Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90401) RedCactus válasza RedCactus (#90399) üzenetére


RedCactus
senior tag

Na, felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol kiderítették, hogy a régi számomat sikerült megszüntetni, de az új Dominó kártyát nem aktíválták a rendszerben. Ezt csak személyesen lehet, tehát holnap mehetek vissza... Kicsit morcos vagyok. Még a végén kiderül, hogy bukom a 20 éves telefonszámomat. Ennyire nem mindegy, hogy az ember kihez kerül. Ráadásul nem is partneri boltba mentem, hanem a Mammutba.

(#90402) thomas77 válasza Zeki (#90368) üzenetére


thomas77
senior tag

Ezt hogy lehet bekapcsolni?

(#90403) Zeki válasza thomas77 (#90402) üzenetére


Zeki
nagyúr

ussd kódos belépéssel. *111# ha jól emlékszem a menübe lépés. Ott kell megtalálnod. :)

(#90404) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

A Domino-soknak járó 3GB 3 napra kedvezményt hol tudom még alkalmazáson kívül bekapcsolni? Egyszerűen nem tudok hetek óta belépni az alkalmazásba...

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#90405) Zeki válasza Aaron14 (#90404) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem lehet, levették.

(#90406) chester99


chester99
aktív tag

Üdv

Ha valaki dominós telefont akar venni akkor annak itt egy 5 ezres kuponkód.
Aki kapja marja:

kuponkód:
CDOMF7TAM3VF

(#90407) adam1400 válasza chester99 (#90406) üzenetére


adam1400
tag

ez ugye tartozékkupon?

(#90408) Soybex válasza adam1400 (#90407) üzenetére


Soybex
őstag

Az. Coopos cucc

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#90409) #08205312


#08205312
törölt tag

Eu-ban vagyok.
Be van kapcsolva egy maraton 4GB (aktiválása valamikor júliusban volt).
Be van kapcsolva a World GPRS Roaming.
Elviekben a maraton eu kompatibilis szeptember 1 óta.
Az egyenlegem ennek ellenére net használattal fogy.

Akkor mi a helyzet?
Lehet, hogy csak a szeptember 1. után aktivált maraton használható felár nélkül az eu-ban?
Vagy kapcsoljam ki a World GPRS Roamingot?
Esetleg mégse nem használható az eu-ban felár nélkül a maraton, függetlenül attól, hogy mikor volt aktiválva?

Ha valaki tudja a választ, kérem ossza meg velem.

[ Szerkesztve ]

(#90410) tsteve válasza #08205312 (#90409) üzenetére


tsteve
senior tag

valóban érdekes, bár sztem nem rossz, hogy előbb a csomagban foglalt keret fogy... az is érdekes hogy a telekom megint faszságot ir a GYIK-van, ahol 500 mb-os roaming-ot jelez csak a 4 GB-os maratonra, ami az Ászf szerint 3 giga...ennyire nem tudja náluk a bal kéz hogy mit csinál a jobb?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#90411) #08205312 válasza tsteve (#90410) üzenetére


#08205312
törölt tag

Épp hogy azt írtam, hogy nem a csomagban foglalt adat fogy, hanem hogy már az első MB-tól a World GPRS Roaming szerint fizetek ...

(#90412) tsteve válasza #08205312 (#90411) üzenetére


tsteve
senior tag

akkor viszont kapcsold ki sürgősen a world gprs limitet.. szerintem hiba van a mátrixban megint

(#90413) Ludovicus


Ludovicus
aktív tag

Sziasztok! Feleségem dominós egyenlegét nemrég feltöltöttem 5000 Ft-tal, ami után kapott egy sms-t, hogy 50 perc bónuszt kapott. Az online felületen viszont az látom, hogy: "Feltöltési bónusz egyenleg - Perc 1980 perc". Ennek lehet bármi valóságalapja? Indítottam egy hívást hálózaton belül de sem ez az egyenleg, sem az univerzális egyenleg nem csökkent.

(#90414) tsteve válasza Ludovicus (#90413) üzenetére


tsteve
senior tag

másodperc lesz az, nem perc... rossz az online felület régóta

[ Szerkesztve ]

(#90415) thomas77 válasza Zeki (#90403) üzenetére


thomas77
senior tag

Meg is van, rányomok a bekapcsolásra de semmi se történik. Nem írja, hogy bekapcsolva, de azt se hogy nincs. Persze az egyenlegem se fogy. Valami nem OK ezzel (sem)...

