Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120951) Redneck


Redneck
veterán

Rúgott is egyet a Honvéd. :C Amúgy ez a betontömb a kapu mögött ez tényleg komoly? Már az MTK-t is sokat ekézték ezért... Legalább valami grafika lehetne rajta ha már ilyen lett.

villamos:
A lényeg hogy a bajnoki cím már megvan, a többi majd a selejtezőkön kiderül. ;]

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#120952) villamos


villamos
őstag

Gyönyörű! :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#120953) Redneck válasza villamos (#120952) üzenetére


Redneck
veterán

Dibusz ezt szépen összehozta. Már az első hazafelé tartó passznál éreztem hogy sötétedés van hátul, hát össze is jött. Komolyan kívánom hogy a Honvéd nyerjen!

Vajon Bödinhó megmenti a seggünket? Elvégre sokszor meg szokta.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#120954) Ringman


Ringman
nagyúr

ezt a játékot miért nem lehetett játszani eddig?
ennyit jelent hogy nem sérült a belga és játszani is van kedve?

(#120955) Tibiajax válasza DeathAdder (#120947) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

még egy like
verni fogjuk krisztiánóékat ma este

(#120956) Peterhappy válasza Redneck (#120944) üzenetére


Peterhappy
őstag

Gyengék vagyunk, főleg hátul és Dénes sem élete meccsét játssza. Dühös lennék, ha kint lennék (jó, boldog így sem vagyok), de valahol ez érthető, tudat alatt biztos, hogy kiengedtek valamelyest - Rebrov ide vagy oda.

Jövő héten a lilák ellen még igyunk vért, aztán felőlem az utolsó két fordulóra az ificsapattal is kiállhatunk.

Mindenesetre megelőlegeztem a bizalmat, a héten megújítottam a bérletem :B

(#120957) Redneck válasza Peterhappy (#120956) üzenetére


Redneck
veterán

Így érzem én is, hátul nagyon gyengén muzsikálunk. A harmadik gólt mondjuk Dibusz hozta össze. Komolyan ez a srác kicsit olyan mint De Gea. Néha hihetetlenül tud védeni, de ilyen primitív módon hibázni is.

Nekem csak az a bajom hogy a bajnokság mellett, jó lenne már valami nemzetközi eredményt felmutatni. Ennyit akkor is tudtunk mikor a csapatot lépten-nyomon szopatták és nem volt pénz.

vighpeter:
Én is sajnálom a DVTK-t és a Haladást, és szintén örülnék ha "normálisabb" csapatok lennének az NB1-ben. Ahogy annak is ha a Fradi nem csupa légiósból állna. A Debrecen előtt ezügyben le a kalappal!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#120958) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sajnálom a Diósgyőrt is, a Halit is. Divat nálunk mindkettőt utálni (mert ugyebár mi utálunk mindenkit IS), akad pár csapat, akit sokkal szívesebben láttam volna alámerülni a szezon végén. Igenis szükség van a vidéki fellegvárakra, ehelyütt a tizenkét csapatos bajnokság (most csak) egyharmada budapesti, másik harmada meg... hát... szóval nem valami nagy város.

Az utóbbi évek legjobb (egyetlen jó?) húzása az mlsz-től a 12 csapatos bajnokság volt (a "hogyan"-ról inkább ne ejtsünk szót, a legrosszabb pedig a 3*11-es lebonyolítás), de én simán aláírnám a 16 csapatos bajnokságot, ha az egy erős Zetével, Halival, Győrrel, Miskolccal, Csabával... történne.

(#120959) villamos


villamos
őstag

Gólgazdag mérkőzést láthattunk, az FTC ma eléggé béna volt, ezt a Kispest kihasználta, és megérdemelten győzött.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#120960) Peterhappy válasza Redneck (#120957) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kijövetelekben volna még bőven hová fejlődnie, egyébként viszont igazi bravúrkapus, szerintem Gula után a legjobb magyar hálóőr.
Balóban követ el néha ilyen hibákat, spec. ilyet talán még nem is láttam eddig tőle. Rebrov alatt mintha többet hibázna, csak gyanítom, hogy a játékrendszer változása lehet ennek az oka (vagy csupán a nagy számok törvénye).

(#120961) Peterhappy


Peterhappy
őstag

És még egy hsz, ha már egy hete megúsztátok, hogy élvezzétek a társaságomat :)

Épp ma reggel gondoltam arra én is, lehet hogy 97 ponttal zár a Májmedence és ez kevés lesz a bajnoksághoz. Hihetetlen, ritkán látni két ennyire szárnyaló csapatot egy topligában, főleg épp egy PL-ben.

Ha valami csoda folytán mégis befutna a Pudli, én majdnem annyira boldog lennék, mintha az Arsenal lenne a bajnok. Iszonyatosan megérdemelné a 'pool, élen Kloppal (akit szimplán csak imádok). De egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a Man$ziti valahogy pontot veszítsen...

