Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68701) SNor válasza #79621120 (#68699) üzenetére


SNor
tag

Nálam se ment az egyik számmal, míg a másikkal igen. 1430-on kellett jelezni, nekik se ment. Felvették a hibát, majd 1 napon belül jött az SMS, hogy a hiba javítva, és tényleg.

(#68702) balint82 válasza SUPREME7 (#68698) üzenetére


balint82
senior tag

Tőlem akár almát is tehetsz a G4-re,a lenyeg,hogy küldd:)

Google Pixel 4a

(#68703) #79621120 válasza kali (#68700) üzenetére


#79621120
törölt tag

Próbáltam . Perceken keresztül folyamatosan ( értsd három másodpercenként ) csak a " Munkatársunk jelentkezéséig szíves türelmét kérjük . " ment ( már zenére sem tellett nekik )

Senki sem vette fel .

:W

(#68704) zaskar válasza Zsolt1 (#68691) üzenetére


zaskar
senior tag

Akkor én jobban jártam a 640-el, mert ez teljesen újnak nézett ki, és valószínűleg én kapcsoltam be először. Még át sem vettem, amikor már letölthető volt hozzá a számla. Az IMEI szám mindenütt egyezik. A számlára az van írva, hogy jótállást nem vállalnak rá, de 12 hónap szavatosságot igen. Ez nem tudom pontosan mit jelent, de majd utánaolvasok. Ha valaki röviden el tudja mondani, azt megköszönöm...
Az imént vettem át egy Nokia 108-ast T ponton, ez se néz ki használtnak. Minden tartozéka megvan, füles, 4 gigás microSD, töltő. Persze ez nem volt nagy vétel, de legalább kihozták, annak ellenére, hogy nem GLS-el kértem.

(#68705) dptrsk válasza zaskar (#68704) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

ha jól tudom szavatosság esetén téged terhel a bizonyítás, neked kell bizonyítanod, hogy a hiba vásárláskor fenn állt.

(#68706) 4Grider válasza dptrsk (#68705) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen, a jótállás és a szavatosság között a legfőbb különbség az, hogy jótállás esetén a javításra kötelezett csak akkor állhat el a javítástól és/vagy cserétől, ha bizonyítani tudja, hogy a hiba nem állt fenn a vásárláskor, pl. mert nem előírásszerűen használták a készüléket. Szavatosságnál pedig csak akkor kell ingyen javítania (ha nem tudja, akkor cserélnie), ha a vásárló bizonyítja, hogy a hiba fennállt már a vásárláskor. Logikusan ez utóbbit elég nehéz bizonyítani...

(#68707) vwpolopg válasza 4Grider (#68706) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ha már jótállás-szavatosság, én mondjuk azt nem értem, hogy a telekom az újként vásárolt tartozékokra miért nem ad jótállást, csak 6 hó szavatosságot...

(#68708) PainKiller13 válasza vwpolopg (#68707) üzenetére


PainKiller13
őstag

Hiába nem adnak, ha baj van valamivel cserélik vagy visszaadják a pénzt, nem cigánykodnak..

(#68709) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Most meg a mobil app nem tölt be...

