Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68751) 313313


313313
addikt

Zsákbamacska esetleg valakinek?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#68752) balint82 válasza 313313 (#68751) üzenetére


balint82
senior tag

Ezt hogy találtad?

Google Pixel 4a

(#68753) quailstorm válasza 313313 (#68751) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Lehet i7, lehet Pentium, who knows?

(#68754) migabi24


migabi24
nagyúr

Jönnek az apróba szépen a használt készülékek

[ Szerkesztve ]

(#68755) 313313 válasza balint82 (#68752) üzenetére


313313
addikt

Kereső, használt szóra rákeresel és a 7-8. lap környéke...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#68756) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Tartozékkupon még mindig nincs?

Beatsre jól jönne 10-20% :) Persze karácsonyig még van 1 hetem megrendelni :D

(#68757) JamesFinn válasza PainKiller13 (#68756) üzenetére


JamesFinn
senior tag

De van, ha aláírsz két évet, kapsz egy 5k kupont. Tisztára Megéri... :D:D

(#68758) PainKiller13 válasza JamesFinn (#68757) üzenetére


PainKiller13
őstag

Máris indulok :DDD

(#68759) glaci válasza 313313 (#68751) üzenetére


glaci
őstag

Ennyiért?!
Feléért vinném, de így ...!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#68760) varsam válasza 313313 (#68751) üzenetére


varsam
őstag

ha érdekel a konfig:

DELL Inspiron 3543:
Intel Core-i5 5200U,
15,6 LCD,
4GB RAM,
500GB HDD,
nVidia 820M 2GB,
Windows 8.1 64 bit

(#68761) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Távszámlával fizetem a 3 db számlát (két mobil + vezetékes telefon/internet), de mivel mi távszámlások nem kaptunk pl kupon utalványt se, ezért szeretnék átváltani hogy a T online felületén fizessem.
Ennek mi a menete, távszámlával kell csinálni valamit, tudnátok segíteni?

(^)(>.<)(^)

(#68762) otps


otps
aktív tag

Helló!

Régebben voltak ilyen okosságok, hogy
- Aranykártyához olcsóbb második SIM megosztani a netet
- Amikor még Palettának hívták a Magentát, lehetett hozzá olcsó Dominó csomagot rendelni

Remélem, jó helyre írtam a Telekom mobiltopikba.

Vagy bármi hasonló okosság, ami fentiek feltételek (Magenta, Aranykártya), ill. érdeklődés esetén érdekes lehet nekem a mostani kínálatból?

(#68763) otps


otps
aktív tag

A Blue-nál elvileg a végtelenségig meg tudom hosszabbítani a 90 Ft-os, akciós netet. A dominós 190 Ft-os nettel mi a helyzet? Nem akarok sok adatot forgalmazni, elég a minimum, lassított, de kell a 4G, kevesebbet fogyaszt az aksi.

(#68764) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

nem sikerült a keresővel találnom választ, így hozzátok fordulok. Édesanyám Telenoros feltöltőkártyás csomagját hoznám át a Telekomhoz, lehetséges ez? vagy ilyen feltöltőkártyás csomagokkal nem foglalkoznak? fontos lenne a szám megtartása...

(#68765) Deck


Deck
titán

Órák óta probálkozok és nem tudom befizetni a számláim.. Kész vicc az egész Telekom..

Sőt van egy féléves számla is ami ott van a számláimnál de biztos ki van az fizetve és az még egy akkori mikor volt egy másik előfizetésem de már hónapok óta megszüntettem. Ügyintéző azt mondta hagyjam figyelmen kívül.. De ha más figyelmetlen akkor aztis befizeti? Nem az első eset, hogy ilyen megjelenik.. Hátha befizetem alapon? Felháborító mindkét dolog..

PS5

(#68766) ittakary


ittakary
nagyúr

Ha 14 napon belül elállok valamilyen vásárlástól, akkor Telekomnál mennyi időn belül adják vissza a pénzt és milyen formában (kp / utalás)? :)

Ha ez számít, akkor GLS futáros kiszállítás volt, kp-s utánvétes fizetéssel.

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#68767) Vangelis válasza ittakary (#68766) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha utánvétellel vetted akkor postán küldik.
Ha bankkártyával akkor visszautalják. 14 nap alatt vissza szokták küldeni a pénzt.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68768) ittakary válasza Vangelis (#68767) üzenetére


ittakary
nagyúr

És hány napon belül?

