Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) .bruszli. válasza tjb007 (#9400) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Na akkor mégis ? :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#9402) tjb007 válasza .bruszli. (#9401) üzenetére


tjb007
nagyúr

Senki sem mondta azt, hogy egyáltalán nem lesz.
Majd lesz, valamikor.

(#9403) .bruszli. válasza tjb007 (#9402) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ez alapban sejthető volt...sőt valszeg majd valamikor lesz ájfónöt is... :))

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#9404) szabogabor10 válasza tjb007 (#9400) üzenetére


szabogabor10
veterán

Érdekes, hogy a T-Mobile a Facebook oldalon minden kérdésre kőkeményen tagadja a Neo megjelenését. Most akkor kinek lehet hinni? :DDD

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#9405) tjb007 válasza szabogabor10 (#9404) üzenetére


tjb007
nagyúr

Annak hiszel akinek akarsz :D
Mint leírtam fenntartásokkal kell kezelni.

(#9406) dedike válasza tjb007 (#9405) üzenetére


dedike
addikt

Mire Neo lesz a T-nél, a kutyának sem fog kelleni... ;]

Jó szerencsét!

(#9407) szabogabor10 válasza dedike (#9406) üzenetére


szabogabor10
veterán

Lehetséges :D

Más: a hálózatfejlesztéssel kapcsolatban tudja valaki esetleg, hogy az új bázisállomások még mindig UMTS-t vagy már HSPA-t használnak majd hangátvitelhez? Nem lenne rossz, ha a másik két szolgáltatóhoz hasonlóan a T-Mobile is áttérne a jobb hívásminőséget nyújtó HSPA-ra.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#9408) mustard


mustard
csendes tag

Sziasztok
Nemrég rootoltam friss T-mobilod telefonomat (Lg optimus one), ráraktam a CM7-es rom-ot, és most, pár héttel a rootolás után nem tölt a telefon, ha felrakom töltőre akkor bekapcsol, majd 0%-on marad. Gondolom garanciavesztés van, szerintetek azért megér egy próbát a T-mobilnál? Vmi ötlet?

(#9409) paulo92


paulo92
tag

Helló!
Szeretném a tanácsotokat kérni, hogy esetlegesen lehetne-e valamit tenni esetemben, íme a történet:
A hónap közepén Balassagyarmaton jártam a kórházban, egy teljes napot töltöttem ott, persze a telefonomat is használtam, ha már várni kell az orvosra. Magyar hálózatot írt ki, ezért nem is aggódtam. Telefonálás befejeztével azonba a következő volt olvasható a sony ericssonomon:
T-mobile H
T-mobile SK

Tegnap megjött a számla, rajta 5000 Ft levonás külföldről való telefonálásért, azonban én egy éve nem jártam külföldön. Tudom, hogy nem messze Gyarmattól ott a Szlovák határ, de akkor is, max térerővel bejött a 3g, illetve néha visszaváltott Edgere .Érdekesen viszont hogy pont telefonálás alatt átvált T-mobile SK-ra? Az ilyenkor szokásos üdvözöljük az EU-ban levelet sem kaptam meg.
Szerintetek a T-mobile felé be lehetne valahogy bizonyítani, hogy már pedig én nem jártam külföldön és az amúgy ingyenes hívás ( flottásként) 5000Ft-ba került? Esetleg valami megoldást tudnátok ajánlani, vagy mindenféleképpen be kell fizetni az összeget?
üdv
Zoli

(#9410) Dave1984 válasza dedike (#9406) üzenetére


Dave1984
őstag

erre nem vennék mérget
Egy vevő már biztos van:)

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#9411) kali válasza paulo92 (#9409) üzenetére