(#68710) 4Grider válasza vwpolopg (#68707) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezekre kell jótállást vállalni ma Magyarországon:
1. Háztartási készülékek 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen hűtőszekrény, fagyasztó, kombinált hűtőszekrény, villanytűzhely, mosógép, centrifuga, szárítógép és ezek bármely kombinációja, mosogatógép, vasaló, vízmelegítő, fűtő-, légkondicionáló- és egyéb légállapot-szabályozó berendezés, porszívó, gőzzel működő tisztítógép, szőnyegtisztító-gép, padlósúroló- és fényesítőgép, varrógép, kötőgép, villanybojler, szivattyú;
2. villamos energiával működtetett konyhai kisgépek 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen mikrohullámú sütő, kenyérsütő, kenyérpirító, kávéfőző, kávéfőzőgép, vízforraló, konyhai robotgép, grillsütő, olajsütő, ostyasütő, fánksütő, gofrisütő, szendvicssütő, elektromos palacsintasütő, elektromos pizzasütő, elektromos rotyogtatófazék, elektromos serpenyő, elektromos popcorn készítő, elektromos kontaktgrill, forgónyárs, mini tűzhely, rizsfőző készülék, tésztafőző, tojásfőző, ételpároló, légkeveréses főzőedény, gyümölcsaszaló;
3. gázkészülékek 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen tűzhely, konvektor, gázkazán, gázbojler, gázgrill, gázzsámoly, gázsütő, gázperzselő, gázlámpa;
4. motoros kerti gépek és nem motoros kertészeti eszközök 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen kapálógép, fűnyíró, fűkasza, tologatós fűnyíró;
5. motoros kézi szerszámok 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen láncfűrész, fúrógép, ütvefúrógép, sarokköszörű, körfűrész, gyalu;
6. legalább egyéves kihordási idejű gyógyászati segédeszközök és készülékek, valamint napszemüvegek 10 000 Ft eladási ár felett;
7. egészségmegőrző termékek és eszközök 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen elektromos masszírozó, mágneses termék, fényterápiás eszköz;
8. közlekedési eszközök 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen kerékpár, elektromos kerékpár, elektromos roller, quad, motorkerékpár, segédmotoros kerékpár, személygépkocsi, lakóautó, lakókocsi, utánfutós lakókocsi, utánfutó;
9. motoros vízi járművek 10 000 Ft eladási ár felett;
10. gyermekgondozási cikkek 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen pelenkázó-, illetve mosdató-állvány, babakocsi, magas- és asztalra szerelhető etetőszék, biztonsági gyermekülés;
11. gyermekmegfigyelő berendezések 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen légzésfigyelő, szívhangfigyelő, bébiőrző;
12. gyermekhinták, csúszdák és hasonló tevékenységet igénylő gyermekjátékok bel- és kültéri, otthoni használatra 10 000 Ft eladási ár felett;
13. világítástechnikai termékek 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen lámpatest, fényforrás;
14. biztonsági riasztó- és jelzőberendezések 10 000 Ft eladási ár felett;
15. elektronikus hírközlő végberendezések 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen telefon, mobiltelefon, telefax-készülék, több funkciós készülék;
16. híradástechnikai készülékek 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen üzenetrögzítő, kihangosító készülék; műholdvevő és AM Micro antenna rendszerek és ezek részegységei, televízió, projektor, videomagnó, rádió, autórádió, rádiós ébresztőóra, műholdas helymeghatározó, lemezjátszó, szalagos és kazettás magnó, CD-felvevő és lejátszó, DVD-felvevő és lejátszó, játékkonzol, Blu-ray lejátszó és -író, asztali médialejátszó, egyéni hangrendszer, keverőasztal, erősítő, hangszóró, hangfal, mikrofon és fülhallgató, head-set;
17. információtechnikai készülékek 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen asztali számítógép, laptop, note-book, tablet, PDA, monitor, nyomtató, szkenner, fényképezőgép, film- és hangfelvevő kamera, videokamera és camcorder, diktafon, fotónyomtató, film- és diaszkenner, MP3 és MP4 lejátszó, hordozható médialejátszó, pendrive, memóriakártya, akkumulátor-töltő, számológép, zsebszámológép;
18. irodatechnikai berendezések 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen iratmegsemmisítő, fénymásoló, laminálógép;
19. írásvetítők és filmtechnikai berendezések 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen film- és írásvetítő, filmnagyító, filmelőhívó- és filmfeldolgozó készülék;
20. optikai eszközök 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen távcső, látcső, mikroszkóp, teleszkóp;
21. hangszerek 10 000 Ft eladási ár felett;
22. órák és ékszerek 10 000 Ft eladási ár felett;
23. bel- és kültéri bútorok, fekvőmatracok 10 000 Ft eladási ár felett;
24. mérőműszerek, generátorok, tápegységek 10 000 Ft eladási ár felett;
25. lőfegyverek 10 000 Ft eladási ár felett;
26. sporteszközök, vadászathoz és horgászathoz kapcsolódó eszközök 10 000 Ft eladási ár felett;
27. villamos energiával működtetett szépségápolási eszközök 10 000 Ft eladási ár felett, így különösen hajszárító, hajformázó, testszőrnyíró gép, epillátor, villanyborotva;
28. nemes és félnemes szőrmésbőrből készült szőrmeruházati termékek 50 000 Ft eladási ár felett;
29. az előzőekben felsorolt termékcsoportokhoz tartozó termékek tartozékai és alkotórészei 10 000 Ft eladási ár felett.

