Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30351) forceberg válasza pohár (#30350) üzenetére


forceberg
veterán

Ebben mi a jó, hogy utána nem lett az övé a labda? Én is felveszem így, ha ez megnyugtat.
Ugyanez volt egy Baló szituáció, nyak magasságban oxizott egyet hátra - az ellenfélhez...
Ibra más tészta általában, mert mikor ő ilyeneket csinál, az valóban pazar, mert passzol, vagy mert gólokat lő extrém mozdulatokkal.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#30352) 7600 GS válasza forceberg (#30351) üzenetére


7600 GS
addikt

Több tízezer néző előtt egy BL meccsen megcsinálod?

(#30353) forceberg válasza 7600 GS (#30352) üzenetére


forceberg
veterán

Mivel nem vagyok focista, nem.
Amivel nem a csapatot segíti, az hiába szép, de nem jó mozdulat.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#30354) AAntii válasza forceberg (#30353) üzenetére


AAntii
őstag

Alexisben nem hiszem, hogy az maradt meg a dolog után, hogy de jó, megszerezte a labdát, mint inkább az, hogy ha enyém lett a labda, ha nem, eléggé megalázó, ha így átemelik felettem. Pszichikailag hasznos mozdulat volt szerintem.

@(#30355) forceberg: vigyázz, meg ne sérüljön a buksid a téglafal inzultálásától, kár lenne érted! :R

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#30355) forceberg válasza AAntii (#30354) üzenetére


forceberg
veterán

:W

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#30356) venember83


venember83
nagyúr

bandus, 7600 GS, mire számítotok ma este?

(#30357) Dinter válasza venember83 (#30356) üzenetére


Dinter
addikt

3-1 v 4-1

(#30358) 7600 GS válasza venember83 (#30356) üzenetére


7600 GS
addikt

Nehéz jóslatokba bocsátkozni.

Annyit biztosra lehet venni, hogy a Juve nem fogja magát könnyen adni, tulajdonképpen a túlélésért fog küzdeni a Bernabeuban. Ha ki tudják kapcsolni Vidal-t és Pirlo-t a játékból, akkor nyugodt vagyok. Széljátékra nagy hangsúlyt fognak fektetni a hazaiak, de Carvajal helyett szvsz Arbeloa fog kezdeni. Végeredményt nem merek jósolni. Hétvégén ugye El Clasicó, szóval nem kéne ma az összes puskaport ellőni.

Te hogy látod?

[ Szerkesztve ]

(#30359) bandus válasza venember83 (#30356) üzenetére


bandus
veterán

hat en nehezen tudok most mondani barmit is, foleg, hogy altalabn nem jonnek be a joslataim :D
elfogultsag is, de erosebbnek erzem a madridot, foleg, hogy a juvenel azert emlekeim szerint kulcsjatekosok hianyoznak. tenyleg, vidal jatszik vegul?
ha a vedelmunk nem bakizik, vagyis pepe nem marad le megint mindenkirol es nem arbeloa jatszik, akkor szerintem nem fogja tudni oket atjatszani a juve. aztan valahogy el kell erni, hogy pogba ne keruljon lovohelyzetbe es pirlo se rughasson szabadot. ezutan mar csak a vilag ket legdragabb jatekosanak formajatol fugg a meccs szerintem.
de legoszintebben arra szamitok, hogy hetekig zrikalhatom az egyik legjobb baratom a juve veresegevel, es hogy a remek teljesitmeny lattan pogba is madridban szeretne kikotni jovore :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30360) Ps Vita válasza venember83 (#30356) üzenetére


Ps Vita
őstag

Bár engem nem kérdeztél,de szerintem minden azon múlik,hogy hogy teljesítenek a Madrid szélsői...

0-0,1-0 :U

(#30361) Richard!


Richard!
addikt

Vaksi sporik :W :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#30362) szab.tam válasza forceberg (#30351) üzenetére


szab.tam
nagyúr

teljesen egyetértek.
pl. a köténynek is csak akkor van értelme, ha nála marad a labda, vagy szabadrúgást kap feltartás miatt.

