Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) homeless09


homeless09
őstag

A Manchester United H-csoport győzteseként kiket kaphat?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2952) baluka26 válasza homeless09 (#2951) üzenetére


baluka26
veterán

Akárhonnan a másodikat, kivéve angolt (már ha lesz ilyen).

Tehát benne van az RMA is.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2953) homeless09 válasza baluka26 (#2952) üzenetére


homeless09
őstag

A Milan meg a Real Madrid eddig a lehetséges ellenfelek akkor.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2954) Tibiajax válasza baluka26 (#2952) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

van olyan szabály, h azonos nemzet nem mehet egymás ellen itt még?

(#2955) baluka26 válasza Tibiajax (#2954) üzenetére


baluka26
veterán

Én úgy tudom, hogy van.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2956) Tibiajax válasza baluka26 (#2955) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

talán nem is baj..

(#2957) Integra


Integra
titán

henry :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2958) baluka26 válasza Integra (#2957) üzenetére


baluka26
veterán

Drogba meg a Chelsea-be tart. Állítólag.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2959) DopeBob válasza baluka26 (#2958) üzenetére


DopeBob
addikt

Kár volt elkuldeni, simán aláirhatták volna Neki a 2 évet... többet ér mint 2 Torres... :(

MZ/X

(#2960) Tibiajax válasza DopeBob (#2959) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, én is így látom
jól tolta az olasz a cselszit szerintem, az utobbi idők legjobban eltalált embere volt. vicc, h jött hirtelen 3 szar meccs, jó, még a bl-kiesés is, és egyből menesztik
tudom, h erről szol a világ, csak addig kellessz, amig jó vagy, ugy látszik az abramovics-bagázsnál ez még durvábban megy tényleg

azt a szar torrest kellett volna már rég elpasszolni és egy igazi vérbeli befejező csatárt venni. van egy jo védelmük, egy nagyon erős kp, elől bénák csak (miota drogba meg anelka elment). hihetetlen, h még mindig nem bírják belátni a torres-viccet ott elöl
torres helyett falcao-t vagy cavanni-t odaraknák (vagy mindkettőt lol.. pénz van..), akiket mata meg oscar kiszolgálna, az olasz megoldotta volna ezt tuti. és akkor nagyon durva chelsea lehetett volna
hülye seggarcok...
modjuk én örülök is ennek, h nem így történ, így nem kell tartani tölük legalább

(#2961) baluka26 válasza Tibiajax (#2960) üzenetére


baluka26
veterán

Ja.
Az "átlag" Chelsea szurkolóban háromzor okozott törést Abramovic:
Mourinho elküldése, Ancelotti elküldése, Di Matteo elküldése.

Csak imdákozni tudok, hogy a pincér csak év végéig maradjon, és jöhetne egy Hiddink, Blanc, Löw vagy Mourinho.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2962) Tom5


Tom5
addikt

Az Ajax kapus...te jó ég... :(

(#2963) Integra válasza Tibiajax (#2960) üzenetére


Integra
titán

komolyan sajnálom di matteo-t, nekem egy szimpatikus pali volt. és bazz, csak nyert vele.. gondolom abramovics vérszemet kapott, oszt megint nyerni akart, de úgy tűnik idén elúszik bajnoki is.. vicc, hogy pár meccs és még a legjobbak is repülnek.. nem kicsi az a stressz amiben dolgoznak

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2964) baluka26 válasza Integra (#2963) üzenetére


baluka26
veterán

Ilyen a kispad a Chelsea-nél. Ha tetszik, ha nem. A giganeveket a hírnévvel tovább megy.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2965) Napfénysüti válasza Integra (#2963) üzenetére

Di Matteot én is bírtam annak ellenére hogy a Chelsea nem tartozik a kedvenceim közé. Sajnálom hogy elküldték, remélem talál melót egy normális csapatnál.

Més que un club!

