Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120101) Cartevo


Cartevo
őstag

(#120102) vond válasza LyonnaisFan1 (#120100) üzenetére


vond
MODERÁTOR

A Kisvárdára gondoltam. Ti maradjatok csak bent, velünk együtt. ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#120103) LyonnaisFan1 válasza vond (#120102) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ahogy játszunk ma is. Ennél szarabbul már nem lehet. Megint meg lettünk alázva.
Ennek a CSŰRHE MOCSKOS ÉLETKÉPTELEN BANDÁNAK köszönhetően

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#120104) bagyulajuve válasza adise (#120099) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mert te hagynád, hogy 1 méterről arcon rúgjanak?

Resistencia eterna

(#120105) salesman válasza LyonnaisFan1 (#120100) üzenetére


salesman
őstag

Úgy legyen! Mármint a feliscsútmegleiscsúttal...

Türűűűdrááá!

(#120106) Viszlát válasza vond (#120092) üzenetére


Viszlát
addikt

Hehe, ezerszer látott történet. :) Ja és szívesen. ;]

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#120107) vond


vond
MODERÁTOR

Na, csak megvan. :) A végére már tojásokat raktam a kanapéra, basszus. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#120108) LyonnaisFan1 válasza vond (#120107) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Grat. Még a végén megcsináljátok a lehetetlent. Én szurkolok nektek. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#120109) Z'Z" válasza vond (#120102) üzenetére


Z'Z"
őstag

Grat. a csapatnak. :R

(#120110) salesman válasza vond (#120107) üzenetére


salesman
őstag

Tojásokat? Minek?

Türűűűdrááá!

(#120111) villamos válasza salesman (#120110) üzenetére


villamos
őstag

Megdobálni a tévét? :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#120112) Richard!


Richard!
addikt

Dárdai vajon még hány napig lesz a Herta edzője? :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#120113) salesman válasza villamos (#120111) üzenetére


salesman
őstag

Én is erre gondoltam, de nem mertem leírni! :K

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#120114) adise válasza bagyulajuve (#120104) üzenetére


adise
őstag

nem látok olyan forrást az interneten, ahol ezt nem mondjak 11esnek még juve oldalakon sem. Fordítva meg tudjuk mi szokott lenni

(#120115) LyonnaisFan1 válasza vond (#120107) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:D :DD
Én tojások helyett szétzúztam volna a tv-t a faszba. Veszek hatvanért másikat ugyanilyet. Bár a TV a legkevésbé tehet az egészről.
A dvtk bagázs a fő bűnös. Na őket kéne megtalálni egy pár szóval, és mással is.

Alázzák a kurva anyjukat azt. De ne egy 100+ éves klubot. Nekik semmit nem jelent a diósgyőr. Zsoldosok mind egytől egyig. :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#120116) vond válasza salesman (#120110) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Közeleg a Húsvét. ;] Egyébként így akartam érzékeltetni, hogy egy picikét izgultam. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#120117) bagyulajuve válasza adise (#120114) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Én nem tudom. Mi szokott lenni? :F

Mondjuk pl a stúdióban is vitatkoztak róla...ld Juhár véleménye

Resistencia eterna

(#120118) Napfénysüti válasza bagyulajuve (#120117) üzenetére

Szerintem tizi lett volna, meg is lepődtem hogy a videózás után se fújta be a spori.

Més que un club!

(#120119) Napfénysüti

A Dortmundot épp kivégzi a Bayern? :F

Més que un club!

(#120120) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mi ez az új hülyeség?

Gender, meeto, pc, lmbtq? kibaszott nyugat :DDD

(#120121) villamos


villamos
őstag

Hajrá Kispest... :B

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#120122) salesman válasza villamos (#120121) üzenetére


salesman
őstag

Hajrá bizony! :K

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#120123) Peterhappy válasza itouchfan (#120064) üzenetére


Peterhappy
őstag

Bocsi a "hatasszunetert", nemreg ertem haza, nem volt nalam telefon. Villamosnal a pont. Garancsi lilaba oltozik, a MOL meg foallasu lesz. En is ezt hallottam.

