Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171351) atee_13 válasza Pkc83 (#171349) üzenetére


atee_13
őstag

Fogadás mehet vagy nem?

//

"Nyilván tudnak úgy játszani,hogy ne legyen gond a kijutás" Na látod ez így gondolják ők is szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#171352) venember83 válasza Tibiajax (#171339) üzenetére


venember83
nagyúr

Kevésbé művészi, inkább gólorientált montázs: [link] Ehhez sem lehet sokat hozzáfűzni az álmélkodáson kívül.

(#171353) Pkc83 válasza atee_13 (#171351) üzenetére


Pkc83
őstag

Az lehet de ha belenyúlnak egy halálcsoportba és mégsem sikerül akkor lehet sírni az NL szereplés miatt. Na majd meglátjuk mit dob nekik a gép. Én mostmár kívánom nekik,hogy a lehető legerősebb csapatokat kapják aztán lehet bizonyítani,hogy csak az NL-t szarták le. Amúgy meg mindegy is ,hogy kijutnak vagy nem mert úgysem nyerik meg... :N :DDD Na ebben fogadhatunk. :D

[ Szerkesztve ]

(#171354) atee_13 válasza Pkc83 (#171353) üzenetére


atee_13
őstag

hát ha adsz rá egy 5000* szorzót teszek rá 100 dollárt ;]

(#171355) dudu5130 válasza Tibiajax (#171339) üzenetére


dudu5130
őstag

Őt is sikerült majdnem elsüllyeszteni Milánóban. Mondjuk ha akkor valami oknál fogva a Milanba megy hatalmas karriert fut be a calcioba. Most így gondolkodva ez a sor nagyon kemény kis csapat lenne : Cesar - R. Carlos, Samuel, Cannavaro, Maicon- Seedorf, Pirlo, Zanetti - Sneijder - Bergkamp, Fenomeno. Ők mind megfordultak nálunk.

(#171356) Tibiajax válasza Peterhappy (#171346) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D igen.. na de figyeld meg majd az évadzáró epizódot! az lesz a legjobb...
venember ..befért volna a juve-ba? :) legjobb a favágó evertonos védő, aki nézi és csak fogja a fejét. mást nagyon nem tudott. kegyetlen..
dudu5130 Bergkamp óta tudott dolog, hogy a hollandoknak valamiért nem igazán jön be az olasz színtér.. nagyon ritka a kivétel. sem Dennisnek, sem Kluivertnek kimondottan szenvedés volt. bár aztán lehet, klubtól is függ ez

[ Szerkesztve ]

(#171357) Pkc83 válasza atee_13 (#171354) üzenetére


Pkc83
őstag

Arra sajnos nem lenne fedezet. :(
De gyanítom te is jobban jársz ha azt a 100-ast inkább sörre költöd. :DDD

(#171358) atee_13 válasza Pkc83 (#171357) üzenetére


atee_13
őstag

Na jó de nem akartam angolos lenni és azt mondani, hogy "úriember biztosra nem fogad" :D

(#171359) Peterhappy válasza venember83 (#171352) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ezek a nyesett/átemeléses gólok... parádésak. Hamar a védjegyévé váltak.
Nézve ezt a válogatást kicsit olyan volt, mint amikor beleszerkesztette magát az ember pl. a Fifa 99-be és mindenhonnan ellőtt mindent - és minden be is ment :D
Mekkora egy zseni volt. Azzal együtt is, hogy akkor azért mást jelentett a védelem, mint ma.
Ma már olyat nem is látni (komolyabb szinten), hogy valaki egyedül kilép és 30-40 méteren keresztül egyedül viszi a kapusra a labdát.

Ő volt a futball Federer-e :D

(#171360) venember83 válasza Tibiajax (#171356) üzenetére


venember83
nagyúr

Hagyjuk a Juvét, kár szót fecsérelni rá. Ne rontsd el a pillanatot.

[ Szerkesztve ]

(#171361) Pkc83 válasza atee_13 (#171358) üzenetére


Pkc83
őstag

Na látod ezért is nem fogadok én sem. :D

(#171362) Phoen|x válasza Peterhappy (#171359) üzenetére


Phoen|x
őstag

Az utolsó mondatod egy gyöngyszem. :R

Go Gunners!

(#171363) SpaceKombajn válasza Tibiajax (#171339) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Én is szerettem a játékát, szuperinteligens, szuper techikai megoldások és ezek eredményeként pazar gólok!

spacetime

(#171364) venember83


venember83
nagyúr

Nyáron lejár Škriniar szerződése? Pénzügyileg kellemetlen így a meghiúsult párizsi átigazolás… :U

(#171365) SpaceKombajn válasza Tibiajax (#171356) üzenetére


SpaceKombajn
tag

igen.. na de figyeld meg majd az évadzáró epizódot! az lesz a legjobb...

