Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110851) villamos


villamos
őstag

Ez a kommentátor kezd egyre idegesítőbb lenni... Persze, biztosan élvezik a játékot, mintha olyan jó lenne 3-0 -ra kikapni úgy, hogy tízen vagytok... :((
Közben meg négynull...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#110852) sh4d0w válasza villamos (#110844) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez a Pauljevic nem gyenge... 4 meccse volt eddig az Újpestnek a szezonban, a második pirost gyűjti be.

https://www.coreinfinity.tech

(#110853) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

akkor a BL-t az M4 abszolút nem közvetíti? Vagy megosztva a Spílerrel? :F

a Seria A-ról még mindig nincs hír...

Resistencia eterna

(#110854) Ringman válasza bagyulajuve (#110853) üzenetére


Ringman
nagyúr

remélem nem, felesleges közpénzt költeni 0 magyar jelenlétű sportokra (bl, vb, f1, stb)

(#110855) RoyBatty válasza bagyulajuve (#110853) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Úgy lesz továbbra is BL közvetítés, ahogy eddig ment a Sport1-gyel. Az első választás mindig az M4-é (kedden és szerdán is), a többi meccs megy majd a Spíleren.

(#110856) bagyulajuve válasza RoyBatty (#110855) üzenetére


bagyulajuve
addikt

egy kis pozitívum ebben a spíler mizériában

Resistencia eterna

(#110857) DeathAdder válasza RoyBatty (#110855) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez tuti? Mert a múltkor még éppen fordítva mondták, hogy a spileré lesz a prioritás.

(#110858) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#110859) bagyulajuve válasza ZavaBalazs (#110858) üzenetére


bagyulajuve
addikt

aztaaa, akkorát röhögtem :DDD :DDD :DDD

Resistencia eterna

(#110860) Napfénysüti válasza ZavaBalazs (#110858) üzenetére

:C

Més que un club!

(#110861) RoyBatty válasza DeathAdder (#110857) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Igen. Annyi trükk van a dologban, hogy az idei szezontól a csoportmeccsek egy része 19:00-kor kezdődik, ezeket csak a Spíler2 adja. A 21:00 meccsekre továbbra is igaz, hogy az M4 választ elsőnek.

(#110862) ZavaBalazs válasza ZavaBalazs (#110858) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ó bmeg, most nézem, hogy ott hagytam a kurzort, na mindegy, vegyük úgy, hogy Pákó lowbudget "avatar - last airbender" cosplayes :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#110863) dracox


dracox
addikt

Azt lehet tudni, hogy a digi tv a spilert beveszi a kinalatba? Még nem jártam utana a dolognak.

(#110864) RoyBatty


RoyBatty
aktív tag

Hivatalos info nincs. Pletykák vannak mindenről (év végéig bekerül) és az ellenkezőjéről is szokás szerint :)
Ami szinte biztos, hogy az angol bajnokság/BL kezdetéig nem fog.

(#110865) MdewC válasza ZavaBalazs (#110858) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez így lett autentikus! :D

Rohadt jó! :C

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#110866) DS39 válasza ZavaBalazs (#110858) üzenetére


DS39
nagyúr

k.rva nagy :D :R

(#110867) sh4d0w válasza DS39 (#110866) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Asszem, ez így van kimaxolva:DDF

https://www.coreinfinity.tech

(#110868) LyonnaisFan1 válasza ZavaBalazs (#110858) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#110869) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Adáshibával kezdődő Turulok összecsapása :C MB1 én így szeretlek.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#110870) itouchfan válasza LyonnaisFan1 (#110869) üzenetére


itouchfan
senior tag

Azóta viszont egész nézhető a dolog.
A diósgyőr kegyetlen béna, továbbra is, a Puskás viszont egész jó tempót diktál elöl Radóval és Kissel.

És ott a 2-0.