(#2966) baluka26 válasza Napfénysüti (#2965) üzenetére


baluka26
veterán

Hát én is remélem, hogy talál egy jó munkát Robbie. :(

Egyébként Pincér úr jól is elsülhet, még azt is el tudom képzelni, hogy ennek a hátterében is Abra nagy Torres-imádata.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2967) DopeBob válasza baluka26 (#2966) üzenetére


DopeBob
addikt

Egy csatár aki nem ló gólt... szerelem lenne első látásra bárkinél... szvsz ez már kicsit több mint "hullámvölgy" Nem tudom, mi lett vele :(

MZ/X

(#2968) baluka26 válasza DopeBob (#2967) üzenetére


baluka26
veterán

Első négy meccse idén eléggé impresszív volt.
Whoscord alapján (ami véleményére én 99%-ban adok) a csapat egyik legjobbja.

Szerintem a Chelsea ebben a felállásban alkalmatlan csatáros játékra.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2969) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

EuroBarca-ról

Messi idei statisztikája :

Primera División:
12 meccs
17 gól
5 gólpassz

Bajnokok Ligája:
5 meccs
5 gól
2 gólpassz

Spanyol Szuperkupa:
2 meccs
2 gól
0 gólpassz

Összesen:
19 meccs
24 gól
7 gólpassz

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2970) baluka26 válasza IreN!CuS (#2969) üzenetére


baluka26
veterán

Itt hozzászólásban szopkodjam szanaszét Messikét vagy csináljak külön blogbejegyzést neki?

;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2971) IreN!CuS válasza baluka26 (#2970) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Amelyik számodra kielégítőbb ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2972) baluka26 válasza IreN!CuS (#2971) üzenetére


baluka26
veterán

Bajnokságban tényleg lenyűgöző. BL-ben a kis tökházi Oscar is rúgott négyet. Ráadásul mindet tizenhatoson kívülről ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2973) IreN!CuS válasza baluka26 (#2972) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Csak Oscar idén nem fog többet ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2974) 7600 GS válasza Integra (#2963) üzenetére


7600 GS
addikt

Ebben az egészben az a teljesen vicces, hogy Mancini évek óta szerencsétlenkedik a City-nél, a csoportból sem jut tovább, mégsem küldik el. Di Matteo tavaly nyert egy BL-t, idén meg most egy kis hullámvölgybe kerültek, erre már menesztik. Én ha Chelsea drukker lennék, most nagyon pipa lennék Abramovicsra.

(#2975) fatal` válasza Tibiajax (#2954) üzenetére


fatal`
titán

Igen.

(#2976) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Fehérvárt ellepték a Genk drukkerek, nem egy "csapatot" láttam már a belvárosban :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2977) 7600 GS válasza Motion_Blur (#2976) üzenetére


7600 GS
addikt

Majd este nem lesz ilyen jó a szájízük, ne aggódj. :K

A Real Madrid papíron lehetséges ellenfelei : Porto,PSG,Schalke,Arsenal,Shakhtar,Juventus,Bayern,Manchester United

Az Arsenal-Juve-MU trió valamelyikét jó lenne kifogni.

(#2978) baluka26 válasza 7600 GS (#2977) üzenetére


baluka26
veterán

Jó lenne kifogni a Juve-t? Mire lenne jó?:D
Mellesleg remélem nem lesznek csoportelsők.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2979) pohár válasza 7600 GS (#2977) üzenetére


pohár
félisten

az Arsenalt is el kéne kerülni, nehogymá most ejtsék ki egymást :N
majd a döntőben :D

a Lazio drukkerei megint alkottak, 9 Spurs drukker került kórházba :W

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2980) baluka26 válasza pohár (#2979) üzenetére


baluka26
veterán

Momani jó karikaturista :)

Ilyet még a csirkedrukkerek sem érdemelnek :(((

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2981) 7600 GS válasza baluka26 (#2978) üzenetére


7600 GS
addikt

Lehet, hogy hülyén és gyerekesen hangzik, de jó lenne egy picit törleszteni, nem is olyan régen sajnos túljártak a Real Madrid eszén (bár ezt 4 évvel ezelőtt nem volt nehéz kivitelezni). Meg azért lenne egy hangulata is ennek az összecsapásnak. És kiderülne, hogy tényleg olyan jó csapat-e a Juventus, mint azt sokan gondoljuk. Persze ehhez előbb tovább kell jussanak a csoportból, de nagyon meg lennék lepve, ha ez nem jönne össze.

