Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42251) Enzolord válasza DeathAdder (#42249) üzenetére


Enzolord
addikt

Ebből annyi van, mint a huzat..:)
Giggs, Queiroz, Klopp, Ancelotti, Guardiola, és még sokan mások! Upsz, Van Gaal kimaradt..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42252) 7600 GS válasza Ps Vita (#42248) üzenetére


7600 GS
addikt

Azért inkább kezdjen Bale, az az ő igazi posztja. :D Elnézegetnék megint egy olyan kapuig való sprintet mint a katalánok ellen. :D

DM mezőnymunkájára a középpályán lesz nagyon nagy szükség. Amúgy Benzema-gólt érzek.

Esélylatolgatás, esetleg tipp a részedről? :) Kit tartasz a legveszélyesebbnek?

(#42253) Ps Vita válasza Enzolord (#42251) üzenetére


Ps Vita
őstag

Öööö ebben pont benne van a három legvalószínűtlenebb,írd még oda Mourinho-t is :DDD

GS: Legveszélyesebb? Ez egyértelműen Cé :DDD
Tipp? Nincs,annyi,hogy ha olyan kurva meddőn fogunk játszani,mint mostanában,akkor kiszopunk :U
Ha Robben-Ribéry nagyon jónapot fog ki,akkor meg nyerünk

[ Szerkesztve ]

(#42254) Enzolord válasza Ps Vita (#42253) üzenetére


Enzolord
addikt

Azokat írtam le, akiket felhoztak az újságot az elmúlt pár napban...
Azt nem mondtam, hogy mindegyik reális... ;] ;] ;]
Na, új jelölt Conte..
Szerintem májusra ott lesz a Véber neve is...:) a Büdösúristenit..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42255) Enzolord


Enzolord
addikt

Az MLSZ már megint remekel.. Liga kupát játszunk szerdán, majd rá két napra bajnokit...
Ezt nem lehetett volna kicsit jobban megcsinálni? Ok, hogy nyugaton ez normális, de talán még ott se...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42256) salival válasza DeathAdder (#42250) üzenetére


salival
aktív tag

Én néztem a meccset, jó volt, de összefoglalót most így nem találtam hirtelen.

YNWA

(#42257) szab.tam válasza Enzolord (#42255) üzenetére


szab.tam
nagyúr

és képzeld el, aki mág a kupában is lábon van.
asszem a diósgyőrnél van olyan, hogy 7 nap alatt 3 meccs.
vasárnap, szerda, szombat. valami ilyesmi.
de ott legalább mindig van 2 teljes üres nap közöttük.

de a pénteki bajnokit itt nagyon nem értem. :(

***

puskás - real eléggé kis fostos meccs.
2-3 éve néztem a honvéd meccseit, nagyságrenddel jobbak voltak.
csak nem tudom, hol vannak azok a gyerekek, akik akkor 30-ről lőtték a pipa gólokat.
volt akkor valami zseniális, ígéretes ikerpár is. (ha jól emlékszem.)
lehet, hogy ők is londonban mosogatnak...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42258) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#42251) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem tudom mit szeretne a MU vezetősége. Remélem Van Gaal odamegy, de ő nem jó hosszútávú megoldásnak.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#42259) cyberkind válasza NyxNyxNyx (#42258) üzenetére


cyberkind
félisten

Di Matteo simán esélyes lehetne, most jár le a szerződése, és bombamenedzser. :))

Paranormal Cocktivity

(#42260) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#42258) üzenetére


Enzolord
addikt

AkkOr legalább lenne 3-4 év amikor megint a csúcson lennénk, és ez alatt lehetne valaki jót találni...

Szab.tam.. erről beszélek... nincs 48 óra a 2 meccs közt. .. idióták.. Remélem nem törik meg a lendület...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42261) fatal` válasza szab.tam (#42257) üzenetére


fatal`
titán

Gondolom a Bobál ikrekre gondolsz, akik az NB3-ban rohadnak valamiért.

(#42262) szab.tam válasza fatal` (#42261) üzenetére


szab.tam
nagyúr

biztos.
már a nevükre sem emlékszem.
de akkor nagyon szép dolgokat műveltek.

***

közben nézem a fejeket.

a séró már be van lőve, mint a nagyoknál.
a bőrfelület kivarrásában eléggé el vannak maradva, de hát ezt valószínű gyorsan fogják pótolni...

a realban a 8-as feje tisztára cr7. lehet, hogy nemcsak a haját, hanem komlettten a fejét is mefaragta a kiscsávó.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42263) NyxNyxNyx válasza cyberkind (#42259) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Miért, most hol dolgozik? Szerintem nagy lutri lenne őt leigazolni

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#42264) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Van Gaal egy zseni,de nagyon különc zseni
Vele megéri kockáztatni,pl. a Bayern nélküle nem tudom hol tartana ma :) ...

