Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31751) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hát nem megmondtam, h legyőzzük a skaóótokat??...
:D :D

(#31752) salival válasza Tibiajax (#31751) üzenetére


salival
aktív tag

Most előttem van, hogy ibra mekkora ódákat zengett erről a góljáról a könyvében.

YNWA

(#31753) Ps Vita válasza salival (#31752) üzenetére


Ps Vita
őstag

Mondjuk erről lehet ódákat zengeni :D

(#31754) bandus válasza salival (#31752) üzenetére


bandus
veterán

nem olvastam, de valahogy nem tudom hibáztatni érte :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31755) Tibiajax válasza salival (#31752) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

annyira nem volt vészes.. olvastam én is

---
Schöne jó volt az este is, a múlt fordulóban is miután beállt, jelenleg az egy egyetlen kiemelkedő ajax-player, így természetesen már borítékolható, hogy jövőre valamelyik más csapatban fogjuk viszontlátni őt

[ Szerkesztve ]

(#31756) viharhozo válasza Integra (#31722) üzenetére


viharhozo
addikt

A Schalke sokadszor jatssza el ezt. Jol kezdik a meccset, helyzeteik vannak, kapnak egy hulye golt, es jon az osszeomlas. Edzot kellene cserelni, ez igy nem allapot.

Kloppoeknak meg pechuk volt (az elso meccsen meg mazlijuk, ez is teny), de azert Lewandovskit Mertesacker nagyon latvanyosan rantotta le, illett volna befujni a buntetot, meg ha a 94. percben is jartunk. Ebbol latszik, h a Dortmund azert meg nem Barcelona/Real.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#31757) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ma esti menü, a'la carte

(#31758) Tibiajax válasza Tibiajax (#31757) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

milyen csapat már az a Sheriff?.. :D

(#31759) Integra válasza viharhozo (#31756) üzenetére


Integra
titán

nemtom mi van a schalke-val, számomra kiismerhetetlen, nagyon rapszódikus a teljesítményük, keller-rel pedig nem tudok mit kezdeni. plusz a fél brigád levan amortizálva.

a dortmund meg.. nem akarom arra a tizire fogni, utólag nézve jogos lett volna, de abból a szögből szerintem a bíró sokat nem tudott volna ott helyben megállapítani. azt pedig pláne nem szeretném, hogy a dortmund barcelona-madrid legyen. klopp nyilatkozata és az idő előtti hosszabbítása pont ezt jelzi, üzent a fiataloknak, hogy nem csak a pénzmosó csapatok vannak a világon, ha a csúcsra akarsz jutni. és ez így jó.
szóval bekell rúgni, volt bőven helyzetük.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31760) venember83 válasza Tibiajax (#31755) üzenetére


venember83
nagyúr

Az Arsenalban még nem játszott, még ha látogatóban volt is ott. Remélhetőleg PSG után oda fog eljutni, hogy minden kedvenc csapatodat kipipálhassa. :D

31758: [link]

[ Szerkesztve ]

(#31761) L_YKing válasza Integra (#31759) üzenetére


L_YKing
addikt

Jönni látszik a mix. :))
Psv kell.
Mekkora gól volt? :Y
Micsoda játééék. :DD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31762) Tibiajax válasza venember83 (#31760) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

van der wiel-t elvitte a suttyó psg, nincs akadálya annak se az égvilágon semmi, hogy schöne-t is deportálja egy kisebb zsáknyi pénzért majd az arab francia együttes. ajax mindenkit elad nyugodt szívvel, pár ezer eurócska kedvéért
már nem idegesítem rajta magam, nem tudom, mikor fogunk látni újra nagy ajax-ot

szuperszónikus moldáv csapat.. drukkolunk nekik este a white hart lane-n

[ Szerkesztve ]

(#31763) venember83 válasza Tibiajax (#31762) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagy Ajaxot? Szerintem kb. soha, így nem lehet fiatal tehetségeket megtartani, amikor egyes angol, spanyol, francia klubok akár százmilliót adnak 1-1 játékosért. :(

