Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93043) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Basszus, lehet, hogy én vagyok hülye, és még korán volt, de ébredés után ránéztem a honlapra, úgy 1 órája, és esküszöm a Mate 10 Pro-t 142e-ért, a P10-et meg olyan 30-40e- ért (már nem emlékszem) láttam. Meg is döbbentem, hogy oda volt írva, -100 akárhány ezer Ft online kedvezmény. Na mondom melóba beérve megnézem ezeket. Most meg sehol sincs ez. Eddig tartott az igazi Black Friday? :D

Mondjuk ez így a jelenlegi helyzet szerint gáz. 3 telefonra érvényes a BF? Gondoltam, hogy akkor veszek ehy Honor 8-at, P9-et, aztán eladom bontatlanul, de ez sem annyira jó nekem, mivel úgy láttam, hogy vagy készülékkedvezmény, vagy havidíj kedvezmény. Szóval ha most telót veszek, akkor lőttek a havi díj kedvezménynek. Ki van ez találva....

Ja, meg azt sem értem, hogy a H8 nem is volt a kínálatban már, csak a 9. Most meg BF alkalmával visszatesznek egy kifutó (vagy már kifutott?) telót? Vicc.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.