Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110501) Ringman


Ringman
nagyúr

ha igaz az ajánlott összeg alissonért, akkor a rómának el kell adnia. és el is fogja szerintem.

(#110502) gyuromoj válasza hobizoli (#110499) üzenetére


gyuromoj
veterán

Valami modi törölje, mert a TEK házhoz megy. :DDD

Szerk.:
Eddig is szimpi volt, de ezek után már végképp. :))

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#110503) 4580693 válasza gyuromoj (#110502) üzenetére


4580693
senior tag

A hátsó fertája igenacsak finom lehet... :P

(#110504) Tibiajax válasza alázógyík (#110500) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

így van, bezzeg nálunk sokkal rosszabb segge meg melle van a vezetőnek

(#110505) alázógyík válasza Tibiajax (#110504) üzenetére


alázógyík
őstag

:F :DDD

(#110506) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Sajtóhírek:
Alisson 75m € ->Liverpool

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#110507) DeathAdder válasza Ringman (#110501) üzenetére


DeathAdder
veterán

Enyhén lehúz a Róma, de betudom annak hogy ez Salah jutányos áron való leigazolásának manifesztációja :DDD

(#110508) salesman válasza hobizoli (#110499) üzenetére


salesman
őstag

:C :R

Türűűűdrááá!

(#110509) alázógyík


alázógyík
őstag

(#110510) Ringman válasza alázógyík (#110509) üzenetére


Ringman
nagyúr

várható volt hogy a nemzethy márkára igencsak javasolt lesz a váltás.

Korábban sajtóhírek arról is szóltak, hogy a magyar válogatott is 2Rule-ra válthat, de információink szerint a következő selejtezősorozat esetében ennek nincs reális esélye.

:U

(#110511) DeathAdder


DeathAdder
veterán

vb döntő előtt a francia öltözőben

Nem néztem volna ki abból az ostoba Pogbából hogy ilyen tekintélye van.

És a szöveg:

"Nem akarok sokat beszélni. Mindannyian tudjuk, hol vagyunk. Mindannyian tudjuk, mit akarunk. Mindannyian tudjuk, milyen utat jártunk be. Ott van a szívünkben, a tekintetünkben. Látom mindenkiében. Mindenki jól koncentrál. Nem szabad elfelejteni, lehet, hogy már ismétlem magam, de 90 percre vagyunk attól, hogy történelmet írjunk. Hogy világbajnokok legyünk. 1 meccs. Nem tudom ki mennyi meccset játszott már életében, a karrierjében. De egy meccsünk van, ami mindent megváltoztathat. 2 csapat van, de csak 1 kupa. Ők is tudják, ők is akarják. Elvesztettünk már egy döntőt. Tudjuk jól, itt van még a torkomban, itt van a fejünkben. Ma nem hagyjuk meg egy másik csapatnak, hogy elvegye, ami a miénk. Egymásra nézünk és nem hagyjuk, hogy elvegyék. Azt akarom, hogy az összes francia emlékezetében legyünk. A gyerekeik, az unokáik és az ő unokáik emlékezetében legyünk. 90 percünk van, hogy történelmet írjunk. Örökre. Örökre. Rátok nézek, nincs kedvem kiabálni. Ki fogunk menni a pályára és könnyeket akarok látni. Nem bánatból. Örömkönnyeket"

(#110512) vond válasza alázógyík (#110509) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Szerinted én mit csinálok? :(((

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#110513) Tibiajax válasza DeathAdder (#110511) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt valaki feljegyzetelte, miközben bólogatott?..

(#110514) forceberg válasza alázógyík (#110509) üzenetére


forceberg
veterán

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#110515) alázógyík válasza forceberg (#110514) üzenetére


alázógyík
őstag

:D

(#110516) Septum15 válasza alázógyík (#110509) üzenetére


Septum15
aktív tag

Futsalt követi valaki?
A haza csapatok között a Győri ETO volt a legnagyobb csapat. Összeszedtek 400 milliós tartozást, és az igazgatóság inkább úgy döntött, hogy a Futsal csapatot bezárják, és az NB2-es csapatot tolják tovább.

Szomorú látni hogy egy ilyen nagy csapattal ez lett, de ami különös köcsög dolog, hogy beneveztek a BL-be szezon után, még mielőtt kiderült ez, és így már nem lehet visszavonni. Mezei Vill lett a második ebben a szezonban, így ők mentek volna BL-be. Úgy hogy Mezei szurkoló vagyok így különösen szomorú, hiszen jó lett volna látni a csapatot a BL-ben.

