Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68901) otps válasza otps (#68763) üzenetére


otps
aktív tag

2. Bocs, erre valaki tud valamit?

[ Szerkesztve ]

(#68902) otps


otps
aktív tag

Úgy értem, erre:

http://prohardver.hu/tema/nagy_t-mobile_topik/hsz_68762-68762.html

Meg erre:

http://prohardver.hu/tema/nagy_t-mobile_topik/hsz_68763-68763.html

Őszinte érdeklődéssel kérdezem, mi értelme, hogy 5 percen túl nem tudom módosítani, amit írtam? Nem lehet itt egy apró hibát sem elkövetni, az embernek résen kell lennie :(

A fórummotor mikor lesz update-elve 2015-ösz szintre? Legalább 2010-esre?

Maradok őszinte tisztelőjük

[ Szerkesztve ]

(#68903) kali válasza lugosi (#68899) üzenetére


kali
legenda

nem hiszem, hogy erre 100% pontos választ lehet adni, még illetékes sem vállalkozott rá.

otps; kaptál korábban válazt a kérdéseidre.
nem frissítés kérdése, tudtommal nem tervezik bevezetni az illetékesek, hogy a végtelenségig szerkeszthető legyen a hozzászólás az elkövetője által, ennek több oka is lehet, például visszaélésre adna lehetőséget a felhasználók számára, ha - mondjuk egy vita során - visszamenőlegesen módosítgatható lenne bármi és bármikor.

[ Szerkesztve ]

(#68904) otps válasza kali (#68903) üzenetére


otps
aktív tag

kali

Köszi!

Persze, értem én, hogy ne legyen a végtelenségig szerkeszthető a mondandó, de 5 perc nagyon kevés. (Mi értelme van az abszolút minimumra játszani?) Másik fórumon bevett gyakorlat: egy óra. Működik.

[ Szerkesztve ]

(#68905) otps válasza kali (#68795) üzenetére


otps
aktív tag

@kali

Igazad van, sry, ez elkerülte a figyelmemet. (Eleve nehezitett pálya ez a fórummotor. Hatékonyabb fórummotoron sokkal hatékonyabb, gördülékenyebb lehetne a kommunikáció. Mind1, ugorjunk.)

de elég tág a kör, tudni kellene, hogy mik érdekelnek.

A DuoNetet konkrétan megtaláltam.

Igazából és inkább úgy működök, hogy szeretek tudni az összes lehetőségről, aztán mjad kiválasztom, mi lehet érdekes. (Előző posztom azért támpont.)

(Fordítva eleve sokkal nehezebb lenne, hogy a kínálat konkrét ismerete nélkül találjam ki, mire vágyok, aztán pont az vagy van, vagy nincs. Amúgy elég elénk a fantáziám, szóval tessék: lehetőleg ingyen akarok mobilnetezni, akár korlátos, de 4G hálózaton, nem kell sok adat. Percdíj nem érdekes.)

Lefordítva:

Elég, ha csak a szóba jöhető termékek, opciók nevét mondjátok (mint a fenti példa, Duonet), és majd megnézem, kisakkozom, választok.

Köszi!!

[ Szerkesztve ]

(#68906) kali válasza otps (#68905) üzenetére


kali
legenda

az összes lehetőség elég sok opciót takar, érdemesebb nézegetni a honlapon az akciókat, arany/platina kiemeltségű előfizetőknek szóló kedvezményeket...stb., mint mindet betetetni itt, pláne most, a rövid intervallumú (néhány napos) akciókat is dobáló időszakban.
minden tekintetben ingyenes mobilinternet egyik szolgáltatónál sincs.
kiválasztod a legolcsóbb, valamennyi adatkeretet alapban tartalmazó díjcsomagot - például move xs, ami e-pack esetén 1990 ft, teljesen lebeszélhető, sms-ezhető...stb. -, 30 MB adott - azt írtad, hogy nem kell sok adat -, utána lasított lesz (32/32 kbit/sec) - nem írtad, hogy mennyire lehet korlátos -, de a 4g/lte hálózat elérése így is adott lesz. megfelel? :) költői a kérdés, mert a legtöbben nem ilyenre gondolnak, ha nem is részletezik kellően...

[ Szerkesztve ]

(#68907) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Innen a topikból kik Telekomos dolgozók?
Tudnátok linkelni pár személyt? Szeretném felvenni velük a kapcsolatot. :R

(#68908) spici


spici
tag

Üdv!
Van ez a korlátlan böngészés opció ami a szöveg alapú tartalmakat (email, web stb) lassítás nélkül megjeleníti.