(#68769) Beca1990


Beca1990
senior tag

Huawei G8 féláron! Akit esetleg érdekelne. :)
Szerintem kihagyhatatlan. :D

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#68770) cris78 válasza Beca1990 (#68769) üzenetére


cris78
őstag

Alcatel idol3 windows rendszerrel :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#68771) syl5 válasza 313313 (#68755) üzenetére


syl5
őstag

És minden nap naponta többször végigpörgetsz nyócezer oldalt ezért?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#68772) glaci válasza syl5 (#68771) üzenetére


glaci
őstag

Igaza van! Ha lenne időm, én is így tennék. Néha nagyon jó dolgokat is ki lehet ám fogni!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#68773) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló
Ugye jól sejtem, hogy nem lehet bejövő telefonszámot letiltatni. Tudom hogy lehet app-al, de az igazi az lenne ha amiatt a 3 szám miatt nem kéne app

/\____/\

(#68774) glaci válasza szabacsik (#68773) üzenetére


glaci
őstag

Nem biztos, de szolgáltató általi tiltás azt hiszem, csak bírósági végzéssel állíttatható be!
(Ha hülyeséget írtam, akkor előre is bocsánatot kérek, régen mintha így lett volna.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#68775) 313313 válasza syl5 (#68771) üzenetére


313313
addikt

Ma reggel éppen volt időm még gyereket ringattam, hogy aludjon, anyukája.
Amúgy munkám olyan, hogy van időm hetente 1-2* végigpőrgetni. Ha rutin megvan 5-10 perc alatt megvagy vele....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#68776) Zsolt1


Zsolt1
tag

Sziasztok, pár napja írtam ide, hogy én is rendeltem a használt készülékek közül és állapotra nem volt minden rendben a telefonnal. Sajnos az IMEI átíráson kívül egyéb csúnyaságok is kiderültek, amikor alaposan végignéztem a telefont, ezért az elállás mellett döntöttem inkább.
A lényeg amit írni szerettem volna ezzel az egésszel kapcsolatban, hogy a neten fennlévő tájékoztató szerint rendeléstől elálláskor csak postai úton, csomagként lehet a Telekomhoz visszajuttatni a készüléket, viszont ma délután voltam bent egy T-pontban és minden különösebb ellenkezés nélkül leadhattam ott is a telefont, csak ki kellett töltsem ugyan azt az űrlapot, amit a netes tájékoztató is kér. (Mondjuk az ügyintéző nem volt a helyzet magaslatán, az űrlapot is nekem kellett kitöltenem, illetve azt sem sikerült megértenie, hogy hogyan tudtam használt készüléket rendelni.)
Ezzel a módszerrel a visszaút postaköltségét is sikerült megspórolni illetve az idegeskedést is, hogy eltörik/ellopják útközben. Az egyetlen negatívum az egészben annyi, hogy most nincs semmi bizonyítékom, hogy leadtam a telefont, mert nem kaptam róla se számlát se semmilyen iratot, ez csak később jutott az eszembe, amikor már eljöttem, úgyhogy erre majd figyeljen, aki szintén ezen az úton juttatja vissza a készüléket. (Nekem meg marad a reménykedés, hogy nem keverik el a telefont meg a papírokat :D )
Az is valószínű, hogy ezt nem engedik mindenhol megcsinálni, de szerintem egy próbát azért megér. Remélem pár embernek sikerül ezzel majd szintén megspórolni a postaköltséget. További szép estét!

[ Szerkesztve ]

(#68777) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség. A T oldalán az van fent, hogy a korlátozott jótállás esetén a márkaszervizbe kell vinni a készüléket javíttatni. A jótállási jegyen viszont az szerepel, hogy a Magyar Telekom Nyrt. további 12 hónap korlátozott jótállást nyújt... Ha ők nyújtják, miért kell márkaszervizbe mennem? (2013 végén történt a vásárlás.)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#68778) Tamás34 válasza Zsolt1 (#68776) üzenetére


Tamás34
senior tag

Én is így adtam le Neten rendelt tábla gépet az Euro-Parkban levő Telekomba! Gond nélkül átvették és két hét múlva vissza is utalták a pénzt!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#68779) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Rendeltem használt cuccot telekom üzletbe, hogyha módosítom pick pack pontra akkor is törölhetik szerintetek? Házhozszállítás nagyon necces, mert keveset vagyok otthon.

(#68780) 2o1i


2o1i
senior tag

(#68781) budaifabi válasza varsam (#68760) üzenetére


budaifabi
csendes tag

Mennyire biztos ez a konfiguráció? Mert ezt a gépet valami 1 GB-os dedikált kártyával is árulta a T.
Ennyiért vennék egyet. Nekem pl. a Lumia 635 rendben megérkezett, teljesen új állapotú.

a nő matematikai, műszaki és logikai affinitása nem szignifikálható

(#68782) ZS3NI válasza 2o1i (#68780) üzenetére


ZS3NI
őstag

Kösz a tippet, a múltkor addig filóztam rajta amíg elfogyott... :D Most berendeltem ajándékba. :R

Ahogy nézem én vittem el az utolsót, mert már nem kapható.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#68783) 2o1i válasza ZS3NI (#68782) üzenetére


2o1i
senior tag

:R
És ez ráadásul a legjobb S4-es snapi 800 procival.

(#68784) ZS3NI válasza 2o1i (#68783) üzenetére


ZS3NI
őstag

Vágom, nekem is ilyen van a tavalyi black friday óta. :C

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#68785) 2o1i válasza ZS3NI (#68784) üzenetére


2o1i
senior tag

Pont mint nekem és pont azóta!!! :DD

(#68786) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

P8-at vett valaki? Illetve ha van valakinek akkor nézze már meg, hogy az alján mindkét hangszóró nyílásból jön e hang. Sajnos az enyémnél csak az egyikből. Szeretném tudni, hogy ez hibás e vagy gyárilag ilyen.