A másik dolog hogy ~120 utánpótlás játékosnak kell új klubot találnia, ami kiskorúként annyira nem könnyű

(#110517) Napfénysüti válasza Septum15 (#110516) üzenetére

Épp tegnap olvastam róla és le is döbbentem. Pedig BL Final Fourban voltak idén... :(

Més que un club!

(#110518) vond válasza Septum15 (#110516) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az kemény. Nem is tudtam, hogy ekkora volt ott a gond. Utána is kell néznem a futsal-os Halinak, hogy ilyen téren rendben vannak-e.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#110519) Datsyuk válasza Tibiajax (#110513) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Franciák is forgattak egy ilyen kulisszak mögötti doku filmet, mint anno a németek 2006-ban. Remélem majd valaki gyárt hozzá angol feliratot mert az ilyen típusú filmeket mindig is bírtam.

(#110520) KisTücsök válasza DeathAdder (#110452) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Így viszont a cselzi is beszállt a buliba Alissonért."

Hogyne, még a kilincsig sem találtak el.

A Poolnál fog játszani a világ legdrágább védője és kapusa, így má aztán kötelező a bajnoki cím vagy izé. ;]
----------

Most látom csak, h leigazoltuk Jorginho-t. Nem tudom ez ki, de 50 milla volt, remélem ennyiért betud mutatni egymás után két pontos passzt.

(#110521) dudu5130 válasza KisTücsök (#110520) üzenetére


dudu5130
őstag

A Napoli legjobb passer játékosa volt.

(#110522) omfgk válasza KisTücsök (#110520) üzenetére


omfgk
addikt

Pep is nagyon akarta Jorginho-t úgyhogy passzolni tuti ,hogy tud. :D

(#110523) L_YKing válasza KisTücsök (#110520) üzenetére


L_YKing
addikt

Imádom a noname igazolásokat... Barca is hasonló dolgokkal próbálkozik.. :DDD
A pláne, hogy ennyi pénzért..

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#110524) LyonnaisFan1 válasza alázógyík (#110509) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Végülis mindegy, milyen mezben kergetik ezek a bohócok a bogyót. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#110525) Ringman válasza L_YKing (#110523) üzenetére


Ringman
nagyúr

jorginho és alisson közül egyik sem noname csak serie a-t kell ismerni hozzá.

(#110526) L_YKing válasza Ringman (#110525) üzenetére


L_YKing
addikt

Ár/érték arányra gondolok.
50M és 75M-ért... Úgy, hogy Curtois 35M...

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#110527) Ringman válasza L_YKing (#110526) üzenetére


Ringman
nagyúr

ja úgy már más :)
karius biztosan felnyomta alisson árát :))

ha menni akar valaki, akkor csak nyomott áron lehet eladni, de a fenti kettőssel vsz nem ez volt a helyzet

bár ha random angol ún. tehetség árához hasonlítod őket, akkor már kevésbé nagyok az összegek

[ Szerkesztve ]

(#110528) DeathAdder válasza L_YKing (#110526) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kurtoá rohadt nagy vétel a madridnak és nagyon egyedi eset. 11 hónap van hátra a szerződéséből, amit nem akart meghosszabbítani, tehát ha pénzt akartak látni érte akkor vagy most vagy soha, és a játékos is nagyon menni akart már a kölkeihez akik madridban élnek.

mu is azért tudta megvenni bagóért Alexist, mert csak 6 hónap volt hátra a szerződéséből :)

(#110529) DeathAdder válasza Ringman (#110527) üzenetére


DeathAdder
veterán

ja az is benne van, szerintem itt mindenki keményen kihasználta volna a 'pool helyzetét. Egy Pope, Butlandért is elkértek volna tőlük 40 milliót, akik ugyanúgy lepkéznek mint Karius és sweeperkeeperkedni sem tudnak.

(#110530) hobizoli válasza L_YKing (#110523) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Asencio-t 4M-ert vette a RM :DDD

a Barca vmi 2.5M-t ajanlott meg erte

több drón kell ;P

(#110531) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#110520) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A Pool aggasztóan jól igazol. :( Foltozgatják a lukakat szépen lassan és nem spórolnak, ha kell szükségük van valakire. Nem gondoltam volna valaha, hogy a Pool átigazolási politikáját fogom irigyelni. :D

L_YKing: Noname :Y Azt azért be kell ismerned, hogy a PL kluboknak sokszor nincs más lehetősége, mint belemenni ilyen igazolásokba. A Barca - Real kettősnek sokkal könnyebb a helyzete, mert garantáltak a trófeák, míg Angliában csak a City-nél azok, bár lassan a Pool is felnő(tt) a feladathoz.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#110532) Ringman


Ringman
nagyúr

baszki én azt hittem hogy az atleticoba megy vissza Courtois :Y
nem a reálba

(#110533) Napfénysüti válasza Ringman (#110532) üzenetére

Keylor Navassal így mi lesz amúgy?