(#90416) Soulfly842 válasza #08205312 (#90409) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nincs hiba a rendszerben. W GPRS limiter ki kell kapcsolni. Ütik egymást. Ha bármilyen EU-s netet is magába foglaló csomag aktív, akkor a W GPRS limitet ki kell kapcsolni!

(#90417) Zeki válasza thomas77 (#90415) üzenetére


Zeki
nagyúr

Milyen megújulós neted van?

(#90418) syIex


syIex
veterán

A korlátlan közösségi média oldalak opciót eltörölték? Most váltottam díjcsomagot és 4GB netet választottam és látom, hogy egy ideig ingyen használhatom, de amikor lejár nem látom hol lehet aktiválni! :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#90419) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

Miért van az, hogy az új jelszó kérés esetén folyamatosan azt írja, hogy nem jó az ellenőrző kód? [link]

Mellesleg a jelszavam biztos jó, ettől függetlenül sem enged új jelszót kérni. Borzalom.

.

(#90420) tsteve válasza syIex (#90418) üzenetére


tsteve
senior tag

május 1-én zárták le...

(#90421) syIex válasza tsteve (#90420) üzenetére


syIex
veterán

Ja, azt jó tudni! :D Egyértelmű mondjuk, ami jó opció az nem sokáig van! :U :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#90422) dptrsk válasza Troy. (#90419) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én tegnap kèrtem jelszót dominohoz és elfogadta az ellenőrzőkódot csupa nagy betűvel.

(#90423) goop válasza tsteve (#90420) üzenetére


goop
őstag

Nem egyről beszéltek. Egyik a régi korlátlan közösségi/böngészés, a másik amit most hoztak helyette, a közösségi média, ami persze nem vonatkozik a csevegő appokra. Van eszük, nehogy már a jóember ne a gsm hálózatot használja jó pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#90424) syIex válasza goop (#90423) üzenetére


syIex
veterán

Én arra gondolok amelyikben korlátlan használat volt a Facebook, Instagram, Messenger stb-re... Szerintem egy olyan éve kapcsoltam be kb. Akkor az megszűnt? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#90425) goop válasza syIex (#90424) üzenetére


goop
őstag

Az meg. Ha még fizeted folyamatosan, addig él, ha lemondod többet ilyen! nem lesz. Az új, az a régi halvány mása csak.

(#90426) tsteve válasza goop (#90425) üzenetére


tsteve
senior tag

emellett ez az 'új' opció nem rendelhető, csak a promóció keretében vehető igénybe... hogy később lesz-e belőle rendelhető opció arról nincs infó egyelőre... a régi lezárásra került előfizusban május 1-én, ahogy írtam korábban, s amire a kérdező is gondolt...megoldás lehet esetleg a domino, ott még él a régi típusú opció... elvileg legalábbis

[ Szerkesztve ]

(#90427) syIex válasza goop (#90425) üzenetére


syIex
veterán

Az a baj, hogy díjcsomagot váltottam és szerintem automatikusan levette róla....

@tsteve 12K/hó mellett nem fogok még egy dominós kártyát is tartani! :DDD Ez a 4 giga csak elég lesz havonta... :U

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#90428) RedCactus válasza RedCactus (#90401) üzenetére


RedCactus
senior tag

Szombaton visszamentem. Negyven perc alatt elvileg megcsinálták végre az előfizetésem dominóssá váltását, mivel előző nap a kolléga elrontott valamit. Megint legomboltak rólam 1990Ft-ot. A pénteki levonást majd harminc napon belül visszautalják. Eddig még a tűréshatáron belül voltam. Búcsúzóul még megnyugtattak, hogy hamarosan élni fog a számom, megsürgeti a kollégákat. Megnyugodva jöttem el, de mivel még mindig nem működik a telefonszámom, kezdem felhúzni magam. 48 órája nem vagyok elérhető telefonon és nem tudom meddig kell még türelemmel viseltetnem irányukban...

(#90429) embe válasza RedCactus (#90428) üzenetére


embe
nagyúr

Előfizetést módosítottál Dominóra, és ez az átállás 48 órája tart? :Y

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#90430) maroni válasza RedCactus (#90428) üzenetére


maroni
aktív tag

Én is a héten csináltam ilyet kb 5perc volt ameddig nem élt!

