Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69951) chester99


chester99
aktív tag

Üdv

Mi ez az új üzletpolitika, hogy bezárják az üzleteket? Azt nem akarom elhinni, hogy az ország legnagyobb távközlési cége nem bírja(akarja) fenn tartani az üzleteket?! Most épp a szolnoki üzletnél ezt olvasom.
Vicc, aki hétköznap nem tudja elintézni a dolgát, az rendesen megszívja...

Ezúton tájékoztatjuk, hogy üzletünk 2016. február 1-jétől szombatonként zárva tart. Türelmét és megértését ezúton is köszönjük!

(#69952) 313313 válasza Vangelis (#69950) üzenetére


313313
addikt

Vagy találtak programozót, aki viszonylag jól végzi a unkáját (nincsenek árelírások, olcsóbban vett készülékek..) de helyesen még ő se tud írni....
1-2 éve láttam hirdetést, web fejlesztőt kerestek, feltétel volt a helyesírás/jó kommunikáció :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#69953) 313313 válasza chester99 (#69951) üzenetére


313313
addikt

Ez van Kecskeméten is, meg mindenhol. Egyenlőre csak szombaton tartanak zárva, aztán ki se nyitnak már...
Amúgy pont a lényeget nem írtad oda, hogy megemlítik, online bármikor intézheted az ügyeidet :DD

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#69954) chester99 válasza 313313 (#69953) üzenetére


chester99
aktív tag

Tehát az online ügyintézésre szeretnék "kényszeríteni" az embereket. A mai modern világban ez érthető is lenne, de ahhoz biztosítani kellene egy normálisan működő online felületet. Na ez ami nem akar sikerülni.

(#69955) Vangelis válasza 313313 (#69952) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen már kicsit másképpen dolgoznak.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#69956) vwpolopg válasza Vangelis (#69950) üzenetére


vwpolopg
őstag

Indiaiak csinálják legjobb tudomásom szerint, az infoparkban :D oda kell menni verni az asztalt :D

[ Szerkesztve ]

(#69957) htc07 válasza vwpolopg (#69956) üzenetére


htc07
addikt

Nem indiaiak azok :N

(#69958) szabogabor10 válasza chester99 (#69951) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ezt még el is fogadnám, ha:
1. Nem kéne sokszor órákat várni, hogy valakivel beszélhess telefonon
2. Nem baszakodna állandóan a my telekom csak azért, mert nagy valószínűséggel inkompetens barmok dolgoznak náluk
3. Teljesen megszűnnének azok a műveletek, amiket csak személyesen lehet elintézni.

Amíg ezek nem teljesülnek, nem tehetnék meg ezt a luxust, hogy önkényesen szombaton (is) bezárnak. Tényleg komoly anyagi problémák lehetnek (vagy csak még több pénzt kell hazalapátolni a DT-nek), ha már ilyent meglépnek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#69959) 313313 válasza szabogabor10 (#69958) üzenetére


313313
addikt

Nincs ott semmiféle anyagi probléma, csak valamiből elő kell teremteni a plusz osztalékot...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#69960) Vangelis válasza szabogabor10 (#69958) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sok partner is bezárt.
Miskolcon sincs már a tescoban nagyon régóta.
.... de van még bolt,

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#69961) prozodus válasza Vangelis (#69960) üzenetére


prozodus
őstag

Az auchanban is.

Egyre gyanúsabb nekem a neved, ha Mc-on laksz :D

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#69962) Vangelis válasza prozodus (#69961) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:P

