Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68801) Vangelis válasza kali (#68797) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Esetleg, ha valaki vásárlás mániás?
Meg ajándékozási céllal vásárol?
Meg nem is biztos, hogy haszonnal tovább lehet adni bármit is.

Edigital is kiírja majd, hogy nem vehetesz 50% off cuccokat :D Jó mondjuk néha nem is küldik ki.

HA tele van tőlük vásárolt lomokkal.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68802) 313313 válasza Vangelis (#68794) üzenetére


313313
addikt

De nagy előfizetésre kis előleggel még mindig adnak el új készülékeket (vannak akik erre szakosodtak), azok nyilván nem eladásra mennek...

Szerk.: a héten a lenovó Z51-70-et kínálták fel 100-120-ba... Gondolom nem eladásra vették...

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#68803) kali válasza zaskar (#68799) üzenetére


kali
legenda

jelezheti például a megfelelő szervnek, hogy gazdasági tevékenységről lehet szó, aztán lehet vizsgálódni, csapdába esni pedig nem nehéz, ha valaki nincs kellően képben a vonatkozó szabályozás terén.
érdemes elolvasni; link
negatív irányból írva/értve; viszonylag könnyű megfelelni a gazdasági tevékenység feltételeinek, emiatt könnyű elcsúszni az áfa-alanyiságon.

Vangelis; a fentiekről beszélek, akik megveszik és utána rendre hirdetik/eladják az aprón a cuccokat.
aki magának veszi, vagy ajándékba, azzal semmi gond!

[ Szerkesztve ]

(#68804) Vangelis válasza 313313 (#68802) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát igen.... aztán meg nem győzik letiltani őket.
Meg megy a panszkodás, hogy sokan nem fizetnek.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68805) migabi24 válasza balint82 (#68798) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem se sikerül meglévőre vásárolni, pedig több lejárt elöfizu is van, ha kiderül, hogy csak az újaknak van az akció, minden elöfizura számhordozás lesz, mert az már tényleg pofátlanság, hogy semmilyen akciók voltak eddig, most végre van valami, most meg nem tudok vásárolni

(#68806) Polllen válasza kali (#68795) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hali! Köszi, megkérdezem akkor a legközelebbi T-ben, h ezzel a jótállási jeggyel megoldják-e a nyűgöm.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#68807) lugosi válasza zaskar (#68799) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azt csinálja legfeljebb, hogy nem lesz több ilyen lehetőség külsős vásárlóknak, fent lesz legfeljebb a belső intraneten, nekünk meg pápá.
Sajnos tudomásul kell vennünk, hogy nálunk a lehetőségekkel nem élnek, hanem visszaélnek.

(#68808) South Velen válasza lugosi (#68807) üzenetére


South Velen
addikt

Több készülék van annál, hogy belső intraneten elmenjen... A T-nek meg csak az a lényeg, hogy kiszórja őket, minimalizálja a veszteségét pár nap alatt a raktáron maradt/visszaküldött cuccokon.. Én inkább azokat szankcionálnám, akik valamiféle scriptet írnak erre, hogy figyeljék mikor kerülnek fel a készülékek, mert nem tudom elhinni, hogy valaki hónapokon keresztül percenként frissítgette a halott linket..amilyen hamar elmentek a mostani cuccok.

[ Szerkesztve ]

(#68809) kali válasza balint82 (#68798) üzenetére


kali
legenda

kipróbáltam olyan előfizetéssel, amin már nincs hűség, dobja arra is a rendszer;

g8

(#68810) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Azt tudja valaki, hogy ha személyesen T pontba bemegyek és kérem egy rendeléshez a jótállási jegyet, akkor ki kell adniuk ugye? Merthogy egy garis cucchoz se fizikailag se online dokumentumként nem kaptam meg a jótállási jegyet, csak a letölthető számlát. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, erre "továbbítom a problémát az illetékesnek, de január közepéig türelmét kérjük" :Y

(#68811) vwpolopg válasza Vangelis (#68794) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ez amúgy hol van?

(#68812) kali válasza SUPREME7 (#68810) üzenetére


kali
legenda

webshop rendelés esetén nem kell kiadniuk üzletben, az online feltöltést kell pótolniuk, amennyiben az elmaradt.
a számláról adnának az üzletben másolatot, ha azt kellene pótolni - a jótállás első (közelező) évében azt is kötelesek elfogadni mindenhol a jótállási jegy helyett.
új termékről van amúgy szó, vagy használtról?
amennyiben utóbbi és csak szavatosság van rá, úgy ahhoz csak számla van, de ha új, vagy használt de jótállással is rendelkező, akkor pótolniuk kell majd a jótállási jegyet a számla meglététől függetlenül is.