(#90431) RedCactus válasza embe (#90429) üzenetére


RedCactus
senior tag

Hát igen és nem tudom hol és mikor lesz a vége. Eddig 22 év alatt nem volt gondom a Westellel Telekommal, erre most belefutottam.

maroni én is így számoltam! :)

(#90432) V.Stryker válasza embe (#90429) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Dominora átváltásról jut eszembe, nem tudok dönteni.

Van ugye egy mobilszámom a telekomnál, amit most nem használok, csak át van irányítva, mert az egyéni vállalkozás miatt tartom, egyébként a cégest használom. Plusz van egy mobilnet előfizum, ezt használom a céges mellett. A mobilelőfizu magentával 2025 forint lenne, a netem 3250 és az hűséges, maradnia kell. Plusz erre rájön, hogy a riasztóba is kell majd egy SIM, amin net is van. Tehát vagy megtartom a régi számom előfizusba és belerakom a riasztóba. Vagy átteszem dominosra, átirányítva lerakom, a mobilnetes mellé + 500ért kérek egy duó kártyát és az megy a riasztóba. Ennek az előnye, hogy 1500-at spórolok havonta, de ebbe nincs beleszámolva,hogy fel kell töltenem néha a dominosat is, főleg,hogy biztos jönnek róla átirányított hívások. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#90433) Putyin90


Putyin90
senior tag

Sziasztok! Bluemobile-os egyenleget ugyanolyan módon lehet feltölteni, mint a telekomosakat? (pl. lottózóban)

(#90434) -secret- válasza Putyin90 (#90433) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#90435) Soulfly842 válasza V.Stryker (#90432) üzenetére


Soulfly842
addikt

Dominora átváltásról jut eszembe:

Dominonál súlyosan perkálni kell átirányíatásért percenként, de havidíjasnál ez díjmentes...

(#90436) thomas77 válasza Zeki (#90417) üzenetére


thomas77
senior tag

Pillanatnyilag csak maraton. Valaki azt írta itt feljebb, hogy csak maraton mellé is rendelhető. Hát nekem nem sikerült. Amúgy ha rendelek valamilyen 30 napos csomagot és sikerül megrendelni a korlátlan böngészést, az osztható lesz pc-vel? Tehát a telefont modemként használva pc-n böngészhetek korlátlan?

(#90437) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Nagy nehezen be tudtam lépni Domino-s telefonszámmal az oldalra, igaz csak korlátozott jelszóval.
Viszont kipróbáltam, ha végigviszek egy átváltást havidíjas előfizetésre + rendelek mellé telefont, akkor az égadta világon sehol nem látom azt, hogy nekem előleget kell fizetnem. Note 8-al próbáltam ki, csak a legvégén az adatok ellenőrzésénél nem kattintottam a megrendelésre, hanem töröltem a kosárból mindent. Szóval akkor nekem nem kellene előleget fizetnem vagy rendelés után felhívnának, hogy azért egy 80-100-at pakolj le nekünk?

Illetve ha átváltanák havidíjasra, akkor mi lenne a most még ~2 GB felhasználható mobilnetemmel(Maraton)?

[ Szerkesztve ]

(#90438) RedCactus válasza RedCactus (#90428) üzenetére


RedCactus
senior tag

Délelőtt 10-től végre él a számom. Kezdenek elmúlni a ráncaim, a fejem sem vörös már. Sikerült letennem a cigit, leszoktam az alkoholról, nem nyugtatózom magam és újra érzem az ételek ízét. Meggyógyultam! Három nap telefon nélkül igazán jót tett. Köszönöm Telekom! :)

(#90439) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!

Telekom,kapcsolatpontok: Menjenek a francba!
Nem elég, hogy aranyáron mérnek mindent a shopban, még hülyének is néznek. Elköltöttem volna 1980 pontot egy egyméteres kábelre, oké rendben. De nem lehet boltba kérni! Fizessek 950Ft, hogy házhoz hozzák vagy ugyanannyiért Pikpakk pontba.
Sajna még átvenni se tudom, mert valószínűleg gyermekemet kéne elküldenem érte. Neki a suli 5 percre van a bolttól, vagy PP ponttól. Netes felületen nem tudom megváltoztatni, hogy ő is felvehesse (ugyan miért nem működik ez a lehetőség?). Telefonon annyit mond kedves üszolga, hogy egy közjegyzőnél irassak egy papírt, mert a kéttanús aláírást nem biztos, hogy elfogadják. :Y :Y :Y :Y
Na, itt megköszöntem és letettem.
Persze közjegyzőt, meg postadíjat, meg még mit ne fizessek, hogy az évek alatt összegyűlt pontokat levásárolhassam.
Csöppet nézik hülyének az embert. : :(( :(( :(( :((

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#90440) HXY válasza HoTaZo (#90439) üzenetére


HXY
addikt

Vegyél lottót, azzal még nyerhetsz is, ha Fortuna melléd áll!