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#110871) vans?


vans?
őstag

sziasztok! olyan problemam van, hogy kispalyas focinal allando jelleggel beverzik mindket nagylabujjam also resze. neha jon is ver, altalaban nem, de mindig faj. tobb teremcipom is van, tobbfele zoknival probaltam. teremben jatszunk, de ma fuves kupa volt, itt is elojott.

volt mar valakinek ilyen problemaja? tekerjem korbe szigszalaggal..?

koszi a segitseget!

hábm bábm

(#110872) forceberg válasza vans? (#110871) üzenetére


forceberg
veterán

Vérhólyag-féleség? Próbálj jóféle ragtapaszt odaragasztani.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#110873) vans? válasza forceberg (#110872) üzenetére


vans?
őstag

Verholyagszeru, igen. Koszi, probalkozom Hansaplasttal majd akkor, csak felek, hogy hamar elcsuszik az izzadsagtol.

hábm bábm

(#110874) BenHans válasza vans? (#110871) üzenetére


BenHans
addikt

Leukoplast szalag a megoldás, van fehér színű is az csúszósabb szövetes így kevésbé tapad le a cipőben, plusz ha úgy kényelmesebb egy vékony gézréteget is tekerhetsz alá a lábujjadra.
Sima tapasz könnyen elmozdul és hólyagot csinál, ahogy a kinyúlt zokni is.
Szerintem a szoros és/vagy kemény talpkiképzésű cipő okozza a lábizzadás pedig rásegít.
Érdemes lehet betenni valami puha de minőségi anyagból készült talpbetétet vagy esetleg dupla zoknit húzni és izzadásgátlóval befújni a lábad játék előtt, de zoknit csak száraz lábra húzz.

Nekem már hozzászokott a lábam, idővel megvastagszik a bőr bizonyos pontokon, nem leszek lábmodell de ez van. :D De még így is dupla zoknit húzok, egyrészt mivel bőr cipőben játszom és az tágul ha átmelegszik, másrészt a stoplist kell használnom műfüvön is és az így is túl kemény lenne, mert alulról érezném a stoplikat.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#110875) DeathAdder


DeathAdder
veterán

psg meccsen érme helyett hitelkártyát dobtak fel :DDD

(#110876) vans? válasza BenHans (#110874) üzenetére


vans?
őstag

koszi a valaszt! megprobalkozom a leukoplast + gez kombinacioval, egyelore betetet nem vennek, csak ha ez sem mukodik.

dupla zokniban szerintem mar nem lennenek kenyelmesek a cipok.

15+ evet fociztam kispalyan, csak az utobbi 3-4 evben (mar nem jatszom rendszeresen) jott elo a problema, sajnos nekem nem erosodik meg a bor ott, pedig hagytam is neki idot.

hábm bábm

(#110877) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

csak szólok, hogy ez a srác elég jónak tűnik......

(#110878) Ringman válasza Tibiajax (#110877) üzenetére


Ringman
nagyúr

ne aggódj majd a bajnokságban nézheted helyette valamelyik 30+ spalletti-lieblinget

(#110879) DeathAdder válasza Ringman (#110878) üzenetére


DeathAdder
veterán

sörmeccs vs. tétmeccs, mindig más dimenzió volt :)

(#110880) itouchfan válasza Tibiajax (#110877) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ki ez?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#110881) Ringman válasza itouchfan (#110880) üzenetére


Ringman
nagyúr

Lautaro Martínez

(#110882) itouchfan válasza Ringman (#110881) üzenetére


itouchfan
senior tag

Thx :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#110883) máyköl válasza Tibiajax (#110877) üzenetére


máyköl
veterán

Én interes barátom is ezt írta sms -ben róla:

“A jövő argentin reménysége! Icardi és Dybala összegyurva. Óriási uzlet és hála Istennek az interé! Rég figyelem, de sokak számára teljesen ismeretlen a fiatal játékos! Óriási jövője lesz”

(#110884) Ringman válasza máyköl (#110883) üzenetére


Ringman
nagyúr

csak ne legyen coutinho2, mert candreva olyan megbízható.

coutinho úgy lett elpasszolva, hogy helyette ricky alvarezt játszatták (!) aki a sunderlandben olyan produkciót nyújtott hogy az interrel kötött szerződést felrúgva nem akarták leigazolni (úgy ment kölcsönbe, hogy ha bent marad a csapat meg kell venniük) és jogi útra terelték az ügyet.

(#110885) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ez a fasz beállt, hajtott, küzdött, adott egy szép gólpasszt és baszott egy hatalmas gólt ollóval az ősi riválisnak.
Kezdem megkedvelni :DDD

(#110886) Tibiajax válasza máyköl (#110883) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R azt kell hogy mondjam, nagyon jól látja a Barátod, mert tényleg igy van. olyan Dybala-féle gyerek, csak gyorsabb és csatárosabb. mint annak idején gólvágó Crespo volt
persze, még nincs azon a szinten, de még juthat oda. bár adná az ég

Ringman ne légy már ennyire pesszimista, még rajtam is túlteszel:) jönnek majd ninja-ék középre aztán felejtsük már el borhavalérót.. utolsó negyedórára beállva, tartani a labdát még pont jó lesz