Te leszel benne? ;] :DDD

A tippem a brazil Ronaldo.

spacetime

(#171366) Tibiajax válasza dudu5130 (#171355) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Mondjuk ha akkor valami oknál fogva a Milanba megy hatalmas karriert fut be a calcioba
ezt amúgy mire alapozva gondolod? :U Kluivert is, Davids is megszopta ott, abban is időszakban

egyébként, bár valóban szopás volt végül az Inter, azért lerakott ott is emlékezetes pillanatot..

#171365 SpaceKombajn :D neem, nem én leszek, és főképp nem pucéran.. hogy ő lesz-e, még nem árulom el. majd meglátjuk :)

(#171367) mephi666 válasza SpaceKombajn (#171365) üzenetére


mephi666
nagyúr

...Lucas Moura lesz az :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171368) Tibiajax válasza mephi666 (#171367) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

~teaser trailer~

Futball Istenek E10

: )))

(#171369) Peterhappy válasza mephi666 (#171367) üzenetére


Peterhappy
őstag

+ Müller. És a két futball félisten épp kitesz egy egészet :)

(#171370) bagyulajuve válasza Tibiajax (#171339) üzenetére


bagyulajuve
addikt

bár én sosem csipáztam, de minden idők legszebb góljának tartom, azt ami a 44. másodpercnél kerül bemutatásra, évente legalább 10x megnézem

ja, és amúgy nem repült sosem a meccsekre :D

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#171371) sh4d0w válasza Pkc83 (#171350) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Arra, hogy mivel egy csoportban voltunk, így nem sorsolhatnak össze minket.

https://www.coreinfinity.tech

(#171372) SpaceKombajn válasza Tibiajax (#171366) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Akkor Messi (még nem volt) vagy Müller lesz, nehéz választás :DDD

spacetime

(#171373) Tibiajax válasza bagyulajuve (#171370) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem, van nála szebb gól.. [link]

(#171374) bagyulajuve válasza Tibiajax (#171373) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hanyag elegancia jellemzi valóban a góljait :D

Resistencia eterna

(#171375) mephi666 válasza Peterhappy (#171369) üzenetére


mephi666
nagyúr

...lehet szidni Müllert, de tuti fájni fog a bayernnak, ha ő egyszer nyugdíjba megy... :D ezt az injury history-t meg sokan megirigyelnék:

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171376) Peterhappy válasza mephi666 (#171375) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem szidom, csak nem szeretem. :N

Az a dead leg 0 nap azért elég vicces na :D

(#171377) mephi666 válasza Peterhappy (#171376) üzenetére


mephi666
nagyúr

...régen nagyon nem csíptem a fejét, mert sorban kicseszett kedvenc csapataimmal :D mindig megtalálta az ideális helyet, ahonnan suta mozdulattal is képes gólt szerezni :D kb olyan érzéke van ehhez, mint 20 éve havernak a csajokhoz volt: 100 nőből képes volt mindig kiválasztani azt, akit aznap este bárhol...... :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171378) BenHans válasza mephi666 (#171375) üzenetére


BenHans
addikt

Élő szövet a fémvázon. :D
Nagyon sokszor téma nálunk csapattársak barátok közt, hogy Müller valójában miért jó.
Én nagyon nem szeretem a németeket és az angolokat, ezt mindenki tudja, de amit ez a pali csinál az valami csoda, mármint abból amiből főz, ez az amikor önszorgalomból és ésszel jutsz el valahova ahová más tehetségesebb sem jut el mert valami hiányzik.
Mondjuk azt sem tudom, hogy hogyan lehet valaki egyszerre mocskosul ellenszenves de valahol szimpatikus is, lehet ez utóbbi az elismerésből fakad nálam amit igyekszem elkülöníteni.

A Bayer utolsó olyan játékosa talán, akin a bőrgatya mellett a régi tiszti kabát sem néz ki hülyén. ;] :DDD

#171339 Tibiajax: :R Telik szépen a top 10-em, sőt a dobogó alsó foka így már foglalt is, de a topra még várok, pedig azt hittem ma a születésnapján őt hozod. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#171379) forceberg válasza BenHans (#171378) üzenetére


forceberg
veterán

Mondjuk azt sem tudom, hogy hogyan lehet valaki egyszerre mocskosul ellenszenves de valahol szimpatikus is, lehet ez utóbbi az elismerésből fakad nálam amit igyekszem elkülöníteni.