Na ezt vajon VPN használatával ki lehet kerülni? Pl beállítani hogy azon a porton kommunikáljon mint a imap vagy ilyenek, esetleg smtp.

(#68909) glaci válasza spici (#68908) üzenetére


glaci
őstag

Na ez az, amit itt nem igazán kellene boncolgatni, hacsak nem akarjuk, hogy hamarosan megszűnjön ez a jó opció!
(És akkor ha jobban elolvasod, akkor meg is válaszoltam ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#68910) spici válasza glaci (#68909) üzenetére


spici
tag

Akkor nem lehet megcsinálni, értem :/

(#68911) Zeki válasza spici (#68910) üzenetére


Zeki
nagyúr

Bajos a szövegértelmezésed...

(#68912) Outlander válasza Zeki (#68911) üzenetére


Outlander
őstag

Vagy nem láttad a kacsintást, vagy a "crossfingers"-t, vagy a te értelmezésed bajos.... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#68913) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

Úgy néz ki, szeretett BB OS 10 rendszerem és a Z10 céges telefonként folytatja pályafutását, átveszi a helyét egy One M8.
Viszont piszok szimpi ez a Blackberry Net, hogy hűség nélkül havi 690,- Ft a 1GB adatforgalom.
Ha beteszem a SIM-et a droidos készülékbe és beállítom az APN-t a BB-vel egyező módon, menni fog-e vele az androidos készülék ill. hagyja-e ezt a magenta, vagy tudják szűrni/szankcionálják?

A Z10 topicban azt a választ kaptam, a Honor6 + 3GB / 2100,- Ft páros működik, de nem 100%os garancia...

Köszi!

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#68914) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

(#68915) spici válasza Zeki (#68911) üzenetére


spici
tag

Nekem nincs szövegértelmezési problémám, érti aki érti :DDD

[ Szerkesztve ]

(#68916) glaci válasza spici (#68915) üzenetére


glaci
őstag

OK!
Örülök, hogy átment!

Akkor csak ügyesen és lépjünk is tovább!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#68917) Szólista válasza MittuDomain_ (#68914) üzenetére


Szólista
senior tag

Ezüst hétvégi ajánlat volt a félár de hamar "elfogyott a készlet". :(
De normál áron már is van érdekes módon. :((

Nem vagyok normális. Na és?!

(#68918) Beca1990 válasza Szólista (#68917) üzenetére


Beca1990
senior tag

arra is gondolj hogy aki új előfizetéssel vette volna és nem adták meg nekik így szabadult fel készlet belőle. :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#68919) Sofian válasza Beca1990 (#68918) üzenetére


Sofian
őstag

Hát persze.. és a mikulás is létezik.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#68920) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok.

Telefonhoz analfabéta sógoromnak kellene valamilyen olyan tarifacsomag, ami korlátlan beszélgetést tartalmaz, de nincs hozzá MyTV, extra internet, egyéb fiszfaszok, amivel általában a figyelmetlen ügyfelek előfizetéseit meg szokták nyomni a kedves szolgáltatók.

Hűséget vállal, ha kell, de készülék nem kell.

(#68921) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Szerződéshosszabbítást szeretnék a telekomnál, készülékvásárlással.
Viszont a kinézett típus, jelenleg nincs, de lesz majd (még nemrég jelent meg, Lumia 950).

Ha bemegyek és megcsinálom a szerződéshosszabbítást, megrendelik nekem a telefont és bemehetek majd érte, ha megjött, vagy csak akkor csinálhatom végig a procedurát, ha már van készleten a telefon?

(#68922) lugosi válasza kaposznyak (#68920) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Publikusban nincs ilyen csomag, csak a Next M korlátlan, abban meg van ami van.

(#68923) kali válasza kaposznyak (#68920) üzenetére


kali
legenda

szia,

a next díjcsomagok esetén adott a korlátlan beszélgetés, amennyiben csak hálózaton belül kell, úgy next s - ebben van 160 perc egyéb irányban -, ha minden alapdíjas irányban belföldön, akkor pedig next m.
next s; link
next m; link

Drughi; szia, utóbbi lesz, hiszen nem tudni, hogy mikor és milyen érkezik majd.
kérj értesítést, hátha sikerül időben lecsapni egyre, amikor érkezik belőle.

[ Szerkesztve ]

(#68924) kaposznyak válasza kali (#68923) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Kösz.

