Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171501) Tibiajax válasza Richard! (#171500) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

figyelj, nincs ezekkel gond. eddig. este katalónia, meg mindjárt az inter nyer... jók leszünk

jobban félek én ettől:

[ Szerkesztve ]

(#171502) mephi666


mephi666
nagyúr

Ha ez les, akkor bizony a krva annyukat

...na azért... nincs ez még lejátszva...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171503) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

szegény fulham is beleszalad egy pofonba.. :(

(#171504) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Palace 1 - 1 Chelsea

Spori nem ezt a meccset nézi és játékvezeti!
Látszik a védelmünkön, hogy még mindig azt hiszik 3 belső védő van és jön egy ember segíteni, de nem jön. :D
Kapott gólban Fofana benne volt rendesen, pedig örültem, hogy Silva tata mellett egy gyors játékos van, csak a tapasztalat hiányzik Fofából.
Silva tatát szabálytalanul szerelte Ayew, Silva meg belekap a labdába rutinosan. Erre a bírós sárgát ad Silvának kezezésért. Mondom jön a VAR és pontot tesz az ügy végére, erre madártávaltból tekintik meg az esetet; meg, hogy Silva keze hozzáért a labdába. :W Spori nem megy ki megnézni véletlenül sem, mert ha szabályos volt Ayew, akkor akár pirosat is kaphatott volna Silva tata.
Abumaki szép gólt szerzett, úgy látszik nem felejtett el teljsen focizni Barcelónában. ;]
Helyzetkihasználásunk még mindig csapnivaló, meg védelmünket fel kellene rázni.

(#171505) mephi666


mephi666
nagyúr

Diaz meg Firmino ezt összerakta szépen :D

Darwin helyett meg lehet vérre kellett volna menni pl de Ligt-ért, mert a védelem olyan dolgokat művel folyamatosan, hogy a hajam is égnek áll... kellene oda +1 atombiztos ember

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171506) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hát ezt nagyon könnyen odaajándékozta hatalmas brighton középső védője...

(#171507) Ringman


Ringman
nagyúr

handa és dzeko a kezdőben, lukaku még mindig sérült, brozovic is 3-4 hétre esett ki a válogatott meccsen elszenvedett sérülés miatt, de vrij a padon, acerbi a helyén.

(#171508) venember83 válasza Ringman (#171507) üzenetére


venember83
nagyúr

Acerbit formába lendítette a budapesti meccs, nyugi.

(#171509) Ringman válasza venember83 (#171508) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem néztem a meccset, de a holland mostanában amúgy is gyenge nagyon.

(#171510) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Közepes nagyságú Brighton & Hove Albion FC

kár volt behozni 5 percre ezt a nyomorultat, miatta állt 2 percet a játék, mert egy ostoba gyökér

(#171511) mephi666 válasza DeathAdder (#171510) üzenetére


mephi666
nagyúr

...mondjuk azt sem értem, hogy fekszik a szerencsétlen az 5perc hosszabbításban 1 percig... kapus 2 kirúgással lecsal 2x1percet... erre lefújják 5:10-nél :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171512) forceberg válasza DeathAdder (#171495) üzenetére


forceberg
veterán

***

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#171513) grizlisandor válasza grizlisandor (#171504) üzenetére


grizlisandor
addikt

Vége szerencsés lett, megvan a 3 pont.

Második félidő kiegyenlített volt, bíró is folytatta ezt a kétes játékvezetést, de nagy baj nem lett belőle szerencsére. Cserék közül Gallagher egy góllal tett hozzá említeni valót, de ez volt az egyetlen előre irányuló lövése, a többi mind hátrapassz volt... Mind1 a győzelmet nem kell megmagyarázni! ;]

(#171514) DeathAdder válasza mephi666 (#171511) üzenetére


DeathAdder
veterán

ezért nem kell hozzáérni sem a védőhöz az utolsó percekben, mert tudnivaló hogy ez lesz

ezt énekelte neki a vendégtábor:

Youre just a shit andy carrol

:C :C

[ Szerkesztve ]

(#171515) Ringman


Ringman
nagyúr

rui patricio szépet handázott a gólnál

szerk:
handa esélykiegyenlít :U

[ Szerkesztve ]

(#171516) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

szép volt Handa! mint mindig
te védj, ez a lényeg. másnak nem lehet

(#171517) mephi666 válasza DeathAdder (#171514) üzenetére


mephi666
nagyúr

Carroll jókora betlire sikeredett 10 éve... irgalmatlan sokat letettek érte, mindenki azt hitte, hogy a megváltó érkezik... aztán semmi... Darwin-nál még bizakodok, hogy belerázódik 1-2 hónap alatt és utána meg se lehet állítani a gólgyártásban... pl ha meglesz nála is az a szintű összhang, mint ma Diaz és Firmino közt, akkor még nagyon jó is lehet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171518) Peterhappy válasza Ringman (#171515) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kinek a kije mellé bújik esténként Handa, hogy még mindig nem Onana véd?

