Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31301) Dinter válasza bandus (#31300) üzenetére


Dinter
addikt

Videobiro ezt is megoldaná.

(#31302) Integra válasza bandus (#31297) üzenetére


Integra
titán

igen, jó lenne, számomra is érthetetlen, hogy miért nem lépik ezt meg..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31303) Sickboy25 válasza Dinter (#31301) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ehhez nem szükséges... Elég a meccs utáni retorzió bőven, de az legyen!!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#31304) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ilyen október is ritkán van. Azért a vége fele már bele szokott esni a szokásos gödörbe a csapat, amiből jó két-három hónapig ki sem jön, legalábbis az elmúlt 3-4 évben ez volt a megszokott. Kíváncsi leszek, most kibírják-e.

(#31305) ted_mosby válasza KisTücsök (#31304) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Remélem idén is így lesz ;] Aztán Go Gunners! Remélem nem ront a csapat teljesítményén ez a kis ligakupa meccs. Hiszen az egyik,ha nem, a legnehezebb hét néz a csapatra. Hajrá :K

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#31306) L_YKing


L_YKing
addikt

Nem volt szimpatikus ez a Ronaldo gólöröm. :N :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31307) 7600 GS válasza L_YKing (#31306) üzenetére


7600 GS
addikt

Te köztudottan nem vagy elfogult vele kapcsolatban, igaz? ;]

[ Szerkesztve ]

(#31308) cyberkind válasza L_YKing (#31306) üzenetére


cyberkind
félisten

Blatter, te vagy az ? :U ( :P )

Paranormal Cocktivity

(#31309) Napfénysüti válasza cyberkind (#31308) üzenetére

:DDD :DDD

Més que un club!

(#31310) L_YKing


L_YKing
addikt

Nem de most komolyan. Ott szalutált... :DDD
Ugyan az mint amikor a Barcába Thiago meg Dani Alves táncolt és Puyol leállította őket. :D
Na értitek. Az meg pláne nem lett volna szimpatikus ha egy Barca játékos csinálja ezt... :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31311) Ps Vita válasza L_YKing (#31310) üzenetére


Ps Vita
őstag

És ezzel mi is a baj?
Tökéletesen visszavágott a vén fasznak kedves elnökúrnak :)
Ezt úgy mondom,hogy az elmúlt években nem nagyon rajongtam CR-ért :U

(#31312) L_YKing válasza Ps Vita (#31311) üzenetére


L_YKing
addikt

Ja én ezzel a témával még nem találkoztam. Nem figyeltem. :N :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31313) KisTücsök válasza L_YKing (#31306) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nekem sem. Most azzal üzent volna a legjobban, ha nem üzen semmit. Ha csöndben marad és teszi a dolgát, amit egy focimeccsen kell. Ha jól tudom meccsen kívül már visszaszólt. Köztudott, hogy a mélyen tisztelt Elnök Úr egy szenilis öreg fasz, nem kell vele foglalkozni.
___________________________________________

"A Tottenham jelenlegi otthona, a White Hart Lane 36 ezer néző befogadására alkalmas, ám a klubvezetők egy jóval nagyobb, 56 ezres stadiont szeretnének építeni. Az új aréna várhatóan 400 millió angol fontból épül majd, a munkálatok 2014-ben kezdődnek és mintegy 15 évig tartanak majd a tervek szerint, a klub a pénzt névszponzoroktól és banki kölcsönökből teremti elő a Guardian szerint."

[ Szerkesztve ]

(#31314) bandus


bandus
veterán

szerintem meg rohadt jó volt, végre legalább valaki szembe mer szállni, ellenet mer mondani blatternek, még ha csak egy ilyen nyilatkozat apropóján is. de remélem ez tovább gyűrűzik és minél hamarabb eltűnik az öreg a süllyesztőben.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31315) 7600 GS válasza KisTücsök (#31313) üzenetére


7600 GS
addikt

Az lett volna a legnagyobb szégyen ha csöndben marad.

