Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69351) ANDROID??? válasza kali (#69343) üzenetére


ANDROID???
addikt

Csak hívást kaptam tegnap (rejtett számról), hogy a rendelést rögzítik és hogy majd gls...
Semmi más nem jött, ezért is hívtam ma őket fel, hogy történt-e valami...

(#69352) Frozzy válasza SUPREME7 (#69348) üzenetére


Frozzy
őstag

ezt is próbáltam már de így sem sikerül. :F

már azt is kipróbáltam, hogy a kapcsolatkártya pontot nem váltom be hátha. De még úgy sem megy.

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#69353) kali válasza lugosi (#69349) üzenetére


kali
legenda

nem

(#69354) ittakary válasza lugosi (#69349) üzenetére


ittakary
nagyúr

így van, csak természetes személyre vonatkozik az elállási jog!

[ Szerkesztve ]

(#69355) Frozzy válasza Frozzy (#69352) üzenetére


Frozzy
őstag

Nincs valami száma a Telekomnak ahol nem csak robottal tudnék beszélni hanem egy értelmes emberrel aki tudna nekem segíteni ebben ?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#69357) kali válasza Frozzy (#69355) üzenetére


kali
legenda

a 1430-on is lehet ügyintézővel, de rendeléshez inkább ez; link

(#69358) Frozzy válasza kali (#69357) üzenetére


Frozzy
őstag

ó köszi. és ugyan úgy online árakon ?:)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#69359) kali válasza Frozzy (#69358) üzenetére


kali
legenda

igen, a webshop árak/kedvezmények/feltételek érvényesíthetők.

[ Szerkesztve ]

(#69360) whbear válasza lugosi (#69349) üzenetére


whbear
senior tag

Nincs, csak magánszemély esetén. Ezzel védik a kereskedőket, hogy cég ne tudjon két hétig ingyen lizingelni munkaeszközt.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#69361) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek! :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#69362) #99546112


#99546112
törölt tag

Üdv!
Először is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket mindenkinek!
Egy iPhone szervizelés meddig szokott tartani telekoméknál?! Egyből az Apple szervíznek küldik? Nekem azt mondták valszeg újat fogok kapni mert pixel hibás. 😕

[ Szerkesztve ]

(#69363) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Kollégának Iphone 6-ja van és szó szerint 2-3 hónap után meghajlott a telefon nem hittem volna, hogy a vékonyság ennek a rovására írható lesz majd.
Mit lehetne garanciában kezdeni vele?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#69364) #TOTTI válasza anonymus89 (#69363) üzenetére


#TOTTI
őstag

Garanciában semmit! Külső behatás érte! Az más kérdés, hogy kis hisztivel mit lehet elérni.

(#69365) anonymus89 válasza #TOTTI (#69364) üzenetére


anonymus89
addikt

Arra gondolsz, hogy ráülhetett? - külsérelmi nyom nincs rajta.... nagyon gagyi alu hátlapot kapott akkor

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#69366) kali válasza #99546112 (#69362) üzenetére


kali
legenda

szia,

küldik tovább a gyártói/szerződéses szervizbe, így akár 2 - 3 hét is lehet, érdemesebb direktben leadni apple apr-ben - már ha van rá lehetőség, tehát nem vidéki vagy, aki nem jár olyan helyen...stb. -, úgy gyorsabb, legalábbis a jobb helyeken.
nem nagyon javítanak a szervizben, hanem cserélik gyárilag felújított készülékre - apple üzletpolitika -, annyi, hogy mivel a szolgáltató is hivatalos forrásnak számít, így az egy év gyártói jótállásnak újra kell indulnia a cserélt készülékre, erre figyelj, mert szeretik elfelejteni - ez sokszor igaz az apr esetén is.

anonymus89; szia, legtöbbször lepasszolnak vele az apple apr-ben, de volt már rá példa, hogy valakinek sikerült cseréltetni, viszont jellemzően harcolni kell érte rendesen.
a sima 6-os verziók képesek meghajolni - bár kell hozzá megfelelő fizikai ráhatás, ez lehet egyben a gariztatás buktatója is -, pláne a nagy 6 plus, nem véletlenül készültek az újabb "s" verziók (6s és 6s plus) sokkal erősebb, 7000-es alu ötvözetből, azokat már erőből sem lehet deformálni.

