Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90201) Teodor52 válasza joelke HU (#90200) üzenetére


Teodor52
senior tag

Mi az a technikai net? :B

(#90202) 4Grider válasza Teodor52 (#90201) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az előző hozzászólásokból következően olyan net, amelyben nincs benne foglalt adatmennyiség. És azért van rá szükség, hogy meglévő mobilnetet alapfeltételként igénylő netcsomagok aktiválhatóak legyenek az adott előfizetésen.

(#90203) petipetya


petipetya
nagyúr

Sziasztok,
Lezárt hang (Move XS) és net (NetPlusz XL 3 GB) csomagban vagyok. Ha több mobilnetet szeretnék a jelenlegi havi 3 GB-nál, akkor ahhoz előfizetéses csomagot is váltanom kell, ha jól látom? Tehát lenne egy Mobil S hang + 4 GB net csomagom havi 6.000 Ft-ért:

Viszont itt nem mindent értek. Bátran választhatsz új díjcsomagot, mert díjcsomagváltás során:
1. Hűségidőd nem hosszabbodik meg

ok
2. Vállalt minimum havi díjad nem növekszik.
Dehogynem, hiszen havi 6.000 Ft lesz, ha átváltok.
3. A jövőben bármikor visszaválthatsz egy alacsonyabb havi díjú, de a vállalt minimum havi díjnál drágább tarifára.
Nem válthatok vissza, mert lejárt csomag. Akkor miről beszélünk?

"nincs rá lezsóidő"

(#90204) petipetya


petipetya
nagyúr

Ráadásul itt azt látom, hogy csak 2 év hűséggel lehet tarifacsomagot váltani? Úgy tudtam, hogy ez a 2 éves hűség már alkalmazható. :F

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/havi-dijas-mobil-dijcsomagok/mobil-s

"nincs rá lezsóidő"

(#90205) enginev3.0 válasza petipetya (#90203) üzenetére


enginev3.0
félisten

De ha most move xs+3gb netért fizetsz mondjuk 5 ezret, és az új csomag ára, havi 6ezer lesz, akkor bármikor módosíthatod az új csomagod, úgy, hogy csak havi 5 ezret fizess megint

Erre vonatkozik a 2. és 3. pont

Pl: Mobil M + 1GB, az csak havi 5, addig engedni fog lemenni

Még lehet 2 évre kötni, október végétől lesz érvényben az új szabályozás, és akkor is lehet majd, ha veszel készüléket

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#90206) petipetya válasza enginev3.0 (#90205) üzenetére


petipetya
nagyúr

Oké, de ha váltok, akkor 2 év hűség kerül a csomagra. Azt pedig nem akarom.

"nincs rá lezsóidő"

(#90207) enginev3.0 válasza petipetya (#90206) üzenetére


enginev3.0
félisten

Weboldal szerint nem, és én ahhoz ragaszkodnék, ha még is rád akarnak sózni

Illetve ha jól tudom, akkor itt is van 2 hét elállási jogod, tehát rögtön visszaléphetsz ha hűség kerülne rád, de ezt azért még erősítse meg valaki

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#90208) petipetya válasza enginev3.0 (#90207) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezen az oldalon van elcseszve ez a tájékoztatás:
Az árak 2 év hűséggel a vállalt költési szintre vonatkoznak (a hűségvállaláskor a Mobil díjcsomag és a net csomag havi díjainak kedvezmények nélküli összege). 1 éves hűséggel vagy hűség nélkül is köthetsz előfizetést online és üzleteinkben, az ezekben az esetekben érvényes díjainkról előzetesen a díjszabásban tájékozódhatsz.

Mivel a díjszabásban látható a 7. oldalon, hogy 2 éves hűséggel 1700 Ft lenne a 80 perces csomag díja.

Engem hűség nélkül érdekel, csak akkor igazítsák már a honlap tartalmát a díjszabáshoz, mert ez így megtévesztő, hiszen azt sugallja, hogy kötelező a 2 év hűség. Holott nem az.

"nincs rá lezsóidő"

(#90209) petipetya válasza enginev3.0 (#90207) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi neked és kali fórumtársnak is az infókat. :R

Csomag átváltva, maradt az eredeti hűség. A honlap készítőjének pedig egy fekete pont a fals infókért.

"nincs rá lezsóidő"

(#90210) Indian74 válasza petipetya (#90209) üzenetére


Indian74
senior tag

Jaj lemaradtam de én is pont ebbe a díjcsomagban voltam,váltatom (nyári korlátlan adat opció),és utána vissza,kisebbre.
Senki sem kötelezzen,hacsak nem jár le és én nem szeretnék váltani,vagy venni telefon pl.
A bekeretezett rész a fontos.

NAGYPAPA

(#90211) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Mennyi a a Telekomnal a mobil előleg maximális összege?
Új előfizetéssel szeretnék telefont venni részletre. Dominos vagyok jelenleg, arany szintű, de gondolom az semmit nem ér.