(#90441) cherubion08


cherubion08
aktív tag

Sziasztok.

NetPlusz M van az előfizetésemhez. Akartam eseti bővítőt rendelni,de sem az alkalmazásban ,se sms-ben nem engedte. Mivel az előfizetésemmel nem vagyok jogosult rá, legalább is sms-ben ez jött vissza. Akkor a régi netes előfizetésekhez már nincs egyszeri adatbővítés, vagy valami hiba van náluk és ezért nem megy ? Köszi a választ.

(#90442) ChuckyCheese


ChuckyCheese
tag

Hali!
Lenne egykérdésem. Lehet hogy hülyeség..
Szóval végre több napos b@sszamázás és pár ezer webshop oldal frissítgetés után vágre sikerült megrendelnem a fülhallgatót amit akartam. Végre..
Elvileg minden adatot jól kitöltöttem, de valami furcsa mégis.. A nevem fordítva szerepel a rendelés információnál. Tehát Keresztnév-->Vezetéknév kombóval. Ezt ők írták így, vagy valami mégis el lett cseszve?
Lehet ebből baj? Nem szívesen kezdeném újra a több hetes vadászatot, amíg újra kapható a webshopban!
A futár mit fog erre mondani? Persze születési dátum is passzol, lakóhely is stb. Csak az a fura, hogy az "anyja neve" résznél anyám neve Vezeték-Keresztnév kiosztású, de az enyém nem. Ez probléma?
Köszi!

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#90443) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Sziasztok!
Jelenleg január 18.-án jár le az előfizetésem, legkorábban mikor tudok készüléket venni? Az oldaluk sajnos csak ennyit ír, pontos dátumot nem: "Ehhez az előfizetéshez jelenleg nem tudsz akciós készüléket vásárolni. Próbáld meg egy másik előfizetéseddel vagy vásárolj készüléket új előfizetéssel."
Régebben mondtak valami olyasmit, hogy nem fontos megvárni ezt az időpontot, vehetek pár hónappal előtte is. Szívesen meghallgatnám, hogy is van ez pontosan. :R

(#90444) ChuckyCheese válasza Szabcsizz (#90443) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Arról kapsz értesítést. Amikor már lehet, általában SMS-t is és emailt is szoktak küldeni. Nekem pl 3 hónappal előtte is már lehetett készüléket vásárolni és hosszabbítani.

[ Szerkesztve ]

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#90445) Soybex válasza ChuckyCheese (#90442) üzenetére


Soybex
őstag

Nem lesz belőle baj, nálam is ugyan ez a helyzet. Csomagot is vettem át, és egy szót nem szóltak

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#90446) ChuckyCheese válasza Soybex (#90445) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Ok. Köszi! Hát remélem akkor jó lesz. Nem a kedvencem ez az egész nap és éjjel webshop frissítés.. :)

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#90447) Vangelis válasza ChuckyCheese (#90442) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én amikor kínai karakterekkel írtam be a nevet ... volt csak gond.

Gondolom a számlázó rendszer nem tudta kiszámlázni a távol keleti karaktereket :)

De az is lehet, hogy igen,.... már nem emlékszem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#90448) Szabcsizz válasza ChuckyCheese (#90444) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Aha, tehát akkor október 18. Még annyi, hogy már akkor fogok ajánlatot kapni számomra akciós készülékről, vagy ez majd csak a két év lejárta után?

(#90449) HoTaZo válasza HXY (#90440) üzenetére


HoTaZo
őstag

:D

Pedig, volt hogy a boltba tudtam hozatni megrendelést.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#90450) ChuckyCheese válasza Szabcsizz (#90448) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Akkor már kellene hogy kapjál. De én a T-nél sokminden furcsát tapasztaltam már.. Náluk még akkor sem biztos valami, ha látod hogy ott van. :U
De akkor már elvileg megláthatod. Nem akarok hazudni.

Vangelis: Akkor van remény. Én még kínából sem kaptam pálcíkás feliratos csomagot! :)

[ Szerkesztve ]

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.