(#68925) anderledani


anderledani
őstag

Sziasztok!
Ha a Samsungtól kapok egy csereutalványt, és a Telekomtól nem szeretnék venni semmit, mert nincs náluk olyan, akkor visszaadják a pénzt?
További kérdés még, hogy a telefon amikor véve lett, úgy volt 146.500 Ft hogy adtak hozzá egy 20 ezres fejhallgatót. Akkor is a telefon fejében visszaadna 146.500-at?

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#68926) balint82 válasza kali (#68842) üzenetére


balint82
senior tag

Nah,csak infó,mert még nem próbáltam ki:
Azt mondta a 1430,hogy módosulna a csomagom ezért nem tudtam vásárolni a főszámra. Lépjek be az ATK-s telefonszámmal és úgy elvileg mennie kell (ott ugye nem változik a havidíj készülékvásárlás esetén sem).

Google Pixel 4a

(#68927) kali válasza anderledani (#68925) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem vagy köteles másmilyen típusú készüléket elfogadni, ha az addotságai, tulajdonságai tekintetében eltér, viszont figyelembe kell venni, hogy elállás esetén a vásárlás előtti állapotot kell visszaállítani, mintha az meg sem történt volna, tehát te is mindent vissza és a szolgáltató is, már amennyire lehetséges, ha esetlegesen még ketyeg hűség.

balint82; igen, ezért írtam én is korábban a feltételek módosulását, hogy normál díjcsomag esetén van/lenne eltérés a díjcsomag árában, atk esetén viszont nem, a kérdés már csak az, hogy azt külön miként látja/kezeli a rendszer, de kipróbálod és kiderül, ha meg nem megy, akkor megoldják majd neked "erőből".

(#68928) otps válasza kali (#68906) üzenetére


otps
aktív tag

@kali

Köszi, kezdetnek nem rossz!

Igazad van, egy fontos paramétert valóban kihagytam: legyen kártyás (Domino és társai, ha más néven is van), a VOIP korában nem fogok havi 2 ezret lebeszélni. Nem egyszeri akció, inkább, ami eszedbe jut az állandóak közül:

- Aranykártya (Platina nincs, de nézzük meg, arra mi van, "majd lesz"), Magenta, társkártya (erre mondtad a Duonetet). OK, ami még fontos, hogy egy kártyán legyen a számom, meg a net, a jobb (legalábbis szimpibb) telefonokat nem gyártják kétkártyás változatban.

(#68929) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Valaki aki ért hozzá, segítene nekem ebben?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#68930) Derek V.


Derek V.
tag

Sziasztok!

Régebben kértem itt tanácsot csomagváltással kapcsolatban, de a helyzet az hogy a Like S díjcsomag lenne nekem jó, viszont nincs érvényes magyar felsőoktatási vagy középiskolai diákigazolványom!
Ennek a feltételnek mennyire kell megfelelni? Családtag vagy rokon is bemutathatja a diákigazolványát?
Az én nevemen van az előfizetés (Mozaik XS), erről válthatók Like S-re?
Esetleg van más díjcsomag ami hasonló ehhez és átlag előfizető is igénybe veheti? (Publikus,nem publikus)

A válaszokat előre is köszönöm! :K

(#68931) anderledani válasza kali (#68927) üzenetére


anderledani
őstag

Az a baj hogy használtan vettem, akkor mindenképp fel kell vennem a kapcsolatot az eredeti tulajdonossal?
Ez félig meddig off: Egy Galaxy Alpháról van szó, 3x volt szervizben, mekkora az esély hogy a cserekérelem pozitív elbírálást kapjon?

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#68932) szabacsik válasza PainKiller13 (#68827) üzenetére


szabacsik
őstag

Köszönöm szépen!

Meg most láttam hogy dupláztam telóról sorry érte

/\____/\

(#68933) Zeki válasza Derek V. (#68930) üzenetére


Zeki
nagyúr

Annak a nevére szólhat a Like, akinek van érvényes diákigazolványa.
Másnak nem vehet senki.

Ez meg a nem publikus mobilflották topik.

(#68934) kali válasza Derek V. (#68930) üzenetére


kali
legenda

szia,

aki megfelel a feltételeknek, annak a nevére köthető szerződés, más nem mutathatja be helyetted az okányait a te szerződéseddel kapcsolatban.

