Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42401) Dinter válasza Integra (#42400) üzenetére


Dinter
addikt

Reméljük a holnapi ezt is kárpótolja

(#42402) cyberkind válasza Dinter (#42401) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy madridi sikerrel.

Paranormal Cocktivity

(#42403) Integra válasza Dinter (#42401) üzenetére


Integra
titán

ennél csak jobb lehet, de ott sem lesz gólzápor

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42404) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Vitatkozhatnánk melyik az idegesítőbb, ez vagy a 128-at passzolok hátul alibiből..

(#42405) KisTücsök válasza DeathAdder (#42404) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D
_______

LUIZ?!!! Miért????????

(#42406) L_YKing


L_YKing
addikt

Ilyen fos meccset rég láttam... Grat! :C :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#42407) Ps Vita válasza DeathAdder (#42404) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem kérdés,ott legalább lesznek akciók,támadások,vannak szép megoldások...

[ Szerkesztve ]

(#42408) salival


salival
aktív tag

Mekkora fostos bunkercsapat ez a chelsea. Az atleticsko meg a spanyol mencseszter a beíveléseikkel.

YNWA

(#42409) KisTücsök


KisTücsök
addikt

"Végig az Atlético akarata érvényesült az elődöntő első felvonásán, de a mezőnyfölény mit sem ért "

Az NSO-nál sem nézik a meccseket, úgy látom.

(#42410) NyxNyxNyx válasza salival (#42408) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát a bunkertaktika ellen nem nagyon tudnak mit csinálni "szegények". Ugye a f*sz másik oldala.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#42411) 7600 GS válasza pohár (#42386) üzenetére


7600 GS
addikt

Jajh istenem azért ez a történet is annyira bájos, megy a hazudozás össze-vissza megint. :D Nem vagyok meglepődve.

(#42412) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Valóban kritikán aluli, de a fontmilliókat a továbbjutónak fizetik, és Mou egy veréblépésnyivel ehhez már közelebb jutott egy olyan csapat otthonában, akit nagyon nehéz megfogni.
A Sport1 stúdióban néztem is amikor az egyik pali azt mondta, hogy az Atleti minimum, de minimum egy-egy gólt fog szerezni otthon és idegenben is.... :F

Ez a Mou taktika eredményesnek eredményes, de tényleg pofa kell hozzá. Azt meg nem lehet mondani h ezt bármilyen csapat meg tudná valósítani, főleg a egy szárnyaló Atleti ellen idegenben. Szóval ez Mou "eredménye."

Fifában én is mindig így játszom, csak ott inkább idegenben próbálok mindig begyömöszölni egyet, otthon meg védekezek a nehéz csapatok ellen, és lám tényleg azóta eredményes vagyok :DDD

Azért remélem majd a Pool ellen nem ezt játssza a Chelsea, elvégre a döntetlennel mit sem érnének el (bár előre bűzlik az X-től az a meccs)

[ Szerkesztve ]

(#42413) pohár válasza DeathAdder (#42412) üzenetére


pohár
félisten

plusz nem lesz Cech & Terry sem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42414) DeathAdder válasza pohár (#42413) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hazarddal mi van?

(#42415) pohár válasza DeathAdder (#42414) üzenetére


pohár
félisten

PSG ellen nyekkent meg, ma azt írták, hogy elutazott a kerettel, aztán mégse... fogalmam sincs :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42416) cyberkind válasza pohár (#42415) üzenetére


cyberkind
félisten

Edzeni edzett rendesen tehát jövő hétre bőven esélyes hogy játszani fog.