[ Szerkesztve ]

(#68813) SUPREME7 válasza kali (#68812) üzenetére


SUPREME7
őstag

Új, garis termék. De akkor is nevetséges, hogy várjak rá 1 hónapot ...

(#68814) kali válasza SUPREME7 (#68813) üzenetére


kali
legenda

nem tudom, hogy mi/miért tart olyan sokáig - attól függetlenül sem, hogy a panaszok/bejelentések kivizsgálására 30 napjuk van.

(#68815) balint82 válasza kali (#68809) üzenetére


balint82
senior tag

Köszi.Mondjuk nem értem a logikájukat,nekem 2015 februárban indult a 2 év hűség (NextS+Next S ATK),de nem vettem készüléket,mert nem volt semmi akkor. Ez most azt jelenti még kb. 1évig nem is vehetek egyik előfizumra sem?(Több mint inkorrekt,főleg úgy,hogy 14 éve vagyok T-s...)

Google Pixel 4a

(#68816) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Itt a t partnernél jövőhéttől, már nem lehet számlát befizetni.
Állítólag a postán lesz valami telekomos fazon majd.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68817) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Mennyire számít jó vételnek a G8 most?
Előfizuval, Move XS-el lenne úgy, hogy 2640 Ft-ot kellene fizetni a futárnak majd 19 hónapon keresztül 2640 törlesztő + 1990 Ft havidíj 2 évre(XS).
Ennyiért jó?
Samsung Galaxy Ace 3 lenne leváltva.
Díjcsomagban meg nekem fontos hogy a legolcsóbb legyen. 30 MB netet lepörgetek lazán 1 nap alatt, utána lassítják, 1990 Ft-ot lebeszélek gyorsan, bele a másik SIM 2 GB mobilnettel és problem solved.
Vagy érdemes várni még T-nél? Jövő hétvégén lehet lesznek még jobb akciók?

(#68818) ittakary válasza ittakary (#68766) üzenetére


ittakary
nagyúr

Tudja valaki hogy T hány napon belül adja vissza a pénzt elállásnál?

(#68819) Vangelis válasza ittakary (#68818) üzenetére


Vangelis
nagyúr

max 30nap.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68820) Beca1990


Beca1990
senior tag

hmm...
nem értem a telekomot...
most hívtak...
nem vehetek új előfizuval készüléket mert egy éven belül 4 készüléket küldtem vissza elállási jog kapcsán...
ez normális? megtehetik hogy nem küldenek ki egy előfizetést?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#68821) Vangelis válasza Beca1990 (#68820) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ők szabják a feltételeket... gondolom megunták.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68822) Outlander válasza Beca1990 (#68820) üzenetére


Outlander
őstag

Jogos a bannolás, minek rendelsz ha nem is kell?! :U :F :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#68823) balint82 válasza balint82 (#68815) üzenetére


balint82
senior tag

Van 5letetek,hogy én miért nem rendelhetek?

Google Pixel 4a

(#68824) HofiZoli válasza Beca1990 (#68820) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Én értem, igazuk van. Ha ezt megosztják a többi szolgáltatóval is, akkor nagy szívás.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#68825) szabacsik


szabacsik
őstag

Sziasztok. Évek óta egy flottás díjcsomagban vagyok. A kérdésem az lenne, hogy tudok valamilyen módon csomagmegtartással számot változtatni? Szeretném ha minden megmaradna úgy mint most csak a számom változzon

/\____/\

(#68826) balint82 válasza #04441088 (#68817) üzenetére


balint82
senior tag

Szerintem a G8 most nagyon jó áron van ennyiért,arra figyelj,hogy a T nem duplaSIMes verziót ad.
A jövő hétre én is kíváncsi vagyok, ezt az ezüsthétvége akciót is teljesen váratlanul lépték meg,és kb.jobb ajánlatok vannak,mint BFen voltak.

Google Pixel 4a

(#68827) PainKiller13 válasza szabacsik (#68825) üzenetére


PainKiller13
őstag

Bemész telekomhoz, 10ezer forintért megváltozatják.

(#68828) szabacsik


szabacsik
őstag

Sziasztok. Évek óta egy flottás díjcsomagban vagyok. A kérdésem az lenne, hogy tudok valamilyen módon csomagmegtartással számot változtatni? Szeretném ha minden megmaradna úgy mint most csak a számom változzon

/\____/\

(#68829) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Van olyan aki rendelt használt készüléket, nem volt a nevében hogy független a készülék és mégis az?

(#68830) South Velen válasza PainKiller13 (#68829) üzenetére


South Velen
addikt

Sajnos fordítva is megtörtént :/

(#68831) 313313 válasza South Velen (#68830) üzenetére


313313
addikt

Szintén zenész :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#68832) pepe091 válasza Vangelis (#68819) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez is változott már. Azóta ez is 14 nap.