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#69963) lugosi válasza Keem1 (#69946) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sok mindenben igazad van, és valóban rávilágított arra, hogy mennyire függünk a mobiltól.
Az általad írt helyzetekre igyekszünk felkészülni, pl édesapámnak és nekem is van powerbankunk, plusz eleve minden napot feltöltött akksival kezd az ember. Az ellopás / elvesztés ellen nincs persze igazi orvosság, mondjuk annyi, hogy relatíve kicsi az esélye, hogy mindketten egyszerre veszítjük el (mert ha pl én vesztem el, akkor őt még el tudom érni egy telefonfülkéből, és viszont). Tehát úgy érzem, hogy szinte mindenre, amit én user szinten elkövethetek, megpróbálok felkészülni, illetve arra van orvosság, de erre amikor a szolgáltató részéről merül fel a hiba, arra nem tudtam felkészülni (illetve azzal tudnék, ha más szolgáltatós backup telefon lenne nálam, ami azért már erősen túlzás lenne). Sőt, a nagyobbik probléma, hogy éppen a fenti helyzetben, amikor nem utal semmi arra, hogy ne tudnánk egymást elérni, mind a ketten várhatjuk a másik hívását, térerőt és szolgáltatót jelez a telefon, csak éppen nem lesz bejövő hívás (meg kimenő se). Ezért érintett elég kellemetlenül.

(#69964) zoli62 válasza chester99 (#69951) üzenetére


zoli62
addikt

Több helyen bezártak saját üzleteket. Mert csak...

(#69965) prozodus válasza lugosi (#69963) üzenetére


prozodus
őstag

Azért a duálsimes világban ez már nem is olyan nagy szám.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#69966) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Ismét mondhatom, hogy nem le a kalappal a Telekom előtt!

2 Mobil előfizetésem van náluk és most kb. 2 hónapja egy Otthoni is.
A bekötése eltartott több mint egy hónapig, a napokban kaptam egy levelet, hogy mivel kicsúsztak kötbért fognak jóvá írni nekem, most látom hogy soktízeezer forintról van szó, így a 49" LCD részletei majdnem elfogytak pedig december elején vettem át! :)

[ Szerkesztve ]

(#69967) syl5 válasza #TOTTI (#69966) üzenetére


syl5
őstag

mákos :)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#69968) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Valaki világosítson már fel a Telekom Domino mobilnet árakról! Van a családban feltöltőkártyás is, én szoktam állítgatni, ha kell valamit, de már nem tudok rajtuk elmenni. Múltkor 590-ért volt NetPlusz S arany szintű ügyfélnek, nem is értem, hogy tudtam feltöltőkártyásra aktiválni olyat, de hónapokig ment, utána vissza kellett váltanom a sima NetPlusz S-re. Most nézem, 1190-ért már NetPlusz M van (a 190 Ft-os akciós díjtól tekintsünk el). Csökkentek az árak, vagy valami akciós ár ez is, vagy mi? 1590-ért már 1 Gb van, de nem merek rá se nyomni, mert egyszercsak ugrik az ára, és ugrik szegény egyenlege is, ha volt rajta annyi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#69969) kali válasza Dilikutya (#69968) üzenetére


kali
legenda

ahogy az összefoglalóban is olvasható - első a gyik-ben -, két kategória van, az egyik az olcsóbb bővítő - amikor alapban tartalmaz bármennyi adatkeretet a díjcsomag és ahhoz kerül aktiválására -, a másik az adatcsomag - amikor nem tartalmaz alapban adatkeret a díjcsomag -, a honlapon is lehet ennek megfelelően lehet választani a két kategória között; Még több netre van szükséged? vagy Nincs még net a díjcsomagodban?
domino esetén a surf díjcsomag az, ami alapban tartalmaz adatkeretet, így ahhoz az olcsóbb bővítő aktiválható, a többihez a drágább, külön adatcsomag; link
korábban volt arany/platina előfizetéshez az általad írt opció domino esetén is, de már/most nem látom a felsorolásban, a novemberi ászf-ben szerepel utoljára, decembertől nem.

[ Szerkesztve ]

(#69970) ANDROID???


ANDROID???
addikt

DEC 17 ota megjött a tablet doksik stb. tegnapi dátummal, természetesen a tablet még sehol...
(az ok hogy elküldik a doksikat róla, de tegnapi teljesítéssel és tegnaptól garosan...
Azt nem értem, hogy miért nem az átadás futárcég általi visszaigazolása után küldik ki az aktuális dátummal a doksikat..
Természetesen a futár addig nem fog elindulni ameddig át nem nézem és ki nem töltünk egy papírt a kiszállításról dátumozva...

