Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120601) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

"érik a barca-city döntő!"
"kiváncsi leszek a city-barca döntőre"
"nna vjon a döntőben Guardiola mit talál ki a barca ellen?"

de wtfffff????....

(#120602) Cs1csó válasza Tibiajax (#120601) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kivetítős grill partit!

(#120603) bagyulajuve válasza DeathAdder (#120591) üzenetére


bagyulajuve
addikt

be kell dugni a póló alá kezet ;]

Resistencia eterna

(#120604) Redneck


Redneck
veterán

Szomorú vagyok mert sajnos munka miatt egyik meccset sem láttam a héten BL-ből, de valahogy jól éreztem hogy az Ajax és a Tottenham megcsinálja. :C A Barcelonában és a Liverpoolban nem kételkedtem, örülök hogy összesorsolták őket.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#120605) DeathAdder válasza Tibiajax (#120601) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sosem értettem mire ez a nagy sziti felszopás a BL-ben, rengeteg klasszisuk van, minden egyes labdaérintésnél ezt érzékeltetik is, meg olyan keretük amilyen senkinek, még a barszának sem, de Pepszi túlgondolja mindig. Ha nem Basel meg Schalke szint az ellen, akkor egyből esnek ki a vérbe.

pacsi

Pochettino meg zseniális, bár tegnap labda ellen eléggé nem ment a csapatának, de összességében hatalmas respect nekik, 0 pénzből, több sérült kulcsjátékossal, VB után ez azért rohadt kemény teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

(#120606) Cs1csó válasza DeathAdder (#120605) üzenetére


Cs1csó
félisten

Arról tényleg jó lenne valami értelmes elemzés, hogy mi a gond. Ez a keret tényleg jó elképesztő akciókat vezettek tegnap is alig lehetett követni aztán amikor továbbjutásra álltak egyből megszűnt a nyomás, nem értem.

(#120607) forceberg válasza DeathAdder (#120605) üzenetére


forceberg
veterán

+ (#120606) csicso82:

Pep néhány döntését én is idiótának tartom, pl. Lahm elvétele a jobbszélről.
+ valami mindig közbejön neki, a saját baromságait felerősíteni...
Csak pár eset:
2019: a kiesést jelentő gólon kívül Lenglet és Ederson
2018: az első kapott gól les, de nem is voltak túl jók...
2017: Vidal 11-es + erősen véleményes kiállítások
2016: Müller 11-es
2015: Messi megsemmisíti + Robberyék kidőltek a fontos meccsekre
2012: Messi 11-es

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#120608) BenHans válasza hobizoli (#120598) üzenetére


BenHans
addikt

Ilyet Manolasnál is befújtak már. Nem hittem el.
Mondom, itt már csak a kényszerzubbony vagy a csontfűrész segít, esetleg a piócásember. :DDD :))

Ez amit jövőre akarnak bevezetni, hogy akkor sem ér a gól ha a kezed úgy ér a labdához, hogy végig a törzsedhez van powertapezve, egy rohadt rossz vicc.

Na de majd kipróbálom. Körbetekertetem magam power tape szalaggal mint egy múmia, és megmondom a sporinak, hogy ne merj kezezést fújni! Viszont ha karlendítés nélkül felugrok fejelni és felborítanak mint egy szalmazsákot akkor az legyen tizi! :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#120609) DeathAdder válasza forceberg (#120607) üzenetére


DeathAdder
veterán

Továbbra is tartom hogy a legjobb edző, de a BL-ben rendre túlgondolja. Spursben (mi a stadion neve?) túlságosan óvatos volt, tavaly meg makacsul a saját játékához ragaszkodott.. többire már nem emlékszem :D Tegnap szerintem rendben volt a játék, és a Spurs még adta is alá a tálcát, mert nagyon rosszul védekeztek labda ellen + két gól is Aliról jött ami nem jellemző rá, innen nézve a Spurs nem is fogott ki jó napot. Szerintem megint ott szívták meg hogy gyengélkedett ezért nem kezdett Fernandinho, így át tudtak szaladni rajtuk. Güldogan egyszerűen nem arra a melóra való.

