Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) 7600 GS válasza fatal` (#2400) üzenetére


7600 GS
addikt

Ha jól számolom eddig 4 világversenyen vett részt, ezek közül egyiken sem alkotott maradandót. Ez azért árulkodó.

Szerintem az argentinok egyébként nem nagy focinemzet, hiába vannak jó játékosaik, egyszerűen az utóbbi időkben olyan szinten nevetségessé váltak, hogy komolyan senki sem számol velük. Mert jönnek a németek, aztán a többit már tudjuk. ;]

(#2402) KisTücsök válasza 7600 GS (#2401) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Ha jól számolom eddig 4 világversenyen vett részt, ezek közül egyiken sem alkotott maradandót. Ez azért árulkodó."

És ez mit jelent? Hogy szar játékos?

Amúgy azért egy-két érem a nemzeti csapatban is csurrant-csöppent neki (U20-as világbajnok (2005), Copa America-ezüstérmes (2007), Olimpiai bajnok (2008) )

Az utóbbi időben meg igen jól teljesít, rá nem lehet panasz. Az meg, hogy a csapat többi játékosa (meg az edző) feltud-e nőni a feladathoz, nem rajta múlik.

Van még benne 2 VB.

(#2403) 7600 GS válasza KisTücsök (#2402) üzenetére


7600 GS
addikt

És ez mit jelent? Hogy szar játékos?

Ezt hogy sikerült ebből kihoznod? :DDD :DDD :DDD

Egy szóval sem említette senki sem, hogy rossz játékos. Csupán arról van szó, hogy amikor igazi teher volt a hátán a válogatottban, akkor nem tudott jó teljesítményt hozni.

2 VB az már necces szerintem, addigra már 33 lesz. Addigra valószínűleg sokat fog veszteni a sebességéből, márpedig ő abból él.

[ Szerkesztve ]

(#2404) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#2403) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most 25 éves.
2014-ben lesz 27 éves
2018-ban 31 éves

Még belefér.

cyberkind: Hát csakmár. :DDD Megnyerni nincs sok esélyük(kb 0), de ez nem csak Messi-n múlik.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#2405) cyberkind válasza NyxNyxNyx (#2404) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez mind szép és jó, de mi a garancia h ez az "ütös Argentín válogatott" kijut minde1ikre ? :))

Paranormal Cocktivity

(#2406) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#2404) üzenetére


7600 GS
addikt

És tényleg. :D

Valamiért azt hittem, hogy 4 év van a következő VB-ig.

(#2407) baluka26


baluka26
veterán

Olvasgattam NSO-n, hogy mit írtak Ibra góljáról külföldi lapok, szerintem ez a legtalálóbb:
"Ez a futballista nem szerzi a gólokat, hanem feltalálja őket."

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2408) Ps Vita válasza baluka26 (#2407) üzenetére


Ps Vita
őstag

Erről van szó :R

(#2409) Sickboy25 válasza baluka26 (#2407) üzenetére


Sickboy25
addikt

nice :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2410) Integra válasza baluka26 (#2407) üzenetére


Integra
titán

jó, azért tegyük hozzá, hogy az az ollózás gól, az tipikusan az életben egyszer bemegy gól volt, ekkora mázlit a föld sem látott még. de aznap este neki minden összejött és így volt jó. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2411) Sickboy25 válasza Integra (#2410) üzenetére


Sickboy25
addikt

mostanában elég sok ilyen este van, kezd gyanús lenni...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2412) fatal` válasza 7600 GS (#2401) üzenetére


fatal`
titán

Azokról a németekről beszélsz, akik 96 óta nem nyertek semmit?:D

(#2413) baluka26 válasza Integra (#2410) üzenetére


baluka26
veterán

Ne viccelj már Inti...

Ha ez nem, akkor nézd meg a második gólját. Az színtiszta tudatos zsenialitás. Egyébként Ibra mindig szeretett ilyen nagy gólokat lőni, lásd az EB-n frankok ellen.