Més que un club!

(#110534) forceberg válasza L_YKing (#110523) üzenetére


forceberg
veterán

Thiago menni akar Müntyenből...
Ő upgrade lenne Paulinhó helyére.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#110535) hobizoli válasza gyuromoj (#110506) üzenetére


hobizoli
nagyúr

meg adjak melle a Karius kapust is ajiba :DDD

több drón kell ;P

(#110536) ZavaBalazs válasza forceberg (#110534) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mármint a spanyol lapok úgy szeretnék, ha Thiago menni akarna münchenből. :U Hámeszról is kitalálták, hogy vissza akar menni, vésztárgyalás a menedzserrel münchenben, aztán már a menedzserirodának kellett cáfolni a hülyeséget.

szerk. vagy a bild+ cikkre gondolsz? az régi (spanyol) pletykák felbüfizése, semmi alapja nincs.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#110537) L_YKing válasza hobizoli (#110535) üzenetére


L_YKing
addikt

Reménykedem, hogy Ő lesz a befutó nem Pogba...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#110538) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na ki lett Sarri segédedzője

(#110539) Tibiajax válasza DeathAdder (#110538) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

komoly..

(#110540) BenHans válasza Ringman (#110501) üzenetére


BenHans
addikt

Nincs probléma ezzel az Alisson 70+5M€ --> Liverpool üzlettel.
Kezdjük ott, hogy 8M€-ért jött és egy szezon után közel tízszeres áron kelt el. Csak abban az esetben kérhetett volna többet a Roma, ha másképp alakul a VB. Nem véletlenül mondta Monchi, hogy a VB után esedékes megvitatni a helyzetét, de megjelölt egy végső időpontot is, hogy ne az utolsó pillanatban kelljen kapkodni pótlás után.

Alisson végig lapult mint szar a fűben. Egy évig padon volt, akkor azt mondta elmegy ha nem kap szerepet, miután megkapta meghálálta és azt mondta marad.
Még télen pletykálták, hogy azt mondta a barátainak, hogy a 'pool tetszene neki. Aztán jött az, hogy megtisztelve érezné magát ha a Real keresné.
Mivel Courtoist az egyéni döntése és annak háttere plusz a lejáró szerződése miatt jutányos áron meg tudta szerezni a Real, ez besült a brazilnak.
A Chelsea nem tetszett mert nincs BL. Mi kell a brazilnak? Több pénz, aztán ha ez két helyről is meglenne, akkor kell a BL is.
Ha menni akar a pénz után nincs más választás, csak ki kell húzni érte az elvárt összeget - 2021-ig élő szerződéssel nem kell lejjebb adni - és aztán megmutatni az ajtót. Ahogy látom megtörtént, a reptérről köszönt mindent a szurkolóknak és ha minden igaz már landolt is.

Lesz pénz pótlásra és esetleg további erősítésre.
Mivel a Roma sokszor vonja be hátul a kapust a játékba, olyasvalakit kell igazolni aki hasonlóan jó lábbal mint Alisson, és a söprögetéstől sem riad vissza :DDD , mindezt persze elérhető keretek között.
Areolát emlegetik leginkább, neki is kevesebb mint egy éve van a PSG-s szerződéséből, megfizethető lenne minden szempontból és ahogy én láttam elég jó és a statjai is egész kellemesek. Kicsit halkabban de felreppent Donnarumma, Cillessen és Robin Olsen neve is.
Aztán nehogy végül a muzsikus Navas legyen belőle miután a belga felszabadítja a munkavégzés alól.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#110541) Ringman válasza BenHans (#110540) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem is jól járt a róma.

kíváncsi vagyok hogy mou rárepül-e perisic-re. jó vb-t futott, elvileg tavaly is akarta, amúgy is szereti a védekezni is tudó szélsőket (pl 2010-ben etoo is sok védőfeladatot kapott). őt is el lehetne engedni 50M felett. én mondjuk 100 körüli áron icardit is eladnám és ő menni akarna. kíváncsi lennék hogy menne neki egy olyan csapatban ahol nem teljesen csak egyedül rá épül a játék - bár szerintem őt nem fogják eladni

