Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) homeless09


homeless09
őstag

Drogba :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2652) 7600 GS válasza vans? (#2649) üzenetére


7600 GS
addikt

Neto szenzációs gólt lőtt. :R

(#2653) 7600 GS


7600 GS
addikt

Az Adidas még mindig nagyon ért a reklámkészítéshez. [link]

(#2654) baluka26 válasza homeless09 (#2651) üzenetére


baluka26
veterán

:R XDXDXD

Inti: Ez az ember egyszerre óriási kretén és hatalmas arc ;]

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2655) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Román ötödosztály

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#2656) Integra válasza baluka26 (#2654) üzenetére


Integra
titán

a múltkor megint volt a sky super sunday-ben, elképesztő mennyit hülyeséget tud összehordani, négyen vonyítanak a stúdióban a beszélgetés közben :DDD nem a puzsérpuhlmegatöbbimajom, ez tény.. nagyon más világ. sajnálom, hogy magyar csatornákon egyetlen még csak megközelítőleg ilyen műsor sincsen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2657) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ki lesz az év kapusa szerintetek? Cech, Iker, Buffon, Neuer, Hart a lista.

Szerintem Cech meg Iker között fog eldőlni, ők ketten kiemelkedtek idén.

(#2658) baluka26 válasza KisTücsök (#2657) üzenetére


baluka26
veterán

A dobos bácsi. Mert komoly érdemei voltak abban a rangos trófeában, amit nyert.
Iker bácsinak semmi dolga nem volt EB-n.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2659) Sztbeni válasza KisTücsök (#2657) üzenetére


Sztbeni
őstag

Remélem Buffon

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#2660) fatal` válasza KisTücsök (#2657) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem meg Buffon vagy Cech között. Bár nem nézek olasz focit, de gondolom Buffonnak volt némi köze ahhoz, hogy az előző szezonban veretlen volt a Juventus.

(#2661) Integra válasza KisTücsök (#2657) üzenetére


Integra
titán

neuer?! ez most komoly?! nagy ott a baj, ha ő bekerült...
buffon szerintem

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2662) baluka26 válasza fatal` (#2660) üzenetére


baluka26
veterán

Jaja, amikor zsírul megtolta maga elé és abból kapta a gólt ;] ;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2663) KisTücsök válasza fatal` (#2660) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én se nézek olasz focit, de látatlanban inkább azt mondanám, hogy a védelemnek komolyabb érdemei voltak abban. A Juvesok kijavíthatnak. Az EB-n mutatott teljesítményt - ahogy Ikernél is - nem nagyon lehet mellette felhozni szerintem.

(#2664) fatal` válasza baluka26 (#2662) üzenetére


fatal`
titán

Az Valdes volt. :DDD :DDD

(#2663) KisTücsök: Emlékeim szerint Cech sem mutatott semmi különöst az EB-n.

[ Szerkesztve ]

(#2665) baluka26 válasza fatal` (#2664) üzenetére


baluka26
veterán

Én életemet rátenném, hogy Buffon volt.

Imádom, amikor igazam van ;] ;]

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2666) Ps Vita válasza Integra (#2661) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ugye te se gondoltad ezt komolyan? :F :U

(#2667) 7600 GS válasza baluka26 (#2658) üzenetére


7600 GS
addikt

Iker bácsinak semmi dolga nem volt EB-n.

Egy nagyot azért védett a horvátok ellen, még 0-0-nál (Modric külsővel bepassz befigyel :B ). Ráadásul Casillasnak is hatalmas érdemei voltak a bajnokság és a szuperkupa elhódításában. Cech szerintem nem volt igazán meggyőző az EB-n, az a görögök elleni hiba sem volt szép. A BL-ben és az FA kupában természetesen kiváló formában védett.

Casillas-Cech-Buffon trióból fog kikerülni a győztes. Bármelyikük nyeri, megérdemelt lesz. Neuert azért nem venném ide, mert semmit nem nyert, míg a többi portás igen, ráadásul (nekem legalábbis) nem volt olyan meggyőző, mint a Schalke-ban eltöltött idő alatt.

[ Szerkesztve ]

(#2668) baluka26 válasza 7600 GS (#2667) üzenetére


baluka26
veterán

Cech az utsó 3 BL meccsen szerintem 20 körül védhetett.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2669) 7600 GS válasza baluka26 (#2668) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem egy meccsen védett annyit a Barca ellen. :D

(#2670) venember83 válasza KisTücsök (#2657) üzenetére


venember83
nagyúr

Hart a válogatott svédek elleni meccsén szerintem elintézte, hogy ne nyerhessen. Divat a spanyolokat sztárolni minden poszton, lassan "minden" sportban, ezért Ikerre tippelnék, de azért remélem, hogy Gigi nyer. A tavalyi szezon után megérdemelné.