Az a jó, hogy lassan annyit bizonyít az illető, hogy a legnagyobb utálóknak is kalapot kell emelni, és ez nekem nagyon tetszik :D

Egyébként messze a legjobb formában lévő focista Európában most Ibra.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2414) Andris837


Andris837
senior tag

Ibra... Csodát tett tegnap. Hihetetlen ez a pali. Annyira összejött neki minden tegnap este.. Lenyűgözött.
Kár, hogy a szerethető ismét hozta az elképzeléstelen szar játékot.... :/

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#2415) Integra válasza baluka26 (#2413) üzenetére


Integra
titán

a második gólról eszemben sem lenne ezt mondani, teljesen egyetértünk benne :)

én ettől függetlenül egy niemand-nak tartom továbbra is.
ja, és mondtam már, hogy úgyse fog a psg-vel sem bl-t nyerni? :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2416) Andris837 válasza baluka26 (#2413) üzenetére


Andris837
senior tag

Én pont olyan vagyok, aki tegnap kalapot emeltem... Nem szerettem soha igazán, de Zlatan megmutatta, hogy igen is zseniális játékos.

Hasonló a véleményem nekem is. Európa egyik legjobb formában lévő játékosa.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#2417) baluka26 válasza Integra (#2415) üzenetére


baluka26
veterán

A negyedikben az volt az atomzsírkirályság, hogy egyáltalán megfordult a fejében, hogy azt, onnan, így. Őszintén, mondj még egy focistát, aki a 91. percben a mesterhármasa után 30 méterről azt onnan ráollóza.

Ennél már csak az nagyobb királyság, hogy ezt a mondatot le kell írni. Legépelni is teljesen szürreális ezeket a szavakat egymás után, kb. mint egy Dali festmény... :DDD
Nemhogy megcsinálni...

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2418) 7600 GS válasza fatal` (#2412) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem. Azokról, akik csúnyán megalázták az argentinokat 2010-ben. :)) Na az futball volt.

[ Szerkesztve ]

(#2419) pohár válasza 7600 GS (#2418) üzenetére


pohár
félisten

4-0? valami ilyesmi rémlik fejből, utánanézni nem fogok, annyira nem izgat :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2420) fatal` válasza 7600 GS (#2418) üzenetére


fatal`
titán

Azokról, akik az elödöntő után kulloghattak haza? :DDD

(#2421) 7600 GS válasza pohár (#2419) üzenetére


7600 GS
addikt

Hopsz, elment privátban, kétszer is. :DDD :B

hunfatal: Attól, hogy még nem ismered el hogy csúnyán lebőgtek az argentinok, még tény marad. Mellesleg a németek legalább éremmel mentek haza a tornáról, az argentinok meg egy KO-val. :DDD

Csak én látom úgy egyébként, hogy Ibrahimovic játékában és góljaiban nagyon látszik az, hogy űz valamilyen harcművészetet? Nekem néha az az érzésem, hogy nem is focizik, hanem karatézik a labdával, de azt szépen csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#2422) pohár válasza 7600 GS (#2421) üzenetére


pohár
félisten

ráadásul jött egy üres link is, azé' tudsz te :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2423) 7600 GS válasza pohár (#2422) üzenetére


7600 GS
addikt

(#2424) pohár válasza 7600 GS (#2423) üzenetére


pohár
félisten

hát Özil gólpassza azé az szép :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2425) Ps Vita válasza 7600 GS (#2423) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ez űrfoci volt a javából,én pont barátoméknál néztem és megfogadtuk,hogy az első gólnál úgy ahogy vagyunk be ugrunk a medencébe,na hát 3 percet kellett várni...
Annyira jó,hogy Maradona pont azt a Müller-t senkizte le meccs előtt akinek 3 perc kellett ,hogy be találjon nekik,aztán meg aranycipős lett a VB-n olyan fiatalon :R :R

(#2426) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Nyolc láb, vagyis majdnem két és fél méter magasan volt a labda, amikor Ibrahimovic eltalálta. :Y

(#2427) KisTücsök válasza 7600 GS (#2403) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Ezt hogy sikerült ebből kihoznod? :DDD :DDD :DDD "

"Ha jól számolom eddig 4 világversenyen vett részt, ezek közül egyiken sem alkotott maradandót." --> "Ez azért árulkodó." --> ???

Hát valahogy így.

"2 VB az már necces szerintem, addigra már 33 lesz."

Hát ez neked? :D 31.

Nem hiszem egyébként, hogy az Argentinokkal VB-t nyerne. Egyszerűen nem az a generáció, jók, jók, de nem annyira. Persze bármi megtörténhet ettől függetlenül.

