Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) Tibiajax válasza homeless09 (#2799) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, látjuk

(#2802) pohár


pohár
félisten

jó suttyó ez a Soldado :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2803) Boxer001


Boxer001
veterán

Ekkora szégyent...nem is a vereség, hanem hogy, de magyarázni se kell szerintem.

(#2804) DopeBob válasza baluka26 (#2800) üzenetére


DopeBob
addikt

Nem nezed majd az Europa Ligat? :-D

MZ/X

(#2805) cyberkind


cyberkind
félisten

Emberek hnap reggel vagy délután a Nemzeti Sport címlapján, "Di Matteo-nak megköszönte Abramovics a munkát" !

Paranormal Cocktivity

(#2806) Sztbeni válasza baluka26 (#2800) üzenetére


Sztbeni
őstag

az EL nem is érdekel? :)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#2807) homeless09


homeless09
őstag

A sportszerűség minta képe. Hát a pofám leszakad.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2808) Integra válasza cyberkind (#2805) üzenetére


Integra
titán

igen, ha hétvégén még a city ellen is zakó lesz, akkor 99%, hogy mennie kell

3-0 k.o.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2809) venember83 válasza homeless09 (#2799) üzenetére


venember83
nagyúr

Én nem láttam, kösz. Nem örülök ennek az eredménynek, de legalább a Juventusnak még mindig a saját kezében van a sorsa. S remélhetőleg az ukránok nem fogják kihajtani a belüket otthon csoportelsőként.

2807: Most erre mit lehet írni? Szégyen, brazil senkiházi.

Közben meg Gio gólt lő, de persze ő is csak akkor, amikor már tuti a győzelem. :U

[ Szerkesztve ]

(#2810) homeless09 válasza venember83 (#2809) üzenetére


homeless09
őstag

Nagyon szívesen :)

Huha Chelsea...

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2811) baluka26


baluka26
veterán

Szép volt fiúk.

Gratulálok a Juventus-nak, így kell csapatként egy kemény taktikát betartva rommá verni az ellenfelet, és így kell könnyelműen kiesni a BL-ből.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2812) baluka26 válasza homeless09 (#2807) üzenetére


baluka26
veterán

Fúj bazdmeg. Ekkora egy hányadék taknyot....

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2813) Sztbeni


Sztbeni
őstag

igen jó ez a Juve. Meglesz a továbbjutás

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#2814) DopeBob


DopeBob
addikt

Nah, mindenki vegyen erzekeny bucsut DiMatteotol... Nem is tudom ezt a mai "teljesitmenyt" hova tenni... Egy ilyen kerettel... !!

MZ/X

(#2815) homeless09 válasza baluka26 (#2812) üzenetére


homeless09
őstag

De ilyenkor nem azt kellene, hogy be kell engedniük egy gólt az ellenfél javára? Vagy az csak a véletlen esetekben van?

(#2816) baluka26: Kellett hozzá pofa az egyszer biztos...

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2816) baluka26 válasza homeless09 (#2815) üzenetére


baluka26
veterán

Véletlen esetekben szokás "öngólt" rúgni. De ilyenből NEM szokás gólt rúgni, mert ez a sport szellemiségének alapvető meggyalázása. Én az edző helyében, ha nem is hoztam volna le, de tuti elküldeném tarcsizni egy pár hétre.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2817) vans? válasza homeless09 (#2815) üzenetére


vans?
őstag

Ilyenkor az edzo szokta utasitani a jatekosokat szerintem, hogy engedjek az ellenfelet golt loni.

hábm bábm

(#2818) venember83 válasza DopeBob (#2814) üzenetére


venember83
nagyúr

Az egyik támadó középpályás helyett valami épkézláb csatár kellett volna. De nem gond, megnyerték a BL-t tavaly, idén koncentráljanak a bajnokságra. Di Matteo meg kap magának majd csapatot.

(#2819) szab.tam


szab.tam
nagyúr

alapból megrögzött, tradicionális mediterrán ellendrukker (rühellő) vagyok. bárkivel is játszanak.

de ezt a 3 pontot a juve nagyon megérdemelte. :R

****

akik ismerik a munkásságomat: szomorúságomban a 2. félidő alatt, (közben fél szemmel figyelve a kijelzőket), leportalanítottam vagy 7-8 kiló aluprofilt, elpakolás előtt.... :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2820) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hát ez zsír volt. Baluka, szólj légyszíves RDM-nek, hogy legközelebb ne rólad másolja a taktikáját...

Na, most, hogy kiestünk a BL-ből, a bajnokság meg szemmel láthatóan nem érdekli RDM-et, nyugodtan koncentrálhatunk a ligakupára.