(#68833) quailstorm válasza South Velen (#68830) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem is függ mindkét Huaweim...
De trés vagyok tehát csak mormogás volt.

(#68834) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Itt vajon csak rossz a kép, vagy a szöveg rossz? :D

Mivel elvileg hátlapos cucc ez, mégis a sima smart covert mutogatják a képeken: [link]

Sima smart coverek 3k-ba kerülnek itt, akkor ez csak az lehet, ami elöl-bátul is véd nem?

(#68835) Joker88


Joker88
őstag

2013 szeptemberi Micro SIM kártyám van ( az akkoriban vásárolt 2 éves hűségidőre, Lumia 520-hoz kapott kártya )
Most azonban megleptek egy 4G képes Lumia 640-el, röviden az a kérdésem, hogy kell-e másik SIM kártyát kérnem, vagy új díjcsomagra előfizetnem, hogy tudjam használni a 4G-t az új Lumián a "régi" SIM-el..
A hűségidő lejárt, tehát egy esetleges díjcsomagváltás nemgond.
A jelenlegi díjcsomag Mozaik S .

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#68836) psajti


psajti
aktív tag

Kezd egyre jobban elegem lenni a T-ből... Már hetek óta várom a megoldást de még mindig semmi! A dolog ott kezdődött, hogy olyan telefonszámot adtak ki nekem ami aznap lett másnál kikapcsolva és így a a telekom fiókom teljesen megbolondult és az előző tulaj számlái jelentek meg az én fiókomban stb, de ez a probléma megoldódott azzal, hogy adtak egy új telefonszámot a Music S csomagomhoz eddig minden happy, viszont a spotify-t azóta sem lehet működésre bírni. Nem lehet aktiválni, megtettem a hibabejelentést és látták is h be van regisztrálva ez a csomag csak éppen egy olyan felhasználói névvel amiről fingom nincs, hogy kié próbálták kitörölni azt a felhasználót de nem ment, azt ígérték h három napon belül megoldják... mindennek már 2 hete... újra betelefonáltam, leráztak azzal, hogy látják h ott van a függőben levő hibabejelentés és ennyi semmivel nem lettem okosabb. Mindig is türelmes vásárló voltam, képes voltam kompromisszumokat kötni, várni stb, akkor miért most kell kihozni az embert a sodrából? Sose szerettem volna fogyasztóvédőkkel fenyegetőzni, de úgy tűnik addig semmi nem fog történni amíg az ember türelmes... Közben a telefonszámlát meg lobogtatják a pofámba úgy, hogy a díjcsomag lényegét amiért fizetnék ki sem használhatom. Az internetes felületük is az esetek nagy részében totál használhatatlan. Jó lenne ha összekapnák már magukat mert totál kezdenek széthullani a szememben :( Pedig én mindig is őket preferáltam a 2 másik konkurenciával szemben, nem véletlenül választottam ezt a szolgáltatót! Szóval lényeg a lényeg örülnék ha már végre történne valami anélkül, hogy veszekednem kéne, mert az nem én műfajom de lassan pedig tényleg kénytelen leszek beletanulni :\

[ Szerkesztve ]

(#68837) b.daniel válasza psajti (#68836) üzenetére


b.daniel
senior tag

Az volt próbálva,hogy deaktiválták az alap music szolgáltatást a számodon,aztán pár óra múlva újra? Mi személyes ügyfélszolgálaton ezt szoktuk megpróbálni,ha baj van a Spotifyal.
Elvileg ezután újra be kell állítani, mert mindent töröl

(#68838) psajti válasza b.daniel (#68837) üzenetére


psajti
aktív tag

Szerintem ezt még nem próbálták, de akkor hétfőn megkérem őket, hogy adjunk egy esélye a dolognak, mert amikor törölni akarták a másik felhasználót és újra aktiválni azonnal, akkor mindig visszatért az a potyautas :D De akkor talán így működni fog majd remélem, és köszönöm! :)

(#68839) t1


t1
addikt

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni, hogy jelenleg MOVE XS csomagban vagyok hűségem nincs a díjcsomagra és elvileg az előfizetésre se, viszont vettem kedvezményesen készüléket 3 hónapja (részletre) így ezt írja a rendszer:
Hűségidő
2017.09.02.
még 538 nap és kedvezményesen lecserélheted telefonodat.

A kérdésem az lenne ha szolgáltató szeretnék váltani meg tehetem vagy 2017-ig mindenképpen Telekom ügyfélnek kell lennem? Vagy van olyan, hogy nem vagyok előfizető de a telefon részletét fizetem nekik tovább?

