Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90051) RedCactus válasza Joe123 (#90048) üzenetére


RedCactus
senior tag

Végül hagytad a fenébe vagy mi lett? Pont holnap akartam intézni én is a Mammutban vagy a Westendben...

[ Szerkesztve ]

(#90052) Putyin90 válasza #86564352 (#90039) üzenetére


Putyin90
senior tag

Erről az ajándék 1 GB-ról van valami bővebb info? Pl, hogy minden dominos kap? Vagy mi alapján osztogatják?

(#90053) EmberXY válasza fornettisuti (#90045) üzenetére


EmberXY
addikt

Az nem lehet, hogy pont azoknak adják, akik kevesebbet használnak mobilnetet, egyfajta csalogatásképpen?
Legalábbis nekem úgy tűnik az eddigiek alapján, hogy akik kaptak, maguk sem értik, hogy miért, akik meg aktívan használják a szolgáltatásokat, azok meg nem értik, hogy ők miért nem... :F

Up the Irons!

(#90054) Joe123 válasza RedCactus (#90051) üzenetére


Joe123
aktív tag

Szerdán nekifutok újra, akkor kapnak árut elvileg.

(#90055) Bferibörs válasza EmberXY (#90053) üzenetére


Bferibörs
addikt

Domino Fix Maraton, kaptam , nem használom a netet ( a kártyát sem ) csak ritkán, havi 1-2 alkalommal 5-10 perc net max.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#90056) EmberXY válasza Bferibörs (#90055) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez pont azt támasztaná alá, amit írtam, azért kaphattad valószínűleg, mert azt szeretnék, hogy többet használd, nem akarnak elveszíteni..... De kíváncsi lennék, hogy tényleg ezen az elven osztogatják-e. :D

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#90057) RedCactus válasza Joe123 (#90054) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszi az infót, akkor szerdán megpróbálom.

(#90058) Bferibörs válasza EmberXY (#90056) üzenetére


Bferibörs
addikt

Azért írtam hátha más is rászánja magát és akkor talán valami kiderül.

(Már elveszítettek, Telekomnál csak Dominóm van az is csak tartalék sim )

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#90059) joelke HU


joelke HU
senior tag

Na látom megint jól működik minden a telekomnál. Eddig tudtam követni a maraton aktuális állását. Mostmár sehol. Néztem neten, ott nem is rendelhető. Néztem applikációban, ott rendelhető, de a jelenlegit nem mutatja. Felhívtam a dominó központot, a 1777 számon, ott meg állítólag nem aktív a szolgáltatás, holott megy a netem és SMS sem jött, hogy elfogyott volna az a cirka 2 gigám, amim még volt a 4-ből. Most akkor ezek után már nem lehet semmilyen formában ellenőrízni, éppen hogy állok?

Motorola G51

(#90060) Bferibörs válasza krystman (#90050) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nekem azt írja ki ( tegnap is ), hogy a szolgàltatás jelenleg nem érhető el, próbáljam meg kédőbb. Később meg vetetni akar TV GO szolgáltatást. Hmm , nem tudok tévézni.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#90061) 313313 válasza Watto1991 (#90044) üzenetére


313313
addikt

Nem, mindenféleképpen váltottam volna, de azt hittem majd erőlködnek.
Telefonon otthonira kaptan ajánlatokat, azok egyre rosszabbak/drágábbak lettek...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#90062) Bferibörs válasza krystman (#90050) üzenetére


Bferibörs
addikt

Leszedtem az appot, telót újra indítottam, újra telepítettem és műxik.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#90063) goop válasza Bferibörs (#90062) üzenetére


goop
őstag

Kár volt. Nekem is megy már mindenféle trükközés nélkül. :D
Gondolom javították közben.

(#90064) [P]laci válasza goop (#90063) üzenetére


[P]laci
senior tag

amikor hibát dob az alkalmazás, érdemes visszajelzést küldeni, mert akkor direktben arra a problémára is rá tudnak feküdni és rá is fekszenek. :K
ezért is került bele ez az opció, mert sokszor telefonspecifikus a dolog, néha meg más, de így legalább könnyebben és gyorsabban mehet az egész hibajavítás.

(#90065) fornettisuti válasza EmberXY (#90053) üzenetére


fornettisuti
veterán

Lehet. Asszony 0(zéró)MB mobilnetet használ. Vele nem járnak jól (ezt sem fogja használni).

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#90066) EmberXY válasza fornettisuti (#90065) üzenetére


EmberXY
addikt

Gondolom, ez is csak valamilyen kampány, akit "megérint", az többet fog vásárolni, akit nem, azt nem. Én személy szerint jó dolognak tartom. Visszagondolva, én pl a maraton opciókról így szereztem tudomást, előtte a GoNet-et használtam, és annyira nem követtem a dolgokat, hogy fogalmam sem volt, hogy jobban is kijöhetnék, de egyszer küldtek egy SMS-t, hogy vegyek maratont... Akkor néztem utána, magamtól talán még most se tudnék róla.

Up the Irons!