(#68711) d@minator


d@minator
addikt

Ha a 2 év hűségidő lejárta előtt veszek telefont az drágább vagy a webshop sz@r?
Példa. iPhone 5S ára az előfizetésemben 110000. Most akciós ára 88000. Ha belépek, hogy vegyek akkor meg 140000 helyett 118000.

(#68712) kali válasza d@minator (#68711) üzenetére


kali
legenda

nem drágább, ha kiemeltség nélkül 30 napon belül vagy, vagy arany/platina kiemeltség esetén 21 hónap letelt az aláírt 24-ből.
ilyen eseti akcióknál előfordul, hogy nem minden díjcsomaggal/konstrukcióban adnak extra kedvezményt, de ismerni kellene az általad használt díjcsomagot, mert én például a társkártyás és speciális díjcsomagok árában látok csak különbséget az új előfizetés és a belépve a meglévő hosszabbítása között, de a meglévő előfizetésre az előbb írtakat természetes, hogy nem kínálja fel alapban a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#68713) d@minator válasza kali (#68712) üzenetére


d@minator
addikt

Next S aranytárskártya. 21 hónap letelt és arany vagy platina vagyok.
Új előfizetőnek 110410 helyett 88200.
Ha belépek 148410 helyett 118600.

Ezelőtt csak akkor vásároltam ha lejárt a hűség és az új előfizetőknek járó áron kaptam meg a készüléket tehát azon az áron ami a weben szerepelt néha kicsit olcsóbban. Most akkor mi van?
Várjam meg amíg lejár a 24hónap és vegyem meg 110-ért? Mert 118-ért így nem kell.
A többi készüléknél többnyire az új előfizetői árat kínálja fel de akcióst azoknál sem. Ezért sem értem, hogy miért kellene az iPhone-ért többet fizetnem.

(#68714) kali válasza d@minator (#68713) üzenetére


kali
legenda

a next díjcsomagok esetén nem csak az előfizetésre, hanem a díjcsomagra is adott a hűség, az előrehozott, kedvezményes készülékcsere viszont csak az előfizetésre aláírt hűségre vonatkozik, a díjcsomag esetén kivárandó a hűség tényleges letelte - bár ez inkább a díjcsomag módosításakor szokott hátrányosan jelentkezni, lefelé konkrétan nem is lehet -, esetlegesen ez kavarhat bele a mostani akcióba, hogy nem enged még rá hűséget hosszabbítani, mert az nem járt le, így azon az áron adja, mint amikor csak az előfizetésre írsz alá hűséget, de a díjcsomagra nem.

[ Szerkesztve ]

(#68715) anonymus89 válasza SUPREME7 (#68678) üzenetére


anonymus89
addikt

Mennyiért sikerült szerezni az Idol 3-at ha nem titok? (ugye nem 19k)

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#68716) d@minator válasza kali (#68714) üzenetére


d@minator
addikt

Igazad lehet köszönöm! Legjobb lesz ha holnap személyesen bemegyek a Telekomba és megkérdezem.