(#120962) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#120937) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez egy rohadt bunda volt!

Bazz, Hadziev nem volt a pályán ápolás miatt, erre nem támadunk, aztán egy röhejes öngól...

https://www.coreinfinity.tech

(#120963) Cs1csó válasza villamos (#120959) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az FTC már bajnok hova pörögjenek.

(#120964) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Nehez lenne tartalekosnak nevezni a Barca vedelmet, de ha a Pudli ellen is ilyen szinten fogjak tolni, Salahek a Nou Camp-ban sem allnak meg otig.

(#120965) L_YKing válasza Peterhappy (#120964) üzenetére


L_YKing
addikt

Bajnoki meccs ahol a tét kb 0.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#120966) DeathAdder válasza Tibiajax (#120955) üzenetére


DeathAdder
veterán

bakker kellett eljinxelned :(

(#120967) Redneck


Redneck
veterán

Jó kis hajtós meccs volt ez az Internazionale - Juventus, tetszett a második félidő. Volt hajtás, szép helyzetek, érdemes volt nézni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#120968) Richard! válasza Richard! (#120939) üzenetére


Richard!
addikt

Bajnok! :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#120969) L_YKing válasza Richard! (#120968) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem is akármilyen Messi góllal. ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#120970) DeathAdder


DeathAdder
veterán

ebből az mpbappéból is egyre nagyobb patkány kezd lenni [link]

[ Szerkesztve ]

(#120971) DeathAdder


DeathAdder
veterán

szeddkibohóc, úgy kellett nektek, rühes gyökerek, ezt is elbuktátok :C :C

(#120972) LyonnaisFan1 válasza sh4d0w (#120962) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az az öngól, te jó isten. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#120973) bagyulajuve válasza DeathAdder (#120970) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kezd?
már nem ez az első hasonló megmozdulása
asszondják a szakértők, hogy ő a következő Messi meg CR, hát ha ilyeneket csinál akkor biztosan nem

Resistencia eterna

(#120974) salesman válasza Peterhappy (#120956) üzenetére


salesman
őstag

:C :R

Türűűűdrááá!

(#120975) Tibiajax válasza Richard! (#120968) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

meddig adta az este a spíler a bajnoki ünneplést? a la liga tv-n néztem a spanyoloknál meg a barca tv-n, ott végig, villanyoltástól staionkiürülésig :)) szuper volt
szokásos gyerkőc-hegyek meg minden, de Messi volt a legjobb, még ebben is.. :) három kis srácával ő volt a középpontban, a legpicibbet beleültette a kupába, halál jó fejek voltak

(#120976) Cartevo válasza villamos (#120931) üzenetére


Cartevo
őstag

C S*K A

(#120977) Richard! válasza Tibiajax (#120975) üzenetére


Richard!
addikt

Fogalmam sincs, én mindig az amerikai beIN Sports-on nézem a mérkőzéseket, streamen...amit a lefújás után egyből kilőttem :B

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#120978) salesman


salesman
őstag

Kassai, te csodás

Türűűűdrááá!

(#120979) Cs1csó válasza Tibiajax (#120975) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen, a gyerekek mindig ellopják a show-t!

Akit érdekel itt meg lehet nézni az ünneplést: Barça celebrates the 2018/19 LaLiga title at Camp Nou

(#120980) Tibiajax válasza Richard! (#120977) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amit a lefújás után egyből kilőttem
nna, te nagy barcás.. :U
:P
nem baj, csicso linkjén bepótolhatod

[ Szerkesztve ]

(#120981) DeathAdder válasza bagyulajuve (#120973) üzenetére


DeathAdder
veterán

Dehogy lesz a következő Messi vagy Cé, ha nem változik meg gyökeresen akkor ez egy kis patkány lesz. Aki így viselkedik a pályán, már nem első alkalommal, azt soha sem fogják tisztelni, és sosem lesz a legnagyobbak nyomában, arról nem beszélve hogy rendszeresen besül a nagy meccseken.

Neymar is alkotott, kíváncsi vagyok erre hány meccses eltiltást fog kapni. Mert az biztos, ha ez fordítva történik és a szurker üti meg a játékost akkor soha többet nem mehetne meccsre. Jó hatással volt ez a neymar gyerek is mbappéra...

(#120982) máyköl válasza DeathAdder (#120981) üzenetére


máyköl
veterán

Egy szurkolón tölti ki a dühét? Patkány.

(#120983) Cs1csó válasza DeathAdder (#120981) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egyetértek, CR7 pl. a hisztit leszámítva a küzdés, kitartás, szorgalom, maximalizmus lovasszobra.

Messi pedig Messi, rá nehéz szavakat találni.

RESPECT! a Rennes-nek! :R

[ Szerkesztve ]

(#120984) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

gyenge vagy Arsenal, rohadt gyenge.....

