Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90351) makoss válasza dptrsk (#90349) üzenetére


makoss
addikt

Nem a Dominó Most mellé?
Amit te mondol már sok volna havonta nem?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#90352) goop válasza makoss (#90351) üzenetére


goop
őstag

A Most egy beszéd opció, a netplusz az a netes opció. Az kell a korlátlan böngészéshez.

(#90353) makoss válasza goop (#90352) üzenetére


makoss
addikt

Most az a sz@r, hogy ha még ezeken felül rendelnék az már nagyon sok lenne, így meg kijönne 3500 Ft-ból, és nem kéne feltöltenem a kártyám csak 3 havonta.
Mennyi az a korlátlan böngészés? Még mindig 1756Ft?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#90354) goop válasza makoss (#90353) üzenetére


goop
őstag

Passz, kb. annyi igen.

(#90355) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ez volt már? Ingyé 3GB 3 napra dominóhoz.

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/kedvezmenyek/domino/3gb-3napra

[ Szerkesztve ]

(#90356) r3dsnake válasza SUPREME7 (#90355) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Sok értelme van ezeknek. :D

(#90357) dptrsk válasza r3dsnake (#90356) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Aki maratont használ 3 ingyen napot kap.
Havidíjas neteknél valóban nem sok értelme van

(#90358) milenda válasza SUPREME7 (#90355) üzenetére


milenda
tag

Legalább olyan remek ajánlat, mint a Vodáé: ha szeptember 30-ig a postán 2.000 ft-tal feltöltöd a tutis kártyád, 50 díjmentes percet kapsz, amit tetszőleges irányban lebeszélhetsz október 7-én és 8-án.

[ Szerkesztve ]

(#90359) lugosi válasza milenda (#90358) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez komoly? :DDD

(#90360) Daralo:)


Daralo:)
tag

Sziasztok!
Bekapcsoltam a Domino Net 1gb 30 napra viszont nem szeretnèm megùjìtani. Ha egyből kikapcsolom az 'előfizetèst' hogy ne hosszabbodjon meg akkor a màr kifizetett 1gb elvèsz?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#90361) RedCactus válasza SUPREME7 (#90355) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszi, nekem jól fog jönni!

(#90362) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Voltam bent személyesen -nem rögzített csatornán-, kérdeztem őket, ha most ajtót becsapva mondanám, hogy szolgáltatót akarok váltani, akkor mennyi lenne a korlátlan net ára, a legkisebb hang csomag mellé

Azt mondták ugyan annyi, mintha neten csinálnám, 2 otthoni mellé 9600

Jön az S9 és megyek Telenorhoz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#90363) makoss válasza goop (#90354) üzenetére


makoss
addikt

Ez így ebben a formában harmatgyenge!
Nem értem még mindig minek kell a net plusz S-hez még külön opciót választani miért nem építi bele, ez egy nagy pénzlehúzás! :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#90364) goop válasza makoss (#90363) üzenetére


goop
őstag

Net plusz S hez nem kell semmilyen opció, értsd: nem kötelező a korlátlan böngészés, ha ennyi pénzért az előfizetők ma is igénybe vehetnék, szerintem összetennék a két kezüket...

(#90365) makoss válasza goop (#90364) üzenetére


makoss
addikt

"Net plusz S hez nem kell semmilyen opció"
Lehet, hogy rosszul értem, de a Domino Most mellé csak kell valami nem? pld a Net+S és még a korlátlan email böngészés.
Pár hónapja itt írták, hogy csak a Dominó Most nem elég, kell még valami, és úgy a korlátlan email böngésző opció.
Jó, csak van egy lúzer szolgáltatóm, ami 4400Ft-ért ad netet, évek óta nálluk gazdagítom a birodalmukat, de nem csinálnának már végre egy mobil / otthoni net csomagot amiben kedvezményes lenne a mobilnetezés....de mit várjak el egy vidéki nevesincs netszolgáltatótól aminek még normális honlapja sincs.
Azt várnám már, hogy mikor lesz már korlátlan a net a Telekomnál mobilra is mint otthoni vezetékes netnél :U
Mert ami most van az nem buli

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#90366) goop válasza makoss (#90365) üzenetére


goop
őstag

Azt hiszem az lesz a legjobb ha körülnézel a telekom oldalán. Továbbra is kevered a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#90367) HXY válasza dptrsk (#90349) üzenetére


HXY
addikt

A NetPlusz S már nem rendelhető?