(#68717) 313313


313313
addikt

A mai akción nem gondolkoztak sokat...
Ez lesz a holnapi.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#68718) 313313


313313
addikt

Lumia 930 doboz kicsit kopott, de a készülék karc és ujjlenyomat mentes, 2db képet csináltak vele, bontott tartozékok, szinte új.
Sony Z1 Compact függőként hirdették, független, elöl-hátul gyári fólia, tartozékok bontatlanok, gyakorlatilag új.
Samsung Galaxy S3 mini kijelzőn és az oldalkereten gyári fólia, dobozba csak egy akku és töltő. Hiányos, de szinte új.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#68719) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Sziasztok,

A telekom mennyire szokott egyéni kedvezményeket adni, ha valaki esetleg megpendíti hogy elmenne a másik szolgáltatóhoz? Kedvezményes csomagra gondoltam? Néhány hónap múlva lejárnak a hűségidőim, jelenleg 4 szám van a nevemen, nem céges hanem magánba, átlag 28K körül fizetek havonta a 4 számért. Jó lenne ha nem csak az előre meghatározott jó drága csomagok közül lehetne választani...

Köszi!

(#68720) kali válasza Fr3eWar (#68719) üzenetére


kali
legenda

szia,

esete, előfizetője, de néha még ügyintézője is válogatja, így csak a gyakorlatban derül majd ki konkrétum.
amikről tudni, illetve olvasni lehet bizonyos esetekben itt is; 500 - 1000 ft/előfizetés jóváirás havonta, hűség és egyéb tényezők függvényében 1 vagy 2 évig, már akinek adnak, mert nem mindenkit és/vagy mindenáron akarnak megtartani.

(#68721) JamesFinn válasza Fr3eWar (#68719) üzenetére


JamesFinn
senior tag

2 ef, platina szint havi átlag 20e előfizu, tizenvalahány éve vagyunk telekomosok, megemlítettem hogy elmennék tőlük. Válasz: -uram, Ön előtt a választás lehetősége...
Nem cél a régi, normálisan fizető előfizető megtartása. Ha menni akar, Menjen. Röhej. :D

(#68722) PainKiller13 válasza JamesFinn (#68721) üzenetére


PainKiller13
őstag

Így van.

Ezért van az, hogy néha váltani kell, mai világban egyre könnyebb jobbat találni.

[ Szerkesztve ]

(#68723) Fr3eWar válasza JamesFinn (#68721) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Valami ilyesmire számítottam, akkor viszont valószínű hogy le is lépek. Sok ismerős / kolléga a pirosoknál van, és olyan csomagokba pakolgatják őket, hogy 3000 a csomag melynek fele leforgalmazható, van benne 500mega vagy 1giga net és 15forints sms/percdíj minden irányba, másodperc alapú elszámolással stb...

(#68724) zaskar


zaskar
senior tag

Aki Lumia 640-et vett, próbálta esetleg, hogy nem független-e?

[ Szerkesztve ]

(#68725) JamesFinn válasza Fr3eWar (#68723) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Uram, Ön előtt a választás lehetősége! :D

(#68726) Vangelis válasza zaskar (#68724) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem ma adtak fel egy 535 és egy 640-est.
Meglátjuk.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68727) jenei1994


jenei1994
addikt

JAM BLUETOOTH HANGSZÓRÓ FESZTIVÁL KIADÁS

Csak online

6 990 Ft helyett
1 990 Ft

Viccesek ez eddig is 1990 ft volt. :D

(#68728) migabi24 válasza jenei1994 (#68727) üzenetére


migabi24
nagyúr

Épp ezen röhögök én is, az idei kalendárium még viccnek is rossz, ha nem lesz karácsonyi akció 20-30% mindenre, akkor jó nagy nulla a telekom

(#68729) JamesFinn válasza migabi24 (#68728) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Spórolás van. Sokba van a weboldal, Webshop fejlesztése. :D

(#68730) migabi24 válasza JamesFinn (#68729) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem győzik a túlórákat kifizetni