A mentális és szellemi képességek is tehetségnek mondhatóak.

Meglepődnék, ha felkerülne a listájára Francesco Zombori :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#171380) bandus válasza Tibiajax (#171356) üzenetére


bandus
veterán

Szerintem Davids egeszen jol muzsikalt a juveban, de lehet csak az ido szepiti meg az emlekeket :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#171381) Pkc83 válasza sh4d0w (#171371) üzenetére


Pkc83
őstag

Szerintem az NL-nek ilyen szempontból semmi köze az EB selejtezőkhöz. Sokszor volt már régebben is ,hogy sorra megkaptuk ugyanazokat a csapatokat.. Svéd,Román,Holland

szerk.: gyors utánaolvastam és nincs ilyen befolyásoló tényező szóval simán megkaphatjuk őket.

[ Szerkesztve ]

(#171382) atee_13 válasza DeathAdder (#171266) üzenetére


atee_13
őstag

a teljesség kedvéért ;]

Lehet, hogy egy kép erről: 7 ember

(#171383) Tibiajax válasza BenHans (#171378) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ó istenem..most nyomozhatok, h kire gondoltál
nagyon remélem, nem Totti bácsira.... őt annyira nem szerettem
:DDD
bandus igen, ő volt a kivétel. a juvéban. meg Seedorf, a milan-ban. de nagyon más hollandot, aki számottevőt alkotott volna a serieA-ben... nem nagyon tudunk
oké, meg a milan tulipán triója. de az külön legenda volt

Dumpfries nem számít!

atee_13 felső sor balról a második a védő-legenda meggájer húga?..
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#171384) Tibiajax válasza Tibiajax (#171383) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ó bzmeg most esik le, h mind arc-montázs
:DDD

(#171385) DeathAdder válasza atee_13 (#171382) üzenetére


DeathAdder
veterán

nunez legalább nőnek nem lenne rossz, jobban is tetszene ha carla humphreyék csapattársa lenne ;]

(#171386) venember83 válasza Tibiajax (#171383) üzenetére


venember83
nagyúr

(#171387) perempe válasza venember83 (#171341) üzenetére


perempe
addikt

Otthon lehetett volna hozni az X-et, rendkívül nagy előny volt, hogy nem kellett nyerni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#171388) mephi666


mephi666
nagyúr

...ez a Mitrovic nagyot megy: egymaga több gólt rúgott már, mint a teljes angol válogatott :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171389) BenHans válasza Tibiajax (#171383) üzenetére


BenHans
addikt

Ne keress tovább. ;] :DDD
Amúgy nem kell szeretni, elég ha elismered, és az tudom hogy megvan.

"jól van, elég lesz.. valóban több hűségember van, mint 5
de megemlíthettek bárkit is, soha senki nem fog felérni Totti-val..
: )
leírom, ízlelgessétek csak, Francesco Totti 1993-ban már játszott felnőtt bajnokin a Roma csapatában. ’93-ban.. hányan vonultak már azóta vissza, már olyanok is eltűntek sokan a süllyesztőben, akik nem ’93-ban, ’03-ban váltak híressé.. hihetetlen. Ő meg még mindig játszik, még mindig számítanak rá
Totti magasságába soha senki nem fog érni"

Nem sok ilyen játékos van, aki mindkét lábával egyformán bárhogy bárhonnan bárhova befejezésben és előkészítésben egyaránt mintha egy külön érzéke is lenne a játékhoz.
Ráadásul ő egy olyan fociban volt király, amiért szerintem te is, venember is, én is oda voltunk meg vissza (Vieri, Del Piero stb..). Nem a mai, hogy gyarmatarc fut mint a gepárd és már sztár meg klasszis...

Én tisztában vagyok azzal hogy tudott szemét lenni, pl Balotelli eset (bár nem tudom, ez lehet nem is számít annak ;] ) de őt is szétfaragták, nem is egy asztrofizikus forma, de helyén volt a szíve és a futballintelligencia nála is művészi szint.
Nekem vele kezdődött a foci és vele és De Rossival részben véget is ért, csak az őrláng maradt, amit manapság jelentéktelennek gondolt apróságok tartanak életben.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#171390) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Íme a 2024 EB selejtező kalapbeosztása:
1. KALAP (az A-liga 1. és 2. helyezettjei és kettő 3. – a németek nem selejteznek): Hollandia, Horvátország, Spanyolország, Olaszország; Dánia, Portugália, Belgium, MAGYARORSZÁG; Svájc, Lengyelország

