Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) robertel


robertel
senior tag

Sziasztok!
T-mobile-os feltöltőkártyás sim kártyámat eladhatom midnenféle gond nélkül? Be lehet állítani ügyfélszolgálaton, hogy ne az én nevemen legyen vagy ez nem fontos?
Köszi

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#9552) Geree válasza tjb007 (#9550) üzenetére


Geree
senior tag

Ez mennyire megbízható forrás?

a friend in need is a friend indeed

(#9553) dedike válasza whited (#9548) üzenetére


dedike
addikt

A My-T-ben a szolgáltatást aktiválni kell!

robertel:

Természetesen eladhatod, de a Te neveden marad örökre, Domino esetében az előfizető személye nem változhat! Ellenben akinek eladod, az felhasználóként rögzítheti magát.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#9554) Dave1984


Dave1984
őstag

W100
W100 ban nincs 3G!
Javítani kéne a jellemzőket. :U

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#9555) blueye válasza Geree (#9552) üzenetére


blueye
veterán

A Dominó csomagot ugyanúgy a t-től rendeled / kapod mintha hagyományosan a webshopban rendelnéd meg, tehát megbízható (ha megbízol a t-ben :) )

(#9556) Geree válasza blueye (#9555) üzenetére


Geree
senior tag

Azt értem, de azt írják, hogy a kupont a tmobile webshopon lehet beváltani... és ilyen lehetőséget még sehol nem láttam az oldalon...

a friend in need is a friend indeed

(#9557) tjb007 válasza Geree (#9556) üzenetére


tjb007
nagyúr

A webshopban kell megadni a Fizetés és szállítás résznél.

(#9558) Gerasz


Gerasz
aktív tag

Üdv!
T-mobile-nál a konstrukció miatt mindenképp kötnék hűséget, telefonra ugyan nincs szükségem, de elképzelhető, hogy vennék egy nem túl nagyértékűt kedvezményesen, majd értékesíteném. A telefont egyösszegben kifizetném.
Ha jól tudom a T akkor is tilt(hat)ja a készüléket IMEI alapján, ha nem fizetem a havi előfizetési díjat (míg a pannonnál csak a simet tiltják, ha a telefont korábban kifizetted?).
Az előfizetést természetesen fizetném, nem csaláson töröm a fejem. A kérdés az, hogy mennyire piacképes egy hűségidős telefon, érdemes-e ezzel foglalkozni?

[ Szerkesztve ]

(#9560) blueye válasza Gerasz (#9558) üzenetére


blueye
veterán

Melyik az a konstrukció amelyik miatt mindenképpen kötnél hűséget?

(#9561) Dave1984


Dave1984
őstag

nem hiszem,hogy a telefont is letiltjak,ha kifizetted a telefon árát,de esetleg az előfizetest nem fizeted,mivel magára az előfizetésre vállal valaki hűséget!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#9562) tjb007 válasza Dave1984 (#9561) üzenetére


tjb007
nagyúr

Korábban már volt róla szó, nem írom le újra csak linkelem: [link]

(#9564) Wind-Storm


Wind-Storm
őstag

Sziasztok!

Sry a béna kérdésért, ha már megválaszolták a fórumban..
Tehát t-mobilos kérdés:
Kaptam egy sms-t hogy domino kártyám pár nap múlva lejár, használatához feltöltés szükséges.
Pénz még van rajta pár forint, tehát gondolom ez garantáltan elvész ha addig nem töltöm fel.
De kérdésem, hogy a telefonszám használati joga is lejár?
Mert régebben előbb járt le az egyenleg, most meg ha így van, akkor a telszámot se használhatom majd az egyenleg elvesztésével együtt.. :F
Illetve ha ez a kártya lejárós dolog van érvényben és elérem a lejárati időt, utána a feltöltés már nem is működik, vagy hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

(#9565) tjb007 válasza Wind-Storm (#9564) üzenetére


tjb007
nagyúr

A rendelkezésre állási idő lejárta után a kártyán lévő összeg elveszik, ezután még 90 napod (hívószám-lekötési idő) van arra, hogy feltöltsd a kártyád ha nem szeretnéd elveszíteni a számod.
Ha ez a 90 nap lejárt és nem töltötted fel a kártyádat a számod el fog veszni.

