Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69501) ANDROID??? válasza kali (#69500) üzenetére


ANDROID???
addikt

Köszi. :R

(#69503) hroberto


hroberto
veterán

Tegnap délután óta nincs mobilszolgáltatás a lakóhelyemen. Azért ez elég durva...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#69505) kali válasza hroberto (#69503) üzenetére


kali
legenda

amennyiben egyértelműen leszűkítve a probléma a szolgáltatóra - nem elöfizetés/készülék letiltás, vagy sim kártya, esetleg mobiltelefon meghibásodás -, úgy volt lehetőséged rákérdezni/bejelenteni az ügyfélszolgálaton?
nem mobiltelefonról, vagy más hálózatból a 0612659210 telefonszámon is megtehető.

(#69506) hroberto válasza kali (#69505) üzenetére


hroberto
veterán

Persze, tegnap beszéltem velük. Tudnak a hibáról, csak elég lassan dolgoznak úgy tűnik.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#69507) kory24 válasza denis.p (#69494) üzenetére


kory24
őstag

Szia.

Azt is kalkulald bele, hogy telenornál ha elfogy az 500mb, akkor vége nincs lassítás... De pl 1gb is olcsóbb 1500ft, ami már lehet elég

(#69508) lugosi válasza Vangelis (#69490) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kérdezd meg, hátha aranykártya-pontokat beváltva kihozhatod 178-ért, 19 havi kamatmentes részlettel. :DDD

(#69509) glaci válasza lugosi (#69508) üzenetére


glaci
őstag

Neki, kamatmentes részletre? Szerintem csak kp. vagy előre utalás, de mindenképpen 1 összegben ... :D

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#69510) ANDROID???


ANDROID???
addikt

A Huawei tablet (17-ei megrendelés), nincs készleten így lehet csak 90 napon belül lesz belőle valami. Azért az szép, hogy két külön készlet van a mobil és a vezetékes oldalra...
"Gondolni kell a karácsonyi rohamra és előbb kell megrendelni" ez milyen? :F Mások akik 23-án rendelték már használják. :U

Köszi Telekom, majd a húsvéti nyuszi elhozza a karácsonyi ajándékot ;] :P

Tuti le fogok csúszni a tartozékkuponnal a kiszemeltről :W
(Rendelésnek még mindig nyoma sincs a telekom oldalán belépve :W )

[ Szerkesztve ]

(#69511) goop


goop
őstag

Nektek megy a telekom online rendszere? Volt ugye a nyűgöm az új dominós számmal, betelefonáltam, hogy hozzá kellene adni a fiókomhoz, na azóta a fiókom se megy. :D

Általános hiba, meg technikai karbantartás egyebek.

(#69512) PainKiller13 válasza ANDROID??? (#69510) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ez semmi.

Nov 30.-án rendeltünk magentát, azt ígérték legkésőbb karácsonyra meglesz. Tegnap beszéltem a szerelőkkel akik építik, aztmondták valami jelerősítő vagy alakító (annyira nem értek hozzá) elfogyott és csak január 2.-3. hetében várható hogy megérkezik.

Könyörgöm 4 településen csinálják itt egyszerre mellettünk, mi a francért nem rendeltek többet..

Egyébként apámnak a tabletet (amit ajándékba adnak a magentához) szánta anyám karácsonyra, szóval gondolhatjátok mennyi a dühös ember a falvakban.

Persze internetünk is csak mobilnet van, amit adtak a magentához, ehhez rendeltem korlátlan böngészést, szóval így használható, de böngészéses meg emailen kívül mást ne várj.

(#69513) glaci válasza goop (#69511) üzenetére


glaci
őstag

Az Androidos Telekom Appot próbáltam gyorsan, az tökéletes.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#69514) Frozzy


Frozzy
őstag

Ma még dolgoznak azok akik telefonon veszik fel a rendelést ?

Hívom őket de csak a zene szól nem kapcsol ügyintézőt.

(jött e-mailt készlet értesítőről de a holnap még mindig azt írja, hogy nincs készleten :DDD )

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#69515) ANDROID??? válasza PainKiller13 (#69512) üzenetére


ANDROID???
addikt

A magentához milyen ajándék tabletet adnak? (Ez nekem új)

(#69516) glaci válasza Frozzy (#69514) üzenetére


glaci
őstag

Elképzelhető, hogy nem voltál eléggé gyors és közben már el is vitték azt az 1 - 2 db. -ot, ami lehetett belőle!

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#69517) Frozzy válasza glaci (#69516) üzenetére


Frozzy
őstag

nem hiszem, hogy 1-2 darabot rendeltek volna :DDD vagy ha tényleg akkor nagyon béna bagázs..

én inkább arra tippelnék, hogy ahogyan szokták majd egy hét múlva frissül az oldal ;]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#69518) PainKiller13 válasza ANDROID??? (#69515) üzenetére


PainKiller13
őstag

Aki előrendelt az kap. Az hogy milyet az jó kérdés :D

(#69519) Soulfly842 válasza ANDROID??? (#69515) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez csak olyan területeken adható, ahol most épül a digitális magyarország :)

Ergó, ahol nem volt korábban elérhető min. 30MB/S, s ahol most fektetik le a csúcstechnológiás - zömében optikai - kábeleket! :)

(#69497) Ákinard

Különösebben semmit sem fűznék hozzá, de egy dolgot kiemelnék.