(#68731) d@minator válasza Fr3eWar (#68719) üzenetére


d@minator
addikt

Nekem Vodám is van. Le akartam mondani erre megfelezték a havi díjamat. Cserébe a készülékek jó drágák és tök mindegy milyen drága előfizud van.Telekom
Telekom kábeltévénél volt olyan, hogy csökkentették a havidíjamat amikor másik szolgáltatóhoz akartam menni. A múltkor lemondtam a kettőből egy telefon előfizetést náluk, szó nélkül megtették. :)

(#68732) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

Lumia 635. Leharcolt doboz, rajta a biztonság kedvéért felírva az előző tulaj telefonszáma és pin kódja :D
Telefonon minden rajta, fényképek, telefonszámok. Töltő bontott, készülék sérülésmentes, bár a hátlapon vmi cellux nyom látszik. :DD

(#68733) hyperspace válasza Fr3eWar (#68723) üzenetére


hyperspace
őstag

ha ilyen van, akkor szerintem nem kell gondolkodni.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#68734) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Tudja valaki miért tart több napba, ha egy webshopos előrendelést szeretnék töröltetni? 1430: talán szombatra törlik. WTF!! Két napig tart míg valaki végre veszi a fáradságot és megnyomja a törlés gombot? Addig meg vagyok lőve, semmit nem tudok rendelni. Ja Platina vagyok ezer éve.

Amint leírtam, törölték :)

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#68735) 313313 válasza 313313 (#68718) üzenetére


313313
addikt

Ma hoztam egy Sony M2-t, függetlennek volt hírdetve, függő. Telefonon elől-hátul gyári fólia, tartozékok bontatlano, ez is szinte új....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#68736) cris78


cris78
őstag

Volt egy egyirányosításom. Nyáron vettem egy net&roll teszt kártyát. Erre azt is visszakapcsolták.
Most mit tudok csinálni?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#68737) kali válasza jenei1994 (#68727) üzenetére


kali
legenda

egy korábbi akcióban (bf, ami minden terméknél tovább tartott annál az egy napnál - már ami nem fogyott el pénteken) volt még annyi, amúgy nem.

cris78; telefonon, személyesen vagy írásban jelezni a dolgot az ügyfélszolgálat irányába.

[ Szerkesztve ]

(#68738) #59070464


#59070464
törölt tag

Átlagos csütörtök délután, amikor a lemondott előfizetésed utolsó számlabefizetését intéznéd, 40 percet állsz sorban és mikor közli veled az a h#j3 gyerek, hogy nem tud vissza adni ezer forintból (lassan zárás előtt), fizessem be online, na az *****ra priceless. Isten áldja a mai napot, hogy végérvényesen megszüntettem a kapcsolatot ezzel az ****** ***** céggel.

(#68739) Soulfly842 válasza kali (#68714) üzenetére


Soulfly842
addikt

Integrált társkártya? (Otthonihoz van rendelve?)

Azt a webshop nem tudja kiszolgálni sajnos. Ezért nem enged vásárolni rá a kiírt feltételek szerint.

(#68714) kali,

Tud előtte is az ember vásárolni és tarifahűséget is vállalni (csak a jelenlegi meglévőnél kisebbre nem tud, de az is megoldható személyesen (úgy, h. a hűségidő lejáratakor kisebbre válthat)).

Itt a speciális díjcsomag sajnos a ludas szerintem (Integrált aranytárskártya).

(#68736) cris78

A net&roll teszt kártya a promóció kihasználását követően is aktív marad a rendszerekben, de onnantól sincs havidíja.

Ha volt egy korlátozás és arra is terhelték a korlátozásból való visszakapcsolás díját, az inkább csak a gond, de azt jóvá tudják írni.

(#68740) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#68739) üzenetére


Soulfly842
addikt

Sorry, a hsz eleje ehhez szólt volna hozzá:
(#68713) d@minator

(#68741) cris78 válasza Soulfly842 (#68739) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm és neked is Kali!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#68742) kali válasza Soulfly842 (#68739) üzenetére


kali
legenda

az általad is leírtak miatt (is) írtam esetlegesnek, illetve tettem hozzá a zárójeles részt a díjcsomag (lefelé) módosítása kapcsán.
más kérdés, hogy ma nekem is rosszul kezeli, illetve írja ki az akciós konstrukciókat a webshop, tegnap még okés volt, ma viszont olyat is csinált már, hogy amelyik számomra nincs hűség, arra kiírta, hogy válasszak másikat, amihez nem kapcsolódik hűség, amelyikre pedig ténylegesen van, arra dobott meghosszabbítós ajánlatokat.

