Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30951) darál0w válasza ted_mosby (#30949) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mellette nem látom a teret...ha kapura tör a játékos, és nincs ott más, akkor piros.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#30952) baluka26 válasza darál0w (#30951) üzenetére


baluka26
veterán

Csak itt a szabálytalanság ténye, ami nagyon nagy kérdés. Azért gondolom, hogy sárga adható, mert akadályozta, de ez inkább borzasztó véletlen dolog volt..

Itthon vagy dara, vagy mi ez az aktívkodás baszod?! :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#30953) darál0w válasza baluka26 (#30952) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

lábuk összeakadt, ha véletlen, ha nem...ergo a szabálytalanság megvan...ha még a "lökést" nem is nézzük.

itthon vagyok junius óta...lábtörésből lábadozom, meg közben felujítunk nulláról...csak eddig olvasgattam...:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#30954) baluka26 válasza darál0w (#30953) üzenetére


baluka26
veterán

Majd írj egy püt, hogy mi a helyzet veled :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#30955) Integra válasza ted_mosby (#30936) üzenetére


Integra
titán

németországban hova?
nem mindegy, mert mondjuk hamburgban van a legnagyobb utánpótlás nevelési program, de münchen is rendben van, és alapvetően országosan 4000-rel kevesebben jelentkeztek az utolsó szezonban gyerekek, mint az tremélték. odamész, focizol, aztán meglátják, eldöntik.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30956) pohár válasza Integra (#30955) üzenetére


pohár
félisten

Hamburg ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30957) zolynet válasza ted_mosby (#30936) üzenetére


zolynet
addikt

mindenképp meg kell próbálni, h ne az legyen h majd öreg korodban azon mélázol, h mi lett volna ha ...
kalappal és sok sikert és kitartást! valósítsd meg az álmaidat :K

#30956 pohár: kinek mi/ki a fétise :DDD

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#30958) 7600 GS válasza ted_mosby (#30936) üzenetére


7600 GS
addikt

Bízz magadban.

(#30959) Integra válasza pohár (#30956) üzenetére


Integra
titán

jah, akármilyen vicces is jelenleg, de tényleg így van :)
a város maga pedig messze a legjobb egész dajcslandban, ez vitán felül áll :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30960) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#30961) vans?


vans?
őstag

[link] :D

hábm bábm

(#30962) KisTücsök válasza vans? (#30961) üzenetére


KisTücsök
addikt

De Bale semmiről sem tehet. Kihagyta az előszezont. Többe került, mint C (ezáltal C-t szomorúvá tette). Mielőtt a Madridhoz ment, szomorú volt, mert nem akarták elengedni. Senki nem tudott róla még egy normális képet készíteni. Ilyen körülmények között Te sem tudnál jól teljesíteni. :)

(#30963) pohár válasza KisTücsök (#30962) üzenetére


pohár
félisten

Cé nem 94 millió volt? Bale "csak" 91

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30964) Dinter válasza pohár (#30963) üzenetére


Dinter
addikt

De

(#30965) Napfénysüti válasza Integra (#30955) üzenetére

Még serdülős koromban voltam egy hetet kint Németországban a testvérvárosunkban focizni. Nekem már az nagy élmény volt pedig csak pár edzés meg 2 meccs fért bele. Ott játszottam életemben először műfüvön. Előtte még nem is láttam olyat. :D
Egyébként mi Dortmundtól nem messze voltunk. Arra emlékszem hogy a siegeni stadiont megnéztük. :)

pohár: arra akarsz kilyukadni hogy ez zavarja Bélát és emiatt nincs a toppon? :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#30966) pohár válasza Napfénysüti (#30965) üzenetére


pohár
félisten

öö nem :DDD
csak tucsok azt írta, hogy Bale drágább volt, mint Cé, pedig nem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30967) KisTücsök válasza pohár (#30966) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az egyik ennyit mond, a másik annyit. Most kinek higgyek? Vagy hivatalosan bejelentette mind a két fél? Akkor arról lemaradtam.

(#30968) 7600 GS válasza KisTücsök (#30962) üzenetére


7600 GS
addikt

A korrektség kedvéért: 91 millió volt Bale, CR 94 millió. És nem tudom, hogy ezt a szomorúság dolgot honnan veszed, CR éppen Bale válláról veszi le a terhet.

(#30969) Enzolord válasza Napfénysüti (#30947) üzenetére


Enzolord
addikt

Jó lenne már végre, ha legalább ezért nem kellene aggódnia... :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30970) KisTücsök válasza 7600 GS (#30968) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én még mindig lemaradtam ott, hogy az angolok szerint 100 (nyilván érdekük), a spanyolok szerint meg kevesebb, mint 94 (nyilván érdekük).

____________

Miért kedden lesz az Arsenal - Chelsea? Nem kötelesek ilyenkor három nap pihit adni? Vagy ilyen szabály nincs?

(#30971) cyberkind


cyberkind
félisten

40 válogatott a vb-n
Itt az esélyünk ! :C

Paranormal Cocktivity

(#30972) Enzolord válasza cyberkind (#30971) üzenetére


Enzolord
addikt

csakhogy a plusz 8 helyből egyet kap Európa, és ha azt nem csak és kizárólag nekünk tartják fenn, akkor nem hiszem, hogy sokkal több esélyünk lenne... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30973) cyberkind válasza Enzolord (#30972) üzenetére


cyberkind
félisten

(részletkérdés) :D

Paranormal Cocktivity

(#30974) Ijk válasza Enzolord (#30972) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem kizárt hogy valaha is bent leszünk Európa 14 legjobb válogatottja között. Az lehet hogy egyszer bemákolunk egy sorsolást és néhány meccset, de soha nem lesz reális a VB-re kijutás, inkább kellemes meglepetés.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30975) Napfénysüti válasza Ijk (#30974) üzenetére

Szerintem is. De írtam is már hogy ilyen szerethető válogatottal nem is hiányzik hogy nekerüljünk pofozógépnek.