"Amúgy rettentően furcsa, hogy semelyik "kapott" papíron nincsen rajta se a SAT40, de a Net&Roll S, csak az összesítőn a Net&Roll L de azon meg a 24 hó hűség nincsen :("

A 990-es promó minden díjcsomagra érvényesül, attól függetlenül, hogy te melyikre vállaltál hűségidőt.

Ergó, valószínűleg úgy állította be a díjcsomag hűséget, hogy az általad választott díjcsomagra visszaváltható legyen. Addig meg használd ki a 30 GB-t ;)

Tárgyhónapra és két teljes hónapra jár a promóció. Ergó, december, január, február egésze.

Március 1 -vel vissza kell váltani a díjcsomagot kisebbre, ha nem akarsz többet fizetni.

Gondolom új sim kártyát is adott neked, igaz?

(#69520) syl5 válasza hroberto (#69503) üzenetére


syl5
őstag

Már a mobilozás is létszükséglet?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#69521) Zeki válasza syl5 (#69520) üzenetére


Zeki
nagyúr

A fészbúk is. (egyeseknél)

(#69522) bobooo


bobooo
addikt

Az létezik, hogy ma visszajött a mobilnetem? :Y január 6.-áig lassítva kellene, hogy legyen erre ma 75/30-at mértem speedtest app-al és betölt a Facebook meg Instagram, amik lassítva nem szoktak. Ez egy szilveszteri ajándék vagy aggódjak mert átment valami csoda folytán túlforgalmazásos számlázásba? (Előfozetésem és a plusz mobilnet is lassítós tehát elhasználásuk után csak lassítanak) SMS és semmi nem érkezett és Telekom app-ba se látom a 3giga netem mintha feltöltötték volna

(#69523) PainKiller13 válasza bobooo (#69522) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nem csak nálad szerencsére :) Nem is bánom mert rendes net megszűnt, végre letudok tölteni 1-2 dolgot amit szeretnék, még így is hogy elfogyott az adatkeret :D

(#69524) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Nyugi csak februárban fog érkezni szla róla ;]

(#69525) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Amíg még képes vagyok rá: B.U.É.K

KÉsőbb semmi felelőséget nem vállalok tetteimért!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#69526) Ateszpapa válasza Vangelis (#69525) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Kerüld a Telekom webshopot. :) Neked is B.U.É.K

(#69527) szabogabor10 válasza Vangelis (#69525) üzenetére


szabogabor10
veterán

Majd veszel megint egy szifont, mint a múltkor. ;]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#69528) Vangelis válasza Ateszpapa (#69526) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Belétek is :)

Kerüljem..... sajna nem ígérhetek semmit!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#69529) Fred23


Fred23
nagyúr

Lehet, én értettem félre, de furcsának találom 490Ft-ért SIM kártya, amihez "12 hónapon át havi 10 perc lebeszélhetőség a Telekom hálózatán belül" Jó, van egyszeri SIM kártya használati díj is, de akkor is: furcsa lenne, hogy egy évig ingyen kapjak havi 10 percet csak azért, mert kiadtam 490+1350Ft-ot.

(#69531) Vangelis válasza #50751744 (#69530) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ahhh nincs semmi legalábbis még nem találtam. Igaz nem is kerestem nagyon :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#69532) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Valaki el tudná árulni, hogy hogy lehet a t-mobile weboldalát működésre bírni?
Firefox alól bejelentkezek. Három előfizetésem van. Ha az egyiket meg akarom változtatni, akkor a weboldal a három közül jó eséllyel kiválasztja azt, amire először rákattintok, vagy véletlenszerűen egyet, és utána csak azzal hajlandó foglalkozni.
Nem érdekli, melyik előfizetésnél lévő módosításra kattintok
Nem érdekli, hogy kiválasztok másik előfizetést, az általa jónak gondoltat hozza vissza folyton

Emiatt sikerült egy másik előfizetést átrak Domino 5-be ahhoz képest, amit akartam :W :(((

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#69533) glaci válasza -=RelakS=- (#69532) üzenetére


glaci
őstag

Ha érdemi ügyintézést szeretnél eszközölni, javaslom, hogy hívd a 1430 -at, vagy próbálkozz a Telekom App -al, azokkal többre mész!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#69534) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv!
kellene apósnak 3 hétre mobilnet.
Dominóra.

Ezeket nem ismerem, a NetPlusz S-nél tényleg van külön belépési díj is?
VAgy mit érdemes?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#69535) glaci válasza Vangelis (#69534) üzenetére


glaci
őstag

Van aktiválási díj, de az 1. alkalomnál jóváírják, tehát, akkor végül is nincsen.

Az áraknál figyelj a van már / nincs még fülekre!