(#2428) baluka26 válasza KisTücsök (#2427) üzenetére


baluka26
veterán

Görögök jó szaro voltak 2004-ben, mégis EB-t nyertek :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2429) 7600 GS válasza Ps Vita (#2425) üzenetére


7600 GS
addikt

Maradona-t nem kell komolyan venni, sosem volt normális. Nagyszerű focista volt, de valami nagyon az agyára ment neki, hihetetlen dolgokat szokott mondani. Müller meg ekkor bizonyította be, hogy milyen jó kis focista ő valójában. Azóta az egyik kedvenc német játékosom. Hihetetlen VB-t produkált, ráadásul ez volt neki az első nagy tornája. Emlékszem, nyáron cikkeztek is róla, hogy nagyon megtetszett az ő játéka Florentino Pereznek. :D

Nyolc láb, vagyis majdnem két és fél méter magasan volt a labda, amikor Ibrahimovic eltalálta. :Y

Ó, rúgott ő már ennél magasabbra is szerintem. :D

#2427: Szerinted mondanám egy olyan játékosra, hogy rossz, aki úgy termel a klubjában, ahogy? Keress vissza nyugodtan az előző topicban is, soha egyetlen szóval nem mondtam azt, hogy Messi rossz játékos lenne. Egyébként (nekem) arról árulkodik az előző kijelentésem, hogy nagy tornákon nem megy neki, nem arról hogy rossz labdarúgó.

Hát ez neked? :D 31.

Sima elszámolás, de már leírtam ezelőtt, hogy tévhitben éltem a VB-ig hátralevő évek számát illetően.

baluka: El is lőtték azon az EB-n az összes szerencséjüket egy életre. :D Ott sajnos nem Figo-ék nyertek.

Ezt pedig Tibinek ajánlanám elolvasásra. A két csapat névsora félelmetes. :B

[ Szerkesztve ]

(#2430) KisTücsök válasza baluka26 (#2428) üzenetére


KisTücsök
addikt

Áu. :B

7600 GS linkjéről jut eszembe. Régebben több ilyen gála meccsek voltak, és nagyobb is volt a felhajtás körülöttük. Csak én hiányolom ezeket? Pl erről sem tudtam, amit 7600 GS linkelt, pedig megnéztem volna (mér ha egyáltalán közvetítették). Imádom nézni, ahogy tolják az "öregek".

(#2431) Tibiajax válasza 7600 GS (#2429) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna
jó lenne megnézni... hátha felrakják virágboltba

(#2432) 7600 GS válasza KisTücsök (#2430) üzenetére


7600 GS
addikt

Én a Real meccsekről tudok nyilatkozni, itt van pár link hozzájuk: [link]
[link]
[link]

A United is szokott néha ilyeneket szervezni, meg azt hiszem hogy a Barca is.

Tibi: Jaja, majd szólok ha fent lesz esetleg az n betűs oldalon. :D

(#2433) Integra


Integra
titán

vukcevic felébredt a kómából

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2434) homeless09


homeless09
őstag

Isten Éltessen Paul Scholes! :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2435) Integra


Integra
titán

ki hitte volna - robben újra lesérült :DDD
nem játszik hétvégén és kedden sem

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2436) homeless09


homeless09
őstag

Scholes talán legnagyobb gólja

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2437) 7600 GS válasza Integra (#2433) üzenetére


7600 GS
addikt

Végre valami jó hír! :R Maradandó károsodást ugye nem szenvedett?

homeless: Ő, Giggs, Rooney, és Vidic azok a játékosok, akiket minél tovább szeretnék látni a PL-ben. Tényleg csak szuperlatívuszokban lehet erről az emberről beszélni. Amellett, hogy még ilyen idősen is remekül teljesít, emberileg is nagyon ott van a szeren. Boldog szülinapot az öregnek! :R

Amúgy ez sem volt kis gól. :D

[ Szerkesztve ]

(#2438) homeless09 válasza 7600 GS (#2437) üzenetére


homeless09
őstag

Scholes-nak és Giggs-nek már sajnos nincs sok hátra a profi futballból.... :(

Na igen, Messike szépen figyelte hátulról ;]

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2439) 7600 GS válasza homeless09 (#2438) üzenetére


7600 GS
addikt

Remélem azért még 2 év van bennük, én minden MU meccset meg fogok nézni már csak emiatt is.