(#90368) Zeki válasza goop (#90366) üzenetére


Zeki
nagyúr

Állítólag a megújulós Maraton nethez is okés a korlátlan web és email.

(#90369) goop válasza Zeki (#90368) üzenetére


goop
őstag

Passz. De, hogy a most opciónak ehhez semmi köze az fix. :D

(#90370) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

A jelenlegi csomagok valamelyikéhez jár Telekom wifi fon?

(#90371) tsteve válasza HXY (#90367) üzenetére


tsteve
senior tag

domino netplusz is lezárva szept. 1-től...

(#90372) -secret- válasza kory24 (#90370) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#90373) kory24 válasza -secret- (#90372) üzenetére


kory24
őstag

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#90374) makoss válasza tsteve (#90371) üzenetére


makoss
addikt

És mi lesz helyette?
Egyik ismerős mondta, hogy a korlátlan email és böngészés opcióval korlátlan a youtube

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#90375) anadroid válasza SUPREME7 (#90355) üzenetére


anadroid
senior tag

Nincs olyan menüpont, amiben be lehetne kapcsolni a 3 napra 3 GB promóciót. Ez kamuszagú. 2 Dominón kerestem, mindegyiken 4 GB-os Maraton van.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#90376) SUPREME7 válasza anadroid (#90375) üzenetére


SUPREME7
őstag

Lehet visszavonták, mert már 404 az oldal is.

(#90377) thomas77 válasza SUPREME7 (#90376) üzenetére


thomas77
senior tag

Nekem pont jó lett volna. Jövő hét végén hosszú hétvégét szerveztem vidékre... kábeles net nélkül. Ott pont jól jött volna...

(#90378) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Gyors és lusta kérdés..

Előfizetéshez kellene plusz 1gb .. egyszeri.. mi az sms kód ?: :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#90379) -secret- válasza Vangelis (#90378) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+EXTRANET1GB

(#90380) Vangelis válasza -secret- (#90379) üzenetére


Vangelis
nagyúr

thx

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#90381) fahrii


fahrii
őstag

Magenta 1 kedvezmény milyen tartozékra tudok beváltani?
Vagy csak tv - konzol - telefon?

(#90382) -secret- válasza fahrii (#90381) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Erre gondolsz?

"36 000 Ft-os készülékkedvezmény!
Bármely Samsung, Sony, Honor, Huawei, HTC, LG okostelefon, illetve tv, notebook vagy tablet árából 36 000 Ft kedvezményt adunk. 5"

(#90383) fahrii válasza -secret- (#90382) üzenetére


fahrii
őstag

"A kedvezményes otthoni készülék ajánlat 2017. szeptember 1-től visszavonásig, de legfeljebb a készlet erejéig érvényes, új Magenta 1 előfizetésbe bevont otthoni szolgáltatások megrendelése esetén vehető igénybe meghatározott otthoni eszközökre (tablet, laptop, TV, játékkonzol, kijelölt otthoni tartozékok)."

Erre igazából, hogy ez mit takarhat.

(#90384) Thome


Thome
addikt

Sziasztok,

Létezhet az, hogy külföldön vagyok (málta), és nem az előfizetésben benne foglalt (Move S) 200mb-ot használja a roaming, hanem a kibővített Netplusz L-t?
Már 2 napja erről vagyok elérhető, és az alap 200mb nethez hozzá sem nyúlt.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#90385) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Ma reggel feltöltöttem a Domino egyenlegemet 5000 Ft-al. Kaptam az SMS-t, hogy megkaptam az 50 perc és a 200MB adat bónuszt. A Telekom alkalmazásba csak a Maraton adategyenleget látom. Ez a 200MB nem íródik hozzá, hanem addig nem fogy a Maraton, amíg el nem fogy a feltöltési bónusz?