***

(#30361) richie900812
a szabály mit mond? ha kézzel megérinti, majd lábbal, akkor van elvégezve?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30363) cyberkind


cyberkind
félisten

Este és szombaton is magabiztos Real győzelem lesz, de legalább győzelem . :K

Paranormal Cocktivity

(#30364) Tibiajax válasza AAntii (#30354) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Pszichikailag hasznos mozdulat volt
:DDD

----
celtic park-i hangulat tegnap este [hd]
felülmúlhatatlan

[ Szerkesztve ]

(#30365) Napfénysüti válasza Tibiajax (#30364) üzenetére

Ja ezen én is röhögtem. Biztos álmatlan éjszakát is okozott Sancheznek ez a mozdulat. :DDD

Més que un club!

(#30366) venember83 válasza bandus (#30359) üzenetére


venember83
nagyúr

Játszik. Lichtsteiner, Vucsi és Quagliarella fog csak hiányozni, meg a másfél éve sérült Pepe.

PS Vita: Kb. ugyanígy látom, kicsit bővebben és merészebben:

Nem számítok sima meccsre, közvetlenül a firenzei fiaskó után természetesen elkeseredetten sima vereséget vizionáltam szerdára a Real ellen, ám visszanézve az elmúlt néhány Real - Juventus párharcot, szembetűnt, hogy 2008-ban is két fájó vereség után ütközött meg a spanyol és olasz csapat, a Juventus nyert otthon 2-1-re, majd onnan kezdve megindult a szekér a bajnokságban is, és Madridban már lemosták a pályáról a sztárgárdát. Ezt a reményt alátámasztja a tavalyi szereplés is, amikor ugyanígy kezdett a Juventus, de végül, ugyan komoly szerencsefaktor közbejátszásával, csoportelső lett. Szerintem ezúttal nem kell motiválni a csapatot, az egyetlen kérdés számomra, hogy míg 2008-ban Alex volt az egyértelmű vezéregyéniség, most képes lesz-e valaki ezt vállalni. Carlos Tévez a tízes mezben vajon képes erre, vagy netán Vidal vagy Pogba lesz az, aki példát mutat a csapattársaknak? A meccs rendkívül szoros lesz, tippem egy nagyon nehezen kibrusztolt vendéggyőzelem vagy döntetlen.

[ Szerkesztve ]

(#30367) Tibiajax válasza venember83 (#30366) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A meccs rendkívül szoros lesz, tippem egy nagyon nehezen kibrusztolt vendéggyőzelem vagy döntetlen.
haha..

simán nyer a Madrid, már most borítékolhatod

(#30368) Dinter válasza Tibiajax (#30367) üzenetére


Dinter
addikt

Én, és az összes ismerőseim is ezt gondoljuk.

(#30369) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ez a mai Real - Juve megint azon múlik mennyire lesznek motiváltak a felek. Ezért nem vagyok biztos a Madrid sikerben, mert amit eddig produkáltak, azt nem nevezném küzdésnek, akarásnak. Ha fogadni kéne akkor 3-1.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30370) cyberkind válasza Dinter (#30368) üzenetére


cyberkind
félisten

Bale 3-at vág . ;]

Paranormal Cocktivity

(#30371) venember83 válasza Tibiajax (#30367) üzenetére


venember83
nagyúr

Előfordulhat, sőt, az a legsanszosabb. De reménykedek. Ugye szabad? :)

Reményem oka pedig a következő: ha nem nyer egy meccset se a következő kettőből a Juve, akkor Conte kb. megbukott európai porondon, és ahogy a csapat szénája a bajnokságban áll, Olaszországban is, ezzel Conte is tisztában van, és kétlem, hogy belenyugodna.

[ Szerkesztve ]

(#30372) Tibiajax válasza venember83 (#30371) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Természetesen.

