Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93039) Ákinard válasza South Velen (#93029) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Az a baj, hogy a Telekom már-már kényszeresen próbál megfelelni ennek a BF hypenak, ahelyett, hogy akár csak icipicit megközelítőleg is átérezné az egész lényegét. Látszik, hogy csak arra megy rá, hogy jó nagy kínálatot feltegyenek, akciósnak tűnő szöveggel, hogy a péntek reggel 9 órás meetingen Hans elégedetten veregesse meg az illetékesek vállát, és biztosítsa őket arról, hogy az új székházban lesz egy helyük a hosszú asztalsorban...
Az előfizető pedig nagy ívben le van szarva, ahogyan az utóbbi pár évben nem is számított.

Nem, nem vártam nagyágyúkat a Telekomtól, de azért hasonlítsuk már össze a 3-4 évvel ezelőtti ajánlattal, amikor pl. féláron lehetett vinni 4000 ft-os díjcsomagokkal iPhonet, meg a Samu csúcsmobilt. Jó, lehet ez a gazdasági túloldala a lónak, de a kettő között elég széles a spektrum, a Telekom mégis a negatív tartományban helyezi el magát és az ajánlatait, nem csak az utóbbi évek BF-jén, hanem úgy általánosságban is.

És szegény hölgyike felhív a csilingelő hangján, és próbál meggyőzni arról, hogy 1) vállaljak újra hűséget, 2) fizessek ugyanannyit, 3) kapjak 8 helyett 4 giga netet, és nekem ez nagyon jó lesz, csak ne felejtsek el bégetni.
Jó tudom, ez még a "régiúj" díjcsomagok idejében volt, de nem látom azóta sem az átütő sikert, amiért a 8Gb/4000 árfolyamú csomagomat át kellene váltanom...

És amikor szembesítem a tényekkel, szegény a legvégén csak annyit kérdez, hogy "azért a munkájával elégedett voltam-e". Igen, szegénykém nem tehet róla, hogy a cége ekkora hulladék ajánlatokkal bízza meg... :(

Köszönöm, kérem kapcsojja ki.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.