akiktől gólokat kapunk majd otthon, és lehúzhatjuk a rolót.
Így az Arsenal, City szintjétől nem fogunk tudni feljebb lépni európában, mert a védekezés a futball része, és ez hatványozottan igaz az oda-visszavágós mérkőzésekre a kieséses szakaszban.

Szóval azt mondod kell pár fegyelmezett játékos, jó adag szerencse meg két sprinter? Én úgy láttam nem szerencséből nem kaptak gólt. Szerintem holnap még 90 percen át sem tudnánk egy nyamvadt gólt sem begyötörni, ahogyan ma sem volt erre semmi lehetőségünk... hát értékelhető helyzetünk nem volt szinte, ez az ami látszik, de a lényeg h én irkálok hülyeséget :DDD :DDD Ja lehet nem értek a focielmélethez, de ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor miért hülye mindenki, hogy nem ezt a példát követi?

______

Egyébként is ez simán benne volt, de így is hatalmas amit BR ezzel a csapattal csinált, és életem végéig emlékezni fogok erre a szezonra :R Csak Gerrardot sajnálom nagyon, annyira megérdemelne már egy PL címet, képzelem milyen szarul érezheti most magát :(

(#42904) Tibiajax válasza bagyulajuve (#42870) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak ne a real nyerje. én már csak ezt kérem.

#42872 venember83 köszönöm szépen az együttérzésedet, ez most jólesett. :B :R

....ja hogy röhögsz

----
mindenki más, sötétségben tévelygő, romlottságtól fűtött topiclakónknak
elmondanám nektek, h amit ma este láttunk, az isteni csoda volt. az égből kapott a Barcelona segítséget, két öngólt intézett a csapatnak Tito, látva mennyire szarok ma este is, látva Matino szokásos tehetetlenségét, a játékosok csüggedségét, lenyújtván láthatatlan kezeit, a labdát előbb Gabriel lábszárára, majd Musacchio fejére helyezve azt, intézve így el isteni segedelmét.
A fiúk akkor megérezték, kaptak valamit valakitől, így már könnyebb volt feltenni az i-re a pontot.

Csoda volt ez ma este, de lehet, h csak én vettem ezt észre?

(#42905) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a chelsea-ben jelenleg csak egy dolog a jó..

ott, jobboldalt.

(#42906) cyberkind válasza Tibiajax (#42905) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, a cukorfalat kisasszony. :))

Paranormal Cocktivity

(#42907) L_YKing válasza cyberkind (#42906) üzenetére


L_YKing
addikt

Tibi tuti a melegítő felsőjére gondolt :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#42908) pohár válasza Tibiajax (#42905) üzenetére


pohár
félisten

Cahill? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42909) cyberkind válasza pohár (#42908) üzenetére


cyberkind
félisten

Sky Sports logó. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#42910) Tibiajax válasza pohár (#42908) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ott a pont.
:D

(#42911) Integra


Integra
titán

nem láttam a meccset de minden tiszteletem alvesnek, ahogy lereagálta :R

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42912) Integra válasza Tibiajax (#42910) üzenetére


Integra
titán

bajnok az ajax... mi lesz velük? selejtezőt játszanak a cl-be jutásért?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42913) NyxNyxNyx válasza Integra (#42912) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tudtommal csak a másodiknak kell selejtezni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#42914) Sickboy25 válasza szab.tam (#42768) üzenetére


Sickboy25
addikt

Természetesen értettem a szavazópolgár és stadion közötti összefüggést, de ez egy hülyeség vagyis nagyon remélem... Én nem így szavazok és nem ezek az "értékek" döntenek :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#42915) sh4d0w válasza Sickboy25 (#42914) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Akkor mondom Neked, hogy a Vidi-fórumon volt egy fagyista, aki kerek perec kijelentette, hogy most áprilisban azért szavazott a narancsosokra, mert odavan a stadionrekonstrukciós programért. Kérdeztük, hány éves, a válasz 38.

Visszakérdeztem: és a nyugdíjad, hülyegyerek??? Nem válaszolt rá...

https://www.coreinfinity.tech

(#42916) Sickboy25 válasza sh4d0w (#42915) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szégyellem magam ezek miatt az agyhalottak miatt... Politikába mélyebben most ne menjünk bele, nem ide tartozik...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#42917) Tibiajax válasza Integra (#42912) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

dehogy kell.. ne felejtsd el, Hollandia bár kicsiny, de már erősen nyugat..
:))

(#42918) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A PREMIER LEAGUE ÁLOMCSAPATA A PFA SZERINT (2013–2014)
Petr Cech (Chelsea) – Luke Shaw (Southampton), Vincent Kompany (Man. City), Gary Cahill (Chelsea), Seamus Coleman (Everton) – Eden Hazard (Chelsea), Yaya Touré (Man. City), Steven Gerrard (Liverpool), Adam Lallana (Southampton) – Luis Suárez (Liverpool), Daniel Sturridge (Liverpool)

Suarez az év játékosa, Hazard az év fiatal játékosa.