Més que un club!

(#30976) Enzolord válasza Ijk (#30974) üzenetére


Enzolord
addikt

A Futball létrehozásától (kis túlzással), Mexikóig tudtunk futballozni, majdnem 100 évig mindig esélyesként léptünk pályára, nem hiszem el, hogy azóta kiveszett a Magyar emberekből a tudás, max az egész rendszer sz*r, ami ahhoz vezet, hogy 30 éve esélyünk sincs... Tehát az alapoktól kellene felépíteni magunkat újra, és ismét lenne esélyünk...
Vagy naiv vagyok?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30977) Integra válasza cyberkind (#30971) üzenetére


Integra
titán

semmi értelme, így is óriási a különbség az első 12 és a maradék között a 32-ből, minek még 8 favágó csapat... értem én, nézettség, pénz... üvölt a pénz lobbi az egészről.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30978) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Jó kis válogatás. :D

Don't Tread On Me

(#30979) cattus válasza MPowerPH (#30978) üzenetére


cattus
őstag

Kimaradt a legendás öngól. :D

Do the thing!

(#30980) Enzolord válasza MPowerPH (#30978) üzenetére


Enzolord
addikt

Az utolsóra emlékeztem régebbről, hatalmas...
Elvarázsolta a labdát a kapus rendesen...:):):)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30981) MPowerPH válasza cattus (#30979) üzenetére


MPowerPH
félisten

Bombasztikus. :))

Itt meg szegény Baumann hétvégi ténykedése. így utólag megnézve párszor, szerintem be volt szívva. :D

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#30982) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#30983) venember83 válasza Ps Vita (#30982) üzenetére


venember83
nagyúr

Tibcsinek biztos nagyon tetszett, de nekem is. Nagyon technikás, és mindenképp kiemelendő klubhűsége.

(#30984) ted_mosby válasza Ps Vita (#30982) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Ennyi jó meglátást . Könnybe lábad az ember szeme :O Többek között miatta lettem Arsenalos, hihetetlen egy játékos volt. Kiváncsi lennék, hogy mire ment volna nélküle Henry, és Kluivert ;]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#30985) Napfénysüti válasza Ps Vita (#30982) üzenetére

Bergkamp az Bergkamp. Szerintem őt nem lehet nem szeretni.

Més que un club!

(#30986) Ps Vita válasza Napfénysüti (#30985) üzenetére


Ps Vita
őstag

:K
Merő elegancia

(#30987) Enzolord válasza Napfénysüti (#30985) üzenetére


Enzolord
addikt

Már hogyne lehetne nem szeretni...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30988) Napfénysüti válasza Enzolord (#30987) üzenetére

Jó egy MU-s lehet nem bírja mert sok borsot tört az orruk alá. :DDD

Més que un club!

(#30989) Tibiajax válasza Ps Vita (#30982) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

2:27-nél.

az a mozdulat, ahogy beleteszi abba a labdába a csülkét, hogy oda bepattanjon így (ahol persze majd érkezik egy tulipános csapattárs), erre csak a legnagyobbak.. és ugye, nemcsak maga a mozdulat nehéz, hanem nyilván az az ész, ami ezt irányította..

nade nekünk van egy devecserink, aztán jóvan :D ne féljetek, az is bevágja:D a saját kapujába...
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#30990) Integra


Integra
titán

holnap 20:45 capital one cup
arsenal - chelsea :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30991) salival válasza Integra (#30990) üzenetére


salival
aktív tag

Remélem hosszabbításos mérkőzésen jól kifárasztják az ágyúsokat, mert szombaton meg arsenal-pool lesz. Chelseanek elég gáz hogy vasárnap után már kedden játszanak, de úgyis legalább 2 csapatnyi bőven vállalható játékosuk van. Arsenal meg ligakupában úgyis csikócsapattal lép fel (+1-2, chelsea ellen esetleg több tapasztaltabb játékossal).

YNWA

(#30992) 7600 GS válasza ted_mosby (#30949) üzenetére


7600 GS
addikt

Bede Feri (NB1-es meccsrekorder bíró) szerint is egyértelmű piros volt.

(#30993) KisTücsök válasza salival (#30991) üzenetére


KisTücsök
addikt

Cech - Azpi - Luiz - Cahill - Bertrand, Lampard - Mikel, De Bruyne - Mata - Willian, Eto.

Durva, hogy egy ilyen csapat pihent a City ellen, most meg simán bevethető. Kivéve persze Cahillt meg Lampardot. No meg persze Cech-et. Ezért látja a szakértők többsége a Chelseat a bajnokság fő esélyesének.

(#30994) Dinter válasza 7600 GS (#30992) üzenetére


Dinter
addikt

Sot, meg szerintem is :D

(#30995) Enzolord válasza Napfénysüti (#30988) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem annyit, mint Mi az övék alá, de igen, bosszantó egy figura volt...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30996) Ps Vita válasza Enzolord (#30995) üzenetére


Ps Vita
őstag

Jó,de ha eltekintesz attól,hogy hol focizott,csak elismered,hogy egy zseni volt:)

(#30997) Enzolord válasza Ps Vita (#30996) üzenetére


Enzolord
addikt

Természetesen.. Csak nem keverem össze a szeretetet, és a tudást..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30998) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#30999) venember83 válasza 7600 GS (#30998) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugye őket már beazonosították és kitiltották az összes spanyolországi stadionból?

(#31000) 7600 GS válasza venember83 (#30999) üzenetére


7600 GS
addikt

Sajnos kötve hiszem, ez nem Anglia.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.