Nyáron minimum megy 80-100 milla egy DM-re, meg szerintem a védelembe is.

Mondjuk akkor is elbasszák úgyis valahogy :DDD

(#120610) BenHans válasza jbalint18 (#120592) üzenetére


BenHans
addikt

Elvileg ez nem így van/lesz.
Ahogy az angol írott szövegben van, a támadó semmilyen formában, testhelyzetben stb. nem érhet kézzel a labdához mert a védekező fél javára fognak fújni.
Viszont ha a védő kezére csak rárúgják, nem akart beleütni azaz a mozdulat alapján nem akarta a labdát megjátszani akkor az nem tizi.

Azt mondják a védekező félnek akarnak kedvezni ezzel.
Ezért nem lehet majd bent támadó félből játékos a sorfalban.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#120611) L_YKing válasza DeathAdder (#120609) üzenetére


L_YKing
addikt

Laport sracra vagy mi a neve, rá lehet fogni egy gólt azért.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#120612) forceberg válasza L_YKing (#120611) üzenetére


forceberg
veterán

Másfelet :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#120613) sh4d0w válasza forceberg (#120612) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Kettöt

https://www.coreinfinity.tech

(#120614) SpaceKombajn válasza Tibiajax (#120601) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Tibi

Egy Ajax - Barcelona (ha összejön) döntőn kinek fogsz szurkolni?

Az Internek? ;] :D

spacetime

(#120615) Tibiajax válasza SpaceKombajn (#120614) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:) helló

nem tom. erre a felállásra -egyelőre-, még gondolni sem akarok....
de jó meccs lenne biztos. apa a fia ellen
: )

(#120616) Viszlát válasza SpaceKombajn (#120614) üzenetére


Viszlát
addikt

A Juventus ellen, az biztos. ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#120617) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#120609) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért mert Alli a középpályára szorult Sissoko és Winks sérülése miatt. Nem ez az ő posztja, ahogy Eriksennek sem. Kéne igazolni 2 jó középpályásra és 1 jó szélsőhátvédre van a csapat attól, hogy legyen komolyabb esélye nyerni valami fontosat.

Tibiajax: Márpedig a két esélyes csapatról beszélsz. Durva belegondolni, hogy az Ajax esélyesebb a Tottenhamnél, de ez van. :D Nem bánom, legyen már rajtuk végre egy kis nyomás.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#120618) sh4d0w válasza SpaceKombajn (#120614) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Még a végén skizofrén lesz... :DDD

A legjobb egy Liverpool - Ajax döntö lenne.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#120619) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#120617) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

próbálom elmagyarázni... :)
az a baj (vagy nem baj, tökmindegy), hogy..én tök máshogy látom ezt az egészet, az Ajax-ot, mint csapatot, mint erőt, amit most képvisel. képtelen vagyok semleges, külső szemmel nézni, látni, megítélni őket ahogyan ti, mert..mert Ajax-os vagyok. ezen egyszerű okból kifolyólag nem látom azt sem, sőt, megítélni sem tudom racionálisan és objektíven, milyen erőt képvisel most az Ajax, akár egy bármely (következő) nagycsapat ellen. teljes mértékben elvakítja az ítélőképességemet a boldogság, meg egyáltalán a szurkolói mámor.
ez persze fasza, meg minden, de fogalmam sincs, el tudnának-e eljutni a döntőbe ezek a fiatal srácok, még akkor sem, ha kiverték a pcsába a madridot is, meg a juventust is. nem tudok olyat írni, hogy á, most már egy nagyon erős csapat, simán partiban van mindenkivel..meg hogy "a végső győzelemre bizony esélyesek" én még mindig csak egy felhőn ülök, amire az van ráírva, csoda. ez a menetelés egy Ajax-csoda, de hogy mi lesz ezután, pontosan ugyanúgy fogalmam sincs, mint ahogy eddig. csak féltettem őket a madrid ellen, szurkoltam és őrjöngtem nekik ezerrel a meccs alatt és végül győztek. de aztán pontosan ugyanannyira féltettem őket a juventus ellen, szurkoltam és őrjöngtem nekik ezerrel a meccs alatt és végül győztek. és ugyanez lesz ez után is.. mert ez a csapat ugyanúgy egy 'kiscsapat', mint ahogy az volt az elmúlt hosszú években is, csak most csodásan teszik veszik a labdát és van egy klasszis védőjük középen.. és ezzel -egyelőre- szopatják a pénzzsákokkal teli nagyklubokat
maradjon is így, ameddig csak bírják