kali
legenda

sajnos a szolgáltatók nem azt nézik, hogy jártál külföldön, vagy sem, hanem azt, hogy melyik szolgáltató hálózatára felcsatlakozva használtad a telefont!
a határ közelében sajnos rizikós a dolog, mert ha automatán áll a hálózat választásának a lehetősége, akkor előfordulhat, hogy a határ hazai oldalán is külföldi hálózatra csatlakozik fel a készülék, amennyiben azt ítéli "jobbnak" - és ezt nem a - hazai - szolgáltató dönti el, ha erre akartál utalni...
rákérdezhetsz az ügyfélszolgálaton - telefonon vagy akár személyesen is -, hogy adott időpontban/intervallumban melyik külföldi szolgáltató hálózatán lógtál, és miért nem kaptál a külföldi barangolásról üzenetet, hátha mondanak valami okosat, de legalább is tényt, ellenben - szerintem - ez még nem az az összeg, amiért nagyon sokat érdemes variálni, mindenkivel előfordulhat...
én most könnyen beszélek budapestről, de amikor vidékre utazunk a szülői házhoz, akkor - bár bő 10 km távolság a határ -, kikapcsolom a barangolási lehetőséget, mert néha valóban átlóg(na) a telefon a külföldi hálózatra - annak ellenére is, hogy látszólag van némi hazai hálózat, ráadásul két külföldi szolgáltató hálózata is jó térerővel elérhető adott területen!

(#9412) CHIPman válasza kali (#9411) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem kell ahhoz a határnál lenni. Felénk úgy van, hogy ha a városban vagy, akkor fullos 3G/HSDPA van, de ha kimész belőle(akár Észak akár Dél felé), egyből átkapcsol horvát, (neadjisten szerb, bár ez ritka) hálózatra. :D

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9413) KukkSteve


KukkSteve
aktív tag

SZiasztok, olyan kérdésem lenne, hogy a T-mobile mostanság tiltogat-e IMEI számmal?
Ajánlottak egy telefont, de nem tudom hogy mi az előélete, annyit tudok hogy 07.04én lett véve, és megvan hozzá a jótállási jegy! Számla viszont nincs :(! Ha esetleg előfizuval lett véve, akkor manapság tapasztalt dolog e a készülék letiltás? Ha igen, akkor hogyan? Csak a t-s hálózat nem lesz elérhető vele? Vagy már egy IMEI listával dolgozik az összes szolgáltató?

A számom az adatlapomon. ;)

(#9414) CHIPman válasza KukkSteve (#9413) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Teljesen le lesz tiltva, tehát itthon(talán külföldön sem, nem tudom) nem tudod egyik szolgáltatón sem használni. És igen, szeretik "tiltogatni" mostanában.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9415) KukkSteve válasza CHIPman (#9414) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Ühha! :( Az nem jó :( :S
És azt nem tudod hogy esetleg ha íratok egy adásvételit a tulajjal, hogy ha letiltják akkor térítse meg a káromat, akkor letiltás esetén mit lehet kezdeni?

A számom az adatlapomon. ;)

(#9416) club1 válasza KukkSteve (#9415) üzenetére


club1
veterán

Polgári peres eljárásban hajthatod be néhány év alatt a károdat az eladón (ha jó adás-vételi szerződést kötsz). A szolgáltatóval ui. - a hűségszerződéses készülék tekintetében - te nem vagy jogviszonyban.
Ilyenkor a telefon mellé át kell venni az előfizetést is, így nem lesz a fenti gondod. Persze gondolom az előfizetési díjakkal együtt már nem olyan olcsó ez a telefon...

(#9417) blueye válasza club1 (#9416) üzenetére


blueye
veterán

Ráadásul PP eljárás elindításához is pénz kell.

(#9418) ForRedGlory válasza KukkSteve (#9415) üzenetére


ForRedGlory
félisten

;)

(#9419) KukkSteve válasza club1 (#9416) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Az fincsi! Hát köszönöm az infokat, nem is veszélytelen ez a használtpiac. :S :( Meggondolom alaposan, de lehet hogy elállok tőle!

A számom az adatlapomon. ;)

(#9420) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Létezik ugye T-mobile-ra a 100MB adatforgalmú internet. Azt be tudom valahogy én is kapcsolni vagy feltétlen szükséges érte bemenni egy T-mobile üzletbe?:)