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#69367) Frozzy válasza kali (#69359) üzenetére


Frozzy
őstag

Közben iderült, hogy elfogyott azért nem tudtam rendelni :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#69368) anonymus89 válasza kali (#69366) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszönöm, akkor egy próbát megér legfeljebb majd beszámolok róla...

Áldott Karácsonyt kívánok Mindenkinek!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#69369) #99546112 válasza kali (#69366) üzenetére


#99546112
törölt tag

Azzal kezdte a t pontban a srác, hogy nem indul újra a gari, hanem ott folytatódik ahol elkezdődött, tehát amikor vettem. (1hete)
Olvastam erről a "refurbished" dologról, de ez nem egy gagyi valami? 😩 Az mégsem új mint amit kibontottam a dobozból..(ami mondjuk hibás volt) a srác mondta valszeg újat kapok, vagy ilyet, de ne aggódjak mert az ilyen refurba-nak szigorú teszteken kell átesnie és sokszor jobb mint maga a gyári készülék, de azért mégiscsak felújított verzió, vannak aggályaim, hogy nem valami karcos, javított nyavaját küldjenek.. Viszont a 6S még új modell, hátha újat adnak. 😈 Már bánom h szolgáltatóval intéztem a dolgot, de már mindegy. Debrecenben nem nagyon van lehetőség ilyenre, mondjuk az Apple mondta h küljdem fel egyénileg adott is cimeket, de mondom szolgáltatós telót is lehet így intézni..ilyen témában még tudatlan vagyok.
Köszi az infókat kali!

(#69370) kali válasza #99546112 (#69369) üzenetére


kali
legenda

- rosszul tudja, nézzen utána a kapcsolódó jogszabálynak, teljesen újraindul a csere alkalmával a jótállás (arra nem, ami nem megfelelő hazai forrásból származik, például külföldről hozta be valaki, vagy olyan gsm és társai üzletben vette, ahol úgy szerezték be...stb.)
- nem gagyi, inkább egy refurbshed, mint a (szerződéses) szervizben javított
- az apple esetén, a csere alkalmával az új egyenlő a refurbished készülékkel, de az is olyan, mint az új, sokan észre sem veszik, ha nem ismerik a módit
- 6s-ből is van már régen refurbished
- apple apr esetén sem mindegy, hogy hol intézi az ember, azoknál van lassabb és gyorsabb ügyintézés, illetve ott sem mindegyik akarja/szokta megfelelően intézni a jótállási időt...stb., az iphone témában érdemes elolvasni a tapasztalatokat, hol kell többet várni és/vagy külön harcolni, vagy hol korrekt minden alapban

frozzyZTE; azt igazán jelezhette volna időben (a készletben) a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#69371) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok.

Céges flottához való csatlakozás esetén milyen tarifacsomaghoz tartozó készülékárak lehetnek a mérvadóak?

(#69372) #99546112 válasza kali (#69370) üzenetére


#99546112
törölt tag

Akkor majd vigyázok hogy át ne verjenek a garanciával, köszi az infókat!

(#69373) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Pixelhiba esetén (3 munkanapon belül kiderült) vajon a Telekom azonnal cseréli a készüléket, vagy elküldi vizsgálgatni, esetleg 1 pixelhiba miatt nem is foglalkoznak vele? (Nokia Lumia)

(#69374) Zeki


Zeki
nagyúr

A telekomos akciós 490Ft-os Domino 5 kártya tényleg tartalmaz 2700Ft lebeszélhetőséget?
Mert a fizetés végén beadott egy nagy sim kártya keret képet, amire ez volt írva.

(#69375) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Vettem modemes mobilinternetet amibe alapból be van állítva a net&roll-t szeretném lemondani és aktiválni a netpluszxxl -t. Fel is töltöttem 3500al de nem birtam aktiválni aztán nem figyeltem meg mindenki rácuppant a netre szépen 500megánként levont 3x1000 forintot.

Szóval hogy tudom ezt lemondani és a nagyobbat aktiválni?

Most feltölteni se merem mert rögtön le is emeli az 1000 forintot megint.