(#110542) KisTücsök válasza DeathAdder (#110538) üzenetére


KisTücsök
addikt

:Y

(#110543) BenHans válasza Ringman (#110541) üzenetére


BenHans
addikt

Icardi szerintem örök darab, olyan ő az Interben mint egy kiskirály. :D
110M€-s záradéka van/volt, ami csak külföldi klubokra vonatkozik július első két hetében.
Ez lejárt, most pedig azt olvastam 2023-ig kötelezné el magát 5M€ feletti fizetéssel plusz bónuszok.
Kivételes helyzetben van csapaton belül, rá építenek, jól is megy neki, anyagilag is kielégítik ami által Wandát is könnyebben ki tudja elégíteni :D , Olaszországnál nincsen jobb hely és Milánóban divatozni is tud.
Mi kell még? Szívesen cserélnék vele, egye fene még kék-fekete mezt is húzok. :D Wandát megtarthatja.

Perisic érdekesebb. Bár róla is azt olvastam legutóbb, hogy marad és hosszabbít, mégis vannak pletykák a Uniteddel, hogy Darmiant is bevonnák.
Rá is férne az Interre egy épkézláb szélső védő.

Ninját a Sion ellen 2-0-ra elvesztett meccsen már a 24. perceben le kellett cserélni combsérülés miatt.
A hajlítója fájt már párszor nálunk is, de nem hagyott ki és injekciózva játszott is vele.

Amúgy ezen mindig jókat mosolygok amikor egy Pound Łeague csapat sokallja egy máshol már bizonyított játékos árát, de a garasoskodás közben olyan belterjesek, hogy egyik szigetlakó a másiktól a középszert is megveszi bőven valós értéken felül, csak hogy fenntartsák a látszatot.
Mert a #besztlíg lufit ha tovább fújni már nem is lehet, minimum fenn kell tartani miután megreformálták a vergődő angol bajnokságot, hogy pénz és marketingvárat azaz a PŁ-t emeljék fel belőle. Tanári.
Ezért olyan kiegyenlített a PŁ, nem csak 1-2 top csapat van, a közepe sincs annyira sokkal lemaradva és talán ez a legnagyobb bajuk is, többen vannak, nincsenek elég távol a középmezőny szintjétől és ezért sötétebb az ég felettük a sziget határain kívül mint belül. Nem is baj ez, pénzből van a bajnokság és a bajnokságból van a pénz, nem is éri meg igazán kilépni a komfortzónából ha annak rovására megy.
Kele János írása két évvel ezelőttről.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#110544) hobizoli válasza gyuromoj (#110490) üzenetére


hobizoli
nagyúr

állítólag ez fake…. :U

több drón kell ;P

(#110545) hobizoli válasza BenHans (#110543) üzenetére


hobizoli
nagyúr

"Scholes a Guardiannek írt cikkében általánosságban is komolyan nekiment a bajnokságnak, amit egyértelműen gyengébbnek lát, mint a spanyol ligát. „A spanyol bajnokság messze a legjobb, de Németországban is jobbak a csapatok, mint a Premier League-ben. Angliában az emberek rossznak tartják a Serie A-t, de szerintem egyáltalán nem is nézik, és bár talán tényleg nem elég kiegyensúlyozott a liga, de a Juventus valószínűleg akármelyik angol csapatot megverné. Tavaly eljöttek játszani a Manchester City-hez, és simán győztek, de nekünk van az a kitalációnk, hogy az olasz foci rossz, és csak védekezni tudnak. Ugyan már!”

Scholes szerint az angol foci régóta csak a pénzről és a szponzorokról szól. Többé nem a futball és nem a szórakoztatás a lényeg a Premier League-ben, ahol amúgy a legjobb játékosok közül sem játszik senki, „csak Agüero, David Silva és Kevin De Bruyne”. "

:DDD

....és tényleg ;]

több drón kell ;P

(#110547) cyberkind válasza Monoton (#110546) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd ezután az lesz. :K

Paranormal Cocktivity

(#110548) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#110549) sasa134 válasza BenHans (#110540) üzenetére


sasa134
addikt

Areola kikerült a képből...most Olsen van célkeresztben. Az ügynöke ma érkezett Rómába. [link]

nem tudom mit akar vele a Roma.. :U

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#110550) Ringman válasza alázógyík (#110509) üzenetére


Ringman
nagyúr

köztévé élőzte Mészáros Lőrinc sportszermárkájának bemutatóját Felcsútról [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.