(#69971) Dilikutya válasza kali (#69969) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem érdekel a Domino Surf, NetPlusz-ról van szó, az különálló csomag, most is az van beállítva. Csak arra voltam kíváncsi, az ára csökkent január eleje óta, vagy mi van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#69972) #71835392


#71835392
törölt tag

Az is nagyon szomorú és durva, hogy a Telekomnál az utóbbi években minden évben volt 1-2-3 nagyobb leállás (nem egyszer a vezetékes hálózatot is magával rántva), miközben a másik kettőnél meg nem, holott mindenki azért aggódott, hogy a másik kettő be fog fürdeni a kínai beszállítókkal. Nem úgy fest.

Tudom, hogy ez ennél bonyolultabb, de a Straub féle vezetőségnél fele ilyen káosz nem volt a cégnél, sem műszaki, sem adminisztrativ tekintetben. Szomorú látni a Telekom lejtmenetét.

(#69973) ANDROID??? válasza #71835392 (#69972) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nézd meg a másik T mostani akcióját ;-)

(#69974) kali válasza ANDROID??? (#69970) üzenetére


kali
legenda

a számlázásnak is vannak szabályai, abból is bajuk lenne/lehetne, ha túl későn eszközölnék.

Dilikutya; nem írtad korábban, hogy milyen domino díjcsomagról van szó, így fontos volt írni a domino suft konstrukcióját is, mivel domino esetén annál van eltérő árazás adott tekintetben, akinek az van és mellé netplusz s volt arany/platina változatban, az 100 ft különbözetet lát a netplusz s esetén, minden más domino díjcsomagnál viszont 500 ft-ot.

kovlaj122; mivel utóbbi éveket írtál, így helytelen a megállapításod, mert jó egy éve, 2014 végén is voltak leállások, illetve hálózati problémák a másik két szolgáltatónál is, nem is egyszer.

(#69975) ANDROID??? válasza kali (#69974) üzenetére


ANDROID???
addikt

A gar. Végének dátuma lesz emiatt kérdéses (nem a felhasználó részéről)..

(#69976) Dilikutya válasza kali (#69974) üzenetére


Dilikutya
félisten

Domino 5. Surf-ben alapból van net, NetPlusz-t ahhoz lehet egyáltalán rendelni, vagy csak kimondottan keretbővítést? Január elején még drágább volt mindegyik NetPlusz, csak annyi lett volna a kérdésem, hogy árat csökkentett-e a Telekom, vagy valami időszakos akció. A NetPlusz S és M csak 190 Ft egy hónapig, az tiszta sor, de az alapár mindegyiknél kevesebb lett. Tehát tud valaki valamit, vagy semmit erről?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#69977) szabogabor10 válasza #71835392 (#69972) üzenetére


szabogabor10
veterán

Bárhol előforulhatnak (és elő is fordultak az előző években is) leállások. A Telenornál ráadásul folyamatosan vannak problémák sok helyen a hálóval, nem csak egyszer-egyszer.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#69978) kali válasza Dilikutya (#69976) üzenetére


kali
legenda

domino 5 esetén külön adatcsomag lehet csak.
nem változott az ár, csak nincs már netplusz arany és platina adatcsomag/bővítő, így akinek az volt korábban, annak a szintén 200 MB keretes netplusz s a már korábban írt eltérő árakon elérhető.
olyan is előfordulhatott, amikor még adott volt a netplusz arany és platina adatcsomag/bővítő, hogy az aktív volt, viszont az előfizetése közben elveszítette az arany/platina kiemeltséget, mert nem volt rajta elég forgalom, ilyen módon is változhatott az ár, hogy a meglévő adatcsomag/bővítő helyett csak a másik, de szintén 200 MB adatkeretes netplusz s adatcsomagot/bővítőt engedte aktiválni a rendszer.

ANDROID???, a szolgáltatónál adott a rendszerben az átvétel időpontja, az alapján lehet intézkedni.
nekem mindig csak egy napról van/volt szó, mert egyik nap megrendelem a telefont, a következő napon meg átveszem, azzal az egy nappal pedig sosem foglalkoztam, de ha hosszabb intervallumról lenne szó, akkor biztos lépnék az ügyben.