(#120620) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#120619) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én megint abban a helyzetben vagyok, hogy csoda van kialakulóban, de közben egy nem akkora, de szintén hatalmas másik meglepetés van kialakulóban, ami a Tottenham menetelése. És annak kell szurkolnom, hogy kiessen az Ajax. Mint annó a Leicester esetén. Az egész világ mellettük lesz, pedig az is hatalmas dolog lenne, ha a Spurs jutna be a döntőbe azok után, hogy nem igazoltak senkit a nyáron, folyamatosan tele vannak sérültekkel, a csodával határos módon jutottak tovább már a csoportból is, aztán az eredményt nézve simán megverték a Dortmundot és kiverték a fogadóirodák által a legesélyesebbnek kikiálltott City-t. De az Ajax még nagyobbat menetelt és nem élvezhetem mostantól azt a gyönyörű focit, amivel megverték a másik 2 végső esélyes csapatot. Leicester bajnoki címének is egy csapat szurkolói nem tudtak örülni, a Tottenhamé.

Annyiban most ez más, hogyha bejut a döntőbe az Ajax, én nekik fogok szurkolni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#120621) 4580693


4580693
senior tag

Barcát nem számítva, a másik három csapat mióta nem nyert BL-t? Tottenham nyert egyáltalán?
A Barcán kívül, mind a másik három csapat végső győzelme üdítő lenne. Úgyhogy, hajrá mind a három csapat.

Természetesen, nekem semmi bajom sincs a Barcával. Messi az egyik kedvencem, de most mégis, most egy Tottenham és Ajax győzelme nagyon tetszene.

(#120622) vond válasza 4580693 (#120621) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az Ajax a kilencvenes években mindig ott volt tűzközelben, 95-ben meg is nyerték a BEK-et. Akkor még nem BL volt, ugye? :) Meg régebben is jók voltak.

A Tottenham tudtommal eddig "csak" UEFA kupákat nyert.

Én is ennek a két csapatnak szurkolok mostantól a BL-ben. A Liverpool meg legyen bajnok. A Watford meg FA kupa győztes. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#120623) sh4d0w válasza vond (#120622) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

93 óta van BL. 95-ben Kluivert 8x. percben szerzett góljával legyözték a Milant.

https://www.coreinfinity.tech

(#120624) vond válasza sh4d0w (#120623) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja, akkor akörül volt a váltás. :) Arra már nem emlékeztem, hogy hogyan győztek, csak hogy mikor. :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#120625) forceberg válasza vond (#120622) üzenetére


forceberg
veterán

A Liverpool meg legyen bajnok. A Watford meg FA kupa győztes

Csak úgy dől a szeretet belőletek... Lassan varratnom kell egy fél-fél City-Juve mezt :D

Tibi: a 95-ös döntőben is viselt mez az egyik legjobb...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#120626) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Na jelen állás szerint három londoni, négy angol csapat a nemzetközi elődöntőkben. Az azért nem rossz mutató.

(#120627) HdRew


HdRew
őstag

Sziasztok!

Néznék Ajax meccsre jegyet (ha van egyáltalán, illetve normális árban találni BL-re) de persze a ticket oldaluk holland.. Esetleg van itt olyan, aki tud hollandul, vagy már volt ott meccsen? Egyszerűen nem hiszem el, hogy a főoldalukon van angol verzió is, de ha jegyet akarsz vásárolni, akkor már csak hollandul van minden. Elszomorító.