[ Szerkesztve ]

(#9567) Wind-Storm válasza tjb007 (#9565) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Köszi a választ! :R
Hát elég hülyén lett megfogalmazva az SMS, mintha az kártyám teljes használati joga járna le pár nap múlva... :W

Hú most még lenne két kérdésem, ha már itt járok mert pont aktuális:

Kb. egy hónappal ezelőtt kaptam egy sms-t, meg azelőtt még egyet pont az előzőre rá egy hónappal, miszerint az általános szerződési feltételekben módosulás történt, további infóért hívjam a 1777-t, kíváncsiságból felhívtam hogy mi van, erre mond egy linket hogy hol keressem.. ha meg nem fogadom el (a hívásból ki nem derülő módosult ÁSZF-t) élhetek az X napos felmondási jogommal.. hát kösz.
Elszántam magam és megnéztem a linket, látom hogy konkrétan pontokba vannak szedve a dolgok, ennyi mindent módosítottak vagy keresem meg benne a módosulást :F
Tovább már nem is néztem.. zártam be a francba.
Valami lényeges változtatás történt amiről mindenképp tudnom kéne..?

A másik a feltöltéshez kapcsolódik, én nem telózok sokat, főleg engem hívnak, beérem esetenként az 1500FT-os feltöltéssel is.
Pár nappal ezelőtt mentem be a közeli t-pontba hogy feltöltessem 1500FT-tal az egyenlegemet, erre jön a válasz hogy náluk ilyen már nincs csak 3 ezres.. kérdem mikortól? azt mondja hogy elsejétől, és max. ATM-ekről lehet még feltölteni..
Nagyon örültem a dolognak.. :W
Lehetséges még bankautomatán keresztül 1500FT-tal egyenleget feltölteni?

A regényért meg sry. :B

[ Szerkesztve ]

(#9568) tjb007 válasza Wind-Storm (#9567) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az aktuális változásokat ezen az oldalon, a Közlemények az ászf módosulásáról résznél találod meg + a Magyar Nemzetben is megjelenik két alkalommal. A jelenlegi ÁZSF változásokat itt találod: [link]

1500 forinttal csak bizonyos helyeken és módokon lehet feltölteni.
ITT bővebben le van írva (a legördülő listából tudsz választani), hogy hol, miként és mekkora összeggel lehet feltölteni az egyenleged.

(#9569) Wind-Storm válasza tjb007 (#9568) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Köszi! :R

(#9570) Gerasz válasza #40993792 (#9559) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Köszönöm a választ! Akkor inkább megtartom a készüléket :)

[ Szerkesztve ]

(#9572) robertel


robertel
senior tag

Egy évben csak egy dominós készülék vásárlására van mód egy személynek?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#9573) Dave1984 válasza tjb007 (#9562) üzenetére


Dave1984
őstag

Köszönöm!
Robertel: Webshppon keresztül,igen.T-PONTban vásárlás esetén 2.

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#9574) tjb007 válasza Dave1984 (#9573) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egészen pontosan:

"10.8. A Szolgáltató jogosult meghatározni, hogy egy Előfizető évente legfeljebb 2 Domino készülék
csomagot vásárolhat. Az Előfizető tudomásul veszi, hogy az egy évben belüli második vásárlásra csak
a Szolgáltató egyedi elbírálása alapján van mód
. Az Előfizető az Előfizetői Szerződés aláírásával
egyidejűleg tudomásul veszi, hogy a Domino készülék csomag továbbértékesítése tilos."

(#9575) robertel válasza tjb007 (#9574) üzenetére


robertel
senior tag

Magyarul lehet rendelni?
Eddig most volt dolgom elöször a t-mobile-al, sok midnen elbírálás nem kel lszerintem.
Sim kártyát adnám el max de azt nem kötném az orrukra:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#9576) tjb007 válasza robertel (#9575) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem biztos, hogy a rendszer engedni fogja, sőt, volt már olyan, hogy valakit a rendelés visszaigazolása után hívtak fel és tájékoztatták, hogy sztornó az egész.
Üzletben általában nem szokott gond lenni, webshopnál igen.

