Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30501) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Plzen dominál:DDD
Kapuralővések 29-0:Y

(#30502) Tibiajax válasza szab.tam (#30498) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

volt, nem is egy...
nézd majd az összefoglalót digin

(#30503) szab.tam válasza Tibiajax (#30502) üzenetére


szab.tam
nagyúr

el nem megyek a strem-ről már... :N
(hozzá sem érek.) :D

***
fődetrá v.2.0.

***

egyébként új stílust látok mostanában a végjátéknál. amikor a vesztésre álló csapat egyik tagja sérül le. nem taktikai időhúzás, hanem taktikai "hosszabbítás kicsikarás".

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30504) homeless09


homeless09
őstag

No RvP no Goal...botrányos sajnos... :(

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#30505) pohár válasza bandus (#30491) üzenetére


pohár
félisten

mi volt, mi volt? pont lemaradtam róla :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30506) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

de egy hagymaszagú meccsecske lett ebből a fene nagy madridi derbiből...
pont olyan, mint a két csapat

(#30507) bandus válasza Tibiajax (#30506) üzenetére


bandus
veterán

sajnos volt pár kérdéses momentum, és azért ennek a realnak illett volna jobban odatennie magát. ez, hogy emberelőnyben sem tudtak semmit sem alkotni kicsit kiábrándító. de majd meglátjuk mit hoz a classico, meg a visszavágó.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30508) szab.tam válasza bandus (#30507) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a klasszikóban egy jó van. hogy nem lessz belőle annyi, mint valamelyik, nem régi idényben.
hetente 2... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30509) sh4d0w válasza szab.tam (#30492) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Itt mindig találsz streamet.

https://www.coreinfinity.tech

(#30510) 7600 GS


7600 GS
addikt

Hát ez kész volt amit Vidal leművelt. :DDD

(#30511) szab.tam válasza sh4d0w (#30509) üzenetére


szab.tam
nagyúr

thx, de valamiért az sem ment.
összes közül ez indult el, ennek is örültem:
http://www.nonstoptv.eu/sport-/sport-kozvetites1-/
(most linkelni sem tudok már, minden szét van esve, de az összefoglalót már meg akarom nézni...)

****

digi1-en az összefoglalóig hány perc lehet hátra?

**

javazz. 0....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30512) pohár válasza 7600 GS (#30510) üzenetére


pohár
félisten

mi vooooolt?? videót de azonnal :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30513) 7600 GS válasza pohár (#30512) üzenetére


7600 GS
addikt

[link]

Azt hittem hogy besírok apámmal a röhögéstől. :D (Persze csak miután láttuk hogy semmi baja sincsen)

(#30514) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Magyarázatot követelek erre a kiállításra!

Nagyon várok már egy olyan meccset, ahol a Real megver a bíró közbeavatkozása nélkül egy komolyabb csapatot... Évek óta erre várok.

(#30515) cyberkind válasza KisTücsök (#30514) üzenetére


cyberkind
félisten

Ott volt a magyarázat, a bíró gólhelyzetnek ítélte és ezért járt a piros . :)
Most tavaszi Barca meccs, szerintem abban nem volt bírózás, bár rég volt már . :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#30516) pohár válasza 7600 GS (#30513) üzenetére


pohár
félisten

te jó isten :DDD :DDD :DDD

na, megtaláltam gifben is :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30517) KisTücsök válasza cyberkind (#30515) üzenetére


KisTücsök
addikt

A BL-ben. A spanyol liga nem számít, ahol évente 10x találkoznak...

Ibrahimovicsnak meg adjon már valaki egy aranylabdát! A mindenit...

(#30518) 7600 GS válasza KisTücsök (#30514) üzenetére


7600 GS
addikt

Hm, nézzél picit gyakrabban Real meccseket, tágabb lesz a látóköröd. Most nem kezdek felsorolásba inkább.

Két lehetőség van: A bíró úgy ítélte meg, hogy Chiellini gólhelyzetet akadályozott meg utolsó emberként. Egyébként meg majdnem mindegy, hogy egyből kapta a pirosat vagy két sárga után, mert azt ugye ne feledjük, hogy a tizenegyes összehozásáért nem kapott semmiféle lapot Chiellini, itt meg minimum sárgát kellett kapjon. Kár ezen rágódni, így is-úgyis jött volna a piros. Mellesleg én nem éreztem kevésbé veszélyesnek a Juventus-t csak a meccs vége felé, mikor már fogyott a szufla eléggé erőteljesen, illetve a Real sem lett veszélyesebb. Sajnos a második félidő sehol sem volt iramában és intenzitásában az elsőhöz képest. De hogy Vidal hogy a francba nem ment már hamarabb zuhanyozni, rejtély egyszerűen.

Ezt meg neked küldeném :D

[ Szerkesztve ]

(#30519) pohár válasza KisTücsök (#30517) üzenetére


pohár
félisten

amúgy szerintem egy sárga lett volna az indokoltabb, de volt már neki 1... szóval jött volna a piros is

ja, hogy nem is kapott sárgát... hát nekem ez kiesett :D :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30520) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#30514) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Sárga szerintem adható volt, és akkor is kijön a piros.