Off vége

(#120629) hobizoli


hobizoli
nagyúr

hát, ez gáz.... :DDD

több drón kell ;P

(#120630) Cartevo válasza Cartevo (#97766) üzenetére


Cartevo
őstag

A németek tovább menetelnek Adolf Hütter vezérletével.

(#120631) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#120628) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#120632) LyonnaisFan1 válasza Cartevo (#120630) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Egy teljesen elso szabalytalan gollal. Azt a zebrak nagyon beneztek.
Az eurepa ligara is kellene a VAR. Ez a hiba gyakorlatilag a benfica kieseset okozta.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#120633) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Megunhatatlan, mesés, fenomenális, frenetikus :) https://streamja.com/ZM06

(#120634) ZavaBalazs válasza LyonnaisFan1 (#120632) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

az első meccsen meg állítólag elvettek tőlük egy teljesen szabályos gólt, szóval... ¯\_(ツ)_/¯
de a VAR-ral egyetértek.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#120635) Citroware válasza DeathAdder (#120633) üzenetére


Citroware
addikt

(#120636) pohár válasza DeathAdder (#120633) üzenetére


pohár
félisten

:U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#120637) Cartevo válasza Citroware (#120635) üzenetére


Cartevo
őstag

Mindkét féltől láthattuk a továbblépésük ünneplését. Ez már csoda.

(#120638) hobizoli válasza ZavaBalazs (#120634) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert akarhogy nezzuk, a VAR ota azert joval kevesebb a hibas dontes
tegnapelott a MC tovabbment volna VAR nelkul azzal a 93.perces (les)goljukkal

több drón kell ;P

(#120639) ZavaBalazs válasza hobizoli (#120638) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

egyetértek :K
bárcsak már 1-2 éve bevezették volna :(((

az EL-ben amúgy csak a döntőben lesz VAR, asszem.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#120640) forceberg válasza ZavaBalazs (#120639) üzenetére


forceberg
veterán

Hát akkor most Zizou lehet, hogy Z'Zi flop lenne :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#120641) HdRew válasza forceberg (#120640) üzenetére


HdRew
őstag

Ja, tényleg tök gáz lenne mondjuk egy pályakezdő edzőtől 2,5 év alatt 1 BL, ha úgy van, és nem hármat nyer. :)) :DD :DD :C :C :C :C

(#120642) hobizoli válasza forceberg (#120640) üzenetére


hobizoli
nagyúr

miertis?

több drón kell ;P

(#120643) ZavaBalazs válasza HdRew (#120641) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát, nem tudom, a 16-os döntőben is mintha lett volna egy Ramos lesgól... ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#120644) forceberg válasza ZavaBalazs (#120643) üzenetére


forceberg
veterán

Ebben a topikban csak Övrebőre "illik" emlékezni.
(és most már a City olajpénzére)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#120645) forceberg válasza vond (#120622) üzenetére


forceberg
veterán

5,9 milliárdért Mészáros cége épít fociakadémiát Szombathelyen

Hm. kezd érthetővé válni a kecskés brigád feléledése :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#120646) HdRew válasza ZavaBalazs (#120643) üzenetére


HdRew
őstag

Elhiszem, hogy nem jó érzés, ha ilyeneken múlik a dolog, én sem szívesen nyernék így, de mindenki elfelejti, hogy korábban nem volt olyan csapat, akinek a kárára ne tévedtek volna. És itt most ti kiemeltetek egy embert. Hát gratulálni tudok, ez hűen tükröz benneteket. Hogy egyeseknek miért fáj ennyire az, hogy ZZ konkrétan 3 idényen keresztül tűzben tudta tartani a csapatát, számomra rejtély, de ok. :)

Ott van pl. a City, tavaly a bíró hibázott a 'Pool elleni meccsükön, talán 2 jogos gólt is elvettek tőlük, a VAR-ral ez megakadályozható lett volna, most pedig pont a VAR miatt esnek ki. Elkezdjük sorolni? Csak mert akkor soha nem lesz vége. De persze ezt nem szabad felhozni, mert Klopp meg a Liverpool tök szimpatikus. Kicsit a szemellenzőt levehetné végre mindenki, és törődjön bele, hogy ez van, nem pedig állandóan mutogatni visszafele, bár itt Magyarországon menő. :) De gondolom ti a munkahelyeteken soha nem hibáztok, és ekkora nyomás alatt mindig tökéletesen ítélnétek, 180-as pulzusnál. Elmehetnétek sporinak mondjuk, megnéznélek titeket. (Én voltam, 9 évig.) Lehetőleg a VAR-ral nem lesznek ennyire vitatott esetek.