Na igen, Messike szépen figyelte hátulról ;]

Szerintem neki is tetszett. :DDD

(#2440) homeless09 válasza 7600 GS (#2439) üzenetére


homeless09
őstag

Messi akadémista korában nagy csodálója volt Scholes-nak :K

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2441) 7600 GS válasza homeless09 (#2440) üzenetére


7600 GS
addikt

Jaja, olvastam róla. :K

(#2442) Ps Vita válasza homeless09 (#2440) üzenetére


Ps Vita
őstag

Azt mondta,hogy a La Maisa-ban mindenapos téma volt Scholes,példakép volt nagyon sok srácnak ott

(#2443) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ma már csak röhögök rajta

Pedig ez anno nem volt ennyire vicces. :DDD Ajánlom figyelmetekbe 2 perc körül azt a jelenetet, mikor egy csel közben majdnem kettétöri a térdét. :))

(#2444) Andris837


Andris837
senior tag

Kíváncsi leszek az NB1 most hétvégi fordulójára.
Jó kis meccsek lesznek.

Debrecen - MTK
Pécs - Videoton
Győr - Eger
Kaposvár - Fradi

Szerintem a Loki ki fog kapni a libásoktól, a Vidi behúzza idegenben a győzelmet, ezzel már helyet is cserélnek a tabellán. A győri győzelem nem kérdés szerintem, a Fradi pedig szvsz hazaviszi a három pontot Somogyországból.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#2445) baluka26


baluka26
veterán

Cseh Péter dobskilljei :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2446) homeless09 válasza Ps Vita (#2442) üzenetére


homeless09
őstag

Pontosabban: " 'Tanáruk' volt." Ergo Messikének is példakép volt.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2447) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Mario Balotelli: Amikor valaki csúnyának/ocsmánynak nevez, odamegyek hozzájuk, mosolygok, majd megölelem őket, mert tudom, nem könnyű az élet, ha valakinek sérült a látása.

(#2448) pohár válasza Ps Vita (#2447) üzenetére


pohár
félisten

ez az ember, áááá, hatalmas :C :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2449) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Conte visszaszólt a buzi kis kásszánónak:

"Ha Conte az erkölcsről beszélne nekem, az
maga lenne a világ vége." - nyilatkozott Cassano a Sport Mediasetnek. Conte érthetően megdöbbenéssel olvasta a
támadó szavait, melyre a következőt reagálta. "Elképedtem, amikor Cassano úr nyilatkozatát
olvastam, ami arra sarkallt, hogy tisztázzak
néhány dolgot." - írja a Juventus hivatalos weblapja. "Először is, sosem használtam az "erkölcs" kifejezést, annak ellenére, hogy
rendelkezem vele. Korábban már kifejtettem
a véleményem az eltiltásommal
kapcsolatban." Conte mindig is ragaszkodott álláspontjához,
miszerint nem tudott a bundázásról és minden
efféle vádat visszautasított. "Amikor azt kérdezik, hogyan választok
játékost a Juventusba, azt mondom, hogy
emberként vizsgálom a játékosokat. Ami azt
jelenti, mennyire profi módon értelmezi a
futballista szerepkört. Ez jelenti az
erőfeszítést, eltökéltséget, a szabályok és a csapattársak tiszteletben tartását, valamint a
csapat érdekének szem előtt tartását." "Azt gondolom, Cassano úr már sokszorosan
megmutatta karrierje során, mind a pályán és
azon kívül is, hogy nem rendelkezik azokkal a
tulajdonságokkal, amelyeket én keresek. Az
önéletrajzi könyvében anekdotákat mesél el,
amilyen a 109. oldalon lévő is. Azt hiszem ezek után nem szükséges semmit mondanom,
ezzel rámutatván arra, hogy amikor bizonyos
kifejezéseket használok, azok
jelentéstartalmával tökéletesen tisztában
vagyok." Cassano a Realos időkben túlsúllyal küzdött, de
ennek ellenére is folytatta a hizlaló ételek
fogyasztását. Ezt a történetet meséli el a csatár
könyve 109. oldalán.

Ritka nagy focikurva, és rádásul emberileg is nulla. Csoda, hogy van csapat, aki még játszatja. Fociznk se tud

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#2450) Sickboy25 válasza Sztbeni (#2449) üzenetére


Sickboy25
addikt

focizni azért tud :K :K

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.