(#90212) enginev3.0 válasza #04441088 (#90211) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én otthoni aranyszintu voltam és anno iPhone 6ot hoztam ki új előfizetésre 0ft kezdővel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#90213) #04441088 válasza enginev3.0 (#90212) üzenetére


#04441088
törölt tag

Csak az itthoni szolgáltatások hiába vannak meg 15 éve(Net, Telefon), ha apám nevén van.
Nekem csak Domino-m van sok sok éve, semmi más. Ez arany szintű, de az nem nagy valami...
Azért is érdekelne, hogy pl. egy 150 ezres telefont elhozhatok e max. 70-80 előleggel, van e ennek felső határa vagy mindenképp a telefon x százalékát le kell tenni. Ha 300 ezreset vennék 150 fölött..stb.

(#90214) bzsombi


bzsombi
újonc

Sziasztok. Az a problémán lenne, hogy már több hónapja nem tudok emelt díjas sms-t KÜLDENI. Előfizetéses vagyok. Amikor megpróbálok 90-es számra küldeni sms-t, akkor egyből hibát ír ki. Egyenlegem van a kifizetéshez, de akkor sem sikerül. Beírtam a 1430-as számra a -EDSMST is, kiírta hogy a tiltást feloldták, de ugyan úgy nem küldi el. Ilyenkor mi lenne a teendő? Válaszotokat előre is köszönöm!

(#90215) tsteve válasza bzsombi (#90214) üzenetére


tsteve
senior tag

ha elmúltál 18, akkor engednie kéne...

(#90216) bzsombi válasza tsteve (#90215) üzenetére


bzsombi
újonc

Természetesen elmúltam. Augusztus 1.-ig engedte, onnantól kezdve nem. Még üzenetet se küldött, hogy esetleg letiltották volna.

(#90217) tsteve válasza bzsombi (#90216) üzenetére


tsteve
senior tag

akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot... ez hiba a mátrixban

(#90218) Joe123


Joe123
aktív tag

Maraton opciók visszakerültek a webes felületre, egy ideig csak az appból lehetett elérni őket.

(#90219) fornettisuti válasza bzsombi (#90214) üzenetére


fornettisuti
veterán

Készülék újraindítás volt?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#90220) petipetya válasza petipetya (#90209) üzenetére


petipetya
nagyúr

Most látom, hogy kaptam egy ilyen opciót is a 4 GB net mellé. Gondolom a 3 hónap letelte után egyszerűen eltűnik, és nem kell vele foglalkoznom?

-secret- köszi a gyors választ :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#90221) -secret- válasza petipetya (#90220) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mindenki kapott. 3 hónapig aktív aztán kikapcsol magától.

(#90222) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

A webshopban a készülék megrendelése végén, miért nem lehet beállítani időpontot házhozszállítás esetén?

(#90223) fahrii


fahrii
őstag

A következő kérdésem lenne:

Adott egy novemberben lejáró Like S hőség.
Otthon jelenleg egy másik szolgáltatótól jön a tv + internet, de mivel a mi városunkban is kiépítette hálózatát a telekom így felmerült hogy ezt a 2 szolgáltatást behoznánk a telefon előfizetésem mellé.
Szóval az megoldható e hogy futó Like S díjcsomagomat most lecserélem egy új Mobil szolgáltatásra illetve tv + internet, és ebben az esetben él e a magenta 1-es készülékvásárlás, avagy mindenképp szükséges ehhez a vezetékes telefon beköttetése is?

Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#90224) Teodor52 válasza 4Grider (#90202) üzenetére


Teodor52
senior tag

Köszi szépen az infót!

(#90225) Soulfly842 válasza fahrii (#90223) üzenetére


Soulfly842
addikt

Elindult az új típusú Magenta 1 kedvezmény is :)

Amiben internet, tv és mobil előfizetés is van. Ebben az új típusú magenta 1 kedvezményben a vezetekés internet helyett legalább 10 GB mobilinternet van :) Ha még van diákod, akkor a +2GB-t is megkaphatod ingyen (belföldi), ha 26 alatt vagy akkor fiatal opcióval belföldön/külföldön is használhatod az extra 2GB-t.

Ez esetben él a Magenta 1 36 E kedvezmény is (akár minden új szolgáltatásra (ha az egyéb feltételek adottak), de csak az új bekötéssel egyidejűleg vehető igénybe az extra kedvezmény - utólag nem!).

Csak az új szolgáltatásokra! Tehát mobilt nem tudsz venni az új internet/tv-hez, hanem csak laptopot/tv-t/játékkonzolt/stb-t. (persze, ha kötsz + mobil előfizetést, akkor arra is érvényesíthető!)