De a MU lenne talán a legnívósabb ellenfél, ráadásul ezeknek az összecsapásoknak jelentős történelmük van.

pohár: Jó ez a kép. :D

[ Szerkesztve ]

(#2982) Sickboy25 válasza Motion_Blur (#2976) üzenetére


Sickboy25
addikt

Itt a jegyem és sajnos nem tudok elmenni... :W :W

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2983) Andris837 válasza Sickboy25 (#2982) üzenetére


Andris837
senior tag

Hogy hogy nem tudsz jönni? :(

Remélem továbbjutunk! :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#2984) pohár válasza baluka26 (#2980) üzenetére


pohár
félisten

jó bizony, jókat lehet vidulni a képein :D

tegnap Giroud is meglőtte élete gólját :D

ez a forduló már csak ilyen volt... Mexes, Giroud...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2985) baluka26 válasza pohár (#2984) üzenetére


baluka26
veterán

Csak Torres nem :DDD ..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2986) fatal` válasza Andris837 (#2983) üzenetére


fatal`
titán

Ma még nem biztos, akkor sem, ha nyer a Vidi. Legalábbis, akkor 9 pontja lesz, a Genknek 8. De ha a Basel megveri a Sportingot, akkor neki is 8 pontja lesz és, amennyiben az utolsó fordulóban a Basel - Genk X lesz, a vidi meg kikap, akkor még kieshet (3 csapatnak lesz 9 pontja).

[ Szerkesztve ]

(#2987) Integra válasza pohár (#2984) üzenetére


Integra
titán

poldi gólja a legnagyobb nekem jelenleg :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2988) pohár válasza Integra (#2987) üzenetére


pohár
félisten

elírtam, my bad... ez Poldi gólja :D
Giroud nem is rúgott gólt tegnap, nem tudom, miért azt írtam...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2989) Andris837 válasza fatal` (#2986) üzenetére


Andris837
senior tag

Ma, ha megverik a Genket akkor továbbjutnak.

"November 22-én, vagyis csütörtökön Vidi - Genk és Basel - Sporting, majd két héttel később, december 6-án zárásként Sporting - Vidi és Genk - Basel találkozókat rendeznek. Amennyiben csütörtökön győzünk, és ezzel a 9 ponttal zárunk, akkor következő lehetőségek adódnak:

1. A Basel legyőzi a Sportingot és a Genket is. Ekkor a sorrend: Basel 11, Vidi 9, Genk 8, Sporting 5 pont, és csoportmásodikként továbbjutunk.

2. A Basel legyőzi a Sportingot és döntetlent játszik a Genkkel. Ekkor a sorrend: Vidi, Genk és Basel 9-9, Sporting 5 pont. Mint látható, az élen három csapatnak van azonos pontja, ekkor életbe lép az UEFA ilyen esetekre érvényes szabályzata (UEFA Versenyszabályzat, V. fejezet, 7. cikkely, 5. pont - ide kattintva megtalálja angol nyelven), amely kimondja, hogy pontazonosság esetén az érintett csapatok egymás ellen szerzett pontjai döntenek. Nekünk 6, a Genknek és a Baselnek azonban csak 5 pontja lesz, és csoportelsőként továbbjutunk.

3. A Basel legyőzi a Sportingot, de kikap a Genktől. Ekkor a sorrend: Genk 11, Vidi 9, Basel 8, Sporting 5 pont, és csoportmásodikként továbbjutunk.

4. A Basel döntetlent játszik a Sportinggal, de legyőzi a Genket. Ekkor a sorrend: Basel és Vidi 9-9, Genk 8, Sporting 6 pont. Egymás elleni eredménnyel a Basel az első, mi pedig csoportmásodikként továbbjutunk.

5. A Basel döntetlent játszik a Sportinggal és a Genkkel is. Ekkor a sorrend: Vidi és Genk 9-9, Basel 7, Sporting 6 pont, és vagy csoportelsőként, vagy csoportmásodikként továbbjutunk - függően attól, milyen arányban győzzük le a Genket.

6. A Basel döntetlent játszik a Sportinggal és kikap a Genktől. Ekkor a sorrend: Genk 11, Vidi 9, Sporting és Basel 6-6 pont, és csoportmásodikként továbbjutunk.

