Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68651) #79621120 válasza kali (#68648) üzenetére


#79621120
törölt tag

Bejelentkezés után a "számlák" menüpontra kattintva .

Most pedig már ez olvasható az oldalukon :

Technikai karbantartás

Kedves Ügyfelünk!

Jelenleg a felhasználói élmény javítása érdekében technikai karbantartást végzünk. Előfordulhat, hogy egyes oldalak nem elérhetőek, illetve nem minden funkció működik online shopunkban és online ügyfélszolgálatunkon. Kérjük, látogass vissza később!

Az esetleges kellemetlenségek miatt elnézésed kérjük! Megértésed és türelmed köszönjük!

Üdvözlettel,
Telekom

(Tudom , hogy ezzel egyedül vagyok de egy cég ne tegezze már le az ügyfeleit )

[ Szerkesztve ]

(#68652) cris78 válasza Tamás34 (#68650) üzenetére


cris78
őstag

A Csepel Plázában voltál? :D
Más : tavasszal kezdték, hogy kupont dobálnak ha lejár a hűség. Volt egy telefonszám is,ahhol lehetett igényelni újból ha kitörölted az sms-t. Ez az akció van még?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#68653) kali válasza Tamás34 (#68650) üzenetére


kali
legenda

szia,

jártak már így mások is, más szolgáltatótól a telekomhoz hordozáskor is írtak itt korábban ilyen tapasztalatot, hogy a rendszerben nem stimmelt valami adat és amiatt adódott probléma.
panaszold meg, hogy nem miattad húzódik az ügymenet - már ha ez igaz, mert tudok olyan szélsőséges esetről, hogy valakinél hivatalosan változott az irányítószám (csak az!), de ő nem jelezte a szolgáltatónál, hanem még a régi volt bejegyezve az akkori okmányáról, de az új lakcímet igazoló hatósági igazolványon már a módosított szerepelt, így nem stimmeltek az adatok.
az a jellemzőbb persze, hogy a szolgáltató rendszerében az ügyféltől és esetleges módosítástól függetlenül sem a helyes szerepel - nekem a digi ilyen, hiába töltöttem ki a szerződést a helyes adatokkal, az ő rendszerükben adott címhez más irányítószám van rendelve, hibába hivatkoztam a posta...stb. nyilvántartására.
számhordozáskor azt szoktam javasolni, hogy annál kell kezdeményezni az ügyintézést, ahová hordoz az ügyfél, nekik érdekük a gyors ügymenet, hamarjában leharcolják az esetleges problémákat.

dadawa; ott nem tapasztalok most problémát, betölti a számlákat.
a tegezésre nem tudok mit mondani, nekem jobban tetszik a nem annyira hivatalos és kimért stílus, más szolgáltató kezdte ugyan, de reméltem, hogy sok/mindegyik átveszi.
elfogadom persze, hogy valakit zavar, jelezheted nekik, bár sablonról van szó, így az eredmény kérdéses.

Beca1990; igen, azért kértem, hogy más témák kapcsán is mellőzve legyen.

[ Szerkesztve ]

(#68654) Tamás34 válasza kali (#68653) üzenetére


Tamás34
senior tag

Kormányablakhoz is felmentem hátha ők hibáztak, de az irányítószám jó! Az, hogy a Telekom vagy bárki más figyelmen kívül hagyja a hivatalos Lakcímkártyát, mert az ő adatbázisukban más szerepel és emiatt hátrányosan érinti és kellemetlensége lesz az ügyfélnek ez felháborító! Mindenki hibázik, hisz emberek vagyunk, de ilyenkor rugalmasnak kellene lennie a cégeknek, főleg úgy, hogy ott a kezedben a bizonyíték! Ők vannak mi értünk és nem fordítva! Ha továbbra is ragaszkodik az igazához a Telekom, akkor én sosem fogom tudni átvinni a számomat egy nyavalyás irányítószám miatt? Az interneten is 1211 a címemhez tartozó irányítószám! Viszont mivel az ő hibájuk a törvény előírja, hogy 5000Ft kötbért kell fizetniük minden egyes meghiúsult számhordozás miatt! Ismét megrendeltem a számhordozást és ez addig fog menni amíg nem fog sikerülni! Remélem a megfogják unni a sok 5000Ft kifizetését!