Hopp, ezt én is benéztem :DDD

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30521) KisTücsök válasza 7600 GS (#30518) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ezt mire érted? nézek Real - barcát meg real - CL-ben komolyabb csapat ellen... A barcát mostanában néha elkapják, de a CL-ben semmi még mindig.

Roninak meg grat! Második helyre simán odaér majd.

(#30522) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#30521) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem tudom... City? Bár ők sz*ptak mindenki ellen tavaly, azért a Real ellen nem játszottal olyan kedvtelenül, mint a Dortmund, vagy az Ajax ellen. De abban igazad van, hogy alulteljesítenek rendre a nagyobb meccseken. Ma szerintem nem volt olyan nagy a bírói befolyás, mint sokan mondják.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30523) szab.tam


szab.tam
nagyúr

galata - psg döntőre 1k-ra mennyit lehetne nyerni... :U :DDD

volt nemrég 2-es kötés 300+x, 3-asra 600+x szelóm... :DDD
(12 év után fogadtam bármire újra... - persze nem jött.. - román bukó + magyar remi... - de ez egy másik topik...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30524) 7600 GS válasza KisTücsök (#30521) üzenetére


7600 GS
addikt

Hát azért a néha elkapják kifejezést kicsit viccesnek érzem, az utóbbi szezonban (meg az eggyel előttinek a végén is ) a Real volt a favorit a klasszikusokon (Persze ebből semmiféle következtetést nem lehet levonni a mostani idényre, sőt, előttünk járnak egy picivel).

Amúgy meg mind a Bayern, mind a Dortmund ellen tudott nyerni a csapat a visszavágón otthon (tudom, hogy nem ők jutottak tovább, de a statisztikában győzelemként van elkönyvelve). Plusz ott van a City is.

[ Szerkesztve ]

(#30525) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#30522) üzenetére


KisTücsök
addikt

Legyen. Elfogadom. bár a City tudjuk hogyan teljesít a CL-ben, de legyen.

7600 GS : Mindegy, a CL-re értettem. De még mindig várom azt a győzelmet (ami csak akkor ér valamit, ha tovább is jutnak)...

Amúgy hogy egyértelmű legyek, olyasmi győzelmet várok, mint amit a barca ellen produkáltak pl másfél éve tavasszal. Ott egy percig sem volt kérdés, hogy megérdemelt-e.

[ Szerkesztve ]

(#30526) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ibra 1. gólja túl sima volt.
de aztán.
ez a pali kész.
:D :))

ibra-nak egy nagy elégtétel(?) lenne, a real ellen egy győztes meccs.

***

amennyire rühelltük a csávót a magyar válogatott elleni meccs után, és alapból...
annyira csodálni való mostanság.
:))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30527) KisTücsök válasza szab.tam (#30526) üzenetére


KisTücsök
addikt

És a Vb-n nem lesz ott. Vagy C, de inkább Ibra.

(#30528) 7600 GS válasza szab.tam (#30526) üzenetére


7600 GS
addikt

Amúgy csak szólok, hogy Ibra a Barca-ban játszott, szóval a Barca ellen lenne elégtétel. :D

KisTücsök: Majd idén. ;)

(#30529) Ps Vita


Ps Vita
őstag

JájjezazIbra...:Y

Mondjuk ez a 3. Bayern gól is beteg volt:Y
Ki is jósolta a spanyol bukását decemberig?:DDD

[ Szerkesztve ]

(#30530) szab.tam válasza KisTücsök (#30527) üzenetére


szab.tam
nagyúr

somalia, nikolic is magyar állampolgárok. már.
ibra is ugye született svéd.
szűk az idő, de/és lehetnék még csodák... :U

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30531) Tibiajax válasza szab.tam (#30526) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a bombája odabaszós.. kegyetlen

nesztek

[ Szerkesztve ]

(#30532) szab.tam válasza Tibiajax (#30531) üzenetére


szab.tam
nagyúr

talán a bólints tibi rovatba is bekerülne... :DDD

***

7600 GS
ööö, izé.
ez a sok elklasszikó emlék megzavart.
ez most enyhén cinkes. :U
megyek inkább vacsorázni, majd mára aludni...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30533) IreN!CuS válasza Tibiajax (#30531) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Pfubazegígyegybe :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30534) pohár válasza Tibiajax (#30531) üzenetére


pohár
félisten

hogyajómocskoskurvaéletbe :Y :Y :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30535) szab.tam válasza pohár (#30534) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezek szerint nem láttad az összefoglalót. 4-et lőtt. ezen kívül volt még egy szokásos, ibrakadabrás is benne.
(asszem, a 2.)
keress rá. :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30536) pohár válasza szab.tam (#30535) üzenetére


pohár
félisten

nem ez a 2.? :DDD
nem láttam, a Real meccset néztem félig-meddig :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30537) Napfénysüti válasza 7600 GS (#30513) üzenetére

Hát ez kész bazzeg! :C

Més que un club!