(#42919) DeathAdder válasza KisTücsök (#42918) üzenetére


DeathAdder
veterán

Cech helyett kerülhetett volna be más is, egyébként ez volt kb. a várható felállás :)

(#42920) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ez mekkora kép :DDD


[ Szerkesztve ]

(#42921) Sickboy25


Sickboy25
addikt

PL-ben mi dönt először pontegyenlőség esetén?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#42922) KisTücsök válasza Sickboy25 (#42921) üzenetére


KisTücsök
addikt

Gólkülönbség.

(#42923) DopeBob válasza KisTücsök (#42922) üzenetére


DopeBob
addikt

AKkor kb a Pool bukta is PL-t tegnap :(

Szomorú, hogy akkor tudták volna megnyerni, ha inkább ők is védekznek 11 emberrel és játszanak egy jó kis 0-0t :U

Remélem azért még botlik a City, de nem hiszem, talán már csak egy nem egyértelmű meccsük van...

MZ/X

(#42924) Sickboy25 válasza DopeBob (#42923) üzenetére


Sickboy25
addikt

bizony szerintem is ezzel vége a liverpooli álomnak :

A bajnokaspiránsok hátralévő mérkőzései:

Liverpool: Crystal Palace (idegenben), Newcastle (otthon)

Chelsea: Norwich (o), Cardiff (i)

Manchester City: Everton (i), Aston Villa (o), West Ham (o)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#42925) Integra válasza Tibiajax (#42917) üzenetére


Integra
titán

akkor ok, ideje lenne már bizonyítaniuk :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42926) Cece04 válasza Sickboy25 (#42924) üzenetére


Cece04
tag

Azért az egy elég abszurd helyzet, hogy a 'Pool bajnoki címéért a városi rivális Everton tud a legtöbbet tenni :)
És ezen felül,ha ma nyer az Arsenal a Newcastle ellen, akkor az Evertonnak már szinte tét nélküli a hétvégi meccs, mert 4 pont mínuszra lesznek a negyedik helytől..
Szvsz ezt nagyon elbaltázták BR-ék, bőven lehetett volna X-re játszani.

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#42927) KisTücsök válasza Cece04 (#42926) üzenetére


KisTücsök
addikt

Vagy kontrákra, és még nyerhettek is volna. Ha egy kicsit rafináltabb BR.

(#42928) Sickboy25 válasza Cece04 (#42926) üzenetére


Sickboy25
addikt

úgy-úgy :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#42929) Tibiajax válasza Integra (#42925) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lelkes kis csikócsapattal?... ugyan

mindegy, lényeg, a Barcát megverték ők is, idén már bizonyítottak :D

(#42930) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#42931) Tibiajax válasza 7600 GS (#42930) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudom, nem értem mi lehet az az igény, amire 18millio euro nem elég, de 20 már igen
nem értem. olyan, mintha a háttérben esküszöm a menedzser szervezkedne valamit, Messit meg egyszerűen csak bábnak használja fel. nem bírom elhinni, h ez a gyerek, aki tényleg egy szerény meg nem arcoskodó fajta volt, ott nőtt föl a klubnál, mindent neki köszönhet, így is ő kereste a legtöbb pénzt és most meg ilyenekkel jön, hogy a világ legtöbb pénzét akarja
hogy van ez? nekem ez az egész egyszerűen bűzlik, úgy ahogy van

(#42932) Integra válasza Tibiajax (#42931) üzenetére


Integra
titán

kell egy kapzsi apa, meg az, hogy ő akar lenni a világ legjobban fizetett focistája. ennyi. felőlem mehet nyugodtan.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42933) venember83 válasza Integra (#42932) üzenetére


venember83
nagyúr

Kíváncsi lennék, hol, mire menne Messi a Barca után. Vinné a PSG vagy a Bayern? S ott mit játszana, hogyan alkalmazkodna egy másik bajnoksághoz, stílushoz, csapattársakhoz?

(#42934) KisTücsök


KisTücsök
addikt

"A Marca információi szerint" ...

Egyébként. A világ legjobbja a világ legmagasabb fizetését követeli. Hát aztán...

Én arra lennék kiváncsi, a papa mennyit kaphat. Megérheti sztárfocista apukának, rokonnak lenni.

(#42935) 7600 GS válasza Tibiajax (#42931) üzenetére


7600 GS
addikt

Én nem tudom elképzelni.

Tudtommal egyébként Neymar jobban fizetett, mint ő, lehet hogy böki a csőrét. Nekem ennyi pénzem valószínűleg soha az életben nem lesz, de arra tudok gondolni, hogy ez egy öngerjesztő folyamat: minél több pénzed van, annál többet akarsz.