[ Szerkesztve ]

(#68743) taki01


taki01
őstag

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy amikor hívok akkor először egy pár másod perc múlva kicsöngés nélkül szétkapcsol. A másodszor hívom ugyanazt akkor már kicsöng de nem mindig valamikor csak a harmadik hívásra.
Valakinek valami ötlete? Jelenleg Next M díjcsomagban vagyok. Ez nem mobil hiba mert anyumnak a Nokia Lumia 735-nél is előfordul ez, meg nálam is a Sony Z3 Compactomon is.

[ Szerkesztve ]

(#68744) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Üdv. Olyan kérdésem lenne hogy egyik rokon vett Telekom üzletben előfizetés mellé egy készüléket egy hete de nem tudja megszokni a méretet. Ilyenkor mit tud csinálni? a 14 napos elállási jog csak netes rendelésnél érvényes? Azt mondja hogy azt mondta neki az eladó hogy 3 hónap múlva vehet másik készüléket is. Ez igaz?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#68745) germinator66


germinator66
aktív tag

Sziasztok!

A domino-s szám hordozható? Elegem lett a Telekomból... (nevetséges, hogy 10+ éves előfizetőként az egyetlen kedvezmény, amit adnak, az egy 2e Ft-os vásárlási kupon... :W )

[ Szerkesztve ]

(#68746) kali válasza taki01 (#68743) üzenetére


kali
legenda

szia,

szolgáltatós, hálózati, cellás gond is lehet, nem csak telekom, hanem eltérő szolgáltatós (céges) előfizetésnél is előfordul néha, így még szolgáltatóhoz sem lehet kötni.
azt is fontos megemlíteni, hogy a hívott oldalán direktben is előidézhető a dolog, sok telefon tud különböző elutasító/tiltó módot, ahol a(dott) hívást (konkrét szám, ismeretlen/rejtett és még sok más beállítható preferáció alapján) elutasítja/eldobja, de az ismételt hívást már fogadja - amolyan; akkor már biztos fontos/sürgős alapon.

Lacko84; amennyiben nem neten lett rendelve - az átvétel történhet üzletben is, a rendelés milyensége a fontos, hogy távollévők között történjen -, úgy a 14 napos elállás lehetősége nem adott.
a 3 hónapos vásárlási lehetőséghez több feltételt is ismerni kellene, így általánosítva nem nagyon lehet mit kezdeni vele, de arra az előfizetésre biztos nem, amire 1 vagy 2 év hűséget aláírt adott készülék kapcsán, ha olyan hűséges konstrukcióban vásárolt.

germinator66; szia, igen.

[ Szerkesztve ]

(#68747) Soulfly842 válasza Lacko84 (#68744) üzenetére


Soulfly842
addikt

Arra utalhattak, hogy 3 hónap múlva akár lehetőség nyílik még egy előfizetés vásárlására, ami mellé kedvezményesen készüléket is vásárolhat.

Arra a meglévőre sajnos már nincs lehetőség machinálni semmit 21 hónapig (ha arany-, platinakártyás lesz, akkor 21 hónap után nyílik legkorábban lehetőség, hogy arra a készülékre vásároljon egy újat).

(#68748) Vangelis


Vangelis
nagyúr

2 napja nyomogatom a kijelzőt----- de semmi :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68749) d@minator válasza Soulfly842 (#68739) üzenetére


d@minator
addikt

Igen. Magenta 1-ben van.

(#68750) madle válasza Vangelis (#68748) üzenetére


madle
őstag

próbáld erősebben :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.