(#30538) venember83 válasza Tibiajax (#30367) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom, mennyire volt ez számodra sima, szerintem egyáltalán nem. Tulajdonképpen nem is volt rossz a tippem, csak figyelmen kívül hagytam a színi tagozatra járt primadonnát és vak bírót.

(#30539) venember83


venember83
nagyúr

A Sky épp most kockázza ki Vidal esetét, amikor a fűcsomóban esett el: rossz hírünk van - 11-es volt, Illaramendi alig észrevehetően rátaposott a sarkára. Hihetetlen, de igaz. Vialliék persze kiemelik, hogy ezt élőben szinte lehetetlen volt észrevenni.

(#30540) bandus válasza venember83 (#30539) üzenetére


bandus
veterán

erről néznék egy gif-et, a jutub nem jön be sajna munkahelyen.

bár itt lehet látni, hogy amikor esik, akkor illarra már sehol nincsen: [link]
szerk:
nemazért, de itt hol lépett rá a sarkára? [link]

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30541) viharhozo válasza Ps Vita (#30501) üzenetére


viharhozo
addikt

Elkepeszto volt a meccs, a Plzen egy gyenge napot kifogo, alsohazi Bundesliga 2-es csapat szintjet hozta. Az elso felidoben a kapusnak volt a legtobb labdaerintese. Kimondottan olyan merkozes, ami mar mindket felnek kellemetlen.

A Real-meccsen meg Grafe volt a biro. Aki nez Bundesligat, az tudja, milyen biro. Aki nem, annak segitek, negy betu, f-fel kezdodik. Mondjuk vicces, amikor Lahmmal beszelget.

Ja, a nap meccse a Benfica-Olimpiakosz volt, az ottani sporit szivoszallal kene agyonverni.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#30542) venember83 válasza bandus (#30540) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem érted a viccet, nem baj. :DDD

(#30543) Ijk válasza bandus (#30540) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ezt a jelenetet még századszorra sem bírom megállni röhögés nélkül.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30544) viharhozo válasza bandus (#30540) üzenetére


viharhozo
addikt

Kikockaztak, volt minimalis kontakt, Illaramendi ralepett a jobb sarkara, de nem emiatt rugott foldbe, es jatszotta el a nagyhalalt.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#30545) Tibiajax válasza venember83 (#30538) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én tökéletes megéreztem, arról már nem tehetek, hogy a **sztárgárda** ennyire szar lett a végére, a 10 emberes juvéval szemben.. pedig még a 100millkós ember is mozdult végül Buffon kapuja felé

viccet félretéve, valóban, simább hazai sikerre számítottam, + egy olasz alibizésre.
de a bíró simán buzi volt, elég lett volna a tizenegyes
én egyébként el is törölném a prios-szankciót ilyen esetekre, amikor lerántás történik, vagy más, nem egészségre veszélyes mozdulat.. mennyire mocsok dolog ez, így befolyásolni egy meccset, egy adott csapat esélyeit
azt a mocsok glasgow-it, azt, aki becsúszott az ajaxos srácra kedd este a meccs végén, gondolom láttátok. na azt, nemhogy azonnali piros, de még 2hónapra el is tiltanám a krva anyjába.. hadd szopjon majd a lelátón, ha ezt kapná mindegyik ilyenkor, lehet kicsit jobban átgondolná, amikor elkezd berepülni egy támaszkodó szárkapocs felé teljes testsúllyal.. hogy szakadna meg ott ahol van a bunkó fejével

(#30546) Sztbeni válasza 7600 GS (#30513) üzenetére


Sztbeni
őstag

illaramendi rálépett a sarkára, nem magától esett el. Rinyádó az magától esett el

https://fbcdn-photos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1385793_10153389009510534_1065206630_n.jpg

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#30547) venember83 válasza Tibiajax (#30545) üzenetére


venember83
nagyúr

A piros lapnak és a tizenegyesnek nem volt köze egymáshoz... :U 6:43-től.

(#30548) Tibiajax válasza venember83 (#30547) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt most nem tudom nézni, melóhely
nem akkor kapta Chiellini a pirosat, amikor rinyáldót lehúzta, és akkor kapták a tizit is?.. úgy rémlett

(#30549) venember83 válasza Tibiajax (#30548) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, Chiellini Ramost húzta le, jött a tizi a meccs elején. Majd a második félidő elején Chiellini karja CR mellkasán volt, futottak, majd könyöklésért a torinóit kiállította a bíró pirossal, mindezt a torinói térfélen még messze a tizenhatostól. CR azért még busquestsesen fel is nézett két hengeredés között.

(#30550) bandus válasza Tibiajax (#30548) üzenetére


bandus
veterán

nein, a tizi korábban volt, egy szabadrúgásnál rántotta le ramost a 16-oson belül, de akkor nem kapott érte lapot.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.