(#90386) pelenka35


pelenka35
őstag

Sziasztok.
Lányom kimegy egy hétre Németországba ,családi csomagban vagyunk ,ingyen beszélünk ez vonatkozik arra az időre is amíg kint tartózkodik?

Köszönöm.

Gamertag:Rob3rt75

(#90387) tsteve válasza pelenka35 (#90386) üzenetére


tsteve
senior tag

ha itthonról hívjátok őt, akkor igen...bár dominóban (ha jól rémlik havi 100 percnyi hívásfogadás ingyenes csak.. utána pár forinttal terhelik percenként roaming-ban...

[ Szerkesztve ]

(#90388) tsteve válasza Thome (#90384) üzenetére


tsteve
senior tag

netplusz is használható már odakinn, igaz közben lezárásra került mind előfizusban mind dominóban...

[ Szerkesztve ]

(#90389) ChuckyCheese


ChuckyCheese
tag

Érdekes dolgok vannak itt a Telekomnál.. Állandóan 1 mp alatt eltűnik, amit meg akarok rendelni. Mivan itt? 1 darabos készlet érkezik mindenből? Már mióta figyelem azt a teliber.... cuccot! Eltűnik a készlethiány felirat! Na mondom hurrá, kosárba. Engedi. Adatok megvannak pár mp alatt. Kész. Rendelés, hibaüzenet.. Rendelés, hibaüzenet.. Vagy 20x. Közben megnéztem a termék oldalát, és rendelhető volt. Jólvan mondom, még poárszor megpróbálom, de semmi.. Erre csak úgy a terméklistában keresgetem a dolgot, és ott érdekes mód már az van kiírva, hogy készlethiány, hamarosan érkezik.. Hát fasza.. Pár másodperc alatt elfogy minden? 1 darabos készlet van? A dolgozók elviszik rokonoknak? Vagy mi a bráner van? Rohadt idegesítő mostmár.. De nem is egy 200ezres tv 20 ezerért, hogy mindenki lecsapjon rá! Egy rohadt fejhallgató.. De még azt sem tudom megvenni..
Nekem mondjuk a sumákolós variáció magyarosabbnak és hihetőbbnek tűnik..

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#90390) tsteve válasza Gabesz1019 (#90385) üzenetére


tsteve
senior tag

először a bónusz fogy...

(#90391) Gabesz1019 válasza tsteve (#90390) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszönöm. :R

(#90392) maroni


maroni
aktív tag

Sziasztok!
Váltottam dominó fixre előfizetésesről azt mondták kapok 80 percet és 1 gb adatot! Meddig lehet felhasználni?
Előre is kösz: Laci

(#90393) csako válasza maroni (#90392) üzenetére


csako
veterán

Amíg érvényes a kártya

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#90394) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ha veszek részletre személyesen egy tartozékot 10 hónapra és közben lejár a husegem, ami után atvinnem a szamomat máshova akkor ez megoldható lenne?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#90395) maroni válasza csako (#90393) üzenetére


maroni
aktív tag

Köszi a gyors választ! Szép hétvégét!

(#90396) RedCactus


RedCactus
senior tag

Dominó-ra váltottam ma délután az előfizetésemet, de azóta is az "Ezen a számon előfizető nem kapcsolható". szöveg fogad. Mennyi idő múlva fog élni megint a számom? Azt hittem egyböl használható lesz...

(#90397) HXY


HXY
addikt

Megszeretném kérdezni, hogy ha még augusztus 31-én megrendeltem a NetPlusz S-t, és jelenleg is azt használom, de mondjuk pár hónap múlva lefogy a kártyám egyenlege, akkor ugye nem fogja tudni levonni az 1010Ft-os havidíjat, és így nem lesz internetem. De mondjuk 2 vagy 3 hónap szünet után újra feltöltöm a kártyámat pár ezer Forinttal, akkor újra jó lesz a NetPlusz S?

(#90398) Vangelis válasza RedCactus (#90396) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Elvileg egyből kellene...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#90399) RedCactus válasza Vangelis (#90398) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszi, akkor kezdődik! :O

(#90400) thomas77 válasza Gabesz1019 (#90385) üzenetére


thomas77
senior tag

A *111#-en le lehet csekkolni, hogy mennyi van a feltöltési bónuszból.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.