(#30373) Dinter válasza cyberkind (#30370) üzenetére


Dinter
addikt

Csereként beállva :K :DDD

(#30374) szab.tam


szab.tam
nagyúr

tv újságot lapozgatom.
eurosport 15:45 real - juve élő adás.
-> mi van? :F
megnézem a port.hun:
15:45
Labdarúgás (élő)
Ifjúsági Liga, Real Madrid (Spanyolország) - Juventus (Olaszország)

az újságban a lényeget hagyták csak ki...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30375) 7600 GS válasza venember83 (#30366) üzenetére


7600 GS
addikt

A döntetlen nem hangzik rosszul a Bernabeuban, csupán az a baj, hogy a Juventus az égvilágon semmire sem megy vele. Mondjuk párhuzamot nem vonnék a 2008-as és az idei párharc és körülményei között, hiszen akkor a Real Madrid legjobb játékosa Robben volt, ez sok mindent elmond az akkori keretről.

(#30376) AAntii válasza Napfénysüti (#30365) üzenetére


AAntii
őstag

Ha szerinted így van, akkor még szuperebb, én mondjuk nem írtam, hogy a történtek után esetleg még az ágyba is vizelt éjszaka. Ha nem lenne ilyen momentumoknak jelentősége, akkor a Panenka-tizenegyes sem terjedt volna el, hanem mindenki csak bebaszná valamelyik alsó sarokba, amit ha jól lőtte a labdát 95%, hogy a kapus nem tud kivédeni és csókolom. Az is lehet, hogy annyira tetszett neki a dolog, hogy még képernyővédőnek is betette az erről készült gifet.

Ha ennyi elég neked a jó kedvhez, akkor örülök, hogy sikerült ehhez hozzájárulnom.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#30377) cyberkind


cyberkind
félisten

Azért Klopp, jó nagy bunkó ! :((
Így fogadni egy legendát, pfeeej .

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#30378) Napfénysüti válasza AAntii (#30376) üzenetére

Nem hinném hogy egy profinál ez lelki törést okozna. Ráadásul gól se lett belőle még ha esetleg az lett volna a támadás vége akkor talán foglalkozott volna vele így kicselezték de ez esetünkben ugye nem történt meg.

A jókedvhez hozzájárulást meg köszi. :R :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#30379) L_YKing válasza cyberkind (#30377) üzenetére


L_YKing
addikt

:D elolvastad? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#30380) cyberkind válasza L_YKing (#30379) üzenetére


cyberkind
félisten

El, és nem változik a véleményem, meg úgy is linkeltem, szerintem nagy bunkóság ez tőle .

(#30381) Integra
Szerintem az hasonló kaliber, mint a Beckham -hez vágott cipős eset .

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#30381) Integra válasza cyberkind (#30377) üzenetére


Integra
titán

még jó, hogy lehmann azonnal értette a poént, te meg nyílván nem. :)
butaság ilyenen rugóznod, egyértelműen belsős poén és ezért nem is érthetjük.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30382) 7600 GS


7600 GS
addikt

Vajon mi járhat Conte fejében, amikor több önveszélyesnek tűnő döntést is meghozva állítólag 4-3-1-2-es formációban küldi pályára a Juventus Madridban egy olyan meccsen, ahol tulajdonképpen reményei életben tartásáért játszik?

Az A csoportban a második hely szempontjából kulcsfontosságú meccs jön Leverkusenben, és C csoport második továbbjutójának szempontjából a Benfica-Olimpiakosz lényeges, és ugyanez a helyzet a 18h-kor rajtoló CSZKA-ManCity meccsel kapcsolatban is. Gyakorlatilag továbbjutó lehet a PSG és a Bayern. És a Real Madrid.

Sőt, a Real szinte biztosan csoportelső lesz, ha legyőzi a Juventust, így Ancelotti némileg zárójelbe teheti a szar játékkal elért győzelmeket, valamint a szintén szar játékkal elveszített bajnoki meccseket. Az olasznak még idő kell, hogy saját képére formálja a Realt, Bale-nek szintén, hogy ne csak az jusson róla az emberek eszébe, hogy milyen eszelős összeget fizettek érte. De hogy előrébb tartanak, mint a jelenlegi Juventus, az nem kérdés.

