Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) tjokai


tjokai
senior tag

Hali
Tudtok valamit arról, h 2011.07.17-én a T-Mobil olcsóbban árulja a készülékeit? Nekem gyanus a dolog, mert egy db reklámot nem láttam ezzel kapcsolatban :F Egyik fórumon olvastam a hírt de sztem csak pletyka lesz...

Üdv!

(#9452) tjb007 válasza tjokai (#9451) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezt hol olvastad ?
Jöhet link is.

(#9453) tjokai válasza tjb007 (#9452) üzenetére


tjokai
senior tag

Itt van a link, parancsolj!

Ennyi az egész, én is csak itt olvastam.......és megkérdeztem tőletek, hátha tudok esetleg róla valamit!

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#9454) tjb007 válasza tjokai (#9453) üzenetére


tjb007
nagyúr

A linkelt topikban szó nem volt ilyenről, július 17 is csak az Optimus 3D várható megjelenése kapcsán jött szóba.
Ha van valamilyen akció az megtalálható a magyarországi T-Mobile Facebook oldalán.

(#9455) tjokai válasza tjb007 (#9454) üzenetére


tjokai
senior tag

Ok, mind1.....

Üdv!

(#9456) metaxa92


metaxa92
csendes tag

Ha rendelek egy telefont (Táblagépet,de most tök mindegy.) ami 0 FT-ért netről rendelve elvihető,akkor a futárnak csak az első havi részletet kell kifizetnem,vagy akadnak még egyéb költségek is. Valamint bankszámla nélkül lehetséges vásárolni?

(#9457) blueye válasza metaxa92 (#9456) üzenetére


blueye
veterán

A megrendelés végén kiírja a pontos fizetendő összeget amit a futárnak kell átadnod.
Miért és mihez kéne bankszámla?

(#9459) metaxa92 válasza blueye (#9457) üzenetére


metaxa92
csendes tag

Hát a részletek fizetéséhez.Vagy lehet-e csekken.
Köszi mindkettőtöknek. :)

(#9461) ForRedGlory válasza metaxa92 (#9459) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Sosincs egyeb koltseg ;)

(#9462) blueye válasza metaxa92 (#9459) üzenetére


blueye
veterán

Persze, csekken fogod fizetni (ilyenkor két csekket küldenek havonta).

(#9463) metaxa92 válasza blueye (#9462) üzenetére


metaxa92
csendes tag

Miért kettőt?

(#9464) tjb007 válasza metaxa92 (#9463) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azért mert az egyiken a havidíjat kell befizetned a másikon meg a törlesztőrészletet.

[ Szerkesztve ]

(#9465) metaxa92 válasza tjb007 (#9464) üzenetére


metaxa92
csendes tag

http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&productId=315063&langId=-11

Akkor ezt a gépet két év MM M díjcsomaggal venném. Havi 8,és ezen kívül még mennyi?

(#9466) tjb007 válasza metaxa92 (#9465) üzenetére


tjb007
nagyúr

A havidíjon felül semmit sem kell majd fizetned mivel a 9900 forintos árból 100% kedvezményt adnak.

(#9467) metaxa92 válasza tjb007 (#9466) üzenetére


metaxa92
csendes tag

Köszi,akkor jól gondoltam.De gondolom,akkor ebben az esetben csak egy csekket fogok majd kapni. :)

(#9468) tjb007 válasza metaxa92 (#9467) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, csak egy csekket fogsz kapni.

(#9469) metaxa92 válasza tjb007 (#9468) üzenetére


metaxa92
csendes tag

Köszönök szépen mindent. :)
Akkor ahogy lesz raktáron,rendelem.

(#9470) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Sziasztok!

Kérlek nézzétek el, hogy nem böngészem át a topikot, ahhoz túl nagy... Az lenne a kérdésem, hogy havi előfizetéssel elméletileg van olyan díjcsomag, ami korlátlan mobilnet használatot biztosít. Böngészgettem a díjcsomagokat, de nem nagyon leltem ilyesmire, max 3gb-ost, piszok drágán. Elgondolkoztam, hogy akkor most van ilyen, vagy nincs? Ha van, akkor melyik az? Előre is köszönöm! Jelenleg egyébkét Media Mania S-em van, ami 500MB netet biztosít, ami nekem elegendő, hiszen legtöbbször wifin keresztül csatlakozom, meg ha mobilet, akkor opera mini, meg pár program, ami nem eszik sokat. A havi díj lebeszélhető, és míg kártyás voltam is elment az a havi 5000, szóval ha van ilyen korlátlat net csomag, valószínű akkor is maradok...

Köszönöm!

(#9471) tjb007 válasza pingwin011 (#9470) üzenetére


tjb007
nagyúr

Korlátlan mobilinternet nincsen, olyan viszont van bizonyos (mobilinternet)díjcsomagoknál, hogy a díjcsomagban foglalt adatmennyiség felhasználása után nincs túlforgalmazási díj csak lassítás 32 illetve 128 kbit/s-ra.