(#68840) DonMaster válasza t1 (#68839) üzenetére


DonMaster
addikt

lehet váltani, kötbért kikel fizesd és a telot is 1öszegben.
részletet nem tudsz nem előfizetőként fizetni nekik.
a szerződésben leirt kötbér +telohátra lévö ára. és akkor szabad vagy, vagy megvárod a végét.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#68841) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

64 gigás i6s+ szerintetek érkezik még karácsony előtt a telekomhoz?
Illetve ugyanebből 128-as fekete vajon lesz még a központi raktáron karácsonyig? Látom egy darab példány van belőle az országban Debrecenben, ez egy kicsit vékonyka készlet.

(#68842) kali válasza balint82 (#68815) üzenetére


kali
legenda

a next s esetén az (is) lehet gond, hogy eltérő a díjcsomag ára attól függően (is), hogy készülékkel vagy anélkül lett vásárolva, illetve aláírva rá hűség, tehát te például eddig kaptad mondjuk 2 év hűséggel készülék nélkül 6490 ft, készülékkel úgy viszont már 7990 ft, tehát változnának a feltételek, módosulna az, amit/amire te korábban aláírtál.
kérdezz rá telefonon, hogy miként és milyen feltételekkel (esetleges kötbér...stb.) megoldható a dolog.

Joker88; a mozaik díjcsomagok 4g/lte képesek, illetve a sim kártyád is már az elvileg.

t1; szia, amennyiben adott előfizetésre vásároltál kedvezményesen készüléket részletre, úgy minimum az előfizetésre alá kellett írnod hűséget.
a készülék törlesztőit bármikor kifizetheted előre, akár a teljes fennmaradó hátralékot, viszont az előfizetésre aláírt hűség miatt - ahogy előttem is írták -, kötbéres az előfizetés megszüntetése a szolgáltatónál.

lugosi; 6s plus eddig is csak 16 és 128 GB verzió volt a szolgáltatónál, jelenleg is ez a helyzet, ez nem fog szerintem változni a későbbiekben.
esetleg elírtad és csak a 6s-re gondoltál? abból van 64 GB verzió is.

[ Szerkesztve ]

(#68843) balint82 válasza kali (#68842) üzenetére


balint82
senior tag

Köszi!
Feleségemmel vagyunk ketten társkártyások,egyikünk sem vett készüléket a szerződés megkötésekor,így 6490&5490 a két havidíj. Az ATKhoz vennék készüléket (ott ugye nem változik s havidíj),csak nem engedi a rendszer,és nem értem,hogy miért:(.

Google Pixel 4a

(#68844) kali válasza balint82 (#68843) üzenetére


kali
legenda

atk esetén nincs eltérés a havi díj tekintetében, viszont lehet, hogy a rendszer csak a hűséget nézi - az lett aláírva 2 év, mert csak úgy annyi az általad írt összeg - és azért nem engedi, de telefonon vagy személyesen biztos elmondják, ha valahogy megoldható a dolog.

(#68845) balint82 válasza kali (#68844) üzenetére


balint82
senior tag

Köszi,lehet felhívom őket,mondjuk az gondoltam,hogy ha az elején nem vettem telót,akkor a hűség alatt 1x lehet.Holnap elérek valakit a központi számot,vagy ugrott az olcsó G8am?

Google Pixel 4a

(#68846) #04441088


#04441088
törölt tag

Van itt Telekomos dolgozó?
Feltudnám venni vele a kapcsolatot?
Elegem van ebből a bandából. Tegnap délelőtt 4x próbáltam megrendelni a Huawei G8-at, most 50 % akcióval...mindig hibád dobott az oldal, persze csak a megrendelés végén, közben. Most értem haza melóból, se fekete, se fehér nincs már. Tetű egy banda :)

(#68847) kali válasza balint82 (#68845) üzenetére


kali
legenda

a 1430 éjjel-nappal hívható, akár most is tudnak információval szolgálni.

staker; többen is, más kérdés, hogy adott hangvételű hozzászólásod után akarnak/fognak segíteni, vagy sem...
amúgy; link

[ Szerkesztve ]

(#68848) #04441088 válasza kali (#68847) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszönöm szépen !
De most már gondolom ugrott az egész...elfogyott a G8, azt írja lesz új készlet, de az gondolom nem 50 %-os akcióval. :(

(#68849) balint82 válasza kali (#68847) üzenetére


balint82
senior tag

Köszönöm,mondjuk a kolléga jelezte fentebb,hogy elfogyott a G8,úgyhogy okafogyottá vált a készülékvásárlásom...:(

Google Pixel 4a

(#68850) lugosi válasza kali (#68842) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet hogy félreérthető voltam, úgy értettem, hogy vajon fogják-e forgalmazni a 64-est.

Szerinted lesz még készleten 128-as?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.