(#42265) cyberkind válasza NyxNyxNyx (#42263) üzenetére


cyberkind
félisten

Pihenget heti 130ezer fontért, egészen nyárig amikor lejár a Chelsea-s szerződése.

Paranormal Cocktivity

(#42266) homeless09


homeless09
őstag

A Sky Sports szerint 24 órán belül bejelentheti a klub David Moyes távozását.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42267) DeathAdder válasza homeless09 (#42266) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ennyit arról amit Fergi az OF-en nyilatkozott az utolsó fellépésén, h az utódot is úgy tiszteljék és tartsanak ki mellette akár jóban, akár rosszban.....
Kíváncsi vagyok erre Fergi mit felel majd, mert valamit illene, ugyanis ő választotta az utódot.

(#42268) hobizoli


hobizoli
nagyúr

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

több drón kell ;P

(#42269) cyberkind


cyberkind
félisten

Hmm, nem is tudom, új haj? :) ;]

Paranormal Cocktivity

(#42270) Enzolord válasza DeathAdder (#42267) üzenetére


Enzolord
addikt

A tiszteletet ki kellett volna érdemelnie...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42271) DeathAdder válasza Enzolord (#42270) üzenetére


DeathAdder
veterán

Talán ha kapott volna több időt....

(#42272) cyberkind válasza DeathAdder (#42271) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor 30x-os bajnok lesz a Pool. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#42273) szab.tam


szab.tam
nagyúr

(#42268) hobizoli
(#42269) cyberkind

:DDD

****

ahogy a királyi gárda ifjoncaiból a díjátadón páran megveregtték a vezérünk vállát, azon kész voltam.
"királyok vagyunk vazz, vagy nem?" :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42274) DeathAdder válasza cyberkind (#42272) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mi is már lassan két és fél évtizede várunk :DDD

(#42275) cyberkind válasza DeathAdder (#42274) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha ez összejön akkor Rodgers több mint egy isten lesz nálatok, hihetetlen. :)

Paranormal Cocktivity

(#42276) Enzolord válasza DeathAdder (#42271) üzenetére


Enzolord
addikt

Mire? Megérdemelte? Ha a 3. Helyen lennénk, akkor igen, kapjon.. vagy ha állna a kupában, valamelyikben.. de sz*rt se csinált.. mi a bánatért kellene neki időt adni? Az Everton jóval előttünk van, új edzővel, sokkal gyengébb kerettel.. egy évvel ezelőtt 27 ponttal több volt nekünk mint a poolnak, most 23mal kevesebb.. ez 50 pont difi, ha sarkítom a helyzetet.. nem érdemel több időt... és BR-rel szemben, aki egy középcsapatból csinált bajnokot, DM pont fordítva tette.. Mehet, amerre lát..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42277) Ps Vita válasza Enzolord (#42276) üzenetére


Ps Vita
őstag

"sokkal gyengébb kerettel"....háááát :U

(A sokkalon akadtam fent)

[ Szerkesztve ]

(#42278) cyberkind válasza Ps Vita (#42277) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért a MU bajnok volt tavaly, semmi se változott, sőt, jött Fellaini tehát az Everton bőven gyengült, és mégis jobbak.

Paranormal Cocktivity

(#42279) Enzolord válasza Ps Vita (#42277) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor jóval gyengébb...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42280) Tibiajax válasza Integra (#42247) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:N Húsz percet volt ott, mígnem kivezették a biztonsági őrök.

:D

[ Szerkesztve ]

(#42281) DeathAdder válasza Enzolord (#42276) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mindenki tudja h Fergie alatt sem volt nagy durranás soha a MU játéka.
Ugyanez a semmilyen játék, csak éppen a helyzetek bepattantak, a bíró befújta vagy nem fújta amit kellett, vagy 8 percig nem fújta le a 3 perces hosszabbítást míg nem lett meg a győztesgól..
Nem sok különbözött, csak éppen most a másik csapatnak jön össze minden, ezelőtt meg pont fordítva volt.

Várható volt némi zuhanás Fergi után, talán ekkorára senki nem számított, de ez akkor is nagyon nagy türelmetlenségre és komolytalanságra utal a híres united drukkerek és vezetőség által.
Kíváncsi vagyok milyen edző hozott ki volna az akkori játékstílus után többet a keretből.
Egyénileg kurva erős a keret, messze benne vannak a top3-ban, de Fergie "játékstílusát" nincs edző aki töretlenül tovább vitte volna, egy ilyen folyamat pedig nem megy egyik pillanatról a másikra.

Egyébként meg szerintem se Moyes a united embere, ezt már a kezdetektől így gondoltam, de ha legalább kiválasztották, akkor valamennyi esélyt adjanak már neki, ez mégsem egy cselzi aki úgy váltogatja az edzőket, mint én az alsógyatyámat. BR is rém gyengén kezdett mégsem baszták ki, pedig egy City, Chelsea nyakamat rá, hogy 8 forduló után megtette volna.
Persze így baszott nehéz Moyesnak is, hogy mindenki ellene van már hosszú hónapok óta...