[ Szerkesztve ]

(#110887) Tibiajax válasza DeathAdder (#110885) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Shaqiri jó játékos, gyors, nagyon jól lő.. kapott most egy komoly csapatot maga köré, sok mindenre képes lesz. sajnos Milánó nem igazán jött be neki..
ég tudja, miért

[ Szerkesztve ]

(#110888) Ringman válasza Tibiajax (#110886) üzenetére


Ringman
nagyúr

az argentin kezdetben padozni fog, szerintem politano fog kezdeni helyette, perisic-icardi-politano lesz elöl.

nem feltétlenül baj, ha az első félév arra megy el hogy szépen lassan felveszi a serie a ritmusát, csak ne candreva álljon be helyette (vagy legyen kezdő) mert agyfaszt fogok kapni

(#110889) Tibiajax válasza Ringman (#110888) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

abban pedig sajnos biztos lehetsz, h candreva kezdő lesz. ahogy eddig is mindig

(#110890) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A PL újoncok nem szaroznak...Raul Jiménez, Rui Patricio, Joao Moutinho, Seri, Schürrle, Mitrović.. csupa válogatott csürhe.

Wolverhampton már tele van fenszi latinokkal, Rúben Neves meg nagy pályát futhat be.

Brutál harc lesz a szezonban, talán csak a Cardiffról mondható el hogy valószínűleg csont nélkül fognak kiesni.

[ Szerkesztve ]

(#110891) Tibiajax válasza DeathAdder (#110890) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én személyesen örülök pl a Fulham-nek, hogy láthatjuk ismét.. kegyetlen kis hangulatos stadionjuk van, sokat néztem a meccseiket annak idején, amikor még megvolt a műholdas okosságom
emlékszem, mennyit néztem a csirkék meccseit is, azt a csapatot kifejezetten jó volt nézni (VdVaart, Csorluka, Modric, adebayor..)

(#110892) DeathAdder válasza Tibiajax (#110891) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én is, legalább nekik van játékuk, koncepciójuk..de sajna a régi stadionok rohamosan halnak ki, látványterv ugyan, de valahogy így fog kinézni a Temze felőli oldala a stadionjuknak néhány éven belül.
De legalább nem székelnek át egy csillivilli újba mint sokan mások.

(#110893) Tibiajax válasza DeathAdder (#110892) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja éértem, szóval a highbury után ezt is ledózerolják, hogy legyen dupla akkora, 16K ultra megaplázás komplexum a helyén
helyes!

(#110894) paatrick válasza DeathAdder (#110885) üzenetére


paatrick
senior tag

Azért az a MU kezdő :C látszik mennyire veszik komolyan az amerikai bohóckodást.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#110895) Ringman válasza Tibiajax (#110893) üzenetére


Ringman
nagyúr

nézz akkor csak serie a-t ott pl a palermonak, sampnak/genoának vagy a fiónak 50 év múlva sem lesz új stadionja :)

(#110896) DeathAdder válasza paatrick (#110894) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mourinho már kezdte a meccs előtt, hogy legerősebb kezdővel áll fel a pool míg ő csak "gyerekekkel", aztán gyorsan kiszámolta valaki a kezdők átlagéletkorát, ami 25 vs 26 év volt a mu javára :DDD

Aztán a meccs utáni nyilatkozatok... :DDD

Élmény lehet Mou alatt fiatalnak lenni :DDD

Amúgy ja, semmit nem befolyásol az eredmény, de legalább végre meccs volt, méghozzá nem is rossz :K
Sajnálatos h Mou még a sörmeccsen is végig buszozott, úgy h egyetlen egy támadást sem vezettek, csak rúgdosták fel a labdát Alexisre meg Matára.. pedig 45 perc után már a pool is lecserélte az ismertebb játékosait.

(#110897) Tibiajax válasza DeathAdder (#110896) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

This is not our squad
én mindig is mondtam, h egy söpredék..

(#110898) Ringman válasza DeathAdder (#110896) üzenetére


Ringman
nagyúr

mourinho nagyon rottyon van pár éve, jót tenne neki 1 év pihenés (és nem úgy hogy kirúgják)

(#110899) Richard!


Richard!
addikt

André Pióca Gomes 2 hónap out. #szandékosvolthogyabarçanálmaradjon :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#110900) itouchfan válasza DeathAdder (#110896) üzenetére


itouchfan
senior tag

Pedagógiai érzék zéró.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.