(#31764) Tibiajax válasza venember83 (#31763) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ahogy telik az idő, egyre képtelenebb vagyok rájönni arra, hogy bírták összehozni és megtartani van gaal-ék 94-ben de boer, davids-ékat.. akkor is azért már uralkodott a lóvé, nem volt az annyira régen, és mégis találtak egy csapatnyi tehetséget, akik mind world class-szinten nyomták és együtt is tudtak maradni. az ajax név, mint presztízs, mint csapat nem volt akkor még ennyire alacsony szinten, mint ma?.. nem bírom elhinni, felfogni, hogy ennyit jelenthet az arabok és más pénzzsákok azóta háttérben való megjelenése

(#31765) Integra válasza Tibiajax (#31764) üzenetére


Integra
titán

mindenki kurva, a kérdés, hogy mennyiért.
akkoriban nem volt még ilyen iszonyúan széthúzva a bérezés és nem voltak messze ennyien keletről tulajdonosként, szűkebb volt a bérpiac, kiegyenlítettebb, illetve a gondolkodás és a nagyzási mánia is szolídabb volt, nem látták azt a játékosok, hogy bárkit bármikor tönkre lehet tenni. de a mai generáció, a mai huszonévesek már rég ebben nőnek fel, semmi sem elég..
az olajosok pedig egyszerűen máshol, másban mosták a pénzüket. ahogy a pénzpiaci törvények szigorodnak, a pénzmosási törvény pedig gyakorlatilag teljesen transzparensé teszi az ipart, nincsen apparátus és logisztika már a régi, klasszikus módszerekhez. így a sport nagyon jó lett, hogy legálisan európába pumpálják a pénzt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31766) peterszky válasza Tibiajax (#31758) üzenetére


peterszky
őstag

Tiraspol, Moldova :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#31767) bandus válasza Tibiajax (#31764) üzenetére


bandus
veterán

igen, és amúgy az a hihetetlen, hogy az ajax és a hírneve kb. azóta is a 95-ös bek győzelméből él. ami nem baj, én akkoriban kezdtem focit nézni, és még mindig emlékszem rájuk és imádtam őket, és ha egy kedvenc játékost lehetne csak megjegyeznem, akkor az máig davids lenne :) az a csapat gyakorlatialg a holland válogatott volt piros fehérben, litmanen-t leszámítva szerintem nem is volt ott légiós. brutál, na :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31768) cyberkind


cyberkind
félisten

A Daily Express szerint a Real Madrid 25 millió eurót ajánl a télen Ramiresért, aki évek óta Ancelotti kedvenc középpályása.

Szia Isco . :O

Paranormal Cocktivity

(#31769) pohár válasza cyberkind (#31768) üzenetére


pohár
félisten

mint mókusnak az erdőtűz :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31770) Tibiajax válasza bandus (#31767) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah. volt még azért ott egy nigériai kanu és finidi elöl, de tényleg javarészt hazaiak voltak

(#31771) kutkut válasza cyberkind (#31768) üzenetére


kutkut
addikt

Ahelyett, hogy a védelemmel kezdene már valamit... :U De persze Varane-t kell játszatni, bármilyen formában is van. Sőt, pont az olyan kis csapatok ellen kell bevetni a kihagyása után, mint a Barca és a Juve... Én egyelőre nem igazán értem Ancelottit. :F

Meizu MX3 32GB

(#31772) cyberkind válasza kutkut (#31771) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem lenne itt baj, ha Varane-t visszaszoktatná a játékba, és Carvajal Ramos Varane Marcelo védősorral állítaná fel a csapatot, de így hogy 2 nagy csapat ellen kezd először, jó hogy cumira fut, nagyon jó játékos ő .

Paranormal Cocktivity

(#31773) kutkut válasza cyberkind (#31772) üzenetére


kutkut
addikt

Tudom. :K Én is csak azt kifogásoltam, hogy nem most kéne visszaszoktatni. :R Mondjuk az utóbbi pár meccsen az egész védelemre elmondható volt, hogy nem állt a helyzet magaslatán... :(

Meizu MX3 32GB

(#31774) cyberkind válasza kutkut (#31773) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a védősor probléma Ancelottinál nagyon mindennaposnak tűnik . :U
Meg oké, jó dolog a rotálás, csak nem a védelemben, de főleg olyan zsenikkel nem mint Arbeloa, vagy Pepe .

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#31775) baluka26 válasza cyberkind (#31768) üzenetére


baluka26
veterán

Minek adta el Ozilt?
Ramires egy Ozil light, kicsit vedekezesre tolt balansszal. En nagyon szeretem, hasznos focista, de Ozil hasznosabb. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#31776) KisTücsök válasza cyberkind (#31768) üzenetére


KisTücsök
addikt

De hát kb annyiba került...