(#171519) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Loki majdnem elbaszta 4 golos elonyrol, es csinaltak egy Arsenal fele meccs elbaszast, mint ok anno a Newcastle ellen. Felido 4-0, vege 4-4 ;] ;] ;] ;] ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#171520) Ringman válasza Peterhappy (#171518) üzenetére


Ringman
nagyúr

jó kérdés!

felfoghatatlan, h miért a szlovén véd

(#171521) Tibiajax válasza Ringman (#171520) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

inzaghi takarodj!

(#171522) Pkc83 válasza LyonnaisFan1 (#171519) üzenetére


Pkc83
őstag

Ne is emlékeztess arra a meccsre. Ha jól emlékszem az olyan 10 éve lehetett és azon a meccsen ment el a mixem, kb 100k ment a levesbe. :W

(#171523) Iramirez válasza LyonnaisFan1 (#171519) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Ha már mennyei...Mivan Újpesten..? Meglepetéssel tapasztaltam,ésszel igazoltak (kukáztak), sőt posztra !!!
Végre kidobták az eddigi 2 kapusszerűvmit,Például. Aztaaaa :Y

(#171524) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#171519) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kb. húsz éve volt egy Marseille - Montpellier rangadó, ahol 0-4 félidő után lett 5-4 (azt már nem tudom, kinek). Te otthon vagy a flansziha ligában, talán még emlékszel is rá :)

Szerk: Na most kíváncsiságból rákerestem, 98/99 szezon basszus. Én se leszek már fiatalabb.

YT

Fuuuu milyen egy Marseille volt az :Y
16 Stéphane Porato
5 Laurent Blanc
23 William Gallas
2 Patrick Blondeau
17 Cyrille Domoraud
7 Robert Pirès
6 Éric Roy
10 Jocelyn Gourvennec
27 Daniel Bravo
11 Fabrizio Ravanelli
9 Florian Maurice
Suplentes
21 Christophe Dugarry
13 Titi Camara

szerk: rosszabb Tibi, 24 éve. :(

[ Szerkesztve ]

(#171525) Tibiajax válasza Peterhappy (#171524) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én is emlékszek egy ilyen Marseille.meccsre, de az tuti nem 20éve volt.... nem létezik, nem volt olyan régen

(#171526) Ringman válasza Tibiajax (#171521) üzenetére


Ringman
nagyúr

asllani-gagliardini csere mikor?

(#171527) Tibiajax válasza Ringman (#171526) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

áhh, én már nem is nézem. nekem ez már szenvedés
majd ha elment a picsába ez a kis majom a padtól

Peterhappy na, én erre emlékeztem. ez is 5-4es volt, és nem olyan rég

(#171528) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#171524) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az most nem remlik, de egy masik OM-hez kotheto Thriller meccs igen, amikor a Lyonnal jatszottak egy 5-5-os dontetlent, es a Marseille 4-2-re is vezetett. :D :D :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#171529) LyonnaisFan1 válasza Iramirez (#171523) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Passz. De ma a Vardat szo szerint beletapostak a Szusza stadion gyepebe. ;] ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#171530) Peterhappy válasza Tibiajax (#171527) üzenetére


Peterhappy
őstag

Áhh, vágom, ez a jobbik eset. Akkor csak én öregszem, Te nem :)

Volt egy L'pool - Alaves UEFA? EL? kupadöntő is, ami hosszabbítás után lett 5-4. Szerintem a rendes játékidő végére Európa 90%-a lett ős-Alaves drukker :)

(#171531) Ringman


Ringman
nagyúr

jó, hát ez tragikus, ebből így bl-indulás sem lesz, ami kb csőd, ha marad suning a többségi tulajdonos.

ha meg azt nézem, ha ment volna válogatott szünetben simone és jött volna de cerbi...