Nem érte meg rántott sajtot csináltatni mára. :(

(#2821) venember83 válasza KisTücsök (#2820) üzenetére


venember83
nagyúr

Ott még az EL. ;] De amúgy kinézem ezekből a nyomorult "ukránokból", hogy felszívják magukat a Juve ellen, szóval nem kell még feladni a reményt.

(#2822) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hát suttyó egy nap volt ez a mai bl-nap

mindegy, Barca nyert, aztán más kit érdekel
:d
holnap estére megrendeltünk még egy csodálatos Ajax-győzelmet meg egy City-feltámadást (;]) aztán jóvan
igazán nem mondhatja senki, h telhetetlen vagyok

[ Szerkesztve ]

(#2823) KisTücsök válasza venember83 (#2821) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja, tényleg. Akkor változott a sorrend, az EL-re megy rá RDM, csak utána a ligakupa...

Túl jó csapat ahhoz a Juve, hogy innen elbassza a továbbjutást. A Shatar sem hiszem, hogy túlzásba vinné. Egy x bőven jó mind a két csapatnak.

Amúgy nagy grat a Juvenak, nagyon szépen játszottak. Jobban ott a helyetek a 16 között, mint nekünk, jelen állás szerint.

Majd jövőre veszünk egy csatárt, és leigázzuk Európát.

(#2824) venember83 válasza Tibiajax (#2822) üzenetére


venember83
nagyúr

Tehát a Dortmundot kellene megverje Hollandiában az Ajax, illetve a Real Madridot megcsapja a City. Sok pénzt ne tegyél erre szerintem.

(#2825) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ez a meccs egészen sima volt egyébként. Nagyot játszott a Juventus, csapatként játszott. Ha az ukrán télben kihozzák egy x-re, akkor nyert ügyük van.

A 3. Juve gólnál szerintem rossz ütemben mozdult ki Cech, maradnia kellett volna. Bár ez igazából nem számított már. Holnapra egy City páholást remélek, Ronaldo elpakolhatna nekik 1-2 gólt, no meg Benzema is lőhet olyat, mint a hétvégi Bilbao elleni dugó. :))

venember: Ő se hisz benne, de mivel ugye a gyűlölt ellenfélről van szó, ezért muszáj valamiben bíznia.

[ Szerkesztve ]

(#2826) Tibiajax válasza venember83 (#2824) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miért ne? az arab pénzeszsákot is elverte otthon az ajax, a madrid is kifoghat egy rosszabb napot, meg azért a city se olyan gyenge csapatocska, főleg nem otthon :)

(#2827) Ijk


Ijk
nagyúr

Mai forduló úgylátszik nem a szigetország csapataié volt, de azért holnap reménykedem egy city győzelemben. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2828) Tibiajax válasza Ijk (#2827) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez a beszéd
xd

(#2829) 7600 GS válasza Tibiajax (#2826) üzenetére


7600 GS
addikt

a city se olyan gyenge csapatocska, főleg nem otthon :)

Ezt eddig nem sikerült bizonyítaniuk a BL-ben.

(#2830) Tibiajax válasza 7600 GS (#2829) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az hol számít? bikaerős a kerete, kicsit is jo napot fognak ki, verhetnek benneteket, ne félj
Aguero egyre jobb, átöltöző-művész újolasz cimboránk kicsit bepöccen, Lescotték a helyükön lesznek, végetek
:))

(#2831) Integra


Integra
titán

+1 fő aki remél :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2832) Ijk válasza Tibiajax (#2830) üzenetére


Ijk
nagyúr

Úgy is van, majd Aguero és Tevez megtömi őket. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2833) venember83 válasza 7600 GS (#2825) üzenetére


venember83
nagyúr

Semleges nézőként lehet, hogy annak tűnt, de én nem éltem meg annyira egyszerűen, életveszélyesek voltak a Chelsea kontrái, Buffon ma kitett magáért szerencsére. A torinói középpálya viszont felülkerekedett a kékek sokkal drágább középpályásain. Mikulásra már csak egy donyecki döntetlent kérek. :)

(#2834) homeless09


homeless09
őstag

Török újságíró: "Önöknek nem sikerült győzniük itt 93-ban sem és most sem. Változott akkor valami is ezalatt a 19 év alatt?"
Sir Alex:" Igen azóta mi már megnyertük a BL-t... kétszer."