(#69376) St3ven válasza SUPREME7 (#69373) üzenetére


St3ven
addikt

Egy hibás pixel a szabvány szerint nem hiba. Szóval el fognak hajtani.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#69377) dedike válasza Zeki (#69374) üzenetére


dedike
addikt

12x10 perc lebeszélhetőség és 3x50 MB adat. Ezt kapjuk 490-ért. Ami - tegyük hozzá - igazából nem rossz ajánlat.

Jó szerencsét!

(#69378) Frozzy válasza SUPREME7 (#69373) üzenetére


Frozzy
őstag

Ha neten vetted akkor 14 napon belül bármikor elállhatsz a vásárlás elől bármilyen indok nélkül!

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#69379) SUPREME7 válasza St3ven (#69376) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én inkább valós tapasztalatra lettem volna kíváncsi, azzal tisztában vagyok, hogy sok gyökér gyártó megszabja, hogy a pixelHIBA mikortól is hiba szerintük. Az érdekel, hogy a T mennyire partner ebben.

(#69378) frozzyZTE
köszi, mostanában van tapasztalatom ezzel is, 150K-m áll a telekomban (önhibámon kívül, tehát nem szórakozásból vittem vissza) , és még nekem kell vitázni az ügyintézővel, mert nem tudom elhitetni vele, hogy 2 éve legalább 14 nap az elállás, és ugyanennyi idejük van visszajuttatni a pénzemet.

[ Szerkesztve ]

(#69380) dedike válasza SUPREME7 (#69379) üzenetére


dedike
addikt

Online rendelted, vagy üzletben vetted? Mert a 14 nap csak az előbbi esetben van. Legalábbis én úgy tudom.

Jó szerencsét!

(#69381) Buster17 válasza Buster17 (#69375) üzenetére


Buster17
addikt

Valaki erre?

Más:
Feltöltöttem a mobilos dominokártyámat (4xxx ft van rajta) és hiába próbálom aktiválni a +NETPLUSZXXL csomagot, azaz üzenet jön vissza hogy nincs egyég egyenleg. Most ilyenkor mivan?

(#69382) SUPREME7 válasza dedike (#69380) üzenetére


SUPREME7
őstag

Online, de én nem a pénzt szeretném vissza, hanem hibátlan telefont.

(#69383) Zeki válasza Buster17 (#69381) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mert 6390Ft. Akkor 3290Ft, ha van már netes előfizetésed.

(#69384) Buster17 válasza Zeki (#69383) üzenetére


Buster17
addikt

Van M, de elfogyott.

És a net&roll-t csomagból hogy tudok kikerülni?

Rohadt kapitalista banda, bánom is hogy T-nél vagyok még.

(#69385) dedike válasza SUPREME7 (#69382) üzenetére


dedike
addikt

Pedig lehet jobban járnál ha visszaküldenéd és újra megrendelnéd. Bár ha a 950-ről van szó, az meg éppen nincs. Hát nem tudom mit lenne érdemes tenned. :(

Jó szerencsét!

(#69386) SUPREME7 válasza dedike (#69385) üzenetére


SUPREME7
őstag

Dehogy 950 :) 20K-nál többet nem lennék hajlandó Lumiára költeni. A múltkori akcióban lőttem egy 625-öt 8K-ért. Szóval nem tudom újrarendelni se.

(#69387) dedike válasza SUPREME7 (#69386) üzenetére


dedike
addikt

Akkor meg mit pixeleskedsz itt? :P ;] :DDD

Jó szerencsét!

(#69388) kali válasza SUPREME7 (#69379) üzenetére


kali
legenda

a szolgáltató azt teszi, amit a gyártó meghatároz.
hirtelen csak az apple és a samsung ugrik be, akik ezt jól kezelik, előbbi a jótállási időintervallumon belül bármikor, de 3 (munka)napon belül utóbbi is cseréli bármilyen pixelhiba esetén, nem kell annak elérni a kapcsolódó iso szabvány szerinti mértéket.

(#69389) South Velen válasza SUPREME7 (#69386) üzenetére


South Velen
addikt

Inkább örülj neki, hogy sikerült lőnöd 8-ért egyet. Az újnál is megvan rá az esély (tudom, hogy ez is az). Ott is elállhatsz, dehát gondolom az nem opció, mert csak jó volt 8-ért. Ilyen ügyfélhozzáállás mellett lehet, hogy nem lesz több akció.