Hintett egy mesterhármast, plusz stílusosan ünnepelt. Ez elég válasz volt.

(#31316) L_YKing válasza 7600 GS (#31315) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez inkább gyerekes mint királyság szerintem. :D
De lényegtelen mert az Ő dolga. :)

KisTücsök: Egyetértek. :R
Ezt így kellet volna.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31317) KisTücsök válasza 7600 GS (#31315) üzenetére


KisTücsök
addikt

De nem maradt csöndben, mert előtte a pályán kívül már visszaszólt. Nem kell ezt felvinni a meccsre is. A mesterhármas elég válasz. Az, hogy folyamatosan világklasszis szinten játszik elég válasz. Inkább gyerekes volt, főleg, hogy - mint írtam - egy beszámíthatatlan, évek óta a közröhej tárgyát képező személlyel "hadakozik". Nem kell lesüllyedni az ő szintjére. Blatter nyilatkozataival nem kell foglalkozni, ennyi. SZVSZ

(#31318) ted_mosby válasza KisTücsök (#31313) üzenetére


ted_mosby
senior tag

15 évig tart felhúzni egy stadiont? :o Hát ezt nem gondolnám . . . Fradié is meg lesz 1-2 év alatt,nem?

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#31319) cyberkind válasza L_YKing (#31310) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább olvasd el a Blatteres cikket amit tegnap (is) linkeltek, gyorsan kinyílik a bicska a zsebben az tuti arra az emberre . ;)

Paranormal Cocktivity

(#31320) cyberkind


cyberkind
félisten

Cristiano Ronaldo: " Inkább szeretném megnyerni az Aranycipőt, mint az Aranylabdát, mert azt legalább teljesítményre díjazzák, nem szimpátia alapján! "

:K

Cristiano Ronaldo az AS szerint komolyan fontolgatja, hogy a jövőben nem jelenik meg semmilyen FIFA-rendezvényen, így a januári Aranylabda-gálán sem. A Real Madrid azt szeretné, ha Cristiano nem tenne ilyen drasztikus lépéseket, de támogatja a játékost, akárhogyan is dönt.

Isteni lenne . :C

Paranormal Cocktivity

(#31321) Ijk válasza cyberkind (#31320) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mint valami sértődött kisgyerek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31322) Tibiajax válasza cyberkind (#31320) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megsértődött egyem a szívét, hogy nem őt tartják még mindig a világ legjobbjának?..
a fene vinné már el

(#31323) cyberkind válasza Tibiajax (#31322) üzenetére


cyberkind
félisten

(#31321) Ijk

Ezek után ? :U
Eddig is hülye volt hogy ment, meg a többiek is . :K

Paranormal Cocktivity

(#31324) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Hihetetlen mik vannak :D
A korábbi sztár, Fabrizio Ravanelli által irányított Ajaccio 1-0-ra vezetett idegenben a Guingamp otthonában. A 61. percben a vendégek elefántcsontparti támadója, Tallo egy belépő után a földön maradt, ráadásul még a labdával is eltalálták. Úgy tűnt, komoly fájdalmai vannak, hordággyal kellett lecipelni a pályáról, úgyhogy az Ajaccio-edző Ravanelli rögtön lépett, a csatár helyett pályára küldte a román Popescut.

Az addig fejét fogó Tallo ekkor eszmélt, elfelejtette fájdalmait, és a pálya szélén őrjöngeni kezdett, nem értette, Ravanelli miért cserélte le. A kilencvenes években a Juventusban, a Middlesborough-ban és a Marseille-ben is futballozó Ravanelli értetlenül nézett játékosára a másik oldalról. forrás:sportgéza

Videó

Srácok többek között ezért ez a legjobb sport :DD

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#31325) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#31313) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

15 év? Kik építik ezt, a játkosok? :D

Szerintem elírták. Egyszer ki kéne menni a Lane-re, amíg lehet.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#31326) Sickboy25 válasza NyxNyxNyx (#31325) üzenetére


Sickboy25
addikt

Órabérben nyomják... ráérnek :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#31327) bandus válasza Tibiajax (#31322) üzenetére


bandus
veterán

valahol meg lehet erteni, szar erzes lehet mindig masodiknak lenni ennyi idon at, ugy, hogy azert volt, hogy ot jobban megillette volna az a dij. majdnem mint cseh laci, csak o talan jobban viseli ezt az orok masodik dolgot.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31328) Integra válasza cyberkind (#31320) üzenetére


Integra
titán

igggazi narcisztikus hülyegyerek :))

tibi:
mit tudunk niklas moisander-ről???