(#68652) cris78: Igen ott!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#68655) kali válasza Tamás34 (#68654) üzenetére


kali
legenda

ezért írtam, hogy akkor panaszold meg, mást nem nagyon tehetsz.

(#68656) balint82 válasza 313313 (#68635) üzenetére


balint82
senior tag

Ahogy néztem az összes díjcsomagra jár a 20% kedvezmény.

Google Pixel 4a

(#68657) SUPREME7 válasza Soulfly842 (#68636) üzenetére


SUPREME7
őstag

A T-s Note 3 egyébként 16 vagy 32GB-os alapból?

(#68658) kali válasza SUPREME7 (#68657) üzenetére


kali
legenda

32 GB

(#68659) SUPREME7 válasza kali (#68658) üzenetére


SUPREME7
őstag

Köszönöm :)

(#68660) Beca1990


Beca1990
senior tag

valakinek jött már meg használt cucc a T- től? :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#68661) PainKiller13 válasza Beca1990 (#68660) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem :)

(#68662) Beca1990 válasza PainKiller13 (#68661) üzenetére


Beca1990
senior tag

Mit vettél, és milyen állapotban van? :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#68663) 313313 válasza Beca1990 (#68660) üzenetére


313313
addikt

Ma 10 és 13 között jön az első adag...

Szerk.: Ismerősnek megérkeztek a Pick-Pack pontra is a termékek...

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#68664) Vangelis válasza Beca1990 (#68660) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Használt de ÚJ jött :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68665) polonic


polonic
félisten

Előfizetés lemondásánál meg kell várjam az ügyintézéssel a hűségidő lejártát?

(#68666) balint82


balint82
senior tag

Hadd kíváncsiskodjunk, hogy ki mit rendelt múlt héten a használt vásáron, és hogy milyen állapotban jöttek meg?! ;]

Google Pixel 4a

(#68667) SUPREME7 válasza balint82 (#68666) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha minden jól megy 10-13:00 között-után én is helyzetjelentek :)

(#68668) 313313


313313
addikt

Ismerősnek Lumia 735-ös. Gyári fólia a készüléken, bontatlan tartozékok, Pick Pack ponton vette át...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#68669) Beca1990


Beca1990
senior tag

Nekem is megjött.
Új Grand Prime. :)

ajándékba lesz

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#68670) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Használtan van meg valami vagy szétkapkodtátok. Megint lemaradtam. :(

(#68671) tothferenc válasza szabogabor10 (#68631) üzenetére


tothferenc
senior tag

pl ebay támogatja a maestro kártyát. És a paypal is... Ezt kellene felfognia pl az Apple-nek is, meg a Google-nek is, és akkor mehetne mindkettő store-ban a PayPal.....

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#68672) migabi24 válasza Ateszpapa (#68670) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hogy lenne már, amikor beírták már minden elfogyott

(#68673) jenei1994 válasza Ateszpapa (#68670) üzenetére


jenei1994
addikt

Nincsen. :(

(#68674) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Telekomos i6 gariztatásához kell papír vagy IMEI alapján megy?

Üdv Gyuri :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#68675) szabogabor10 válasza tothferenc (#68671) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mindkét store-ban támogatott a PayPal, csak épp nem nálunk...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#68676) minasm3


minasm3
tag

Sziasztok!

Ez a mai kalendáriumos akció véleméynetek szerint mennyire éri meg?
Iphone 5S - az én csomagomban pl. 88.200Ft, de nyilván részletre venném ami havi 4410Ft-ot jelent.
Mennyire elavult/használható egy ilyen két éves telefon?
Várhatóan fog kérni a T kauciót? Mi a gyakorlat?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#68677) zaskar válasza balint82 (#68666) üzenetére


zaskar
senior tag

Lumia 640, teljesen újnak tűnik.

(#68678) SUPREME7 válasza SUPREME7 (#68667) üzenetére


SUPREME7
őstag

Na akkor helyzetjelentés.