2662: Igen, egész szezonban az volt az egyetlen hibája, azzal vesztett a Juve kettő pontot.

Roma - Torino meccs, tipikus melyik ujjamba harapjak eset, kinek drukkoljak?

[ Szerkesztve ]

(#2671) 7600 GS válasza venember83 (#2670) üzenetére


7600 GS
addikt

Divat a spanyolokat sztárolni minden poszton, lassan "minden" sportban, ezért Ikerre tippelnék

Szerintem azért tett le annyit az asztalra ő is, hogy ott legyen az esélyesek között. De én akkor sem leszek szomorú, ha Buffon nyer.

Roma - Torino meccs, tipikus melyik ujjamba harapjak eset, kinek drukkoljak?

Ilyen esetben a bírónak, minél több lapért. :DDD

Más: A Real Madrid világklasszisai segítik a Diósgyőr kapusát

[ Szerkesztve ]

(#2672) venember83 válasza 7600 GS (#2671) üzenetére


venember83
nagyúr

Semmi bajom Ikerrel, ne érts félre, csak már kezd kicsit sok lenni a spanyolokból. Contador, Nadal, Alonso, most valami nb2-es futsal-csapat élére világszintű spanyol edző jött, férfi és női kézilabda, spanyol edző a Győri Audinál és a Veszprém férfi csapatánál, csomó spanyol az EPL-ben, közben folyamatosan Barca és Real folyik a csapból, soroljam még vagy kb. érthető, hogy miért van nálam ez a hispán-túladagolás? S a legfurább, hogy mindezt egy csődközeli ország sportolóitól. :)

Hogy on is legyek: a római csapattal semmi bajom, csak az a Juve-fóbiás edzőjük ne lenne.

[ Szerkesztve ]

(#2673) Ps Vita válasza venember83 (#2672) üzenetére


Ps Vita
őstag

plusz1

(#2674) 7600 GS válasza venember83 (#2672) üzenetére


7600 GS
addikt

Olvastam anno még a 2010-es VB után olyat, hogy lehet, hogy a VB megnyerése fogja kirángatni a csődből. Ez ugye nem jött össze. Hogy van-e ez a gazdaságra valamilyen hatással, azt nem tudom, ennyire nem mélyedtem el a dologban, de gyanítom, hogy nem sok. A PL-ben tényleg jól teljesítenek a spanyolok szvsz. Nadal most nem olyan nagy szám, Contador-ra meg én nem lennék annyira büszke a történtek ismeretében. A Barca-Real meg mindig is sláger lesz (vagy legalább addig, ameddig a portugál meg az argentin marad a jelenlegi klubjába, utánna szépen le fog ez csendesedni. Alonso-t meg muszáj felkapni, mert ott van a másik oldalon Vettel. Bernie papa okosan kitervelte ezt. :)

soroljam még vagy kb. érthető, hogy miért van nálam ez a hispán-túladagolás?

Nem, nem kell, tökéletesen értelek téged, és 80%-ban igazat adok neked.

Nem vagyok annyira képben a talján focival, ezért kérdeném, hogy még mindig Luis Enrique az edzőjük, vagy már menesztették?

[ Szerkesztve ]

(#2675) venember83 válasza 7600 GS (#2674) üzenetére


venember83
nagyúr

Zdenek Zeman.

(#2676) 7600 GS válasza venember83 (#2675) üzenetére


7600 GS
addikt

Ő ismeretlen név számomra, bár gyanítom, hogy ez nem feltétlen az én hibám. :D

(#2677) venember83 válasza 7600 GS (#2676) üzenetére


venember83
nagyúr

Az olasz ligában szokott bohóckodni, támadó focit játszat a csapataival, csak épp mindig megfeledkezik a védekezésről, általában ezért is nem jönnek az eredmények és kerül lapátra. Ritka, hogy 1-2 évnél többet eltöltsön bárhol.

(#2678) baluka26 válasza venember83 (#2677) üzenetére


baluka26
veterán

Te is úgy várod a ma esti meccset, mint Karácsonyt?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2679) Integra válasza baluka26 (#2678) üzenetére


Integra
titán

nekem ma az egész kimarad, majd követem telefonon ha tudom. lehet, hogy holnap is kimarad.
sebaj. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2680) baluka26 válasza Integra (#2679) üzenetére


baluka26
veterán

Nénizel? ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2681) Integra válasza baluka26 (#2680) üzenetére


Integra
titán

nem, meló :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2682) venember83 válasza baluka26 (#2678) üzenetére


venember83
nagyúr

"Kurvára leverjük a Dinamót!