(#69979) madle


madle
őstag

Sziasztok,

olyan kérdésem lenne, hogy jelezte a Telekom, hogy lassan lejár az egyetemi diákomhoz rendelt Like S és újítsam meg. Na ezt már nem tudom, mert nincs diák. De lehet nem is akarom, aztán áttetetném valami feltöltősre, mert ez édesanyám száma.

Na de, nekem meg ahhoz az előfizetéshez van rendelve a Next S ATK. Akkor nekem megszűnik az ATK és drágábba tesznek, ha megszüntetem a Like S csomagot? Mert az lenne a legjobb ha Dominora tudnám helyzeni.

(#69980) kali válasza madle (#69979) üzenetére


kali
legenda

szia,

igen, amennyiben a főkártyás előfizetés megszűnik - adott esetben domino lesz -, úgy a társkártyás konstrukció bukó, mivel nem lesz mihez társulnia.
amikor lejár a like s jogosultság, akkor a legolcsóbb kategóriába tartozó move xs díjcsomagba tesznek át, az 1990 ft (e-pack).

[ Szerkesztve ]

(#69981) madle válasza kali (#69980) üzenetére


madle
őstag

Mondjuk az nem gáz, akkor az tűrhető még. Igazából hívás indításra nem nagyon van már használva. Csak hívás fogadásra. Így rendben lesz! Köszi, azt hittem valami 4000 Ft-osba tesznek át.

(#69982) kali válasza madle (#69981) üzenetére


kali
legenda

akkor csak leforgalmazod (alapdíjas hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított hívásra és sms küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön) az 1990 ft-ot és annyi.

[ Szerkesztve ]

(#69983) madle válasza kali (#69982) üzenetére


madle
őstag

Azon gondolkodtam még, hogy 1 hónapja van egy Otthoni csomagom is, ahhoz nem lehet átpakolni az ATK-t? Vagy annak is meg kell lennie arany szintűnek?

(#69984) glaci válasza madle (#69983) üzenetére


glaci
őstag

Kell az arany szint.
Utána mehet.
(De az még 6 hónap.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#69985) #TOTTI válasza madle (#69983) üzenetére


#TOTTI
őstag

Egy társkártyát lehet arany szint nélkül is, szüleimnek egy FUN volt otthoni telefon előfizetés mellé majd amikor arany lett akkor lett még egy FUN társkártya. Így egy számlán van nekik a 3 telefonszám.

(#69986) lugosi válasza prozodus (#69965) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, szifonos vagyok, olyanom sose lesz ;)

Tényleg egy kérdés. Ha listaáron vettem egy telefont a Telekomnál a használt akcióban, azt ugye minden további nélkül 15k-ért függetlenítik? Mert akkor az lenne a direkt másik szolgáltatós backup telefonom.

(#69987) vizslakutya válasza ANDROID??? (#69975) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Nekem a számla és a garanciajegy az átvételi nappal megegyező. 2016.01.13.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#69988) #TOTTI válasza lugosi (#69986) üzenetére


#TOTTI
őstag

Múlt szombaton kaptam egy ajándék (kiérdemelt) iPhone 6 16Gb-ot, még nem üzemeltem be, mert nem akarom hátra kötni a kezem, jelenleg Z3 Compactot használok és pl. MHL és Miracast az tudtommal nincs az iPhone-on, mert azt használom pl. hotelekben, illetve Digi Sport is csak alkalmazáson keresztül jön be mert Telekomos a TV-m, azt sincs iPhone-ra?

(#69989) kali válasza #TOTTI (#69985) üzenetére


kali
legenda

nem mindegy, hogy milyen társkártyáról van szó, érdemes elolvasni ezzel kapcsolatban a szabályozást; link (8. 7.)
van rá amúgy egy ideje külön akció, hogy arany/platina kiemeltség nélkül is lehet társkártya, de úgy külön meghatározott feltételek alapján, ezért nem minden esetben megfelelő alternatíva.

lugosi; előfizetés nélküli listaár és domino konstrukció esetén 15 e ft a hálózati korlátozás feloldásának a díja, ott nincs külön költség (az akció során igénybevett kedvezmény).