@Richie: bocs, Juve - Milan persze, csak a Dortmundra allt ra az agyam, az erdekelt.
De miert hittem, hogy lehet esely? :(

[ Szerkesztve ]

(#120124) Richard! válasza Peterhappy (#120123) üzenetére


Richard!
addikt

Hát ha megnézzük, hogy kik távoztak és kik jöttek az elmúlt 1-2 évben, a sírás kerülget...Gyenge a keret és sajnos középszerűek a játékosok. :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#120125) Napfénysüti válasza Peterhappy (#120123) üzenetére

MOL Vidi után MOL UTE? :DDD

Més que un club!

(#120126) Peterhappy válasza Napfénysüti (#120125) üzenetére


Peterhappy
őstag

Marmint a MOL Fehervaron lesz "foallasu", kvazi tulajdonos.
Bocs ha rosszul fogalmaztam.

(#120127) Peterhappy válasza Richard! (#120124) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kar a Dortmundert, reg volt ekkora eselyuk a salatas talra. Ehhez kepest ugy fordulhatnak a crlegyenesre, hogy joforman nincs eselyuk. :(

(#120128) Napfénysüti válasza Peterhappy (#120126) üzenetére

Jaa, akkor az itteni csapat neve csak simán annyi lesz hogy MOL FC. ;]

Dortmund védelme valami katasztrófa ma, ovis gólokat hoznak össze.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#120129) Richard!


Richard!
addikt

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#120130) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Fernando "megint beszívtam" Fernandez :C

Fernando Fernández: - Nehéz napon vagyunk túl, nagy reményekkel vártuk ezt a találkozót.
Az első félidő nagyon rossz játékot hozott, lassan járt körbe a labda, mindkét oldalon sok hiba, sok pontatlanság jellemezte a játékot. Mi nem találtuk a megfelelő területeket, ahol szerettünk volna létszámfölényt kialakítani, nem tudtuk bejátszani a labdát a középpályás soruk mögé. Nem tudtunk kellő pontossággal passzolni, emiatt alig veszélyeztettük a kaput. Sokat birtokoltuk a labdát a saját térfelünkön, ezzel szerettünk volna területet nyitni elől a támadók számára, ami sajnos nem sikerült.
A második félidő első 25 perce másként nézett ki, miután változtattunk, és kijátszottuk a Haladás letámadását. Ekkor eldönthettük volna a mérkőzést, azonban az elmúlt időszakban tapasztalt pontatlanság miatt ezúttal sem sikerült. Rengeteg beadást láthattunk, de középen hiányoztak az a váratlan megoldás, ami a gólhoz elengedhetetlen, még akkor is, ha több lövéssel próbálkoztunk, és kapufát is eltaláltuk.
Büszke vagyok a játékosokra, mindent megpróbáltak elsősorban a második félidőben, nem lehet azt mondani, hogy ne akartak volna.
Ellenfelünk a mutatott játék alapján nagy ajándékot kapott, nem éreztem a veszélyt a támadásaikban, egy pontrúgás után szerezték a gólt is. Gratulálok a Haladásnak a három ponthoz!
Megértem a szurkolókat, joggal szomorúak. Minden mérkőzésen ott vannak, legyen az itthon vagy idegenben, de mostanában semmit nem tudtunk visszaadni abból a támogatásból, ami a lelátóról érkezik.
Tovább kell menni az úton, nagyon fontos mérkőzés vár ránk Kisvárdán. Fel kell állnunk a földről, ha választhatnék, akkor is a Kisvárdát választanám következő ellenfélnek, mert egy győzelemmel megelőzhetjük őket, és újra a vonal fölé kerülhetünk.

Nem hiszem el, hogy valaki ennyire … Hülyítés, bullshit, hülyítés, bullshit. Folyamatosan.
Húzzál el a megyéből, mert már a faszunk ki vagy veled!

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#120131) villamos


villamos
őstag

:W
Másfél percet kellett volna kibírni gól nélkül...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#120132) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Vidi :Y
Husztyi megnyeri, és életben tartja a vidi nem túl sok bajnoki esélyeit

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#120133) salesman válasza villamos (#120131) üzenetére


salesman
őstag

A qrva életbe...

Türűűűdrááá!