Amúgy nem fogják eladni, meg nem is akar menni.

(#31777) cyberkind válasza baluka26 (#31775) üzenetére


cyberkind
félisten

Basszus, ne kérdezgessétek már ezt mindéég ! :DDD
Özil csak részben lett eladva, de egyébként ő azért akart menni mert nem akart küzdeni a helyéért mint Di Maria, beszart Baletől . :)

Paranormal Cocktivity

(#31778) Integra


Integra
titán

most látom, hogy nejmár is hamar megtanulta, hogy kell feldobni magát sikeresen.. valaki rúgja szét a seggét érte :((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31779) cyberkind válasza Integra (#31778) üzenetére


cyberkind
félisten

Mascherano mindenkinél jobb, mert ő hentesből balerina lett . :U

Paranormal Cocktivity

(#31780) Ijk válasza Integra (#31778) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tudod hogy a 16-oson beleül a gravitáció tizenegyszeres. ;]
Neymar meg amúgy is dobálja magát össze-vissza. Rendkívül látványosan szokott néha már a levegőben megpördülni. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31781) Integra válasza Ijk (#31780) üzenetére


Integra
titán

majd jön csáknorrisz és lepörgőforgúrúgja :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31782) Napfénysüti válasza Ijk (#31780) üzenetére

Sokat nézte a mennyeiben Radót. ;] :D

Més que un club!

(#31783) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

[link]
első bekezdést akár rólam is írhatták volna

(#31784) Napfénysüti válasza Tibiajax (#31783) üzenetére

Rossit nagyon bírom, kedvenc pilótám. Hihetetlen figura és eszméletlenül tud motorozni. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#31785) Tibiajax válasza Napfénysüti (#31784) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, két hónap van közöttünk.. így már értek mindent :)

(#31786) pohár


pohár
félisten

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31787) bandus


bandus
veterán

ha még nem linkelte volna senki: Nesta :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31788) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Ibra

Ennyi.ez az ember mindent tud a fociról,bármennyire is antipatikus,muszály csodálni a mozdulatit

[ Szerkesztve ]

(#31789) Integra válasza Ps Vita (#31788) üzenetére


Integra
titán

a nagy csodálat közben azért egy picit csiszolj még a nyelvtanodon ;)
hint: muszáJ

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31790) Ijk válasza Integra (#31789) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyik ismerősöm annyit "muszályozott" msn-en hogy rámragadt és egyszerűen nem bírok leszokni róla, szerencsére a böngésző azonnal aláhúzza. Borzasztó.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31791) 7600 GS válasza Ijk (#31790) üzenetére


7600 GS
addikt

Létezik még MSN? :DDD :DDD

(#31792) Ps Vita válasza Integra (#31789) üzenetére


Ps Vita
őstag

:DDD
Mentségemre legyen a tabletes szövegkiegészitő baszta el,mondjuk sajna ez nem mentség mivel ez azt jelenti,hogy többször írtam le rosszul,ha ezt dobja föl :B

(#31793) L_YKing válasza 7600 GS (#31791) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD :DDD :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31794) Ijk válasza 7600 GS (#31791) üzenetére


Ijk
nagyúr

Vagy 10 évig használtam mielőtt megszűnt valahogy egy éve, úgyhogy így maradt a neve. Azért nem kell úgy csinálni mintha a commodore 64-el sírba szált volna.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31795) Enzolord válasza Tibiajax (#31783) üzenetére


Enzolord
addikt

Kilencszeres világbajnok vagy? Nocsak..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#31796) L_YKing válasza Enzolord (#31795) üzenetére


L_YKing
addikt

Ki ez az Úriember? :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31797) 7600 GS válasza L_YKing (#31796) üzenetére


7600 GS
addikt

Eric Cantona.

(#31798) Enzolord válasza 7600 GS (#31797) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C

(#31799) barca0519951
Köszi!
Szerintem is.. Én miatta lettem United-os!!!

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#31799) L_YKing válasza 7600 GS (#31797) üzenetére


L_YKing
addikt

:))
Nem éltem az MU ebben a korszakában. Így , hogy megnéztem googlen felismerhető. :)
Jó lett! :R :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#31800) cyberkind válasza Enzolord (#31798) üzenetére


cyberkind
félisten

Szép . :K

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.