(#90067) Bferibörs válasza goop (#90063) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hát akkor az alatt a kb. 3 perc alatt javították meg.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#90068) aujjobba


aujjobba
addikt

Tudja valaki meddig tart a nagy nyári tartozékakció?
Szeretnék venni valami értelmes dolgot (töltő, kábelek, stb.) a Coop-os kuponokkal, de akciósra nem érvényes.
Márpedig jelenleg kb. minden "akciós" az oldalukon, már amennyire persze a MM-hoz képest másfélszeres árat akciósnak lehet mondani, de mivel oda van írva hogy "kedvezményes áron" van a tartozék, a kupont nem lehet rá felhasználni.

[ Szerkesztve ]

(#90069) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Valakinek sikerült már bekapcsolni a korlátlan közösségi opciót?
Nekem két napja a vásárlási tranzakciók megnőttek ,próbáld később üzenet fogad.
Vagy van valami más bekapcsolási lehetőség?
Köszi.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#90070) CHIPman válasza vizslakutya (#90069) üzenetére


CHIPman
nagyúr

"más bekapcsolási lehetőség" kereséséhez igencsak jól jött volna, ha leírod, te hogyan próbáltad... *111#-en aug 30-án a böngészést még be lehetett kapcsolni, gondolom a közösségit is.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#90071) vizslakutya válasza CHIPman (#90070) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Itt próbálgatom.

Közben kiderült,hogy a Next S szerintük nem játszik.
Nem baj,van még 8 hónap ,aztán bájbáj.

[ Szerkesztve ]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#90072) Watto1991 válasza vizslakutya (#90071) üzenetére


Watto1991
senior tag

Átváltod a Next S-t Mobil L-be, olcsóbb is lesz és bekapcsolod hozzá.....

(#90073) tPedro_ válasza Watto1991 (#90072) üzenetére


tPedro_
őstag

Ha jol latom, akkor a promocio utan nincs mar lehetoseg megtartani ezt a kozossegi kieg. csomagot (kulon dij elleneben sem)?

(#90074) vizslakutya válasza Watto1991 (#90072) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Nem lesz olcsóbb,a múlt havi számla 3900 volt, integrált aranytárskártya havi 1500 kedvezmény rajta.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#90075) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Akkor végre hivatalos: [link]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#90076) leslieke válasza szabogabor10 (#90075) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez jó! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#90077) zmtTom


zmtTom
tag

A korlátlan közösségi opcióba bele tartozik a viber is?

(#90078) szabogabor10 válasza zmtTom (#90077) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#90079) r3dsnake válasza szabogabor10 (#90078) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Annyira röhejesen bénák ezek az 1-2 hónapig adott promók.

(#90080) goop válasza btudos (#90031) üzenetére


goop
őstag

Meg is van a duonet kártya, minden megy tökéletesen. Köszi.

(#90081) CHIPman válasza vizslakutya (#90071) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Korlátlan közösségi opciót mondtál, nem promóciót. Az opció havi 890, és Dominora még aktiválható bármilyen netcsomag mellé.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#90082) syIex


syIex
veterán

Sziasztok!

Most fog lejárni az előfizetésem és elég sokat fizetek havonta, szóval készülék nélkül elég jó díjcsomagom lenne viszont ugye akkor nincs készülék és arra biztosítást teljes körűen. Jelenleg egyáltalán nem sok szerintem amit adnak, mert ahhoz képest, hogy 15K felett fizetek minden egyes hónapban 60500 Ft vonatkozna jelenleg bármelyik készülékre kedvezményként ami vicc, mivel megnéztem új előfizetőként 90 ezer...Viszont a havi díj kedvezmény ami készülék váltás nélkül van az már tetszetős, mert 11K havonta ugyan ezek az opciók amiket most használok Next M-ként, csak ugye már más a neve. :)

Az új iPhone-t szeretném mindenképpen majd kihozni a kérdésem az lenne végül, hogy érdemes-e megvárnom amíg lejár a teljes hűségidőm és úgy várhatok több kedvezményt, mint előző alkalommal (6S akkor jelent meg és 120 körül kihoztam előrendelésből a "legkisebb" változatot). Vagy már csak ezek a vicces kedvezménynek nevezett dolgok vannak és telefonra nem igazán éri meg el vesztegetni ezt, hanem inkább díjcsomag kedvezményre? :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#90083) CHIPman válasza syIex (#90082) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem "ugyanaz", mert lassulás helyett kikapcsol a netszolgáltatás, ha elhasználod az adatkeretet. Ezt vedd figyelembe.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#90084) lacib


lacib
tag

Sziasztok. Ez a 2000 ft tényleg él? :F

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#90085) syIex válasza lacib (#90084) üzenetére


syIex
veterán

Gyanítom sajnos igen! :N

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#90086) csako válasza syIex (#90085) üzenetére


csako
veterán

Hát viccnek durva volna :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#90087) syIex válasza csako (#90086) üzenetére


syIex
veterán

De sajnos így van.... :W

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#90088) dptrsk válasza lacib (#90084) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha valamit el tudsz intézni te is, akkor az személyes ügyintézès esetén fizetős