(#9472) kali válasza pingwin011 (#9470) üzenetére


kali
legenda

a szó szorosabb értelmében vett korlátlan nincs, külön mobilinternetes előfizetés esetén is csak olyan van, hogy x gigabyte adatforgalom után csak lassítanak, de nincs túlforgalmazási díj!
közben tjb007 megelőzött picivel...

[ Szerkesztve ]

(#9473) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Köszönöm! Marad a Media Mania s... :D

(#9474) metaxa92


metaxa92
csendes tag

Lenne hozzátok még egy hülye kérdésem.Hogy értendő az,hogy a MM M díjcsomag 100%ban leforgalmazható? Tehát kapok 100 smst,15 óra TV-t,és 750 MB netkapcsolatot. És akkor,ha ezeket kihasználom,akkor leforgalmaztam a 8000ftot,vagy ezeken a plusz szolgáltatásokon kívül le tudom pl telefonálni,internetezni,smsezni(a csomagban megadott díjak fejében) a megmaradt 8000ftot,vagy ezeket a telefonálásokat már a 8000 Forint után,többletként számlázzák? remélem érthető,amit kérdeztem. Köszi a válaszokat.

(#9475) icecave válasza metaxa92 (#9474) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha ezeket leforgalmaztad, minden más már számlázódik. Tehát a 101. smstől fizetni kell, 750 mb felett fizetni kell, stb, amit hozzáadódik a 8000 ft-hoz.

Hülyevagyok. A beszélgetésre vonatkozik a leforgalmazható. Szóval a 8000 ft-ot lebeszélheted. Percdijak is ottvannak a T oldalán.

Szóval hálón belül: 7990/23= 347 perc, VAGY hálón kívül 7990/26= 307 percet beszélhetsz. Ha túlléped, fizetni kell, ugyanúgy az sms-ért is, ha többet írsz, mint 100-at, meg a mobilnetért is, meg a TV-ért is.

[ Szerkesztve ]

(#9476) metaxa92 válasza icecave (#9475) üzenetére


metaxa92
csendes tag

Köszi Főnök,akkor ez így egész jó. :)

(#9477) dedike válasza icecave (#9475) üzenetére


dedike
addikt

Pontosabban:

*A MédiaMánia díjcsomagok havi díja 100%-ban leforgalmazható hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított hívásra, illetve SMS küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön.2 ;)

Jó szerencsét!

(#9478) Tv


Tv
senior tag

Sziasztok! Rég voltam t-mobile-os ezért nem vagyok képben, segítsetek légyszi. A t-mobile-nál is van olyan cucc, hogy ha nem vagyok elérhető vagy ki volt kapcsolva a telóm és ezalatt hívott valaki, akkor küldenek sms-t hogy xy hívott xy időpontban? Illetve ha vodánál van egy feltöltőkárytás számom, azt át tudom számhordozással vinni t-mobile-hoz szintén feltöltőkártyásnak?

(#9479) tjb007 válasza Tv (#9478) üzenetére


tjb007
nagyúr

"A t-mobile-nál is van olyan cucc, hogy ha nem vagyok elérhető vagy ki volt kapcsolva a telóm és ezalatt hívott valaki, akkor küldenek sms-t hogy xy hívott xy időpontban?"

Igen van, Hívásértesítő a neve és díjmentes, a második kérdésedre szintén igen a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#9480) Tv válasza tjb007 (#9479) üzenetére


Tv
senior tag

Köszi a választ :R

(#9481) Orb1337


Orb1337
tag

Sziasztok!

Telefonomra előfizettem a Relaxnet M mobilinternet díjcsomagra. A webes felületen azt írja, hogy aktiválva van. Tehát bátran használhatom? nem kell attól félnem, hogy az adatforgalmas internet szerint számláznak még?

(#9483) Orb1337 válasza #40993792 (#9482) üzenetére


Orb1337
tag

Nem, a netes szamlakovetesnel ottvan a relaxnet m dijcsomag. Az a baj h ideiglenes jelszavam van csak, igy az ugyfelszolg. szoba sem alnak velem addig, igy nem tudtak ellenorizni

(#9484) Norbi14


Norbi14
senior tag

Van egy Tnél vásárolt előfizus telom, most jár le a törlesztés és még van 1év tarifahűség. A gond, hogy hibás lett a készülék(elrepedt a belső kijelző, semmi külsérelmi nyom nincs) gariban nem javítják csak samsung szervizben sok sok pénzért... ilyenkor nincs lehetőség T-nél készülék cserére?

(#9485) jamaica22


jamaica22
csendes tag

Sziasztok!

Segítsetek! Rendeltem webshopban telefont, meg is kaptam múlt héten. 10 perce itt járt egy futár, hozott még egy telefont. Ezt is átvettem (persze kifizettem mind a kettőt). Küldtek egy visszaigazoló emailt amikor rendeltem, és kiemelt betűkkel volt benne, hogy 12 hónapon belül egy személy csak egy domino csomagot vásárolhat a webshopból.
Megtartanám mind a két telefont, lehet ebből baj?

Köszi előre is a segítséget!