A Like S díjcsomagok kizárólag új előfizetésként (akár számhordozással) vagy Dominóról számlás előfizetésre való áttérés esetén vagy Like, vagy Like 300 díjcsomagról Like S díjcsomagra történő váltással igényelhető azok részére, akik, érvényes magyar felsőoktatási diákigazolvánnyal, vagy amennyiben 18. életévüket már betöltötték, érvényes középiskolai diákigazolvánnyal rendelkeznek. Érvényes magyar felsőoktatási (vagy középiskolai) diákigazolvány hiányában a felsőoktatási intézmény (középiskola) által kiállított, a hallgatói státuszt igazoló igazolás is elfogadott. Ez esetben az Előfizető felelőssége, hogy a felsőoktatási (középiskolai) diákigazolványa megérkezését követően azt haladéktalanul bemutassa személyesen valamely Telekom vagy Telekom Partner üzletben. Amennyiben ezt elmulasztja, úgy a két év lejártával a Like S díjcsomag további igénybe vételére nem lesz jogosult. Az előfizető a díjcsomag választásával hozzájárul ahhoz, hogy felsőoktatási (középiskolai) diákigazolványának száma rögzítésre és kezelésre kerüljön a Magyar Telekom Nyrt. rendszereiben a szolgáltatás igénybevételének végétől számított egy év 30 napig, kizárólag a jogosultság ellenőrzése céljából, visszaélések elkerülése érdekében. A felsőoktatási (középiskolai) diákigazolvánnyal való visszaélés esetén a visszaélést elkövető Előfizető/Számlafizető a Move XS díjcsomagba kerül automatikusan átváltásra. Az Előfizető a díjcsomag aktiválásától számított 2 éves időtartamig jogosult a Like S díjcsomag használatára. Amennyiben az Előfizető ezen időtartam utolsó napját megelőző 30 napon belül bemutatja az érvényes felsőoktatási (középiskolai) diákigazolványát, úgy további 2 évre válik jogosulttá a díjcsomag használatára, vagy lehetősége van egyéb, számára elérhető díjcsomagba váltani.
forrás; link

attól függően, hogy milyen tekintetben kellene hasonló - mert olyan publikus díjcsomag nincs, ami a speciális feltételek mellett biztosított kedvezményeseket teljesen fedi -, itt nézelődj; link
flották tekintetében a flottás témában érdeklődj, amit közben be is linkeltek.

anderledani; igen, az elállás a szerződést is érinti, amit csak az tud intézni, aki azzal kapcsolatban a szolgáltatóval szerződésben áll, illetve te csak megfelelő meghatalmazással - természetes személy esetén közjegyző által hitelesített, vagy ügyvéd által készített és ellenjegyzett.

otps; a voip miatt nem tudok megfelelő domino változatról.
a hang alapú előfizetések által alapban adott adatkeret azonos sim kártyán van, illetve külön is aktiválható arra bővítő vagy külön adatcsomag, a duonet opciót nem direkt erre írtam.

(#68935) blackmajesty válasza Derek V. (#68930) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Olyat nem lehet, hogy a te neveden van, és más mutatja be a diákigazolványát. Csak az veheti igénybe, akinek van érvényes diákigazolványa.

Másrészt ha neked lenne diákigazolványod, akkor sem léphetnél át, a jelenlegi számod megtartásával:
"Meglévő előfizetés Like S díjcsomagba online csak Like, Like 50 vagy Like 300 díjcsomagból váltható.
A Like S díjcsomag Telekom üzletekben kizárólag számhordozás esetén, valamint Domino-ról előfizetésre váltás során kérhető."

(#68936) Derek V. válasza kali (#68934) üzenetére


Derek V.
tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

A helyzet az, hogy már annyit kerestem és olvastam a telekom oldalán, hogy már fáj a szemem tőle. ;)
Like S ezek szerint felejtős számomra.
Leegyszerűsítve a dolgot, nem nagyok az igények:
Havi max 5000Ft-os telefonszámla,olcsóbb percdíj kb. 20-25Ft (jelenleg 39Ft) és hálózaton belüli ingyen beszélhetőség 2 szám esetében max. 100 perc.Mobilinternet 1-2GB.
Kövezettek meg, de én ilyen csomagot nem találtam, és összerakni sem sikerült!
Havi 10-15 ezreket meg nem akarok csak mobilszámlára fizetni! :K
Látom, körül kell néznem a konkurenciánál is, hátha találok ott kedvezőbb ajánlatot!

(#68937) Zeki válasza Derek V. (#68936) üzenetére


Zeki
nagyúr

Barátod a 4G mobilnet és a voip. :)

(#68938) MK VII


MK VII
veterán

Üdvözletem.