[ Szerkesztve ]

(#171532) mephi666 válasza Peterhappy (#171530) üzenetére


mephi666
nagyúr

2001 volt az... volt középsuliban egy csaj, aki tetszett... és a deportivo-nak szurkolt :DDD el is vágta magát

ui: az azért vicces, hogy ezt a Smallingot túrta ki a hombár, aki a Roma-nak meccset is képes megnyerni... hombár meg 10x ennyibe került és ő is meccseket dönt el... rendre az ellenfél javára :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171533) Phoen|x válasza mephi666 (#171532) üzenetére


Phoen|x
őstag

Pont ezt akartam írni. Ez a levetett kabát egész jól muzsikál...

Go Gunners!

(#171534) DeathAdder válasza mephi666 (#171532) üzenetére


DeathAdder
veterán

hombár is nyert meg meccseket, egyet konkrétan ellenünk is, ami miatt nem lettünk bajnokok, pedig már az első félidőben ki kellett volna állítani

(#171535) mephi666 válasza DeathAdder (#171534) üzenetére


mephi666
nagyúr

Murphy-törvény meg "kivétel erősíti a szabályt" :)

ez a komment: "No look defending . New skill . What a player. Legend." :C

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171536) Peterhappy válasza mephi666 (#171532) üzenetére


Peterhappy
őstag

:D

[ Szerkesztve ]

(#171537) DeathAdder válasza mephi666 (#171535) üzenetére


DeathAdder
veterán

vészesen halad a zinternet afelé hogy núnyezt is így építse le (hacsak nem pereg le róla)

mert az hogy én leírom kocsmakörnyezetben egy zug prohardver fáradtgőz topikba hogy egy anomália az nem ugyanaz hogy a közösségi médiában keményen tolják és többtízezren röhögnek rajta minden threadben, ami szépen pakolja rá a nyomást, rém toxikus közeg

ebbe karius is beletört egy rossz félidő miatt, pedig nála akkora volt az egó hogy a fal adta a másikat, aztán mégis lenullázta..

(#171538) grizlisandor válasza mephi666 (#171535) üzenetére


grizlisandor
addikt

Szószgét megmondta, hogy TAA fejlődjön, Mekkgájver kezdő.
Ki is hibázott a pályán a mai nap? ;]

(#171539) mephi666 válasza DeathAdder (#171537) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát nagyon remélem, hogy lepereg és bekussoltat mindenkit :DDD nincs véletlenül benne a nemzeti keretben, hogy vb alatt Suarez kicsit helyrerakja a fejét és utána megtáltosodjon? ő is kapta az ívet anno rendesen (mondjuk a hülyeségeivel adott erre bőven alapot), de krvajó volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171540) DeathAdder válasza grizlisandor (#171538) üzenetére


DeathAdder
veterán

az hogy TAA nem fér be megértem, teljesen más foci szószijé, más profilú játékosok kellenek oda, oda a csúcs TAA sem illik, akkor sem használta

mephi666 hát.. semmiben nem egy suárez. inkább cavani ha nagyon hasonlítani kell :)

(#171541) mephi666 válasza DeathAdder (#171540) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ha egy top-Cavani szintet hozna, az se lenne rossz :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171542) bandus válasza mephi666 (#171535) üzenetére


bandus
veterán

:DDD a srac a vedok handanovica. hogy ennyire fogalmatlan legyen valaki ilyen magas szinten…

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#171543) Iramirez


Iramirez
aktív tag

...közben Empoliban őrült meccsen nyert a Milan.... :DDD

(#171544) venember83


venember83
nagyúr

Szép jó reggelt!

(#171545) Peterhappy válasza venember83 (#171544) üzenetére


Peterhappy
őstag

(#171546) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Szép napra ébredtünk. Ma kiszopunk a Bolgonától...
Allegri pedig takarodik...

Forza JUVE!!!

(#171547) Tibiajax válasza venember83 (#171544) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

........

(#171548) Ringman válasza venember83 (#171544) üzenetére


Ringman
nagyúr

Inzaghi:
“In my opinion, that was the best we've played so far this season and we've been beaten, that hurts.”
“Right now, I want to watch the game back, but I think we played really well. We need to work on a few things because we've lost a game despite playing well going forward and in possession of the ball.”

:U
válogatott meccsen kb mindenki jobban játszik mint az interben, el kellene gondolkozni. meg azokban a csapatokban kapus is van.

(#171549) Tibiajax válasza Ringman (#171548) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

már azért, hogy feszt a vén szart jácccatja, már a fejét kéne venni!
el kell távolítani, alkalmatlan az Inter padjára

(#171550) Iramirez válasza Tibiajax (#171549) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Nem lehet,hogy más problémák vannak a háttérben? Pénz vagy akár igazolás hiánya? Mi okozta ezt a látványos visszaesést ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.