(#9486) tjb007 válasza Norbi14 (#9484) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs lehetőség készülékcserére, cserélni is csak akkor cserélik ha a hiba nem szüntethető meg.
Ha lenne készülékbiztosításod akkor egy "minimális" (legalábbis a Samsung szervizhez képest) önrészért cserébe megjavítanék de mivel gondolom nincsen biztosításod így ez kiesik.

(#9487) Norbi14 válasza tjb007 (#9486) üzenetére


Norbi14
senior tag

Sajnos nincs ilyen készülékbiztosításom....

(#9488) dedike válasza tjb007 (#9486) üzenetére


dedike
addikt

Ha havonta elteszi a biztosítási pénzt, akkor ha melléteszi az önrészt, megvan a javítás díja...
...nekem is volt, aztán egy hónap után visítva mondtam le... :)

jamaica22:

Biztosan minden (cím, név, házszám) azonos volt, amikor rendelted? :U

(Én megtartanám, majd szólnak, ha gond van!)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#9489) tjb007 válasza jamaica22 (#9485) üzenetére


tjb007
nagyúr

A másodikat is megrendelted vagy azt csak úgy maguktól küldték ?

Amúgy nem lesz belőle baj (még akkor sem ha mind a két SIM -et szeretnéd használni).

"10.8. A Szolgáltató jogosult meghatározni, hogy egy Előfizető évente legfeljebb 2 Domino készülék
csomagot vásárolhat. Az Előfizető tudomásul veszi, hogy az egy évben belüli második vásárlásra csak
a Szolgáltató egyedi elbírálása alapján van mód. Az Előfizető az Előfizetői Szerződés aláírásával
egyidejűleg tudomásul veszi, hogy a Domino készülék csomag továbbértékesítése tilos."

(#9488) dedike

Nem tudom, hogy mennyibe kerül egy kijelző csere, ezért is írtam azt amit :)

[ Szerkesztve ]

(#9490) Norbi14 válasza tjb007 (#9489) üzenetére


Norbi14
senior tag

20alatt nem úsznám meg....aztán a spicám maga ér annyit.

(#9491) tjb007 válasza Norbi14 (#9490) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sajnos csak három dolgot tudsz tenni:
1. megjavíttatod
2. eladod alkatrészként
3. veszel eBay -en (vagy bárhol máshol) hozzá kijelzőt és beszerelteted

(#9492) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Sziasztok!
Van ez a díjcsomag, a Domino Go!Net S . Azt írja hogy nincs túlforgalmazási díj, de viszont belassul a net. Valaki próbálta már ezt a díjcsomagot? Mennyire lassítják be a netet a 30mb-os limit után? Mert most nekem ez jó lenne, főleg hogy szept. 30-ig az első hónap 90 ft, utána 590 Ft, ami ha úgy nézzük hogy korlátlan, akkor nem rossz ár. Ha használhatatlanságig belassítják, akkor szerintem nem lesz ilyenem...

(#9493) Norbi14 válasza tjb007 (#9491) üzenetére


Norbi14
senior tag

13ért találtam kijelzőt vaterán, remélem be is tudom szerelni.

off:
ebayről soha nem rendeltem, ebay.hu és ebay.com ugyanaz? .hu-n találtam 5-600ft-ért is kijelzőt, a szállítási költség mennyi szokott lenni?

[ Szerkesztve ]

(#9495) Tomajdon válasza #40993792 (#9494) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Köszi az infót. Tudom, azt írják hogy legfeljebb 32 kbit/sec. Csak az a kérdés, hogy ez mennyire használható? De ahogy írtad opera minivel használható, akkor időjárást lefrissíteni, meg naponta pár percet netezni nem lassú. Akkor lehet kipróbálom, főleg hogy "korlátlan", első hónapban meg 90 ft, és nincs hűség.

(#9496) tjb007 válasza Norbi14 (#9493) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem egészen ugyanaz, a .hun -n sok minden nincsen listázva.
A szállítási költéség mindig meg van adva, ez változó.
5-600Ft -ért komplett kijelzőt biztosan nem fogsz kapni, max. kijelzővédő fóliát.
Arra azért figyel, hogy önmagában a kijelző nem elég, kell egy ilyen is.

(#9497) jamaica22 válasza Tomajdon (#9492) üzenetére


jamaica22
csendes tag

Én is ilyet rendeltem most kipróbálni. Arra hogy emaileket megnézd, híreket, időjárást, arckönyv, arra szerintem elég. Nem kell sokat várni hogy behozza.
Persze ha intenzívebben használnád a netet, arr már kevés. Videókra ne igen számíts ezzel a sebességgel.

(#9498) Norbi14 válasza tjb007 (#9496) üzenetére


Norbi14
senior tag

Ezt találtam ebay.hu-n ezt meg vaterán

(#9499) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Nálatok mostanába nem romlott le a MobilTV minősége?
Nálam kb. 1 hónapja már a nézhetelen szintre süllyedt a minőség, az előtt se volt hű de jó, de ez már több a soknál.
Ez, ennyi pénzér felháborító.

[ Szerkesztve ]

(#9500) dedike válasza hr2 (#9499) üzenetére


dedike
addikt

Mi a baj vele? :U Hogyan érted a minőségromlást?

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.