- Samsung 32" smart tv használtként véve nullaperces, bontatlan minden, csak a garijegy nincs :)
- Idol 3 4.7 látszik, hogy felbontott, de szerintem csak vevőknek mutogatós darab mert mikrokarcmentes, bontatlan tartozékok, még a sim tű is a helyén

LG G4 kirakott bemutató darab lehetett de látszólag full újszerű, bontatlan tartozékok, mikrokarc-kopásmentes fekete bőr hátlap + bontatlan arany hátlap, fóliás kijelző és keret. Viszont lehet mókolni vele mert retail mode-ban van és valaki vicces volt, arcalapú lezárás van bizonyos funkciókon (kikapcsolás, reset :D )

+1 samsung mini 2 mikrokarcmentes állapotban, dobozban tartozékok "behányva" de 700 forintot megért ajándékba :)

Amik meg újként lettek véve azok valóban újak teljesen, viszont kettőhöz nincs garijegy, arra majd rá kell kérdeznem.

[ Szerkesztve ]

(#68679) StLui válasza minasm3 (#68676) üzenetére


StLui
veterán

Itt érdeklődj

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#68680) minasm3 válasza StLui (#68679) üzenetére


minasm3
tag

Köszi, a telefonnal kapcsolatban ott is feltettem e kérdésemet, de a szolgáltatói szokással kapcsolatban inkább még mindig innen várnám a választ. :)

(#68681) Vangelis válasza SUPREME7 (#68678) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én most vettem át egy FIRE telót. Használt de karcmetnes.

4990 ért megérte... volt már több ilyenem.

Ido-t én is akartam csak t-pontba kértem és törölték.
Pedig az a FIRE is t-pontba jött :(

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68682) zaskar válasza Vangelis (#68681) üzenetére


zaskar
senior tag

Nekem a 2000 0Ft-os Nokia butatelefon már a futárnál van, viszi a T pontba. Ezt gondolom azért nem törölték, mert úgysem kellett nagyon senkinek... De a GLS díját megspóroltam:)

(#68683) Vangelis válasza zaskar (#68682) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az olcsóbbakat én is oda kérem... vagy, ha nem tudom átvenni rögtön.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68684) dptrsk válasza SUPREME7 (#68678) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Garijegy tudtommal a Telekom fiókodból(amivel rendelted) tölthető le.

(#68685) SUPREME7 válasza dptrsk (#68684) üzenetére


SUPREME7
őstag

Lehet, bár ezek nem mobilok tehát nem tudom, hogy ezek is ott lesznek-e, és még nincs fent semmilyen jótállási jegy a fiókomban. De pl az egyik tablethez volt kitöltött garijegy külön. Bár még mai átvétel, valószínűleg van egy kis csúszás ebben, mert még a státusz se változott, szóval nem lett lezárva a rendelés.

[ Szerkesztve ]

(#68686) tothferenc válasza szabogabor10 (#68675) üzenetére


tothferenc
senior tag

Tudom, pont ez a lenyeg, hogy nalunk nem megy. Nyilvanvalo, hogy az pont nem erdekel, hogy a norvegoknal mukodik-e az app storban a paypal... 😀😎

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#68687) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Már új nevem van a GLS-nél is.... szuper. A marha :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68688) Zsolt1


Zsolt1
tag

Sziasztok, két dologban szeretnék segítséget kérni. Mind a kettő ahhoz kapcsolódik, hogy két napja rendeltem egy használt telefont a Telekom webshopjából. A telefon meg is érkezett, állapota is rendben van viszont:
1. A telefon dobozán és a készülékben is át van írva az IMEI szám. A dobozon rajta van az eredeti is, viszont az át van húzva és csak egy matricán kézzel van ráírva az új szám. Eddig még nem rendeltem a Telekomtól használtan telefont, ilyenkor ez így rendben van? Ezt a szolgáltató intézte hivatalosan a letiltásos problémák meg a többi hasonló dolog elkerülése miatt ugye?
2. Megnéztem a Microsoft oldalán (IMEI alapján), hogy mennyi garancia van még a készülékre és az volt írva, hogy 10 nap jótállási idő van még vissza. A Telekom oldalán valahol azt írta (most persze nem találom), hogy 1 év garancia van a készülékre. Erről én semmilyen papírt nem kaptam és a webes felületen sem találtam meg dokumentumként, pedig egy pár évvel ez előtti telefonom rendelésekor (az mondjuk új volt) ott is elérhető volt. Ez később elérhető lesz ott, ha lezárul a rendelés (most még kiszállítás alatt) vagy menjek be valamelyik üzletbe érdeklődni?