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31329) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na itt a kép Sport1-ről:

Sötét kabátban könyökölök a Puskás zászlótól balra, fehér ruhás srác mellett jobbra.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#31330) pohár válasza KisTücsök (#31317) üzenetére


pohár
félisten

én is azt tettem volna a helyében, amit tett (meg bárki helyében is), bár lehet azért, mert én "rá még egy lapáttal" típus vagyok :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31331) forceberg válasza cyberkind (#31323) üzenetére


forceberg
veterán

:C :C :C :C

10 évvel korábban vagy később kellett volna "kelnie".
Az igazság az, hogy kettejükhöz képest van néhány röhejes aranylabdás a múltban.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#31332) cyberkind válasza forceberg (#31331) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, Blatternek meg régen az öregek otthonában a helye . ;)
Lehet így, lehet úgy ragozni, Blatternél még Pelé vagy bármelyik nagy, egy senki (se) lenne, éljen a korrupció .
Egyébként kikre gondolsz mint röhejes ? :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#31333) bandus válasza cyberkind (#31332) üzenetére


bandus
veterán

nekem ilyenkor mindig owen jut eszembe.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31334) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Roma megint nyert:)) ( egy uncsi meccsen)

[ Szerkesztve ]

(#31335) ted_mosby válasza Ps Vita (#31334) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Attól a kommentátortól már a hideg kiráz. :((( Az olaszt is Hortinak kéne vinnie

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#31336) 7600 GS válasza Ps Vita (#31334) üzenetére


7600 GS
addikt

AS ROMA:

10 games played
10 wins
24 goals scored
1 conceded

Ez bármilyen bajnokságban az OMFG kategóriába tartozik.

(#31337) L_YKing válasza 7600 GS (#31336) üzenetére


L_YKing
addikt

Olasz bunda! ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31338) bence188


bence188
tag

Nyert az Atletico is, 10 győzelem 1 vereség.

(#31339) 7600 GS válasza bence188 (#31338) üzenetére


7600 GS
addikt

A többfrontos "harcnak" köszönhetően majd szépen lassan ott is jönnek a pontvesztések, vereségek. Legkésőbb tavasszal. Nem tudom elképzelni, hogy ne a két nagy foglalja ez az első két pozíciót.

(#31340) peterszky


peterszky
őstag

Két csodálatos november 1. a Fradi történelméből:

1956.

1995.

[link]

What else you gonna do on a Saturday?

(#31341) L_YKing


L_YKing
addikt

Most olvasgatom , hogy Casillas menni akar. Wenger csábítja , City csábítja. Nem lenne rossz ha a Cityhez menne onnan meg jöhetne Hart. :D
Már nagyon izgat ,hogy ki lesz a kapusunk.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31342) darál0w válasza darál0w (#31210) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Ketten jelentkeztek a címerért.

barca0519951 és IreN!CuS

A sorsolás egy egyszerű pénzfeldobás volt ;]

IreN!CuS nyert. Jöhet egy cím, hétfőn megy postára.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#31343) L_YKing válasza darál0w (#31342) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem küldtél képet. :((

Grat! :C :R

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31344) darál0w válasza L_YKing (#31343) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

betettem a topikba, válaszolva az üzenetedre. kb 2 perc mulva...:D

[link]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#31345) 7600 GS válasza peterszky (#31340) üzenetére


7600 GS
addikt

De jó lenne megint egy ilyen Fradit látni. :(

(#31346) KisTücsök válasza pohár (#31330) üzenetére


KisTücsök
addikt

Na ja. Én meg pont nem. Inkább hagyom had mondogassa a hülyeségeit, aztán csak röhögök rajta, magát járatja le.