Egyébként nem lenne jobb, ha bebattyognál egy ügyfélszolgálatra és vennél egy Net&Roll Teszt SIM -et?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#69536) kali válasza -=RelakS=- (#69532) üzenetére


kali
legenda

én úgy szoktam, hogy az előfizetéseim listájában amelyikkel teendőm van, annak a végén nyomok az ügyintézésre.

Fred23; pedig úgy van, régebben én is kértem több telefonhoz akciósan + domino sim kártyát, 990 ft volt - külön használati díj nem volt mellé -, aztán adott volt hozzá 12 * 10 perc hálózaton belüli beszélgetés - nem ezért rendeltem persze, de lebeszélésre került, ha már biztosítottak ilyen lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#69537) Ákinard válasza Soulfly842 (#69519) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Ergó, valószínűleg úgy állította be a díjcsomag hűséget, hogy az általad választott díjcsomagra visszaváltható legyen.

Ezt mondta a telefonos ügyintéző is. Remélem tényleg így lesz :))

Gondolom új sim kártyát is adott neked, igaz?

Nem adott. Kellett volna?

Mondjuk az feltűnt, hogy 150 MB/s-el menne az LTE ebben a csomagban, de csak 30-al megy maxi LTE térerőn, iPad mini 2-n.

(#69538) Zeki válasza Fred23 (#69529) üzenetére


Zeki
nagyúr

490Ft-ért ingyen hozták házhoz, és plusz 50 mega net 3 hónapig, meg 1 év havi 10 perc ingyen duma hálón belül. Bestbuy.

(#69539) goop válasza Zeki (#69538) üzenetére


goop
őstag

Főleg, hogy megy az hálon kívül is. :D

[ Szerkesztve ]

(#69540) -=RelakS=- válasza kali (#69536) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ilyet csináltam én is.

Rákattintottam az első csomag melletti ügyintézésre, zokszó nélkül betöltötte a 3.-at :W

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#69541) kali válasza -=RelakS=- (#69540) üzenetére


kali
legenda

nekem így jól szokta betölteni pedig, olyan viszont előfordul néha, hogy ha készüléket akarok választani meglévő előfizetésre, akkor ha nem a megfelelő előfizetésemen áll, akkor ott hiába módosítom, nem lép érvénybe a módosítás, hanem visszadobja a korábbit - régebben jól működött ez is, jeleztem is már hibát a szolgáltató irányába, amikor pont feldobott egy kapcsolódó kérdőívet -, viszont ha a korábban írt módon csinálom, akkor okés.

(#69542) Fred23 válasza kali (#69536) üzenetére


Fred23
nagyúr

+CineDOG1

Egyszerűen alig tudtam elhinni, azért írtam nektek is! Furcsa, ha valahol valami jó is van, nem csak a végtelen lehúzás megy.

(#69543) Zeki válasza Fred23 (#69542) üzenetére


Zeki
nagyúr

A lányom sim kártyás karórájába ilyen sim ment. :)

(#69544) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Több hete, akár több hónap óta (most már azt is mondhatom hogy tavaly óta) nem tudok belépni a Magyar Telekom online fiókomba, ezzel a hibával dob ki:

TECHNIKAI HIBA MIATT AZ ONLINE ÜGYFÉLSZOLGÁLAT JELENLEG nem elérhető

A számláimat sem tudtam letölteni ...

:(

Én csinálok rosszul valamit?

:F

Press any key to continue ...

(#69545) ANDROID??? válasza marsu (#69544) üzenetére


ANDROID???
addikt

1430-at hívtad már miatta?
Email-t írtál az ügyfélszolgálatnak?

Már tuti hívtam volna őket 1-2 hét után...

[ Szerkesztve ]

(#69546) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Telekom oldalán hová tűnt a gyors fizetés?
Fizetném be a mobilszámlát, eddig tudtam vele, most tölthetem ki a kártya adatokat.

(#69547) #99546112


#99546112
törölt tag

Ez a Korlátlan böngészés és e-mail opció pl instagramnál avagy egyéb mobilapplikációknál is működik, vagy csak pl böngészőben meg az e-mail app és annyi?

Ill. számlarészletezőt hogyan tudom megtekinteni? Vagy csak befizetés után tudom? Pdf formátumban azt tudom hogy meg lehet nézni amit már befizettem, nade előtte nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#69548) dptrsk válasza #99546112 (#69547) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A PDF csak 10-e körülre kerül be a rendszerbe, fizetés előtt is meg tudod nézni.

(#69549) szabogabor10 válasza n@p@lm (#69546) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam sincs gyorsfizetés.
OTP-seknek elég csak bejelentkezniük a netbankba, és beszkennelni a QR kódot. Kényelmes. Én is így csinálom.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#69550) kali válasza n@p@lm (#69546) üzenetére


kali
legenda

én is azt néztem, hogy kikerült a múltkori - a hétvégére írt, aztán hosszabbra nyúlt - fejlesztés/javítgatás után és (még?) nem tették vissza, az otp oldalára átirányítva fizettem én is az elmúlt hónapban.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.