(#9577) robertel válasza tjb007 (#9576) üzenetére


robertel
senior tag

Csak kupont nem engednek beváltani üzletben nem?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#9578) tjb007 válasza robertel (#9577) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem, az csak a webshopos rendelésnél érvényes.

(#9579) robertel válasza tjb007 (#9578) üzenetére


robertel
senior tag

Ez a baj:(
Hétfőn azért rájukcsörgök hátha.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#9580) R19


R19
senior tag

Hamarosan lejár a 2 év hűségidő. Amennyiben az újabb 2 év aláírásakor nem kérek új készüléket, akkor pl. x hónappal később élhetek a kedvezményes készülék váltással a meglévő előfizetésemre?

(#9581) tjb007 válasza R19 (#9580) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha lejár a hűségidő és nem akarsz telefon vásárolni akkor mire írnál alá újabb két évet ?
De úgyis kérdezhetem, hogy minek írnál alá akármit is ha egyik díjcsomag igénybevételéhez sem (az ikont leszámítva) kell hűségidőt vállalni ?

(#9582) R19 válasza tjb007 (#9581) üzenetére


R19
senior tag

Köszi a gyors reagálást!

Tehát azt mondod, hogy a 2 év hűség lejárta után nem kell részemről semmilyen nyilatkozat ha az előfizetésemet meg akarom tartani?
Megy minden tovább a jelenlegi módon?
Ezek szerint új hűségidőt csak készülék váltáskor kell aláírni?
Korábban Dominós voltam, ezért nem vágom ezt az előfizus témát.

[ Szerkesztve ]

(#9583) tjb007 válasza R19 (#9582) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak röviden, sorban:
Igen
Igen
Igen

(#9584) dedike válasza tjb007 (#9581) üzenetére


dedike
addikt

De úgyis kérdezhetem, hogy minek írnál alá akármit is ha egyik díjcsomag igénybevételéhez sem (az ikont leszámítva) kell hűségidőt vállalni ?

Ahhoz miért is kell? ;)

Jó szerencsét!

(#9585) tjb007 válasza dedike (#9584) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kell, hülyeséget írtam :P
(egy kicsit módosítottam a szövegen)

(#9586) R19 válasza tjb007 (#9583) üzenetére


R19
senior tag

Köszi a segítséget, így már minden világos! :R

(#9587) Totheground


Totheground
addikt

Hóhó, most értem haza külföldről, és látom, hogy a T letiltott és kivésett nekem egy hóközi 183k-s számlát, úgy, hogy a következő is már 149k-n van. Mindezt roamingra úgy, hogy szifonon data roaming és cellular data off volt (kivéve 3 percig, amig betöltött egyszer a google maps) és ezen a telefonon nem indítottam/fogadtam hívást, ami net volt, az wifin ment hotelekben.
Teendő? Azon kívül, hogy holnap közlöm az ügyfélszolgálattal, hogy természetesen nem vagyok hajlandó kifizetni és ha perelni akarnak, állok elébe?
Van más megoldás is?
Figyelmeztetést/semmit nem kaptam. Mentet közben, csak azt vettem észre, hogy egyszer csak nem volt hajlandó kapcsolódi a telefon a külső gsm hálózatok egyikéhez sem és most jöttem rá, hogy miért...
Ikon djcsomag, ha számít

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9589) Totheground válasza #40993792 (#9588) üzenetére


Totheground
addikt

Cellular data off modeban egyeltalán nincs mobilos adatkapcsolat, csak hívások/smsek mennek (ez már csak azért biztos, mert a határon direkt kipróbáltam, illetve utána minden országban ellenőriztem). Azt meg mindig látni az ikonsoron, hogy milyen tipusú az adatforgalom.
Nem vagyok plafonon, holnap megyek be ügyfélszolg-ra (mondjuk érdekes, hogy auth után SEM tudnak semmit mondani a forgalomfigyelési osztályon...). Én sem egyből perrel fogok jönni, de ha arra kerül a sor, állok elébe, ha csak nem tesznek le elém egy sziklaszilárd bizonyítékot, hogy elhasználtam az adatmennyiséget. :))
Még az is érdekes, hogy a telefonban lévő adatforgalom-mérő (csak a mobil data-t méri) a hó eleji reset óta 450 mega adatforgalmat mutat és ebből 440-et kiutazás előtt tettem bele, de még ha az egész is az úton mászott volna bele, akkor sem lenne ~360k ennyi az adott roaming tarifák mellett.
Na mindegy, majd meglátjuk.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9590) club1 válasza Totheground (#9589) üzenetére