2. KALAP (az A-liga leggyengébb harmadikja, 4. helyezettjei, a B-liga csoportgyőztesei és a legjobb 2.): Franciaország; Ausztria, Csehország, Anglia, Wales; Izrael, Bosznia-Hercegovina, Szerbia, Skócia; Finnország

3. KALAP (a B-liga másik 3 2. helyezettje, 3. és 4. helyezettjei – Oroszország nem indulhat): Ukrajna, Izland, Norvégia; Szlovénia, Írország, Albánia, Montenegró; Románia, Svédország, Örményország

4. KALAP (a C-liga csoportelsői és másodikjai, és a legjobb kettő 3.): Grúzia, Görögország, Törökország, Kazahsztán; Luxemburg, Azerbajdzsán, Koszovó, Bulgária; Feröer, Észak-Macedónia

5. KALAP (a C-liga 2 gyengébb 3. helyezettje, 4. helyezettjei, a D-liga 1. és 2. helyezettjei): Szlovákia, Észak-Írország; Ciprus, Fehéroroszország, Litvánia, Gibraltár; Észtország, Lettország; Moldova, Málta

6. KALAP (a D-liga 3. és 4. helyezettjei): Andorra, San Marino; Liechtenstein

Így hogy elsőkalaposak vagyunk is bele tudunk futni egy jó erős & izgamas csoportba (Francia-Románia-Törökország-Észak-Írország- Andorra). :D És ahogy olvastam, kaphatjuk az angolokat is. :)
Nem féltem a srácokat, mert ha úgy játszanak mint a NL-ban akkor bárki ellen felveszik a kesztyűt, de szeretném ha az első két hely valamelyikét elcsípnék. :DDD :)
Forrás: NSO

[ Szerkesztve ]

(#171391) perempe válasza szotyika77 (#171390) üzenetére


perempe
addikt

4 kalappal jobbak vagyunk a szlovákoknál?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#171392) forceberg válasza perempe (#171391) üzenetére


forceberg
veterán

Az lesz, mint a BL-ben a bohóc csoportok.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#171393) bandus válasza BenHans (#171389) üzenetére


bandus
veterán

ezt nagyon szepen megirtad :R egyebkent eleg csak a 2000-es evek olasz valogatottjat osszehasonlitani a maival. vilagsztarok minden poszton vs. a hetfoi meccsen tenyleg nagyitoval kellett keresnem, hogy ki az akinek hallottam mar toluk a nevet egyaltalan.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#171394) Richard! válasza BenHans (#171389) üzenetére


Richard!
addikt

Szerintem ez jobban fog tetszeni Tibinek:


#gagyipaintképszerkesztés :B

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#171395) Soulfly842 válasza szotyika77 (#171390) üzenetére


Soulfly842
addikt

Na jó, legyen... egy
Magyarország, Szerbia/bosnyákok, Románia/örmények, feröer/észak Macedónia, Gibraltár/észtország/lettország/moldova/Málta csoportot elfogadok....

(#171396) cyberkind


cyberkind
félisten

Mit művelt a napokban CR, hogy ki van fakadva minden és mindenki, hogy 38 évesen már tényleg megöregedett ehhez a sporthoz?

Paranormal Cocktivity

(#171397) Tibiajax válasza BenHans (#171389) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez szép volt. de hadd mondja valamit én is. Totti egy alattomos gyerek volt. és az volt az, amit nem szerettem benne. és ne csak egy esettel jöjjünk... Totti az olaszok közt is olasz volt, nem kellett a sarokig elmennie, ha egy csínytevésre volt szükség
és légyszi ne említsük ember-téren Alessandroval, -bár nem ismerjük őket személyesen- de életemet tenném rá így is, hogy míg a juve nyelvöltögető legendája emberi téren igen fine, és volt mindig is, Francesco ezt annyira már nem mondhatná el magáról szerintem... :D persze, tudjuk, az idő elteltével ő is lenyugodott végül

(#171398) Tibiajax válasza Richard! (#171394) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

végre valahol top1 vagyunk

(#171399) clintvader válasza szotyika77 (#171390) üzenetére


clintvader
lelkes újonc

Egy Magyarország, Finnország, Románia, Luxemburg, Málta, San Marino csoporttal kibékülnék. :D

Vajon mikor voltunk első kalaposak utoljára, ha egyáltalán voltunk?

[ Szerkesztve ]

(#171400) DeathAdder válasza clintvader (#171399) üzenetére


DeathAdder
veterán

a könnyűség is relatív, nagyon más dolog lesz ezek ellen elsőszándékból focizni, mint egy lassan mozgó mamuthoz ügyesen alkalmazkodni :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.