A mentális erején, győzni akarásán és koncentrált játékán kívül nem különösebben nagy szám Juventusnál úgy tűnik, a játékosok (közül páran) egy kicsit jóllaktak az elmúlt két év trófeáival. Ez pedig természetétől fogva lenullázta a mentális erőt, a győzni akarást és a játékosok koncentrációját, és a király máris meztelen: ezek nélkül az erények nélkül a Juventus nemhogy Európában, de saját hazájában sem számít elitcsapatnak. Furcsa dolog ez, mert Contétől mást sem várna az ember, mint berzerker-típusú harcosok csatába küldését, erre – állítólag – mire készül? Az unalomig gyúrt (tán kimaxolt) 3-5-2-ről, aminek megváltoztatását egyre többen követelték tőle, pont a Real elleni meccsen dobja ki az ablakon.

Az új ötlet pedig száz sebből vérzik: a 4-3-1-2-höz nincsenek szélső védők és nincs trequartista, hiszen Chiellini világ életében atomszar balhátvéd volt, Caceres száz éve nem játszott, jobbhátvédet meg kétszáz, Marchisio pedig egyrészt sosem villogott a csatárok mögött, másrészt bántóan lankasztó a játéka idén (igen, ő az egyik, aki jóllakott). A témáról bővebben írt a Bianconeri.

A Madrid eközben jó játékkal leverte a kapusa által egészen sokáig meccsben maradó Malagát, és három pontra jött fel a Barcára. Ancelotti egészen biztosan okosan építette fel a csapat formáját (a Juve szurkolóknak mondjuk vannak emlékeik arról, amikor Malacka rosszul építette fel egy csapat formáját), hiszen a Juve elleni párharcokról előzetesen sejteni lehetett, hogy fontos szerepet játszanak majd a csoport alakulásában – jövő héten pedig jön az el clásicó. Két hét alatt letolni egy Juve-Barca-Juve sorozatot biztosan megterhelő, de ha az első meccset megnyeri a Real, Torinóban még egy vereség is simán belefér neki, ezért vélhetőleg inkább a ma esti összecsapást nyomja meg.

A Real Madrid pont annyival jobb csapat a jelenlegi Juventusnál, mint amikor legutóbb találkoztak, és a Juve oda-vissza megpulykázta ellenfelét. De ez most egy másik helyzet, a Juventus problémái valószínűleg sokkal súlyosabbak, mint amit egy játékrendszer megváltoztatásával ki lehetne köszörülni, ráadásul az új rendszer hatékonysága is minimum kérdéses. A Real nem teheti meg, hogy egy hazai döntetlen (vereséget elég nehéz elképzelni) után menjen a legnagyobb őszi rangadójára, a morál további emelése mellett a biztos BL-csoportelsőség is ott figyel a két pálcán.

NST

(#30383) 7600 GS


7600 GS
addikt

Az ifi csapatnak eléggé jól sikerült a Juve elleni meccs. :)

(#30384) Ps Vita válasza cyberkind (#30380) üzenetére


Ps Vita
őstag

:N

(#30385) cyberkind


cyberkind
félisten

City meccset rajtam kívül lesi valaki ? :D
1-2 a Citynek .

Paranormal Cocktivity

(#30386) 7600 GS


7600 GS
addikt

Holnap diákolimpián focizok, szurkoljatok. :B

(#30387) Napfénysüti válasza 7600 GS (#30386) üzenetére

Sok sikert! :K

Nekem ez a hét pihenős. De hála égnek mindkét kispályás csapatommal jól szerepelünk és ebben nagy szerepem van nekünk is. Üzleti ligában 2. helyen áll a csapatunk míg a fehérvári másodosztály C csoportjában 3.-ak vagyunk. :)

Més que un club!