club1
veterán

Nem írtad melyik országban voltál. De gondolom megnézted azóta, hogy mennyi az annyi... Nekem most Horvátországban 1 MB forgalom 1400 és 3900 Ft között mozgott... Ezért is vettem kint adatforgalomra helyi sim kártyát (és hordok magammal WLAN-os 3G routert).

(#9591) robertel válasza club1 (#9590) üzenetére


robertel
senior tag

Ilyesztő milyen összegeket számláz azért szolgáltató.
Ennyiből is örülök, hogy kártyás vagyok, addig nyújtózkodom ameddig a takaróm ér, mondjuk külföldön se járok, igy ilyen nem történhetne velem mint fórumtárssal.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#9593) Totheground válasza #40993792 (#9592) üzenetére


Totheground
addikt

Kizárt, hogy kijöhessen akkora adatforgalom. Épp most próbáltam ki itthon, 2-3Mb kb a térkép betöltése...
Na mindegy, majd hétfőn...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9595) taxy88


taxy88
aktív tag

Sziasztok!

Mi az oka annak , hogy a t-mobile hálózata mostanában(1-2 hónapja) egyre többször, és egyre hosszabb ideig megszakad(nincs térerő a telefonokon).Se 2G, se 3G.Tuti nem a telefonommal van probléma , mert a munkahelyen is mindenki erre panaszkodik.
Eddig nem tekintettem neki túl nagy jelentőséget, de most már engem is egyre jobban zavar, hogy fizetek valamiért , ami NINCS!

Szerk:Hódmezővásárhely és környéke

[ Szerkesztve ]

(#9596) 1430 válasza Totheground (#9587) üzenetére


1430
senior tag

Attól, mert kiállítanak egy hóközi befizetést, nem fog nullázódni vagy lecsökkenni az egyenleged.

Vagyis a 149 ezres egyenleged (ami nettó) alapján majd kijön egy számla, és annak végösszegéből levonják a 183 ezres előleget és a maradékot kell a csekken befizetned. Ha addig nem fizeted be a hóközit, akkor a 183 ezres hóközit és az ezzel csökkentett számla végösszegét fogják követelni. Tehát nem 360 ezret, ahogy azt #9589-ben írod.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#9597) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

A Domino Nap ([link]) tarifával veszek a SIM kártyát és 2000 Ft ráteszek, akkor 1 évig használható a telefon?

E mellé választhatom a Go!Net S tarifát?

Telefonálni nem is akarok csak egy minimális internet legyen rajta.

(#9598) tjb007 válasza VINIKOR (#9597) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Domino SIM -eknél a Domino díjcsomag van aktiválva alapértelmezésként, ha mást szeretnél akkor azt neked kell aktiválnod (My T-Mobile). 2000 forinttal meg nem tudod feltölteni az egyenleged, a legkisebb összeg 1500 Ft (180 nap rendelkezésre állási idő), a következő címlet az 2500 Ft (366 nap rendelkezésre állási idő) de ez csak bizonyos feltöltési módoknál érhető el.

A Domino Go!Net S díjcsomag az össze Domino díjcsomaghoz elérhető, igénybe vehető.

(#9599) Totheground válasza 1430 (#9596) üzenetére


Totheground
addikt

Köszi az infót!

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9600) robbie000


robbie000
csendes tag

Sziasztok!
T-mobile-os vagyok, és vettem egy független Qtek 9100-at, amin ugye windows mobile op rendszer van. A T-mobile internetet sehogy nem tudom beállítani rajta, elsősorban az ingyen facebook miatt kellnne. Remélem tudtok segíteni. Előre is köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.