[ Szerkesztve ]

(#68689) kali válasza Zsolt1 (#68688) üzenetére


kali
legenda

szia,

- jótállás keretében ügyintézett készüléknél is változhat az imei, az a lényeg, hogy a számla a neked adotthoz kapcsolódjon
- használt termékre nem feltétlenül adott egy év jótállás, terméke válogatja, hogy milyen (jótállás/szavatosság) és mennyi garancia van rá, olyan is van, hogy jótállás egyáltalán nincs már rá, hanem csak 6 hónap szavatosság

[ Szerkesztve ]

(#68690) SUPREME7 válasza Vangelis (#68687) üzenetére


SUPREME7
őstag

:C :DDD

(#68691) Zsolt1 válasza balint82 (#68666) üzenetére


Zsolt1
tag

Lumia 640 LTE, nyekergő hátlap, kicsit koszos doboz + látszik, hogy valaki már használta pár napot, mert mindenhova be volt jelentkezve, erre figyelhetnének, mert ha rossz szándékú lettem volna, konkrétan facebooktól kezdve telefonszámokon át email fiókig mindent "ellophattam" volna a tulajtól, de így csak kapott egy factory resetet, meg rendelek egy új hátlapot.

(#68689) kali
Köszi a válaszokat, ha nem kaptam számlát, akkor mi a teendő? Vagy az lenne amit a futár a rendelés kiszállításáról adott? Van rajta telekomos pecsét illetve a telefon típusa is rajta van de ez összesen fél oldal, máskor legalább 5 oldalnyi számlát adott a telekom mindig és ezen nincs rajta az IMEI se.

[ Szerkesztve ]

(#68692) PepLogan


PepLogan
tag

Sziasztok! Nem tudom jó helyre írok-e,egy ismerősömnek kéne segítség.Akárki próbálja hívni csak egy sms-t kap arról hogy xy szám hívni próbálta,de neki a hívást nem jelezte.Mit tudott elállítani esetleg?Egy Sony Xperia telefonról van szó. Köszi előre is! :R :R

Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming 8GB || Intel Core i7 4770||

(#68693) kali válasza Zsolt1 (#68691) üzenetére


kali
legenda

elvileg 24 órán belül feltöltésre kerül a my telekom fiókba a dokumentumok szekcióba, de telefonon rákérdezhetsz majd a későbbiekben, ha az nem történik meg.

(#68694) Zsolt1 válasza kali (#68693) üzenetére


Zsolt1
tag

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget! :R

(#68695) balint82 válasza SUPREME7 (#68678) üzenetére


balint82
senior tag

A G4et átveszem,ha gondolod :)

Google Pixel 4a

(#68696) SUPREME7 válasza balint82 (#68695) üzenetére


SUPREME7
őstag

Rendes tőled, ígérem megfontolom :DDD

(#68697) balint82 válasza SUPREME7 (#68696) üzenetére


balint82
senior tag

De csak ha van rajta i7es matrica:)

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#68698) SUPREME7 válasza balint82 (#68697) üzenetére


SUPREME7
őstag

Amit akarsz. :D Egy kollégám szívta a vérem még pár éve, hogy a Nokia 5800-jára telepítsek neki androidot. Addig-addig mondta, hogy rendeltem egy android figurás matricát és ráragasztottam a kijelzőjére :D

Hogy ON is legyek, megjöttek a számlák, illetve 1 jótállási jegy a dokumentumokba, de van egy cucc amihez se online, se papíros jótállás niincs, pedig garisnak vettem. Megint hívthatom az üfsz-t, hogy mi a pálya :(

[ Szerkesztve ]

(#68699) #79621120 válasza kali (#68653) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nálam még mindig a

TECHNIKAI HIBA MIATT AZ ONLINE ÜGYFÉLSZOLGÁLAT JELENLEG nem elérhető.

Kérjük, ismételd meg a műveletet később!

üzenet olvasható .

[ Szerkesztve ]

(#68700) kali válasza #79621120 (#68699) üzenetére


kali
legenda

kérdezz rá esetleg telefonon, hogy mi a helyzet.
azóta is többször beléptem, most is megtettem, minden okés.

mindig pdf formátumban töltöm le a számlákat, most kíváncsiságból rányomtam az xml állományra, erre ezt kapom;

xml

lehet, hogy a befizetendő összeget sokallja... :DD

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.