7. A Basel kikap a Sportingtól és a Genktől is. Ekkor a sorrend: Genk 11, Vidi 9, Sporting 8, Basel 5 pont, és csoportmásodikként továbbjutunk.

8. A Basel kikap a Sportingtól és döntetlent játszik a Genkkel. Ekkor a sorrend: Vidi és Genk 9-9, Sporting 8, Basel 6 pont, és és vagy csoportelsőként, vagy csoportmásodikként továbbjutunk - függően attól, milyen arányban győzzük le a Genket.

9. A Basel kikap a Sportingtól és legyőzi a Genket. Ekkor a sorrend: Vidi 9, Basel, Genk és Sporting 8-8 pont, és csoportelsőként továbbjutunk."

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#2990) fatal` válasza Andris837 (#2989) üzenetére


fatal`
titán

A kettes pontot nem ismertem teljesen, így már jogos. :)

(#2991) Sickboy25 válasza Andris837 (#2983) üzenetére


Sickboy25
addikt

remélem én is... Holnap lesz barátnőm szülinapja, de holnap, meg szombaton fősulin leszek így mára csináltam neki egy kis meglepit... Sajnos ez a hátránya a bérletnek...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2992) Andris837 válasza fatal` (#2990) üzenetére


Andris837
senior tag

:) Remélem sikerül! Alig várom már, hogy ott legyünk és kiszurkolhassuk a továbbjutást!

Hajrá Videoton! ;)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#2993) Tibiajax válasza Andris837 (#2989) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de nem fog nyerni a vidi
sőt, kikapnak, már most borítékolhatjátok

(#2994) sh4d0w válasza Tibiajax (#2993) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

blablabla

Minden szurkoló nevében köszönjük a biztatást.

hunfatal: a realitások egyetlen Vidi-győzelmet sem jósoltak. Ehhez képest Sporting pipa, Basel pipa és Svájcban sem múlott sokon az x.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#2995) fatal` válasza Tibiajax (#2993) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem is az a realitás, hogy kikap a Vidi. De nem volt ez másképp a Basel és a Sporting elleni hazai meccseken sem. :)

(#2996) Napfénysüti válasza Tibiajax (#2993) üzenetére

Elég necces lesz nekik még otthon is.

Més que un club!

(#2997) gyuromoj válasza 7600 GS (#2977) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha a 10. a cél akkor mindegy milyen csapatot kapnak, mindenképp nyerni kell. Papíron egyiknek se kéne nagy fejtörést okoznia, de ez majd csak élesben derül ki.
Amúgy sorsolják majd hogy ki lesz az ellenfél? Ha igen, akkor mikor lesz a sorsolás?
Videoton pedig hajrá! :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#2998) pohár válasza gyuromoj (#2997) üzenetére


pohár
félisten

szerintem majd pénteken, két hét múlva, az aktuális meccsek után :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2999) KisTücsök válasza baluka26 (#2968) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Szerintem a Chelsea ebben a felállásban alkalmatlan csatáros játékra."

Ahogy kedden láthattuk - az év legfontosabb meccsén - csatár nélkülire is. De már az elképzelés is eleve megérdemel egy "lol"-t. De várjuk meg, amíg lesz egy csatárunk. Torresnek bőven megvolt a meccsenkénti legalább két ziccer, amikor még volt kedve focizni...

-------------

"Angol tudósítások szerint Beníteztől azt várja a tulajdonos Roman Abramovics – természetesen a mindenekelőtti eredményesség mellett –, hogy kihozza a legjobb formát Fernando Torresből."

Oh, man. :(

Miért nem csinálsz Torresnek egy külön csapatot, Abra?

(#3000) baluka26 válasza KisTücsök (#2999) üzenetére


baluka26
veterán

Amikor szóbajött Benitez én csak erre tudtam gondolni. Mármint hogy Torres-ből kell jó formát kihozni...:D

A keddi meccsen nem a csatáros/nemcsatáros játékkal volt a gond, hanem hogy 170 centis törpéket küldtünk be 190 centis Chiellini - Barzagli - Bonucci közé, akik nem szarakodtak, odarúgtak, ha úgy kellett. Legalábbis nekem nagyon idegesítő volt, hogy Hazard/Mata felugrott, hogy párbajt nyerjen, aztán mellettük a Juve védő levette mellel...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.