[ Szerkesztve ]

(#42282) Ps Vita válasza DeathAdder (#42281) üzenetére


Ps Vita
őstag

+1,főleg az utolsó bekezdésre :)

[ Szerkesztve ]

(#42283) cyberkind válasza DeathAdder (#42281) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért BR egy rettenet fos Pool-t kapott Rafa-tól. :)

Paranormal Cocktivity

(#42284) salival válasza cyberkind (#42283) üzenetére


salival
aktív tag

jujjj

YNWA

(#42285) salival


salival
aktív tag

HIVATALOS!!!!44!!!!

YNWA

(#42286) homeless09 válasza salival (#42285) üzenetére


homeless09
őstag

Még szerencse, hogy nem. :DDD :DDD Csöbörből vödörbe.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42287) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Szilva kidőlt!

(#42288) cyberkind válasza DeathAdder (#42287) üzenetére


cyberkind
félisten

Mennyire, vb oda?

Paranormal Cocktivity

(#42289) Enzolord válasza DeathAdder (#42281) üzenetére


Enzolord
addikt

Moyes out.. erről ennyit.. és nem tudom Te mióta nézel MU meccseket, gondolom, nem rég óta, de a United ki..szott szépen játszott egész addig, míg C és Tevez el nem mentek.. azóta csak hoztàk a meccseket, de előtte végig làtványosan mentek...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42290) DeathAdder válasza cyberkind (#42288) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem tudni még, de az sincs kizárva amilyen állapotban volt :(

(#42283) cyberkind - azért ez nem pont így volt :N

(#42289) Enzolord - jó meccsei mindenkinek vannak, de ez általánosságban sosem jellemezte a MU-t, de tény eredményesek voltak. Az a kiba*ott szép játék nemtom honnan ered, a Chelsea is van h kibasz*ttul szépen játszik a technikás játékosaival, mégsem az a játék jellemzi őket..

[ Szerkesztve ]

(#42291) Enzolord válasza DeathAdder (#42290) üzenetére


Enzolord
addikt

A Cantona érától egész a CR Tevez Rooney trióig szépen és eredményesen játszottak többnyire..mióta ők ketten elmentek , azóta játszik szürkén a csapat, bár voltak szép meccsek.. és mindez semmis lett idén DM-mel.. se játék, se eredmények...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42292) cyberkind válasza DeathAdder (#42290) üzenetére


cyberkind
félisten

Igaz, mert kifelejtettem Dalglish-t meg Hodgson-t, de egyikükkel se volt annyira sikeres az együttműködés. :)

Paranormal Cocktivity

(#42293) DeathAdder válasza cyberkind (#42292) üzenetére


DeathAdder
veterán

Dalglishal azért volt ott egy szezonban egy ligakupa győzelem, és egy majdnem megnyert FA kupa döntő ;]

(#42294) cyberkind válasza DeathAdder (#42293) üzenetére


cyberkind
félisten

Na és aztán mi lett utána?
Én elkönyveltem nekik a 4. hely bezsebelését a következő idényre, aztán nemhogy 4. hely nem lett még Liga se. :D

Paranormal Cocktivity

(#42295) Tibiajax válasza DeathAdder (#42281) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Egyénileg kurva erős a keret, messze benne vannak a top3-ban
van a fszt... látszik, mennyire közöd nincs a lényeghez a United-el kapcsolatban

(#42296) 7600 GS válasza DeathAdder (#42281) üzenetére


7600 GS
addikt

Top3, eszed tokja. :DDD

(#42297) forceberg válasza 7600 GS (#42296) üzenetére


forceberg
veterán

Lehet, hogy Angliára gondolt, ott talán... :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#42298) Ps Vita válasza 7600 GS (#42296) üzenetére


Ps Vita
őstag

Angliára gondolt,de amúgy ott se :DDD

(#42299) DeathAdder válasza Tibiajax (#42295) üzenetére


DeathAdder
veterán

A 380 milliós becsült értékkel messze a TOP3-ba vannak, ahogyan a fizetések terén is minden bizonnyal.

Na sorold már ugyan kik vannak előtte ha már ennyire nem vagyok képben felvilágosíthatnál :)
Biztos azért várta a hülye is a unitedeted és a két olajost a bajnoki címre a szezon kezdetén :F

forceberg - Természetesen anglia, arról volt szó :)

(#42300) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ez a United sehogy sem TOP3-as. Valencia, Young, Büttner, Nani, Cleverley, Jones, ezek mind középszerű vagy annál is gyengébb játékosok. Ráadásul a "megdöglök a csapatért" mentalitást sem lehet észrevenni nyomokban sem.

Sőt, megkockáztatom hogy Rooney kiválása sem lenne akkora érvágás a jelenlegi helyzetben, ő is látványosan "leépült".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.