Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90451) choco01


choco01
addikt

Hali.

Mi lehet az a Megtartó 500MB mobilnet?

Haveromnak kötöttem most Mobil L+1GB-ot előtte is volt neki ez plusszba de még mindig..mi lehet ez..

Másik, röviden mit takar a minimum vállalt havidíj? Mi a különbség? Az lenne az akcióktól mentes ár? :F

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#90452) alexander12


alexander12
aktív tag

A mostani 3 hónapos közösségi promócióba mi tartozik bele?

kíváncsi, OP8T

(#90453) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Ha elő akarok rendelni egy adott telefont, és munka miatt nem tudom átvenni (futár), hanem inkább a bolti átvételt preferálnám vagy a pick pack pontot, akkor melyikkel járnék jobban?
Ha a bolti átvételt választom akkor várni kell amíg az adott boltba nem lesz a telefon készleten, viszont ha a pick pack pontot akkor a központi raktárból szállítják ki, így lényegtelen hogy mikor lesz készleten a boltba?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#90454) ChuckyCheese


ChuckyCheese
tag

Hali!

Most én kérdeznék megint. Van ugye ez a törvénymódosítás, hogy függetleníteni kell a január után lejáró hűségszerződés lejáratú készülékeket. Egy iPhone-nál hol lehet azt lecsekkolni, hogy ezt megtették-e? Van egy iPhone 4S-em, ami 2015 .júniusban lett véve, mikor hosszabbítva lett apám előfizetése. Pár ezerért odaadták. Gondoltam jó lesz munkatelónak.. Ami nem sikerült maradéktalanul..de ez már egy másik történet. :U Elvileg már annak is függetlennek kellene lennie. Jól tudom? Hol nézhetem meg? Köszi!

[ Szerkesztve ]

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#90455) dptrsk válasza ChuckyCheese (#90454) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Rosszul tudod, a törvény csak október környékén lép hatályba.
Az október után lejáró hűséggel kihozott készülékekre érvényes ez a szabály.

(#90456) Vangelis válasza ChuckyCheese (#90454) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Automatikusan nem lesz független...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#90457) Bferibörs válasza dptrsk (#90455) üzenetére


Bferibörs
addikt

Valahol azt olvastam, hogy a meglévő szerződésekre is érvényes, ez akkor kacsa?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#90458) dptrsk válasza Bferibörs (#90457) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az általa említett szerződés 2017 juniusban lejárt.
A törvény az októberi(?) hatálybalépés után lesz érvényes, azokra akiknek akkor élő hűségük van/lesz.

[ Szerkesztve ]

(#90459) Soulfly842 válasza dptrsk (#90458) üzenetére


Soulfly842
addikt

10.24.

:)

(#90460) -secret- válasza alexander12 (#90452) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

"A korlátlan közösségi promóciós ajánlat díjmentesen, mobil adatforgalom felhasználása nélkül biztosítja a Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter, MySpace, Snapchat, Tumblr, Badoo, Foursquare, Pinterest, Pegram oldalak böngészését."

(#90461) fornettisuti válasza jozsi252 (#90453) üzenetére


fornettisuti
veterán

Bolti átvétel, ppp: oda viszi a futár, ott lehet majd átvenni nyitvatartási időben.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#90462) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Telekom oldalán való számlabefizetéssel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Most próbáltam fizetni az OTP-s felületen keresztül, sikerült is az összeget levonniuk, majd miután visszairányítottak a Telekom oldalára egy 1-2 perces várakozás után megjelent, hogy "Fizetés folyamatban". Azóta is ott figyel a számla a befizetésre váró tételek között. Szóval mikorra várható vajon, hogy észrevegyék, elkönyveljék a lehúzott összeget?

Nem szóltam, most jött a mail, hogy sikeres volt a befizetés (kb. 5-10 perc kellett hozzá a fizetést követően). Úgy látszik a hozzászólásra vártak... :D

[ Szerkesztve ]

(#90463) -secret- válasza BigBlackDog (#90462) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

1-2 nap amíg lekönyvelődik. Nekem is volt már ilyen... nyugi, ha levonta a pénzt akkor nem lesz gond.

Ja és 3-4 éve már így fizetem a számlámat havi szinten.