(#90089) lacib válasza dptrsk (#90088) üzenetére


lacib
tag

Köszi. :W
Akkor miért vannak az üzletek? A héten kaptam smst , hogy az egyik üzlet tovább tart nyitva.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#90090) atirag válasza vizslakutya (#90071) üzenetére


atirag
őstag

Ennek mi az értelme ha utána kikapcsolják? :F
Azon kívűl,hogy rávesznek,hogy átváltsak a régi jó csomagokról az új csomagokra:)

Jól értelmezem,hogy a korlátlan net opció a legolcsóbb mobil csomaggal pont kétszer annyi mint a telenor korlátlan csomagja :F

[ Szerkesztve ]

(#90091) Zeki válasza lacib (#90089) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hogy otthagyd a pénzed.
Amúgy azért lett ez, hogy feleslegesen ne legyenek nagy sorok, mikor online is elintézhető. A számlabefizetés is ezért szűnt meg a telekomokban.
Lehet hogy te új előfizetést akartál, de megláttad az ezernyi embert, aztán hagytad a picsába. Még így is bőven van amikor tömeg van. A Telenor, Vodafone ehhez képest pangás.

(#90092) Watto1991 válasza vizslakutya (#90074) üzenetére


Watto1991
senior tag

Nem volt szó társkártyáról, meg egyéb kedvezményről sem.

Más: díjcsomagváltást szerintem senki nem fog kiszámlázni ügyfélszolgálaton ...

[ Szerkesztve ]

(#90093) lacib válasza Zeki (#90091) üzenetére


lacib
tag

Akkor most azért hívjam a 1430-at, hogy megtudjam miképp tudnám átváltani a dijcsomagom?
Van egy Move M csomagom kb. 18 hónap hűséggel. Ha váltok Mobil csomagra, akkor 18 vagy 24 hónap lesz a hűségem? Megkapom a díjkedvezvényt? :F

Tegnap benéztem az Árkádba. A T-nél meg a Vodánál is nagy volt a sor.

[ Szerkesztve ]

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#90094) -secret- válasza lacib (#90093) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

24 természetesen.

(#90095) lacib válasza -secret- (#90094) üzenetére


lacib
tag

Köszi. Akkor kenjék a hajukra. :)

A 1414- en 1500 ft a váltás.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#90096) odipapa


odipapa
senior tag

+1 a korlátlan böngészés opciót IS elk@rta a telekom.
Oké, már számítottam rá amikor láttam hogy eltörölték ezt a számomra kiváló opciót.
Tudtam hogy nem tart örökké a "kánanán". Hotspoton keresztül is sokat használtam ha el kellet utaznom.
A betegség tünetei: bizonyos oldalak egyáltalán nem töltődnek be.
Nem sajnáltam 700ft-ot rátoltam 200MB-ot úgy persze minden fasza volt, le is ment 2 perc alatt pedig csak pár oldalt nyitottam meg.
Az ügyfélszolgálatos hölgy persze azt mondta, hogy semmilyen módosítások nem történtek. Csak mosolyogtam magam és kedvesen elbúcsúztam tőle, hiszen már akkor tudtam hogy 20 év után elválnak az útjaink, mármint nekem meg a telekomnak.

4GB négyezerééé.........Köszönjük Emese!

(#90097) enginev3.0 válasza odipapa (#90096) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam is megesik, hogy valamelyik oldal lassan tölt be, de teljesen véletlenszerűen, nem tudom mi az oka, máskor ugyan az az oldal gyors. Kb 2-3 hete ilyen

Ilyenre többen is panaszkodtak már itt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#90098) atirag válasza odipapa (#90096) üzenetére


atirag
őstag

igen én is ezt érzem mostanság. Van 6-8 előfizetésem és szerencsére folyamatosan járnak le. Már csak azon gondolkozom melyikhez menjek:) Pedig náluk vagyok én is vagy 20 éve.

Nekem ilyenkor egy újraindítás szokott segíteni mert valamiért mikor elfogy az egyik és jönne az opció akkor nem működik. És lehet véletlen(természetesen nem: :) ),de azóta van így mióta behozták a mobil csomagot ami ugy teljesen leállítja a netet. Pedig régi csomagom van. De gondolom a rendszerük lett ilyen rossz.

[ Szerkesztve ]

(#90099) dragon1993 válasza odipapa (#90096) üzenetére


dragon1993
őstag

Nálam pár oldallal történt ez meg.
QUIC-ot kikapcsoltad?
Az okoz konstans lassú netet.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#90100) TomPack válasza Joe123 (#90048) üzenetére


TomPack
őstag

Vidd át a számod más szolgáltatóhoz, aztán meg vissza dominóba! Úgy majd biztosan lesz megfelő SIM-kártyájuk!
Hasonló a szitu, mint amikor én a vodától vittem át a számomat dominóba és kapásból volt kártyájuk a DunaPlaza-ban, itt a fórumon meg panaszkodtak az előfizusok, hogy nem tudják dominóba vinni a számukat!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.