(#30388) 7600 GS válasza Napfénysüti (#30387) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszi! :R ;)

Te amúgy ilyen népszerű vagy hogy két csapatban is játszol? :DDD

(#30389) Napfénysüti válasza 7600 GS (#30388) üzenetére

Igen a foci eléggé kapcsolatépítő. Szülővárosomban nagyon sok embert a foci révén ismertem meg. Hála égnek a kispályás védés eléggé megy így hívtak már rengeteg csapatba védeni. Tudod a foci úgy kezdődik hogy végy egy jó kapust. :D
Most úgy megy hogy van egy üzeti liga itt Fehérváron és ott védek egy céges csapatban mint külsős amiből csak 4 lehet csapatonként. Meg van mellette a városi másodosztályban is egy baráti csapatunk. Ha érdekel itt a két tabella:
Üzleti liga
Albaliga 2/C

Més que un club!

(#30390) vans? válasza 7600 GS (#30388) üzenetére


vans?
őstag

A kapusok mindig keresettek kispalyan szerintem, hiszen ki akar a kapuba allni, ha varazsolni is lehet mezonyben. ;]

hábm bábm

(#30391) L_YKing válasza 7600 GS (#30388) üzenetére


L_YKing
addikt

Melyik poszton játszol? :))

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#30392) Napfénysüti válasza vans? (#30390) üzenetére

Gyerekként mikor a haverokkal a grundon toltunk meccs előtt veszekedtek kivel legyek mert én voltam az egyetlen elmebeteg aki örömmel állt a kapuba. :DDD
Egyébként tényleg fura egy poszt és nem teljesen komplett aki önként vállalja. Itt az a dicsőség ha mások agyonrúgnak. :))

7600 GS: az Albaligába 110k volt a nevezés amit full saját zsebből intéztünk mert a mi csapatunknak sajnos nincs szponzora. :(
Az üzleti ligába meg ha jól tudom 150k az éves nevezés viszont ebbe 1Ft-ot nem kellett betennem mert itt a cég állta ahova hívtak. Egyébként van rajtam kívül is átfedés a két csapatom között, összesen négyen toljuk mindkettőbe. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#30393) 7600 GS válasza Napfénysüti (#30389) üzenetére


7600 GS
addikt

Ah, értem. A nevezési díj a vállalható kategóriába tartozik?

vans?: Én szélsőt játszok, kapuba csak akkor állok be hogyha nagyon nem akar senki. :D

barca: Szélen. Az oldal mindegy, mindig befelé húzok.

[ Szerkesztve ]

(#30394) pohár válasza L_YKing (#30391) üzenetére


pohár
félisten

fúgec :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30395) L_YKing válasza pohár (#30394) üzenetére


L_YKing
addikt

Há na. Párásztos vagyok. :DDD

7600GS: szintén. Amúgy igazolt vagy? :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#30396) vans? válasza 7600 GS (#30393) üzenetére


vans?
őstag

Akkor olyan sokoldalu vagy, mint Dzsudzsi. :D Ketlabas vagy tenyleg?

@Napfenysuti: ugyanez volt nalunk a teren evekig, volt ket-harom srac, aki hajlando volt beallni a kapuba, a tobbi mind meg akarta mutatni magat ;]

hábm bábm

(#30397) szab.tam válasza vans? (#30390) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én nagyon szerettem, mert jól ment a védés.
és a gólrugás.
butragueño stílusban adtam elő. genya módon mindig bele tudtam piszkálni.

de azon kívül nulla... :D
nagypályán egyenesen meghaltam.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30398) 7600 GS válasza Napfénysüti (#30392) üzenetére


7600 GS
addikt

Akkor szeretnék annál a cégnél dolgozni a jövőben, ahol te is dolgozol. :D

barca: Nem, sajnos nem vagyok igazolt. :(

vans: Teremben szoktunk játszani kézilabdakapura. Az ügyesebbik lábam a jobb, de ahhoz a bal is kellően jó, hogy 10-11 méterről kapura küldjem a lasztit.

A Real Madrid hivatalos kezdőcsapata: Casillas, Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo, Khedira, Illarramendi, Modric, Di María, Ronaldo, Benzema.

[ Szerkesztve ]

(#30399) pohár válasza 7600 GS (#30398) üzenetére


pohár
félisten

Benzema... Morata meg ma 21 éves, igazán lehetett volna kezdő :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30400) 7600 GS válasza pohár (#30399) üzenetére


7600 GS
addikt

Majd ő rúgja a harmadikat. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.