Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30901) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Mit játszik, te jó ég!

(#30902) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#30901) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Meccs képe? a másikat nézem

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30903) cyberkind válasza NyxNyxNyx (#30902) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó a Chelsea, Torres meg nagyon . :Y

(#30904) vans?
MU ellen volt hasonló kb. 2 éve .

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#30904) vans?


vans?
őstag

Torres tenyleg jo ma, de az a ziccere... :U

hábm bábm

(#30905) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#30902) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jobb a Chelsea. Az elején 5-10 percig fölényben voltak, aztán a City, de a félidő második felétől megint eléggé a Chelsea. Citynek volt egy nagyobb helyzete, a Chelseanek 2 (egyik kapufa) + a gól...

Elég jól működik most a támadó szekció, nagyon gyorsak és elég kreatívak. Nem kéne kiengedni, akkor akár több gólos győzelem is benne lehet, mert a védelem nagyon jó, csak Agüerora kell figyelni gyakorlatilag.

Kíváncsi leszek, Pellegrini mit változtat.

(#30906) KisTücsök válasza KisTücsök (#30905) üzenetére


KisTücsök
addikt

Csak... Csak...

(#30907) baluka26 válasza KisTücsök (#30906) üzenetére


baluka26
veterán

Csekkpetié volt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#30908) baluka26


baluka26
veterán

Ne is fújjad be, kopasz...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#30909) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Kezezés miatt tizi Spurs 1-0. Hát igazságtalan, de ez van.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30910) salival válasza NyxNyxNyx (#30909) üzenetére


salival
aktív tag

Hányadik meccsüket húzzák be egy nyamvadt tizivel?

YNWA

(#30911) Dinter


Dinter
addikt

Xddddddd

(#30912) pohár


pohár
félisten

hát beszarok bazdmeg :W :W :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30913) KisTücsök


KisTücsök
addikt

aztakurvamindenit. :Y

(#30914) NyxNyxNyx válasza salival (#30910) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

3.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30915) salival


salival
aktív tag

Hart idén kurvagyenge.

YNWA

(#30916) cyberkind


cyberkind
félisten

Hát mi volt ez a meccs ? 2-1 :C
Citynél minek rohan ki a kapus habokra ? :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#30917) forceberg válasza Napfénysüti (#30875) üzenetére


forceberg
veterán

:N
Itt Alvesnél maradt a labda(ez a különbség), ha berúgta volna, minden év végi összefoglalóban szerepelne...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#30918) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ez azért meglehet most köszönni nekik. Bár azért azt be is kellett rúgni. Azt hittem, kihagyja Torres, mert eléggé szar szögben volt már. Nagyon-nagyon kellett ez. Végre.

A Tottenham hogy tolta?

(#30919) salival válasza NyxNyxNyx (#30914) üzenetére


salival
aktív tag

Csimpiért kapott 100 millából jutott a bíróknak is?

YNWA

(#30920) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#30918) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem tudnak mit kezdeni a kisebb csapatokkal. szarul

salival: Ha így nézzük akkor tavaly meg a többi csapat fizette le a bírókat, hogy nehogy befújjanak ilyen kétesélyes szitukat a Spursnek. Nem kell ecsetelnem mekkora faszság ez a teória.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30921) cyberkind válasza salival (#30919) üzenetére


cyberkind
félisten

Csimpi :DDD
Egyébként ne légy gonosz, nem ő választotta ki a külsejét, és csak 91 az a 100 . :))

(#30922) MikE008
Igen ahogy írod, meg arról se tehet hogy nem bíznak benne Madridban így nem kap labdát, és labda nélkül alkotni se tud . :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#30922) NyxNyxNyx válasza cyberkind (#30921) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Meg az árát se. :))

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30923) Integra


Integra
titán

tudom, senkit sem érdekel a puccos meccsek mellett, de a falábúak nyertek 3:0-ra idegenben :))
azt hiszem erre a meccsre a gólokat elnézve megvásárolták a freiburg kapusát :DDD érdemes megnézni a gólokat..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30924) MPowerPH válasza Integra (#30923) üzenetére


MPowerPH
félisten

Inkább csak rossz napot fogott ki. Van ilyen, ebben az esetben szerencsédre. :) Mondjuk most a csapatod játékában is volt elképzelés.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#30925) Napfénysüti válasza Integra (#30923) üzenetére

Néztem egy kicsit, goldoltam is hogy írok neked hogy milyen jó napot fogott ki a csapatod. :)

Més que un club!

(#30926) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#30927) cyberkind válasza Ps Vita (#30926) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért furi hogy kint jobban tisztelik mint itthon .