[ Szerkesztve ]

(#90464) fornettisuti válasza BigBlackDog (#90462) üzenetére


fornettisuti
veterán

Kb 5 éve fizetem Telekom alapon keresztül a számlám.
Egyszer volt, hogy nem irányított vissza, de ott volt a fizetési azonosító azt megadva az ügyintézőnek, helyre rakták a dolgot.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#90465) aimettirlz


aimettirlz
tag

Üdv, nem találtam élő MIUI topikot ezért feltenném itt a kérdést:
Az normális hogy a telefon (Mi MAX, 6.0.1 Android, MIUI 8.2.5.0) saját mérője 2.66 GB adatforgalmat mér, a T mobile meg 4-et jelent pillanatban?
Mit nem mér a telefon?
Vagy mitől ekkora a differencia?
Egy játék van ami a reklámok meg a folyamatos használat miatt megevett egész hónapban 1 GB-ot, ami nem kevés nyilván... de messengeres hanghívások is nagyon ritkák, és nem értem... hova tűnik a nem mért mennyiség?
Köszi a szakmai hozzászólásokat előre is! :R

® aimeTTi atticuS ™

(#90466) fornettisuti válasza aimettirlz (#90465) üzenetére


fornettisuti
veterán

Szokott lenni figyelmeztetés hogy a készülék nem feltétlen úgy mér, ahogy a szolgáltató, lehet differencia.
Mindig a szolgáltató mérése a mérvadó, ha tetszik, ha nem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#90467) dptrsk válasza aimettirlz (#90465) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A szolgáltató időegység alatt elfogyasztott pl. 10 kilobájtokat mér.
A telefon az általa ténylegesen forgalmazott bájtokat méri.

Tegyük fel 1 perc az időegység, ha ez alatt volt 32bájt adatcsere, a telefon ennyit mér, a szolgáltató pedig 10kilobájtot von le a keretedből.
Ez egy szélsőséges példa, a valóságban kisebb az eltérés, de a sok kicsi összeadódik.

(#90468) ChuckyCheese válasza dptrsk (#90455) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Akkor nem értem..

Bferibörs: Én is így tudtam.

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#90469) alexander12 válasza -secret- (#90460) üzenetére


alexander12
aktív tag

:R

kíváncsi, OP8T

(#90470) Akelaus


Akelaus
senior tag

Ez mai hír a szolgáltatói függetlenségre, a törvényéletbelépése utáni helyzetről. Igaz a Vodafone adta ki, de sztem tökmindegy mert a törvény szövege számít nem az melyik cég mondja el, hogy mi is a jó értelmezés.

Hozzáteszem, bicskanyitogató a telekom 15000Ft-os díja, talán hozzányúlnak.

[ Szerkesztve ]

(#90471) aimettirlz válasza dptrsk (#90467) üzenetére


aimettirlz
tag

így már mindent értek.. köszi... kb mint a perc alapú hívás hogy miután kielemeztem a számláimat kiderült hogy ha figyelek a hívásokra akkor is csak kb max 60 %át tudom kihasználni a kifizetett időegységeknek... :D fasza... :R

® aimeTTi atticuS ™

(#90472) zsolt501 válasza Akelaus (#90470) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Elég hülyén értelmezi a Voda a törvényt, mert ez így eléggé pontatlan, már csak azért is mert egy törvényt nem bírálhat felül egy cég üzletszabályzata, és a törvény eléggé egyértelműen fogalmaz ez ügyben.
Szóval a Voda nem tudom miért akar belemenni egy nagy pofonba, nem tudom mi szükségük ere.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#90473) Akelaus válasza zsolt501 (#90472) üzenetére


Akelaus
senior tag

Pár hónapja írtam valamelyik fórumban, hogy majd a jogászaik értelmezik hogy is van ez. Szerintük így. Lehet direkt tették így ki a dolgot, várnak mit lép rá a másik két cég, illetve a hatóság. Nem lepődnék meg azon sem, ha a végén ez lesz a helyes értelmezés. (ha lesz rá időm, meg kedvem lehet átolvasom a törvény ezen részét, max. én meg máshogy értelmezem)
Az a baj, ha mi gondoljuk jól, és mégis kifizettetik, majd kiderül hogy nem kellett volna, akkor visszaadják a pénzt? Ezek? :D

[ Szerkesztve ]

(#90474) zsolt501 válasza Akelaus (#90473) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ha a törvény hatálybalépése után ők jogtalanul szednek be pénzt akkor te joggal követelheted vissza a pénzt, de a számla legyen meg...

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#90475) Akelaus válasza zsolt501 (#90474) üzenetére


Akelaus
senior tag

Kíváncsian várom az új ÁSZF-eket az összes szolgáltatónál, mi lesz benne ezzel a dologgal kapcsolatban. Legyen nekünk igazunk, mondjuk én így is megszívtam, 10.05-én jár le a hűségem. :((

(#90476) petne válasza Akelaus (#90470) üzenetére


petne
őstag

Én éppen tegnap kértem a függetlenítést a korábbi note 4 készülékemre, de ingyenes volt.

(#90477) Akelaus válasza petne (#90476) üzenetére


Akelaus
senior tag

Na ez jó hír! :C

(#90478) szabogabor10


szabogabor10
veterán

"Kikerül az ÁSZF szövegéből a Net Korlátlan időszakos díjcsomagra vonatkozó azon feltétel, mely szerint
a megosztás (tethering) nem engedélyezett."