(#9421) blueye válasza Barell (#9420) üzenetére


blueye
veterán

(#9422) szabogabor10 válasza Barell (#9420) üzenetére


szabogabor10
veterán

A Go!Net M csomagot interneten, a My T-Mobile-ban, illetve ha előfizetéses vagy, akkor a telefonos önkiszolgáló ügyélszolgálaton keresztül (1430 -->1-es gomb), ha Dominós vagy, a Dominó központon keresztül (1777) aktiválhatod.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#9423) Mercutio_ válasza Barell (#9420) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem tudom milyen előfizud van, de lehet, hogy jobban jársz egy Médiamánia XS díjcsomaggal abban 150MB net van, és 10 ingyen SMS is.
Persze a percdíjakat is nézd meg...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9424) Sztbeni válasza koviandri76 (#9290) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ilyen a trémobil. Mocskos barmok. Én a helyedben egy ilyen után (bármelyik szolgáltató csinálná) mennék az NMHH-hoz, majd a boltban előttük törném szét a kártyát.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#9425) kali válasza Sztbeni (#9424) üzenetére


kali
legenda

ilyen hát, a többi szolgáltató meg szent...
a stílusod meg hagy némi kívánnivalót maga után - főként ha a t-mobile a téma tárgya -, de ez legyen a te problémád... :U

#9426; akkor ok, csak rémlik néhány t-mobil iránti korábbi megnyilvánulásod, hogy eléggé elfogult vagy irányukban, persze negatív irányban... :)

[ Szerkesztve ]

(#9426) Sztbeni válasza kali (#9425) üzenetére


Sztbeni
őstag

A többi esetében is ezt csinálnám.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#9427) Pyxee


Pyxee
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, hogy lehet-e részletre úgy telefont venni, hogy már van egy részletfizetéses telefon is a nevemen. (Csak mert akkor nem mennék potyára...)
Köszönöm!

(#9428) szabogabor10 válasza Sztbeni (#9424) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ne hidd, hogy csak a T-Mobile csinálja ezt.

-Vodafone: "Minden havidíjas előfizetéshez alapszolgáltatásként biztosítjuk a Vodafone Internet Start internetszolgáltatást."

-Telenor: "A Mobil Online Start szolgáltatáscsomag az előfizetéssel automatikusan a rendelkezre áll, külön megrendelést nem igényel."

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#9429) Dave1984 válasza Pyxee (#9427) üzenetére


Dave1984
őstag

nekem anno nem engedték,még le nem járt a részlet.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#9430) whited


whited
addikt

Ismét sziasztok
A gondom a következő:
- ha játszók gondol egyet és kiírja hogy ez az eszköz nincs optimalizalva erre a készülékre de se füles semmi nincs közbe radugva
- másik hogy gondol egyet és eldobja a hálózatot
A kérdésem az hogy mivel van teljes korú biztosítások odamehetek hozzájuk ug hogy cseréljék mert pl ha véletlen elazik akkor is cserélik ha jól értelmeztem a biztosításban foglaltakat (én meg akkor kötöttem mikor 990 volt a teljes ) ha biztosítás igénybevételével cserélem akkor azért kell fizetni? novemberben vettem a telót
Előre is köszönöm
ui: a mobil tv-t hogy tudom használni? :D
mert MM S-em van amihez jár 10 óra / hó de nem tudom hogy kell használni :F :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#9431) Dave1984 válasza whited (#9430) üzenetére


Dave1984
őstag

A mobiltv-t még külön aktíválni kell a T-Mobile.hu vagy 1430on.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#9432) whited válasza Dave1984 (#9431) üzenetére


whited
addikt

köszi, másik kérdésemre is tudod a választ? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#9433) Dave1984 válasza whited (#9432) üzenetére


Dave1984
őstag

Arra sajnos nem tudok válaszolni,mert sose kötöttem ilyen biztosítást.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#9434) CHIPman válasza Sztbeni (#9424) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Haha, kíváncsi lennék a fejedre akkor, amikor le akarod mondani az előfizetést, és a lemondáshoz szükséges utolsó hívás megkezdéséhez megvetetik veled 4000Ft-ért a pótkártyát. :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9435) Sztbeni válasza CHIPman (#9434) üzenetére


Sztbeni
őstag

Nem fizetném ki. Majd felrúgnám az asztalt.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#9436) kali válasza Sztbeni (#9435) üzenetére


kali
legenda

majd elvinnének a rendőrök, kihallgatás, gyanúsítás...stb! kell(ene) ez neked? :U
jobb esetben, még videófelvétel is lenne a történtekről, a szolgáltató által!