Vetem egy Nokia 225-ös telefont és az istennek nem akar internetre felcsatlakozni..
Gyárilag beállítja a hálózatról a net beállításokat, de nem csatlakozik.
Vagy nekem kéne kézzel beállítani? Olvastam a Nokia 225 topikban, hogy elég macerás a beállítása.
Net tuti van a kártyán idáig Lumiákban használtam teljesen rendben. Androidos készülékeken is működik. Csak ezen nem akar valamiért.
Kövezzetek meg, de nem találtam sem a Telekom oldalán a beállításokat sem itt... Lehet túl késő van és nem tudok figyelni..
Esetleg sms-ben lehet kérni a készülékre beállításokat?
Előre is köszi a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#68939) #04441088


#04441088
törölt tag

Egy gyors kérdés azokhoz, akik figyelemmel követték az ezüst hétvégét Telekomnál.
Már szombaton hajnalban, 4-5 óra körül lehetett rendelni akciós áron a készülékeket? Vagy akkor még nem volt elérhető az ajánlat?

:R

(#68940) kali válasza MK VII (#68938) üzenetére


kali
legenda

szia,

ellenőrizd a kapcsolódó beállításokat, itt megtalálod a szükséges paramétereket; link
az apn a lényeg, megpróbálható internet.telekom, internet, esetleg wnw értékkel is.

(#68941) zaskar válasza #04441088 (#68939) üzenetére


zaskar
senior tag

Én péntek este, 20:31-kor már fent láttam ezeket, tehát valószínűleg rendelni is lehetett (onnan tudom, hogy ekkor írtam egyik ismerősömnek, hogy a G8 milyen jó áron van...:)

(#68942) zsoleer


zsoleer
senior tag

Sziasztok
Egy olyan problemam lenne hogy platinakartyas ugyfelkent sajnos egy kulfoldi ut soran csinaltam egy 66ezer forintos szamlat amit egybe nem tudok kifizetni kertem reszletfizetest de nem adtak meg mondvan csak akkor adnak ha letiltjak amit szeretnek elkerulni illetve ha tobb szamla tartozasom van irtam a behajtasnak de meg nem jott valasz mi ilyenkor a teendo?

(#68943) MK VII válasza kali (#68940) üzenetére


MK VII
veterán

Szia.
Köszönöm a segítséget..
Sajnos az alapján beállítva sem csatlakozik a netre.. APN-t állítottam wnw-re, internetre, internet.telekomra. A helyzet ugyan az.. Semmi.. :(
Nincs már olyan mint régen, hogy le lehet kérni a telekomtól a beállításokat sms-ben?
Vagy ez a Nokia 225 sajátossága, hogy szopatja az embert? Akármilyen telefonba csak beteszem a kártyám és van net.. Ezen nincs.. :(((

(#68944) balint82 válasza #04441088 (#68939) üzenetére


balint82
senior tag

Már pénteken 16h körül fent voltak az ajánlatok,itt olvastam a fórumon,hogy milyen jó áron van.

Google Pixel 4a

(#68945) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Fura módon sok telefont listáz akciósan (Next S atk díjcsomagra keresve) a Telekom, de rákkattintva a részletekre nem is akciósak. Pl. Lumia 640, Alcatel Idol 3, Huawei G8 vagy HTC Desire 626. Én nézek el valamit?

(#68946) balint82 válasza _Moriarty_ (#68945) üzenetére


balint82
senior tag

Beragadt a főoldalon a hétvégi akció (lumia,g8,desire626,idol3)...

Google Pixel 4a

(#68947) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Egyik ismerősöm írt a telekomnak, azt válaszolták, hogy nem tudni előre, hogy mikor lesz használt vásár, viszont ameddig minden rendelést ki nem szállítottak, addig nem indul új.

(#68948) _Moriarty_ válasza balint82 (#68946) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Köszi, így talán érthető (lenne egy kis noname webshopnál) ;]

[ Szerkesztve ]

(#68949) balint82 válasza _Moriarty_ (#68948) üzenetére


balint82
senior tag

Ez igazából pont a telekom webshopnál érthető!:)

Google Pixel 4a

(#68950) kali válasza MK VII (#68943) üzenetére


kali
legenda

más készülékekben ha működik adott sim kártyával a mobilinternet, akkor a 225 lehet a probléma forrása.
külön az adatkapcsolat nincs esetleg tiltva rajta?
régebben lehetett sms-ben/gyorsbeállítóval - nem működik most az oldal -, sőt, anno még a nokia honlapján is egyszerűen ment - bár azt a symbian korszakban használtam utoljára -, most csak a vertu típusokra találok már hivatkozást.
esetleg rákérdezhetsz a 1430-on, hátha tudnak valami külön okosságot, mert forgalmazzák adott típust és abban előre konfigurálva van minden.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.