Paranormal Cocktivity

(#42417) szami777 válasza DeathAdder (#42414) üzenetére


szami777
addikt

Nagyon rosszkor jöttek ezek a sérülések....
Terry 1 hónapra , Cech egész szezonra kidőlt. Hazard Pool ellen már szerintem bevethető lesz, de Terry egyértelműen a legnagyobb veszteség.
Schwarzernek nagy pacsi, mert tényleg bombabiztos volt.
Nem tetszett a meccs, nem tetszett a játék, de évente egyszer lenyelem, cserébe viszont BL döntőbe jut a csapat.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#42418) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem csalódtam a Chelskijben, hozták a szokásos antifocit, az undorító színészkedéseket. Méhes Gábornak igaza volt: tegnap sem lettem rajongója ennek a csapatnak és ez valószínűleg még nagyon sokáig így marad.

https://www.coreinfinity.tech

(#42419) salival


salival
aktív tag

szánalom. 7-2-1

YNWA

(#42420) Napfénysüti válasza salival (#42419) üzenetére

Akkor tényleg igaz volt a 4 belső védős állítás mágnestábla Pétertől. :DDD

Cechet amúgy sajnálom, szegény nagyon peches volt. Viszont Scwarzert bírom és tegnap jól állt be.

Més que un club!

(#42421) Integra válasza Napfénysüti (#42420) üzenetére


Integra
titán

tényleg szuper volt, 41 évesen is kivédte az atletico szemét, én már a nevére sem emlékeztem... :B

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42422) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

húú, de jó volt az esti meccs

(#42423) bagyulajuve válasza Tibiajax (#42422) üzenetére


bagyulajuve
addikt

húú, enyhe iróniát érzek szavaidban

Resistencia eterna

(#42424) Napfénysüti válasza Integra (#42421) üzenetére

Még a Middlesbroughban védve kedveltem meg, szimpatikus faszi. Viszont azt én se tudtam hogy már 41 éves, nagy respesct neki! :K

Més que un club!

(#42425) Integra válasza Napfénysüti (#42424) üzenetére


Integra
titán

azért nagy igazságtalanság lesz, ha ezt az antifocit bemutató chelsea továbbjutna, míg egy dortmund meg kiesett, amelyik igazi focit mutatott, ahogyan kell..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42426) Napfénysüti válasza Integra (#42425) üzenetére

Úgy voltam a tegnapi meccsel hogy egyik csapatnak se tudtam volna igazából szurkolni. De az Atletico legalább próbálkozott így inkább akkor már nekik ha választani kellett volna mindenáron.
A Chelsea antifocija rendkívül antipatikus volt számomra. Viszont az Atleticoban meg időnként pár játékos igen nagy paraszt tud lenni.
De azért jussanak inkább utóbbiak tovább.

Mai meccset viszont nem látom pedig ezt inkább nézném de sajnos pont nekem is mérkőzésem lesz este. Remélem a Real alkot majd valamit.

Més que un club!

(#42427) Tibiajax válasza bagyulajuve (#42423) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

két hányinger csapat nyomott egy hányinger meccset. nem volt ezzel semmi probléma..
diégócska sem tudott most hatalmas gólt lőni, barca pedig ellen olyan jól ment neki, hát.... :O akkor olyan ügyesek és hatékonyak voltak, meg lelkesek.....úgy sajnálom, h most pont nem

reméljük, a mai jobb lesz

[ Szerkesztve ]

(#42428) KisTücsök válasza sh4d0w (#42418) üzenetére


KisTücsök
addikt

Na a csapat nevét ennél cifrábban le sem írhattad volna. Miért nézted? Fegyverrel kényszerítettek?

Egyesek nagyon elvannak tévedve. Vagy nagyon nem ismerik Mou-t, ha mást vártak. Ráadásul Mou eddigi igazolásai alapján ez nem is nagyon fog változni.
_____________

A visszavágó teljesen más lesz. Bár Mikel, Lampard, Cech, Terry, Salah, Matic biztosan nem lesz. Viszont lesz Hazard.