(#120647) ZavaBalazs válasza HdRew (#120646) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nekem semmi bajom Zizouval, az egyik kedvencem volt, amíg játszott (bár akkor még csak EB-VB néző voltam, meg tizenegykét éves :D ), szóval úgy veszem, hogy ezt nem nekem címezted.

részemről nyugodtan sorolhatod, mert engem nagyon zavar, amikor külsős tényezők miatt nem egyenlő a talaj a két fél között. pl hiába nincs különösebb bajom a barcával, és van annál több a PSG-vel, a 6-1-nél őket is kirabolta a bíró. csak nyilván a saját csapatom (bayern) mellett többször és hangosabban fogok felszólalni emiatt, de én pl a többi unfair szopót is szóvá teszem itt, ha épp nézem az adott meccset.

hibázok én is a munkahelyemen, mondjuk azon nem eurótíz-százmilliók, szurkolók millióinak az öröme-szomorúsága, meg élsportolók karrierjének a beteljesülése múlik. de én pont ezért vagyok nagyon a VAR mellett, mert tudom, hogy a bíró is emberből van, és tud hibázni, elfogadni viszont nem tudom, hogy a csapatom ilyen külső hiba miatt essen ki, márpedig a VAR által ez a hibafaktor komolyan csökkenthető.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#120648) HdRew válasza ZavaBalazs (#120647) üzenetére


HdRew
őstag

Utána visszakapta a PSG, amikor megvették Neymart és Mbappét, szerintem ott az UEFA FPP-t rendesen megszegték. :)

Nem érdemes felhozni ezeket a dolgokat, túl kell rajta lépni. Van, amikor a javadra tévednek, van, amikor a másik javára. Biztos volt neked is olyan, hogy több visszajárót kaptál a kelleténél, illetve amikor kevesebbet akartak adni. Ez van. :)

Most nem feltétlenül múlik ezen egy karrier. Hány és hány olyan játékos van, aki nem nyert BL-t vagy Aranylabdát, de elismert sportoló. Értem, hogy ezzel megkoronázhatod a teljesítményed, és büszkévé tesz, meg nyilván a sportolói lét azzal jár, hogy te akarsz a legjobb lenni. Nem mindig jön össze, az élet nem fair.

Én is örülök a VAR-nak nagyon. Picit vicces is, amikor az egyik pillanatban még örülsz, a másikban a VAR után pedig elszomorodsz. :D De persze a hibák minimalizálása a cél, és arra nagyon jónak tűnik.

(#120649) forceberg válasza HdRew (#120648) üzenetére


forceberg
veterán

Utána visszakapta a PSG, amikor megvették Neymart és Mbappét, szerintem ott az UEFA FPP-t rendesen megszegték
Ez így egy nem igaz. Tudod, ha leejted a gyereked által festett tojást, hiába veszel ki a hűtőből egy másikat, az már nem AZ A tojás lesz. A lényeg, hogy jóval korábban kellett volna a VAR, kb. azóta, amikor kikötötték, hogy egy BL meccsen hány kamerának és hol kell lennie.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#120650) RoyBatty válasza forceberg (#120649) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Ebben egyetértek, bár az NFL-ben majdnem 30 éve van videobíró és még mindig vannak vitatható ítéletek, pedig ott még a szabályokat is néha "utánahúzzák" egy-két vitatható esetnek.
A VAR-ral egyértelműen kevesebb lett a tévedés, már csak a rutinos csalók helyett kéne a szabályokat jól ismerő videóelemzőket ültetni a monitorok elé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.