Paranormal Cocktivity

(#30928) bandus válasza cyberkind (#30927) üzenetére


bandus
veterán

nem fura, a cikkben nagyon jól le van írva miért. az ő képei kiállítás nélkül is ott vannak a bernabeu folyosóin, hatalmas méretben :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30929) Integra


Integra
titán

:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30930) 7600 GS válasza Napfénysüti (#30925) üzenetére


7600 GS
addikt

Fu, bocsi, neked meg elfelejtettem még múltkor válaszolni. :D

3 meccsünk volt, mind a hármat megnyertük. Az egyiken a másik csapat 2 gólos hátrányból egyenlített, ezért büntetők következtek, nekem is kellett rúgnom, magabiztosan a bal alsóba tekertem. Az utolsó meccsünkön 12-3-ra nyertünk, rúgtam 2 gólt és adtam 1 asszisztot. Elégedett vagyok magammal, de a következő fordulóban szeretnék még jobban teljesíteni. Külön öröm, hogy a keretben én voltam az egyedüli nem igazolt játékos, és így is behívtak.

Köszi a kérdésed! :)

(#30931) viharhozo válasza Integra (#30923) üzenetére


viharhozo
addikt

Birom Streichet, de oriasi edzoi baki volt nem lehozni a masodik utan. Velhetoen ugy is kikaptak volna, mert a Freiburg egy nagy rakas, de ha valamikor, akkor most kapust kellett volna cserelni.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#30932) Enzolord válasza cyberkind (#30927) üzenetére


Enzolord
addikt

Valószínű azért, mert ott csak sportszakmai szemmel nézik, itthon meg politikai felhangok is voltak/vannak...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30933) Enzolord válasza Integra (#30923) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez Baumann mesterhármasa volt, akárhonnan nézem...
Csóri gyerek, Benny Hill nyomott ilyeneket...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30934) Integra válasza viharhozo (#30931) üzenetére


Integra
titán

persze, simán kikaptak volna amúgy is, de a másodiknál már nagyon megsajnáltuk :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30935) Tibiajax válasza Integra (#30923) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

látod, csak kellett egy jó holland edző...

xd

(#30936) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Tudom lehet OFF, de nem tudom máshova írni . Ezért Bocsi:
Most vagyok 14 éves. 11 éves koromig profi szinten fociztam. BP.Honvéd kezdőcsapata,szilárd védő.De a suli miatt abba kellett hagynom,mert nem tudtam volna vinni, mindkettőt. Eleinte még ezt hittem, és szüleim is. Ám most ahogy látom simán vihettem volna,de már mindegy. Addig is nyomtam az iskolai focicsapatba ahol mondhatni jól megy. Ám itt már csatárba. A Kérdésem az lenne, mivel lehet kiköltözünk jövőre Németo.-ba, és ott szeretnék elmenni újrafocizni, hogy még így lehet e belőlem valaki? Sokak szerint megvolt a tehetségem, válogatottba is hívtak volna,csak én már leléptem előtte. Tudom nagy lemaradás ez a 3 év de remélem van még vissza út. 1 év alatt vissza szeretném hozni, ha lehetséges 3 év lemaradását. De itthoni csapatba meg már szerintem nem tudnék elhelyezkedni, beilleszkedni. Köszönöm előre is válaszokat,észrevételeket :)! Egy kisebb csapatba tervezek Németországba menni.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#30937) KisTücsök válasza ted_mosby (#30936) üzenetére


KisTücsök
addikt

Na ilyen kommenttel is ritkán találkozni.

Érdemben nem tudok hozzászólni, csak találgatok. Itthon miért nem tudnál visszailleszkedni? Ha azért nem, mert a három év miatt akkora a lemaradásod, hogy nem tudnál felzárkózni, akkor német honban talán még annyira sem. Persze csak abból indulok ki, hogy jelenleg hol tart a német foci a miénkhez képest, márpedig ott sem 20 évesen kezdenek el focizni az emberek és lesznek világsztárok.

Már csak azért is próbáld meg, mert a mozgás fontos, ha meg szereted is, akkor rossz nem sülhet ki belőle. Majd ott megmondják, hogy "lehet-e belőled valaki" (hú de nem szeretem ezt a kifejezést).