(#69390) SUPREME7 válasza kali (#69388) üzenetére


SUPREME7
őstag

Köszi, remélem, hogy sikerül kicseréltetni, bár nem sok reményt fűzök hozzá, főleg mert kifutott készülék és túl olcsó volt ahhoz. Esetleg bepróbálom a Nokia Care-ben (vagy már az is MS?) hátha kicserélik a kijelzőt vagy valami ha a T esetleg hozza a formáját...

#69389) americanidiot
Ez nem így működik, ezt a hozzáállást sose értettem, ha valami olcsóbb akkor el kell nézni, hogy szar is legyen? Meg "ennyiért belefér"... Hát szerintem nem.

[ Szerkesztve ]

(#69391) kali válasza Buster17 (#69384) üzenetére


kali
legenda

domino esetén surf mellé adott az olcsóbb bővítő, mert az alapban tartalmaz adatkeretet.
a külön sim kártyás net&roll és az attól eltérő netplusz között nincs direkt átjárás.

(#69392) Frozzy válasza SUPREME7 (#69390) üzenetére


Frozzy
őstag

Ha további problémád van akkor keresd fel a helyi nemzeti békéltető testületet és ingyenesen segítenek neked ilyen viták lerendezésében. (mivel már nem a fogyasztó védelemhez kell fordulni) :DDD

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#69393) SUPREME7 válasza Frozzy (#69392) üzenetére


SUPREME7
őstag

Jóhát annyira nem életbevágó dolog, lehet, hogy szögegyszerűen gondolom a dolgot, de a hiba az hiba, ha kijavítják akkor örülök, ha nem, akkor max szóvá teszem, de tudom, hogy ezt a pixelhiba dolgot sok gyártó próbálja elkummantani. (lehet, hogy avatatlan szemnek fel se tűnne és vannak akiket ha látja is, nem zavar)

Mindegy, nem akarom offolni a topikot, ha esetleg van valakinek valós tapasztalata, hogy a T mennyire kezeli jól a pixelhibát garancián és leginkább 3 napon belül Lumiák esetén akkor írja le. Köszi

(#69394) Vangelis válasza SUPREME7 (#69393) üzenetére


Vangelis
nagyúr

6000?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#69395) dedike válasza Vangelis (#69394) üzenetére


dedike
addikt

Pixelhibásan? :DDD

Jó szerencsét!

(#69396) Vangelis válasza dedike (#69395) üzenetére


Vangelis
nagyúr

huhhhhh 4000?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#69397) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Üdv.

Húgomat csatlakoztatnám a vállalati flottámhoz. De ő Szabolcs megyében lakik, én meg Pest megyében.

Elég bemondanom a számhordozási procedúra elindításához meg a csatlakozáshoz a telefonszámát vagy kell valami megbízási szerződés, személyes jelenlét?

(#69398) ForRedGlory válasza SUPREME7 (#69393) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A “T” sehogy sem kezeli, mert nincs szerviztevekenyseg. Ha porogsz, akkor atveszik es elkuldik szervizbe, majd visszakuldik, hogy nincs hiba. Akkor mar a kerdes inkabb az, hogy a szerviz hogy all ehhez hozza, mert a “T” hiaba veszi at, koze sincs a szerviz sajat politikajahoz, eloirasaihoz es nem is fog beleszolni olyanba, amihez koze sincs.

(#69399) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

Mikor 12.20 környékén bent jártunk a T-nél, szóba került, hogy nagyon sajnáljuk, lemaradtunk a féláras G8 akcióról. A csaj mosolyogva mondta, lesznek még hétvégi extra ajánlatok, ő semmilyen tájékoztatást nem kapott arról, hogy ez csak Karácsonyig tartana.
Mégis, nem látok most semmit. Valaki, akinek van félig-meddig belsős infója, ki tudna segíteni, számíthatunk még valamire a közeljövőben?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#69400) lugosi válasza MittuDomain_ (#69399) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem vagyok belsős de szerintem nem.
Eddig volt a nagy vásárlási szezon, és eddig sem voltak erősek az akciók.
Esetleg januárban, februárban az uborkaszezonban.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.