[ Szerkesztve ]

(#90226) Bferibörs válasza Joe123 (#90218) üzenetére


Bferibörs
addikt

ja,ja most viszont nem látom a keretemet, net, egyenleg :Y

Ui:
meg van, csak párszor ledob technikai hiba miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#90227) fahrii válasza Soulfly842 (#90225) üzenetére


fahrii
őstag

Nagyon szépen köszönöm a választ. Én egyébként egy mobil S + 1 giga netet néztem ki (diák kedvezménnyel), illetve tv + fapad internet (50es). Nem akarok kapzsi lenni de gondolom a coop tv vásárlás akció nem vonható össze a magenta kedvezménnyel ugye? :)

(#90228) fornettisuti válasza nagy@gmx.com (#90222) üzenetére


fornettisuti
veterán

Azt majd a GLS-el lehet megbeszélni.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#90229) vizslakutya válasza -secret- (#90221) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Sajnos nem mindenki kapott,a régiek szokás szerint magasról le vannak sz...a.😬

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#90230) Keem1 válasza vizslakutya (#90229) üzenetére


Keem1
addikt

Dehogy vannak, a régi ügyfeleknek külön kell bekapcsolni.

[link]
Amennyiben már 2017.09.01. előtt is rendelkeztél a fenti mobilnet-csomagok valamelyikével, kapcsold be a promóciós ajánlatot itt.

Persze nem Next S díjcsomagra, hanem az aktuálisak valamelyikére. Az okokat kár firtatni, a Next S egy lezárt díjcsomag, nyilván semmilyen módosítás nem kivitelezhető rá, ezt el kell fogadni.

[ Szerkesztve ]

(#90231) syIex válasza vizslakutya (#90229) üzenetére


syIex
veterán

Én ezért alapból fizetek. Akkor most 3 hónapig nem kell vagy mi?

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#90232) Teodor52 válasza vizslakutya (#90229) üzenetére


Teodor52
senior tag

Szia!

Egész jó kis appod van! :)

Fent az értesítő sávban látható a pillanatnyi letöltési sebességed úgy hogy a wifi és a mobilnet is be van kapcsolva.

Megtudhatom milyen programmal érhető el hogy a wifit és a mobilnetet is tudja mérni??

(#90233) vizslakutya válasza Teodor52 (#90232) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Szia,nincs külön semmi,a Xiaomi Eustock rom van fent

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#90234) Teodor52 válasza vizslakutya (#90233) üzenetére


Teodor52
senior tag

Akkor tárgytalan,köszi! :)

(#90235) nagy@gmx.com válasza fornettisuti (#90228) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Régebben feldobta a rendszer, és ki tudtad választani, melyik nap szeretnéd kérni a házhozszállítást.

(#90236) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Mai nap lemondattam otthoni elofizetesem, mert nincs értelme fizetni ha itt kint nem tudom kihasználni (hűség lejárt már pár hónapja)
Ilyenkor ha lemondom az előfizetést, utána a szám ugyanúgy használható marad, csak visszaugrik dominoba, ugye? :D

Köszi...

yo

(#90237) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
Továbbra sem lehet a Telekomnál a havi számla terhére vásárolni a Google Playen vagy én nem találok valami beállítást?

(#90238) -secret- válasza tomy86 (#90237) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Van rá lehetőség! A fizetős tartalmak nincsenek letiltva az előfizetésed beállításainál?

(#90239) -secret- válasza -secret- (#90238) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mondjuk nekem offon van, a mobillottó viszont mégis megy a havi számlához. :U

[ Szerkesztve ]

(#90240) tomy86 válasza -secret- (#90238) üzenetére


tomy86
addikt

Nincsenek. Ha Playen akarok vásárolni, akkor ezt az üzenetet dobja:
"Sikertelen fizetés. Tisztelt ügyfelünk! Előfizetéséhez tartozó vásárlási kerete elérte a maximumot. További vásárláshoz egyenleg feltöltés szükséges, melyet itt tehet........"
Lehet, hogy még mindig ott tartanak, hogy fel kell tölteni pénzt az univerzális egyenlegre a Playes vásárláshoz előfizetős ügyfélként?

[ Szerkesztve ]

(#90241) -secret- válasza tomy86 (#90240) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De akkor ennyi erővel a mobillottóm sem menne... próbálj egyet rá Te is!

[ Szerkesztve ]

(#90242) tomy86 válasza -secret- (#90241) üzenetére


tomy86
addikt

Lottó ment a múlt hónapban.
Mobil vásárlás egyenlegnél a Telekom oldalán azt írja, hogy "Havi számla: 30.0000Ft, Beváltható Kapcsolat Pontok: 16db". Eszerint 30000 forintig vásárolhatnék ebben a hónapban a havi számla terhére (mivel ebben a hónapban még nem vettem semmit).