(#120985) vond válasza Tibiajax (#120984) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Durva, hogy tegnap kikapott a Tottenham, ma meg a Leicester is vezet az Arsenal ellen. Most már aztán tényleg össze kéne kapnia magát az Ole legénységnek, és egy Chelsea elleni győzelemmel lépni egy nagyot előre az első négy felé. :K

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#120986) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Zseniális, ahogy próbálja alulmúlni egymást a top 3-6. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#120987) vond


vond
MODERÁTOR

Egy kedves szurkolótársam összeszedte, hogyan maradhat bent a Hali: :R

A hátralévő 3 meccsünket (Paks otthon, Mezőkövesd idegenben, Videoton otthon) meg kell nyerni, ez egyértelmű.

Ha megvan a 37 pontunk, akkor megelőzzük a(z):

- MTK-t, ha 3 meccsükön max. 2 pontot szereznek (Mezőkövesd, Vidi, Honvéd)
- Paksot, ha a tőlünk elszenvedett vereséget követően a Kisvárda és Debrecen ellen max. 2 pontot szereznek
- Felcsútot, ha 3 meccsükön max. 2 pontot szereznek (Honvéd, Újpest, Fradi)
- Kisvárdát, ha 3 meccsükön max. 5 pontot szereznek (Debrecen, Paks, Mezőkövesd)
- Diósgyőrt, ha 3 meccsükön max. 6 pontot szereznek (Vidi, Honvéd, Újpest)

Nagyon durva körbeverés kellene, hogy 3 győzelemmel ne maradjunk bent.

Vagy - ezt már én teszem hozzá - nagyon durva pontleadások. Kíváncsi leszek, hogy mondjuk a Felcsút a Honvéd, Újpest, Fradi hármas ellen hány pontot fog szerezni. Mert alapesetben egyet se nagyon kellene. :U

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#120988) Tibiajax válasza vond (#120985) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

itt a lehetőség, így van
de nem fog tudni élni vele, mert ehhez Eden-nek és a cigirágónak is lesz némi szava

(#120989) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna, akkor Emery mikor repül?
nem nagyon válaszoltatok a múlt sem erre a kérdésemre..

(#120990) vond válasza Tibiajax (#120989) üzenetére


vond
MODERÁTOR

2-0 3-0. Kemény. :Y Ejjj, de jó lenne, ha a Burnley is elkapná a Cikit. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#120991) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#120989) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem hinném. Ez az Arsenal keret elég gyengus a támadószekción kívül, de a nagy csapatok ellen már egész jók. Az EL hely a realitás.

De az EL-t is még mindig simán megnyerhetik.

hehehe 3-0

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#120992) Richard! válasza Tibiajax (#120989) üzenetére


Richard!
addikt

Hát nyáron... és remélem érkezik Henry, mint megmentő. (copy-paste Man. Utd.) :D

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#120993) Tibiajax válasza Richard! (#120992) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah, az újdonság erejével, mi?...

ez a Joe Hart is milyen szépen elsüllyedt... pár éve még a mai ellenfél főkapusa volt, most meg a hazai csapat kis Burnley cserekapusa..
azért ez elég gáz

(#120994) ZavaBalazs válasza Datsyuk (#120916) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

esküvőn voltam, így nem láttam a meccset, a tizit nem tudtam még megnézni, de ami tuti, a pirosak ellen nagyon jó megoldás az, ha az ember nem csúszik rá idegből az ellenfél bokájára hátulról. :K

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#120995) Cs1csó válasza Tibiajax (#120993) üzenetére


Cs1csó
félisten

Karrier szempontjából igen, de anyagilag már kvázi nyugdíjasként sem lenne gondja.

(#120996) LyonnaisFan1 válasza vond (#120987) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

37 pont eleg kell legyen :R
Nekunk van ugye 31, es ket siker meg kene, es akkor talan.
De kik ellen? Az ute-honved kettos meg lehet harmadik. A vidi meg egymas utan ket evadban nem fogja megmenteni a seggunket.

... Mellesleg liszensz lehet nem lesz. A ket tulajunk acsarkodasa miatt.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#120997) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Burnley, ma nyerned kell. nem fogadunk el semmilyen más eredményt, csak győzelmet. megértetted?

(#120998) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Fú most látom a vendég formáját a Tottenhamnek. :D Előző 5 idegenbeli meccsből 5 vereség. Semmi sem biztos még.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#120999) szami777 válasza NyxNyxNyx (#120986) üzenetére


szami777
addikt

Pont ezen röhögök én is. :D

Igazából London kék felén is folyamatosan esik kel a csapat, de lehet hogy így is meg lehet a BL.

Ha azt a tetű Burnley meg tudta volna verni a csapat az előző fordulban, akkor még egy vereség is beleféren ma este...
Mindenesetre izgalmas végjáték lesz. :K

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#121000) Cartevo válasza Tibiajax (#120984) üzenetére


Cartevo
őstag

Angol 5. helyezettként akarnak E-ligát nyerni,
hogy több angol klub lehessen BL-csoportban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.