(#120134) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Tiszteletbeli Fiorentia drukker lettem, elképsztő!!: Fiorentina: meghosszabbítják az elhunyt Astori szerződését :R

(#120135) Ringman válasza Cs1csó (#120134) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem

(#120136) itouchfan válasza LyonnaisFan1 (#120132) üzenetére


itouchfan
senior tag

Borzalmas egy meccs volt, kritikán aluli bíráskodással. Volt "szerencsém" élőben nézni.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#120137) máyköl válasza Cs1csó (#120134) üzenetére


máyköl
veterán

fake news

(#120138) máyköl


máyköl
veterán

Hallotta már valaki a képen látható srácot a spíleren? Másodszor van hozzá szerencsém. Nem tudom kinek a kije, de leírhatatlanul kellemetlen jelenség, két összefüggő mondatot nem sikerült még kimondania.

(#120139) NyxNyxNyx válasza máyköl (#120138) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem hallottam, de már ránézésre tudom, hogy mire számíthatok.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#120140) bagyulajuve válasza máyköl (#120138) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én is hallottam a gyereket sajnos, de ezen még az túl tesz, hogy twitter üzeneteket olvasnak be :Y

Resistencia eterna

(#120141) DeathAdder válasza máyköl (#120138) üzenetére


DeathAdder
veterán

det greenbox :C :C

(#120142) ZavaBalazs válasza Peterhappy (#120127) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

miért ne lenne? ha a freiburg ellen sikerült a bayernnek pontot hullajtania, simán sikerülhet mások ellen is. a szezon utolsó két meccsén a jelenlegi 3. és 4. még jön, szerintem könnyebb a dortmund maradék 6 meccse, az az 1 pont meg nem sok, a bayernnek egyszer kell döntetleneznie, amikor a dortmund nyer, aztán annyi.

mondjuk ha a mai ordas zakótól teljesen szétesnek fejben, akkor tényleg esélytelen. viszont félő, hogy ezzel az úthengerrel Kovac megkapja a bizalmat még egy évre... :(((

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#120143) Cs1csó válasza bagyulajuve (#120140) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez mostanában divat lett, TRENDI - legalábbis azt hiszik - ha közösségi médiából olvasnak be üzenetet: fészbukk, tvitter stb.

(#120144) Ringman válasza Cs1csó (#120143) üzenetére


Ringman
nagyúr

embere válogatja, ha knézy a saját gondolatai helyett csak twitter/facebook kommenteket olvasna be, már előrébb lennénk

(#120145) Cs1csó válasza Ringman (#120144) üzenetére


Cs1csó
félisten

A DIGI-nél Lehel-ék elég jól kezelik a fészbukkot.

(#120146) bagyulajuve válasza Ringman (#120144) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Knézy helyett minden jobb :DDD

(#120143) csicso82 - lehet a fiataloknak ez tetszik :F

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#120147) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hihetetlen, az este barca-atletico és 0 hsz.... ez a topik tényleg végnapjait éli :)

mindegy, azért ennyi még belefér

[ Szerkesztve ]

(#120148) Cs1csó válasza bagyulajuve (#120146) üzenetére


Cs1csó
félisten

Rengeteg vetülete lehet, először is "interaktívvá" teszik a műsort, pl. lehet nyerni is aki legjobban tippel, vagy a legjobb hozzászólás stb. szerintem ezzel nincs gond ugyanis a műsorban csak az olyan kommenteket fogják beolvasni amik JÓK (megfelelő a nyelvtan, nem trágár, stb.) tehát ez önmagában nem rossz, sőt nem egyszer volt már olyan komment amivel a stúdióban is egyetértettek vagy a komment hamarabb volt mint ahogy az egyik "szakértő" ugyanazt megállapította volna.

(#120149) bagyulajuve válasza Cs1csó (#120148) üzenetére


bagyulajuve
addikt

de én csak külföldi "tweet"-eket láttam, vagyis a szünetben csak ilyenek voltak

Resistencia eterna

(#120150) Cs1csó válasza bagyulajuve (#120149) üzenetére


Cs1csó
félisten

Külföld? Ezt nem teljesen értem, tehát nem magyar kommentelők hanem a hivatalos - mondjuk PL tweet-eket?

Érdekes, amúgy szerintem mindegy, nekem ezzel nincs gondom a lényeg, hogy olyat olvassanak be aminek van hasznos tartalma, ha ez külföldi akkor felőlem az is jó persze említsék meg, hogy mondjuk: Paul Londonból ezt szólta hozzá a meccshez stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.