(#9437) Sztbeni válasza kali (#9436) üzenetére


Sztbeni
őstag

Az asztal felrúgást nem gondoltam komolyan.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#9438) kali válasza Sztbeni (#9437) üzenetére


kali
legenda

pedig volt már rá példa... :)

(#9439) ForRedGlory válasza kali (#9438) üzenetére


ForRedGlory
félisten

T-Pontban nehez lenne asztalt rugni, mert ott pultok vannak :))

(#9440) kali válasza ForRedGlory (#9439) üzenetére


kali
legenda

de nem volt ez mindig úgy, mint mostanság, illetve a pultok sem mindehol vannak elég fixen rögzítve... :) a gurulósról már ne is beszéljünk... :))

[ Szerkesztve ]

(#9442) 19csiga88


19csiga88
csendes tag

Sziasztok! Gyors pontos segítséget kérnék!

van egy teló és nemrég vettem , a 2 év hűség lejárt (2009.09.01) nem tudom hogy az előző tulaj aki vette bontotta e a szerződést vagy átállt dominósra... tehát a kérdés hogy a későbbiekben letiltható ez a készülék ha mondjuk tovább fizeti a havi számlát mert neki így kényelmesebb? és esetleg valami gond lenne? Mert van akinél lejár a 2 év nem foglalkozik vele és tovább fizeti mert neki egyszerűbb, csak kérdem én hogy akkor ezzel az előfizetéssel vásárolt készülék később letiltható lesz-e? mondjuk egy 2,5-3 éves telónál, vagy csak akkor nem lehet letiltani ha bontják a szerződést és átáll dominósra?? mert így akkor akár 3-4 év után is letiltható egy készülék számlatartozás miatt!

Kérem valaki aki tudja és érti ,segítsen!!

üdvözlet Mindenkinek!

19csiga88 felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9443) 19csiga88 válasza 19csiga88 (#9442) üzenetére


19csiga88
csendes tag

bocsánat 2009.07.01-én járt le vagyis akkor lett vásárolva, innestől 2 év

[ Szerkesztve ]

19csiga88 felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9444) Lirion


Lirion
addikt

Vki tudja, hogy a webshopos 5% kedvezmény összeadódik-e az aranykártyás kedvezménnyel illetve lehet-e emellett pontokat is beváltani? Vagy ha aranykártyás kedvezménnyel és pontokkal akarok telefont venni, akkor azt személyesen kell megtenni?

(#9445) kali válasza Lirion (#9444) üzenetére


kali
legenda

a webshop minden formációban kezeli a dolgokat!
én is úgy vettem mostanság webshop útján az sgs2 telefont aranykártyás kedvezménnyel, pontok beszámításával...stb!

[ Szerkesztve ]

(#9446) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Üdv

Tegnap előtt váltottam T-Mobile XS díjcsomagra amiben van 5 óra mobil tv. Tehát az lenne a kérdésem, h hol tudom nézni a tv-t. Pulse Minim van azon úgy emlékszem, h gyári ROM-nál volt mobil tv app de a főzöttnél nincs.

Szerk.: és még, h mennyit néztem a tv-t azt kiírja valahol vagy értesít róla a T ha túlléptem a keretet?

[ Szerkesztve ]

(#9447) kacsaesokos válasza Vikt0r (#9446) üzenetére


kacsaesokos
tag

Első körbe a My T-Mobile-ban aktiváld a mobil tv-t, utána pedig szedd le a műsorújság appot, abban megtalálod a mobil tv opciót és válogathatsz a csatornák között.

(#9448) whited


whited
addikt

sziasztok
korábban írtam mi a bajom a telefonnal, ha majd viszem vissza és megkérném őket hogy cseréljék akkor fehéret is kérhetek?
amúgy ma olyat is csinált h nemcsak elment a térerő hanem azt is kiirta hogy nincs szolgáltatás és csak a 1 reset segített, ez mi lehet?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#9449) ForRedGlory válasza whited (#9448) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kerhetsz, de nem kapsz. Ugyanolyat kap mindenki, amilyen volt.

(#9450) Gabesz984 válasza Pyxee (#9427) üzenetére


Gabesz984
tag

Szia! Hát nem tudom van-e erre valami szabály, de nekem kettő szokott lenni. Simán engedték gond nélkül.

Iphone 6, IPad Mini, IMac

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.