Október 1-i ÁSZF változás.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#90479) ChuckyCheese válasza petne (#90476) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Mikor járt le a hűséged?

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#90480) petne válasza ChuckyCheese (#90479) üzenetére


petne
őstag

1 éve, de nem választottam új készüléket, mert nem találtam megfelelőt, mostanáig.

(#90481) Tompo92


Tompo92
senior tag

Sziasztok...
Ez mi??? Miert 3 gigát ír mikor 4gb maratont vettem?
Mi az isten szorakoznak már?

(#90482) ChuckyCheese válasza petne (#90480) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Aha értem. Apámnak juniusban járt le, de arra a számra még nem lett új készülék véve. Akkor ezek szerint neki is megcsinálták?

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#90483) petne válasza ChuckyCheese (#90482) üzenetére


petne
őstag

Szerintem biztos... csak vinni kell a számlát amivel igazolja az ember a tulajdonjogot.

(#90484) ChuckyCheese válasza petne (#90483) üzenetére


ChuckyCheese
tag

De miért írják, hogy automatikusan meg kell csinálniuk? Ez nem azt jelenti, hogy neked szólnod sem kell?

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#90485) megyei93


megyei93
csendes tag

Sziasztok! Nekem e hó 11.-én járt le a két év hűségem T-nél. Holnap vinnék be egy G4-et függetleníteni, már fel voltam rá készülve hogy 15 rugó lesz, de olvasom itt hogy valakinek már ingyen függetlenítettek egy note 4-et?:D Megvan az esély hogy nekem is ingyen függetlenítik?

[ Szerkesztve ]

(#90486) tomy86 válasza ChuckyCheese (#90484) üzenetére


tomy86
addikt

Nem automatikus a függetlenítés a törvény szerint (1§ 4d pont).
"A határozott idejű előfizetői szerződés lejártát követően a szolgáltató az előfizető kérésére külön díjazás nélkül köteles gondoskodni arról, hogy az e szerződéssel együtt vásárolt készülék bármely szolgáltató előfizetőjeként használható legyen (hálózat-függetlenítés)."

(#90487) csibabu


csibabu
tag

Sziasztok! Mi a véleményetek a telekomnál lévő korlátlan mobilinternetről? Ugyanúgy tudom használni bármilyen letöltésre mintha adatforgalmam lenne? Mert volt beallitva nekem régen korlátlan email és böngészés de az annyira nem pörgött mint mikor volt adatforgalmam.

iPhone 14 Pro

(#90488) -secret- válasza csibabu (#90487) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nincs tethering.

(#90489) szabogabor10 válasza -secret- (#90488) üzenetére


szabogabor10
veterán

Októbertől engedélyezett lesz.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#90490) csibabu válasza -secret- (#90488) üzenetére


csibabu
tag

az nekem mindegy mert csak telefonon netezek

iPhone 14 Pro

(#90491) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!

Szeretnek egy iPhone 7 32GB-ot vásárolni holnap. Ha most megrendelem kell azzal számolnom, hogy holnap nem lesz készleten vagy nem gyakori, hogy ne lehetne azonnal átvenni ?

This is the way

(#90492) 4Grider válasza RaZroX (#90491) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha sürgős, bemész a boltba és megveszed. Online általában minden lassabb, mint személyes ügyfélszolgálaton.

(#90493) RaZroX válasza 4Grider (#90492) üzenetére


RaZroX
addikt

Rendben, köszönöm :)

This is the way

(#90494) TheMarci válasza RaZroX (#90491) üzenetére


TheMarci
addikt

Fontos holnap venned? Hamarosan elő lehet rendelni az új iPhonet, ennek meg csak fog csökkenni az ára.

Do You Dream?

(#90495) RaZroX válasza TheMarci (#90494) üzenetére


RaZroX
addikt

Hát jelenleg nincs telefonom. Szóval kéne :D

This is the way

(#90496) TheMarci válasza RaZroX (#90495) üzenetére


TheMarci
addikt

Ez egy elég nyomós indok. :)

Do You Dream?

(#90497) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok.

Használta valaki ezt a NapiNet funkciót?

Mire elég 10 MB? Navigálásra kéne (Wazze vagy más online programhoz).

(#90498) #08205312 válasza kaposznyak (#90497) üzenetére


#08205312
törölt tag

inkább vegyél 600 Ft-ért maraton 200MB-ot.

(#90499) RaZroX válasza TheMarci (#90496) üzenetére


RaZroX
addikt

Vodánál szoktak szórakozni, hogy átvételkor beközlik hogy kérnek X összeget csak úgy a telefon árából.
Legutóbb (1 éve) amikor telekomnál vettem telefont, akkor online rendeltem, írták, hogy átvételkor 0 ft. Így is volt, oda adták és vittem. Ez remélem nem változott azóta sem.

This is the way

(#90500) kaposznyak válasza #08205312 (#90498) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Van határideje a felhasználásnak?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.