Meg Ramires... :<

(#42429) bandus válasza KisTücsök (#42428) üzenetére


bandus
veterán

szerintem egyebkent olyan mindegy, hogy ki jut tovabb a parharcbol. a bl-t ugyis a masik ag tovabbjutoja nyeri. szerintem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#42430) Sickboy25 válasza bandus (#42429) üzenetére


Sickboy25
addikt

azért egy döntő minden meccs felett van... Lehet eső, lehet hó...

A tegnapi meccs meg várható volt, a cselszki részéről, láthattuk már többször őket ilyen helyzetben... Ezért meg is raktam 0-0 -ra a meccset :D

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#42431) KisTücsök válasza Sickboy25 (#42430) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ezekszerint Te értesz a focihoz. :D
______

"Jose Mourinho will ask the Chelsea owner, Roman Abramovich, for permission to surrender the Premier League title to Liverpool. " - Telegraph

Napfénysüti: Hát ez az. Mit gondolt az, aki mást várt?

Majd tessék nézni a visszavágót, ott kötelező támadni és kezdeményezni a kékeknek.

[ Szerkesztve ]

(#42432) Sickboy25 válasza KisTücsök (#42431) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem értek hozzá egyáltalán, de jó kis pénzeket hoz :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#42433) Napfénysüti válasza KisTücsök (#42428) üzenetére

Sajnos pont hogy ismerem ezért nem is vártam mást. Bár így legalább nem csalódtam. :DDD

Més que un club!

(#42434) Sickboy25 válasza KisTücsök (#42431) üzenetére


Sickboy25
addikt

A visszavágón Londonban 1-0 ra nyer a cselszki!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#42435) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Azért annyit helyesbítsünk, hogy nem az Atleti volt gyenge, hanem Mourinho cselzije egy az egybe semlegesítette, teljesen levette őket a pályáról.
Igazi húde nagy gólhelyzetre nem is nagyon emlékszem, talán az az egy szabadrúgás.

Ahogyan a szárnyaló Poolt, a szárnyaló City-t otthon megfékezte, úgy tette most az Atletivel is..

Viszont azért meleg lesz a pite, ha valahogy találna egy gólt idegenben az Atleti, bár én is 1-0 chelsea sikert jósolok..

(#42436) Integra


Integra
titán

na, igazolhat a barca

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42437) venember83 válasza Integra (#42436) üzenetére


venember83
nagyúr

A fellebbezés ideje alatt legalábbis.

(#42438) Integra válasza venember83 (#42437) üzenetére


Integra
titán

igen, de ez most pont elég, a horvát srácra, ter stegenre, talán még védelemre is

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42439) Ps Vita válasza Integra (#42438) üzenetére


Ps Vita
őstag

Meg a magyar srácra :DDD

(#42440) Integra válasza Ps Vita (#42439) üzenetére


Integra
titán

igen, ő is mehet. elég undorító volt pár tegnapi cikk róla, ahogy a semmiből elkezdték ekézni....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42441) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#42442) Napfénysüti válasza Ps Vita (#42441) üzenetére

Ez már túl hosszú is lett. :DDD

Més que un club!

(#42443) KisTücsök válasza Ps Vita (#42441) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

_______________________

"Ryan Giggs munkáját a szezon hátralévő részében a klub korábbi kiváló labdarúgói, Nicky Butt, Phil Neville és Paul Scholes segítik."

(#42444) DeathAdder válasza Ps Vita (#42441) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezt ennél tökéletesebben meg sem lehetett volna fogalmazni :DDD

(#42445) venember83 válasza Napfénysüti (#42442) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondoltam, hogy a labda kiveri az ablakot és kiüti a cseh kapust, de ez nem történt meg.

(#42446) Tibiajax válasza Ps Vita (#42441) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D
sofőr bácsi a legjobb :)

(#42447) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#42448) Richard! válasza 7600 GS (#42447) üzenetére


Richard!
addikt

új hsz írása? :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#42449) Napfénysüti válasza 7600 GS (#42447) üzenetére

Elég fura a link. :D

Més que un club!

(#42450) 7600 GS


7600 GS
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.