[ Szerkesztve ]

(#69990) steffe8101


steffe8101
csendes tag

Sziasztok!
Esetleg tudtok olyanról,hogy a telekom visszavásárolja a saját készülékét??
Ezzel kapcsolatban érdekelne engem információ..

Köszönöm!

steffe

(#69991) BB9360 válasza vizslakutya (#69987) üzenetére


BB9360
aktív tag

Még aznap ki is szállították? Vagy a tervezett - és végül tényszerű - dátummal állították ki eleve a papírokat? Mindkét verzió elég egyedi lenne szerintem.
A GLS-nél lévő papíron is a számla dátuma szerepelt, legalábbis a mi esetünkben...

(#69992) lugosi válasza #TOTTI (#69988) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Miracast szerintem nincs, bár találtam egy (kínai nyelvű) videót, amiben valahogy megoldották: [link], de hát sajnos nem értem mit mond :DDD

Van valami Digi Online nevű app, amivel a leírása szerint pont a digi sportot lehet nézni.

(#69993) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Digihez jó volna egy kód, de sajna nem vagyok digi előfizető..., mert itt nincs.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#69994) hurenzon válasza Vangelis (#69993) üzenetére


hurenzon
senior tag

Milyen kód kell neked ?

(#69995) szabogabor10 válasza #TOTTI (#69988) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha a Digi Online-ra gondolsz, nincs iOS-re (lehet nem is lesz, ahogy a jómadár Digit ismerem).
iPhone-hoz dukál egy Apple TV is a gányolások elkerülése érdekében, most igen jó áron lehet venni 3rd gen gépet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#69996) kali


kali
legenda

nem tudom, hogy mennyire van összefüggés, de a csütörtöki hálózati probléma, illetve annak helyreállása óta jobb az lte térerő a lakásban, mint addig volt. (több készüléken nézve.)

szabogabor10; a a digi facebook oldalán rákérdeztem, mire azt írta a szolgáltató, hogy; Az applikáció további platformokon való elérésén folyamatosan dolgozunk.

[ Szerkesztve ]

(#69997) szabogabor10 válasza kali (#69996) üzenetére


szabogabor10
veterán

Azért kicsit mindig tartózkódó vagyok a Digi FB oldalán leírtakkal kapcsolatban. :)
De legyen igazuk.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#69998) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Sziasztok!

Apám nevében valaki 150.000 Ft értékben rendelt készüléket illetve szolgáltatásokat a cégtől. Az a kérdésem, hogyan lehet szankconálni a céget azért, hogy mindenféle személyazonosítás nélkül engednek más nevében vásárolni.

We are only Stardust...

(#69999) SUPREME7 válasza Jinxb1rd (#69998) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha valaki valóban visszaélt az adatokkal akkor teszel egy feljelentést. A T nem fogja neked elhinni csak úgy, hogy nem faterod vásárolta. 150K-s vásárláshoz biztos kellett valami igazolvány (gondolom akkor már valami előfizetés-részletfizetéses téma is volt benne, nem csak valaki bement és vett 150K-ért dominóra valamit)

Sokszor elhagyott-ellopott igazolványokat használnak fel a jóképességűek, nagyon máshogy nem kerülhet hozzájuk.

Vagy ha online vásárlásról van szó akkor is valahogyan meg kellett szereznie az adatokat. De egyébként faterod címére rendeltek "szórakozásból" vagy valami más címre?

[ Szerkesztve ]

(#70000) kali válasza Jinxb1rd (#69998) üzenetére


kali
legenda

szia,

feljelentést kell tenni, hatóságilag és a szolgáltató részéről is vizsgálják ki az ügyet, mert a részletek ismerete nélkül nehéz okosat mondani, bármi lehetséges.
honnan lehet tudni, hogy mindenféle személyazonosítás nélkül történt a szerződés megkötése?

supreme7; arról már nem is beszélve, amikor létező személy valós adatival töltenek ki biankó okiratot, aztán mennek üzletről üzletre és vásárolnak, ami csak belefér...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.