Hogy miért? Mert Buffon a bajnoki bénázást pihenésnek szánta. Mert Lichtsteiner tanult a mellőzésből, és újra csúcsformában fog játszani. Mert Vidal és Marchisio úgy odateszi magát, hogy fényleni fog a képernyő, mikor őket mutatják. Mert Vucinic betegsége csak kitaláció volt, valójában a balkánon vadászott lángszóróval cuki és puha állatokra, hogy feltöltse az agresszió-központját. Mert Giovinco megnézte ötvenszer a Rocky 1-2-3-4-5-6-7-et. Mert Asamoah megtanult egy új cselt, ami még őt is meglepi majd. Mert Pirlo reggel inni fog egy kávét, és így életében először nyitva lesz TELJESEN a szeme! Mert Barzagli, Bonucci és Chiellini eltöltöttek egy hetet EZEN a nyaralóhelyen, hogy maximálisan összehangolódhasson a védelem."

Mást nem tudok hozzáfűzni, max. azt, hogy egy kínkeserves 1-0-nak is nagyon örülnék, de ez a legvalószínűtlenebb eredmény. :)

(#2683) venember83 válasza baluka26 (#2678) üzenetére


venember83
nagyúr

Válaszolva a kérdésedre, nem. Mivel a karácsonyt alapvetően már annyira nem szoktam várni, sőt, valamint ma egyáltalán nem gálameccsre számítok. De minden bizonnyal mindkét csapat oda fogja tenni magát. Mondjuk a vicc az egészben, hogy mindkét csapat kb. ugyanazzal a problémával küzd, van egy bitang középpályája (az olaszoknak védelmük is), de nincs elöl megfelelő csatár. Nem tudom, Torres mikor unja meg az angliai létet, de valahova mozdulnia kellene, mert még az élénk kék mezben is olyan halvány és szürke, hogy az kimondhatatlan. Nem mintha a Juve csatárjai jobbak lennének, csak ugye ők nem is kerültek ötven millióba, bár négyen már átlépik ezt az összeghatárt.

(#2684) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Jó estét, jó szurkolást, indul a bl-nap.

visca Barca!

(#2685) baluka26 válasza Tibiajax (#2684) üzenetére


baluka26
veterán

Hajrá Chelsea.

Fehéroroszországban zsírkirály az időjárás :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2686) baluka26


baluka26
veterán

Alves. Megint nem tikitakából lett a gól.
Elég nagy makk volt.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2687) baluka26


baluka26
veterán

ÚRISTEN :D
Ez a fiú ilyen borzaztóan eltalált lövésből is gólt szerez. Beszarok.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2688) vans?


vans?
őstag

Ilyenkor van BL meccs? :F

hábm bábm

(#2689) KisTücsök válasza vans? (#2688) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igen.

(#2690) Sickboy25 válasza vans? (#2688) üzenetére


Sickboy25
addikt

a ruszkiknál mindig 6-kor kezdődik télen...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2691) venember83 válasza Sickboy25 (#2690) üzenetére


venember83
nagyúr

Tavasszal meg már általában nincs egy orosz csapat sem a BL-ben. :DDD

Csúnyán lefocizzák a Szpartakot, csak azt nem értem, miért kell színészkedni fél óra után, kettő nullás vezetésnél. Hopp, három nullás vezetésnél. :)

(#2692) fatal` válasza vans? (#2688) üzenetére


fatal`
titán

Moszka +3 óra, ezért ottani idő szerint kezdik a meccset (21:00).

(#2691) venember83: Én sem értem, mindenesetre Pedro ezért nem kap Oscart az tuti :DDD

A válogatottban simán átemeli a kapuson.

[ Szerkesztve ]

(#2693) baluka26 válasza fatal` (#2692) üzenetére


baluka26
veterán

Nem volt se tizi, se sárga Pedro-é.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2694) KisTücsök válasza baluka26 (#2693) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ma nyerünk 5-0-ra? Vagy csak 3-0-ra?

(#2695) baluka26 válasza KisTücsök (#2694) üzenetére


baluka26
veterán

Tizenhétmilliárd - kettő lesz a végeredmény.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2696) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Most tudtam ránézni a Barca meccsre elég sima 3:0 azt hittem nehezebb lesz.

Gólok szépek voltak?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2697) venember83 válasza IreN!CuS (#2696) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem voltak kiemelkedőek, szokásos Barca szint. ;]

(#2698) IreN!CuS válasza venember83 (#2697) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Akkor megnyugodtam minden rendben ;)

Este egy kivételes esemény lesz,egy olasz csapatnak fogok drukkolni :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2699) KisTücsök válasza baluka26 (#2695) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mármint a Juve-nak? Hú az szar. De ha azt a két gólt Torres lövi a cserepadon, akkor megbocsájtható.

(#2700) baluka26 válasza KisTücsök (#2699) üzenetére


baluka26
veterán

Nyilván.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.