Ez meg hogy C nem jelenik meg FIFA gálákon... Eddig se nagyon tette. Durcizzon csak, ha jól esik neki.
________________

"Az átigazolások terén jól értesült tuttomercatoweb.com értesülései szerint a francia labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő AS Monaco a nyáron akár 40 millió eurót is hajlandó lenne fizetni az Arsenal szélsőjéért, Theo Walcottért."

Ennyiért hülyék, ha nem adják el szerintem. Ennyiből már lehetne venni egy Mata-t, vagy akár egy Hazardot, és azért ég és föld a két játékos (persze Hazardot és Matat már nem - bár még kérdéses Mata-val mi lesz, hanem hasonló képességű játékost, talán, ha nagyon ügyesek, persze ha a fizuját is hajlandóak kicsengetni).

Visszatérve a Tottham stadionjára az a 15 év tényleg soknak tűnik, még akkor is, ha nem lenne azért ez olyan egyszerű feladat. Házakat, boltokat kéne lerombolni, azokhoz engedélyeket szerezni, meggyőzni a tulajokat, a stadiont elkezdi építeni, a környéket rendbe rakni. Valami sétányt is terveznek oda.

Chelseanek is kéne már valami új stadion. kár, hogy ennyire szar helyzetben van ilyen szempontból a csapat. Egy 60 ezrest lazán megöltenének szerintem. Sőt...

[ Szerkesztve ]

(#31347) 7600 GS válasza KisTücsök (#31346) üzenetére


7600 GS
addikt

No offense, de nekem van egy olyan érzésem, hogy ez az ember BÁRMIT csinál, nektek sosem fog megfelelni. Téma lezárva részemről.

BTW, nem jön valaki Battlefield 4-gyel játszadozni? :D

[ Szerkesztve ]

(#31348) KisTücsök válasza 7600 GS (#31347) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ezt már vártam. :)

Akkor feleslegesen is reagálok rá. Véglegesen zártad, vagy csak amíg újra elő nem kerül néhány hét múlva? Mert elő fog... :)

Amikor pl elárvereztette az aranycipőjét és a befolyt összeget teljesen eladományozta akkor hatalmasat nőtt a szememben. Meg úgy általában, amikor csak focizik és rugdossa a szebbnél szebb gólokat meg adja a szebbnél szebb passzokat, akkor nincs semmi baj. De amikor nyafog meg durcáskodik meg dobálja magát és megint nyafog ha a bíró nem ítél semmit...

Amúgy úgy vettem észre, hogy így év vége fele kezd "megbolondulni". Az év közepén semmi baja. Csak mindig jön ez a fránya aranylabda szavazás. Valakinek el kéne már neki mondani, hogy attól mert nem Ő nyeri még semmivel sem lesz kevesebb, se mint ember, se mint focista, az én szememben legalábbis nem.

A hétvégei esettel kapcsolatban meg, nem ítélem el, azért, mert feltétlenül úgy érezte, hogy a pályán is válaszolnia kell Blatternek, csak elmondtam, hogy én nem így csináltam volna, és ez nekem nem annyira tetszett, ennyi.

BTW, téged megtudtak etetni azzal a szarral?! :Y
______________

FIFA 13-at szokta valaki tolni? Most nincs kontrollerem, de majd ha lesz, szívesen tolnám.

[ Szerkesztve ]

(#31349) L_YKing válasza darál0w (#31344) üzenetére


L_YKing
addikt

Basszus. :W
Elkerülte a figyelmem. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31350) IreN!CuS válasza darál0w (#31342) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szerencsés hónapom van (egy autóra is ketten jelentkeztünk engem szedett ki a gép ) , viszont Miskolcra nem mennék el érte , így a postát választom.Rakd fel utánvétre hogy ne a te pénzed álljon benne.

Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.