Közben ezt találtam a Telekom oldalán:
"VÁSÁRLÁS A GOOGLE PLAY ÁRUHÁZBAN
A vásárlás lépései
1, Lépj be a Google Play áruházba
2, Válaszd ki az alkalmazást, amit meg szeretnél vásárolni
3, Fogadd el a vásárlási feltételeket
4, Válaszd ki a Magyar Telekom számlát a fizetési beállításoknál
5, A jóváhagyást követően az alkalmazás ára levonásra kerül az univerzális egyenlegedből
6, Töltsd le az alkalmazást és már használhatod is."

Ezek szerint bármit vehetek a havi számlám terhére 30000 forintig, de egy 500 forintos alkalmazás vásárlásához töltsek fel pénzt az univerzális egyenlegre.
Ennek mi értelme?

[ Szerkesztve ]

(#90243) [P]laci válasza tomy86 (#90242) üzenetére


[P]laci
senior tag

hiába vagy előfizetéses, ahhoz hogy a Play Áruházban fizetni tudj telekomos számla terhére, rá kell töltened pénzt mint egy dominos számra, utána menni fog. :K
univerzális egyenleg havidíjas számlával! :K
más kérdés, hogy ennek semmi értelme, mert akkor már kártyával is fizethetnél mint minden normális ember, de hát na... :DDD
arról meg nem is beszélve, hogy a lottó sem a havidíjat terhére megy, hanem mobilvásárlás keretre, ami teljesen más tészta, az hozzá van csapva a havidíjas számlád mellé. :) magyar vállalatnak megelőlegeznek pénzt, amerikainak nem. :) ráadásul gyanús, hogy a 2 dolog 2 adózási kategóriába is esik, szóval sztem jogos,
hogy nem keverik össze a kettőt. :B

[ Szerkesztve ]

(#90244) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Megkérdezném még egyszer, hátha kapok rá egy biztos választ...
Mennyi a a Telekomnal a mobil előleg maximális összege?
Új előfizetéssel szeretnék telefont venni részletre. Dominos vagyok jelenleg, arany szintű, de gondolom az semmit nem ér.
A nevemen soha, semmilyen otthoni Telekomos szolgáltatás nem volt, apám nevén van mind.
Köszönöm.

(#90245) fornettisuti válasza Teodor52 (#90232) üzenetére


fornettisuti
veterán

Én nPerf-et használom

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#90246) tomy86 válasza [P]laci (#90243) üzenetére


tomy86
addikt

univerzális egyenleg ≠ havidíjas számlával
Köszi, ezt tudtam eddig is, csak nem gondoltam, hogy anélkül nem oldható meg a Playes vásárlás. Ha jól tudom a Telenornál ez megoldott, mindenféle feltöltés nélkül. Bár miért pont ezt tudná a Telekom normálisan megoldani.
Ennek így tényleg semmi értelme. Megmondom az ismerősömnek, hogy oldja meg máshogy én meg vásárolok továbbra is netkártyáról.

(#90247) 4Grider válasza #04441088 (#90244) üzenetére


4Grider
nagyúr

A kedvezményes ár és a listaár különbsége.

(#90248) #04441088 válasza 4Grider (#90247) üzenetére


#04441088
törölt tag

Csak mert emlékszem pár évvel ezelőtt volt karácsonyi kalendáriumi akció náluk.
Sony Z3 Compact-ot néztem ki, az akkori ~180 ezres ára helyett volt 85-90 között valahol előfizuval. Bementem, aztán több, mint 80k-t akart kérni a nő előlegként, ott is hagytam.
De most ha pl. kijön az iPhone 8, decemberben venném előfizuval, 150 felett nem nagyon fognak elkérni, ugye? :R

(#90249) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!

Területi kérdésem lenne. Másnak sem jó Győrben a mobilinternet? Alkalmazásból néhány dolgot elér, de böngésző megáll betöltésnél. Vagy egyéni problémám lehet? csütörtök reggel vgay pénteken azt mondta az ügyintéző hogy területi gond van. de azóta nem csinálták volna meg!?

(#90250) Gaboren


Gaboren
tag

Sziasztok!

Előfizetésről váltottam Dominóra, szokásos 80 perc+1 giga netet kaptam hozzá, bár a netet nem mondták az üzletben, ezért vettem 4 gigás maratont. A Telekom app egy darabig jelezte a 4 gigát, de egy ideje azt írja, hogy nem aktív,pedig még az 1 giga sincs leforgalmazva amit a váltáskor kaptam. (kötelező volt 1990-et befizetni.)
Volt egy Domino Most aktiválás, de az gondolom nem befolyásolja a maraton egyenleget. Kérdésem az, hogy azért nem látom a maratont, mert még a másik egy giga fogy le, vagy kéne aggódni, hogy elszállt 4 gigám a levesbe?

Bocs ha már volt a kérdés, előre is köszi a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.