(#42936) Integra válasza venember83 (#42933) üzenetére


Integra
titán

nem tudom, valszeg ennyire nem, de legalább megkapná a sok pénzt és apuka örülne ezerrel. mert szerintem ez az egész pénzéhség tőle fakad.. mindegy, menjen, vigyék, fizessék ki a jó sok pénzt érte, a barcelona meg nevelje tovább a tehetségeit és focizzon végre újra.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42937) Napfénysüti válasza 7600 GS (#42935) üzenetére

Ez így szokott lenni általában. De szerintem nem épp jó dolog hogy ott van az apja mellette mert miatta is lehet ez a kapzsiság már ha igaz.

Més que un club!

(#42938) Ijk


Ijk
nagyúr

Én azt nem értem hogy lehet az hogy minden évben jön a hír hogy Messi mondjuk 3 évre aláírt?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#42939) Tibiajax válasza Integra (#42932) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gondolod, esténként a steak mellett az apja fűzögeti folyamatosan, hogy Lionelkém, a hülye kis új brazil is többet kap már nálad, valamit csináljunk, találjunk ki, mert ez így nem kóser?
ezt gondolod?
lehet, h így van

én egyben hiszek, önmagától, ez a gyerek, ilyet nem csinálna.
nem védeni akarom, ő se szent, ő is gyarló, ő is büdöset szarik, de pont nem ő volt sosm a focivilágba (nekem) az, aki egy pénzhajhász lenne

(#42940) Integra válasza Tibiajax (#42939) üzenetére


Integra
titán

igen, én az apjában látom a probléma forrását. hogy hogyan és mi módon adja elő neki, hogyan manipulálja, nem tudom, nem is fontos. az is lehet, hogy az apja sincsen tudatában ennek a pénzéhségnek, de elkapta a gépszíj és ilyen lett.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42941) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#42939) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért ezt a hírt nem kell készpénznek venni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#42942) salival


salival
aktív tag

:) faszparaszt

(#42918) KisTücsök: Cech helyett lehetett volna Marshall, míg Kompany helyett Terry.

(#42926) Cece04: City formája a Goodisonban: LLLLWLDLLDDLLDL
Amúgy országos 0-0 lett volna Gerrard nélkül. Ha 0-0 ra játszottak volna, akkor is simán elcsúszhatott volna, nem a támadásépítésen gondolkozott csúszás közben.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#42943) Cece04 válasza salival (#42942) üzenetére


Cece04
tag

Nem lesz könnyű a Citynek az biztos. Már alapból senkinek sem könnyű a Goodisonban..
És bár nem gondolnám, hogy az Everton lefeküdne a Citynek, de az biztos, hogy annyira nem szeretnék, hogy az ősi rivális nyerje a bajnokságot. Aztán majd meglátjuk szombaton, hogy a gyakorlatban ez hogy néz majd ki :)

Igen, ezzel nehéz lenne vitatkozni, a meccset egy egyéni hiba döntötte el, de a Pool előtte is végig nyomott, végig ott volt még így is a levegőben, hogy a Chelsea elmegy egy kontrával és megnyeri a meccset.
A Pool nyerni akart, ami egyébként szimpatikus szó se róla, de nem lett kifizetődő.
Más kérdés, hogy valószínűleg ez a keret nem is lenne alkalmas arra, hogy ne támadjon. :)

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#42944) salival válasza Cece04 (#42943) üzenetére


salival
aktív tag

Más dolog hogy az everton szurkolók mit akarnak és az everton játékosok. A játékosoknak és a zseniális, de makacs martineznek még van matematikailag remény a BL-re, így leszarják a poolt, a győzelem a lényeg nekik. Mellesleg a Pool és az Everton között csak évente kétszer nagy a konfliktus, amúgy a kékek kistestvérek a városban. Én is inkább szeretném, hogy az Everton legyen BL helyen, mint hogy az Arsenal. Mondjuk erre nagyon kicsi az esély már.

YNWA

(#42945) Tibiajax válasza salival (#42944) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Én is inkább szeretném, hogy az Everton legyen BL helyen, mint hogy az Arsenal
én meg nem

(#42946) KisTücsök válasza salival (#42944) üzenetére


KisTücsök
addikt

Kár, hogy így elfáradtak a végére. Pedig jó volt látni, ahogy lejátszották az Arsenalt otthon.

(#42947) salival válasza Tibiajax (#42945) üzenetére


salival
aktív tag

Viszont azzal, hogy az Arsenal és a Manu is kikerülne a BL-ből eléggé felfrissülne az angol bajnokság. Wengernek is reformálnia kellene, manchesternek meg kell is. Valljuk be az utóbbi években az angol csapatok szégyenteljesen teljesítenek a BL-ben. Na jó a dinamo azért még eredményes az x+1 sáncú védekezésével.

YNWA

(#42948) Cece04 válasza salival (#42947) üzenetére


Cece04
tag

Azért azt is tegyük hozzá, hogy az FA sem segíti az angol csapatok szereplését..
:N

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#42949) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Golden Foot

Én Henry-re nyomtam egyet. De tök mindegy, úgyis a rinya nyeri.

(#42950) Ps Vita


Ps Vita
őstag

"I don't know who threw the banana but I want to thank him. It gave me the energy to put two more crosses in for our goals,"

Szemtelen:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.