Sok sikert! :)

(#30938) ted_mosby válasza KisTücsök (#30937) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Nem azért, igazából hanem mert megvannak ilyen tájt már a csapatok, alap emberek stb. Most ha visszamennék a Honvédba valószínűleg elküldenének, hiszen állóképességben nem vagyok ott. Ezért szeretném ezt az évet erre szentelni, meg persze a focira hogy mikor ki megyek akkor fel vegyenek egy alsóbb ligás csapathoz, onnan meg ki tudja mit hoz az ég. A kondihoz meg majd írok a gyúrós topikba. Meg ezekbe a magyar csapatokban olyan hangulat van hogy kinéznének hisz nem velük együtt nőttem fel, jártam a ranglétákat. Valószínűleg Mentális és kondíciós lemaradásaim vannak, szerencsére még látok a pályán ahogy mondja az edzőm.. Majd mindenképp írok még :) Köszi az észrevételt! De ha még is befutok első fizetésem a tiéd lesz ;]

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#30939) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Hogy on is legyek: Jól megy szerencsére eddig az Arsenalnak :)) Ramsey ismét nagyon szép passzokat adott. Ha ennek a szezon végén nem lesz egy Kupa se, nagyot fogok nézni.

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#30940) cyberkind válasza ted_mosby (#30939) üzenetére


cyberkind
félisten

Ki kapta a pirosat szombaton ?

Paranormal Cocktivity

(#30941) KisTücsök válasza ted_mosby (#30938) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ohh, szavadon foglak! :D De abból az első fizetésből kérek, amit az Arsenalban adnak (látom ágyús vagy), esetleg más, top csapatban, ha eljutsz odáig, márpedig miért ne?

Tényleg, komolyra fordítva, nem tudom hogy mennek a dolgok kint, de még itthon sem az utánpótlásban. Nyilván, meg kell próbálni, aztán majd lesz valami.

Ennek kapcsán kicsit elmélkedtem is. De jó lenne végre magyar focistát látni egy top csapatban... Annyira vicces (siralmas), hogy már mindenféle nemzetiségű játékos megfordul a legjobb csapatokban, csak magyar nincs. Pedig annak a nemzetiségének a válogatottja nem mindig jobb, mint a miénk.

(#30942) Enzolord


Enzolord
addikt

Az biztos... Talán a Lambo tesztelő Olaszba igazol, valamelyik nagy csapathoz, ha a pénz nem húzza vissza, de tényleg katasztrófa, hogy egy játékosunk sincs az elitben...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30943) cyberkind


cyberkind
félisten

Angol lapok szerint Bale-ért 85 millió fontot adna a Manchester United januárban.

:DDD

Az a baj hogy Özil már akkor se jönne vissza, tehát mindegy, meg nem ártana várni amíg beilleszkedik, bár a MU-ban könnyű dolga lenne . :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#30944) Enzolord válasza cyberkind (#30943) üzenetére


Enzolord
addikt

Az igen....
Özilt tukmálta ránk a Real, nem kellett, de jött Fellaini, aki mostanság nem is játszik...Most meg ki akarnak adni több, mint 100M Euro-t, januárban? És azután mi lesz? 2 évig csend, mert nem lesz keret igazolni? És mi a bánatnak fizetnének többet, mikor, ha így megy neki Madridban, ötvenért el lehet majd hozni? Főleg, ha elcsípünk egy BL helyezést...:) az elmúlt jó pár évben legalább emiatt nem kellett agódni..
Nem értem én ezt..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30945) cyberkind válasza Enzolord (#30944) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a 100 még nyárról maradt meg . :)
Egyébként ez hülyeség hogy így megy neki, 8 hete van itt, kihagyta az előszezont teljesen, ha játszott is lesérült és 3 hétig pihi volt, és lehetőséget is ha kap a többiek leszarják . :N
Kegyetlen nagy verseny lesz a BL helyekért az tuti . :))
És azért fizetnének mert nem akarnak várni, kell egy vagy több sztár, és Bale azért lenne jó mert Angliában lett az aki most .

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#30946) pohár válasza cyberkind (#30940) üzenetére


pohár
félisten

Arteta, és ha jól hallottam a kommentátort, akkor ő az első olyan játékos, aki a gólja után ki lett állítva (vagy talán büntetője után?), de elég régóta van már angol bajnoki, hát nem tudom... lehet én vagyok a süket :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30947) Napfénysüti válasza Enzolord (#30942) üzenetére

Ha így lesz legalább nem akkora logisztikai meló a Lamborghininek kiszállítania a közeli szalonba az új autóját. :DDD

Més que un club!

(#30948) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Remélem ma nyer a Getafe :U Ti mit gondoltok?

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#30949) ted_mosby válasza cyberkind (#30940) üzenetére


ted_mosby
senior tag

cyberkind Arteta kapta, egy szerintem abszolúte vitatható eset miatt. link: a prios lap

#30950) baluka26 Igen sárga simán kapható érte, én is azt hittem , de nem.. Ez kapásból piros volt. :U

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#30950) baluka26 válasza ted_mosby (#30949) üzenetére


baluka26
veterán

Ez kapásból piros volt?
Sárga adható érte simán.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.