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2835) Integra válasza homeless09 (#2834) üzenetére


Integra
titán

sakk matt, megnéztem volna a riporter arcát a válasz után

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2836) homeless09 válasza Integra (#2835) üzenetére


homeless09
őstag

Szerintem nem tudta az újságíró, hogy kivel baszakodik....:D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2837) szab.tam válasza homeless09 (#2836) üzenetére


szab.tam
nagyúr

kivel-kivel:
angolországban már mindenkit szőrré ütnek, ha kellő képpen szemüveges és/vagy deviáns. (pl jánost is, és nem a sétálót...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2838) homeless09 válasza szab.tam (#2837) üzenetére


homeless09
őstag

Mondjuk ez a Sir nem keveset tett le az asztalra :)
Mér ütnének szőrré olyan embereket, akik a szabályokat nem tartják be? :F

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2839) szab.tam válasza homeless09 (#2838) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én egy átkötéssel valaki másra céloztam, de nem nevezem nevén az illetőt...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2840) baluka26 válasza venember83 (#2833) üzenetére


baluka26
veterán

A kulcs az óriási fizikális különbség volt középpályán. Én úgy láttam.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2841) 7600 GS válasza baluka26 (#2840) üzenetére


7600 GS
addikt

Kifejtened?

(#2842) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Tegnap tetszett ez a juve meccs, bár a cselszkinek szurkoltam, de a csajszi megérdemelte a győzelmet ezzel az impotens taktikával felálló kékek ellen...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2843) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

A tegnapi Juve zseniális volt a 2. félidőben, a Chelseanek esélye sem volt. Az első félidőben azért a kékeknek is voltak lehetőségei, kiegyenlített volt a játék. Végre Vucinic is jól játszott, jó lenne, ha mindig így játszana.

Resistencia eterna

(#2844) Sickboy25 válasza bagyulajuve (#2843) üzenetére


Sickboy25
addikt

Azért az első félidőben is magasan jobb volt a Juve, több gólt is szerezhettek volna és folyamatosan támadtak... Cselszkinek egy veszélyes kontrája volt, meg egy szabad és ennyi...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2845) venember83 válasza Sickboy25 (#2842) üzenetére


venember83
nagyúr

Chelsea-nek drukkoltál? És a koefficiens-pontok, hogy az olasz bajnokság ne veszítsen még egy BL-helyet, ne előzze meg a francia és portugál bajnokság is? :U

(#2846) Sickboy25 válasza venember83 (#2845) üzenetére


Sickboy25
addikt

Áhh... Olasz bajnokság szart sem ér... Egy csapat is bőven elég a BL-be. Most csak a keserűség beszél belőlem, hogy a milánt egy félév alatt teljesen lenullázták... :W

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2847) Sickboy25 válasza homeless09 (#2834) üzenetére


Sickboy25
addikt

EZ baromi nagy!!!! Imádom az öreget :DDD :DDD :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2848) venember83 válasza Sickboy25 (#2846) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, jelenleg semmit sem ér. De ha nincsenek csapatok európai porondon, akkor ez így is fog maradni. Ez van Romániában is, megfigyelhető, hogy megnyeri egy csapat a bajnokságot, amikor nem szerepel semmilyen nemzetközi kupában, aztán következő évben kilépve a nemzetközi színtérre már nem megy nekik sem a bajnokságban sem a nemzetközi versenyben. Kell a heti plusz egy meccs, hogy megacélosodjanak az élcsapatok!

(#2849) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

..Luiz Adriano gól utáni értetlenkedése és gesztusai háborította fel igazán a nézőket, akik utána ahányszor csak labdához ért, fütyülték.

A csatárt ez a fogadtatás a legkevésbé egyáltalán nem dühítette, rúgott még kettőt, a Sahtar pedig 5-2-re nyert, de ezzel kiírták magukat az európai futballkultúrából.

kemény ez, főleg a vége..
de a szar az igazábol, h egy egész csapat fogja elviselni innenstől ezt, holott az a majom vitte el a labdát csak, -elvileg- a csapattárs srác vissza akarta rugni a dánoknak a labdát

(#2850) bagyulajuve válasza Tibiajax (#2849) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Ahogy én a focisták agyi szintjéből indulok ki, simán elképzelem, hogy azt se tudta a csóka, hogy mi van, csak hozzákerült a labda és berúgta. Inkább az a meglepő számomra, hogy ha ez már így történt, akkor a donyecki csapat miért nem engedett be szándékosan egy gólt. Ez a csapat és az edző felelőssége.
Emlékszem pár éve véletlenül gól lett egy visszaadott labdából és a gólt szerző csapat utána beengedett 1-et. Ez így lett volna elegáns most is.

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.