(#68787) South Velen válasza PainKiller13 (#68786) üzenetére


South Velen
addikt

Sikerült lecsapni egy P8-ra? Talán az volt fenn a legjobb áron.

Természetesen gyárilag olyan.

(#68789) PainKiller13 válasza South Velen (#68787) üzenetére


PainKiller13
őstag

Akkor csak a szimmetria miatt lehet mindkét oldalt lyuk...

Köszi szépen. Igen egyre sikerült (csak :D )

(#68790) tusi74


tusi74
őstag

Tegnap telefonon keresztül, mert a webshop nem engedte befejezni a vásárlást, rendeltem a T-től egy Lumia 550-et, amit elvileg holnap visznek ki Pick-Pack pontra.

Szerintetek ez helyes infó?
"2. Online vagy telefonos készülék megrendelése esetén a megfelelő méretű SIM-kártyát az eszközzel együtt küldjük, és a cserét ebben az esetben is díjmentesen biztosítjuk.

Az új SIM-kártyát az alábbi módon szükséges aktiválnod:

Régi kártyádról hívd fel a +36-80-639-999 számot, és a szerződés jelszó megadását követően munkatársaink rögzítik igényedet. A kártyacsere a hívást követően azonnal megtörténik, így a készülékedbe helyezett új SIM-kártya - a készülék bekapcsolását követően - már működni fog a telefonodban.

Az új micro SIM-kártyát a régi, normál méretű kártyát elfogadó készülékedben adapter átalakítóval a későbbiekben is használhatod.

Fontos információ, hogy a kártya cseréje előtt gondoskodj a régi SIM-kártyán tárolt adatok mentéséről, ellenkező esetben a rajta tárolt adatok, képek, egyéb tartalmak elvesznek!"

Tehát holnap a csomagban benne lesz az új kártya, amit a fenti módon kell aktiválni? Vagy külön üzletbe kell bumlizni a nano-sim miatt? Nagyon nem szeretnék....

[ Szerkesztve ]

(#68791) blackmajesty válasza tusi74 (#68790) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Igen, küldenek hozzá sim kártyát, amit telefonon keresztül tudsz beaktiválni. Ez többnyire jól működik, de bármikor előfordulhat, hogy nem jön össze, mert nem megfelelő kártyát küldenek, ilyenkor kénytelen leszel bemenni egy üzletbe, ahol díjmentesen cserélnek neked sim kártyát.

De ez viszont baromság:
"Fontos információ, hogy a kártya cseréje előtt gondoskodj a régi SIM-kártyán tárolt adatok mentéséről, ellenkező esetben a rajta tárolt adatok, képek, egyéb tartalmak elvesznek!"
A régi sim kártyán megmaradnak a telefonszámok, csak hálózatra nem fog tudni felmászni. Képeket meg nem tud tárolni, és egyéb tartalmat, max sms-t, de abból sem túl sokat.

(#68792) tusi74 válasza blackmajesty (#68791) üzenetére


tusi74
őstag

Köszi! :R Hogy érted azt, hogy nem megfelelő kártyát küldenek.? Méretre, vagy még a telefonszám sem stimmel?

(#68793) blackmajesty válasza tusi74 (#68792) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Méretre jót szoktak küldeni, a telefonszámod meg még nincsen hozzákapcsolva, pont ezért kell, hogy felhívd azt a számot, hogy a régi kártyádról "áttegyék" a telefonszámod az új kártyára. Az csak a rendszerben van benne, hogy a tiéd milyen, és az ahhoz passzoló kártya kell, de pont a napokban futottam bele, hogy eltévesztették, és egy olyat küldtek, amit nem lehetett ahhoz az adott számhoz hozzákötni. Ezt abból fogod tudni, hogy nem jót küldtek, hogy a telefonos ügyintéző nem tudja majd megoldani, és mondja, hogy fáradj be valamelyik üzletbe. De ilyen eset azért nem túl gyakori szerencsére.

Illetve akkor fordul még elő, hogy nem jó a kártya, ha van több előfizetésed, és mondjuk az egyessel veszed a telefont, mert az a szabad, de a kettes telefonszámmal szeretnéd használni. Mert mindig ahhoz a telefonszámhoz küldik a simet, amivel vetted, de ugye nem muszáj azzal használni.

(#68794) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Az akcióban kizárólag személyes célra vásárolhatsz készülékeket, eladásra, kereskedelmi céllal nem!
Az akciót kifejezetten kollégáknak hirdetjük meg, és kérünk, ne vedd el mástól a lehetőséget, hogy jó áron jusson hozzá a meghirdetett termékekhez azzal, hogy eladásra vásárolsz. A következő hetekben fokozottan odafigyelünk majd a népszerű hirdetési felületekre.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68795) kali válasza varsam (#68760) üzenetére


kali
legenda

állapot függvényében, ez így akár jó vétel is lehet.

vacs; szia, leválasztható a távszámláról adott előfizetés, más teendő nem nagyon van, de a my telekom felületen utána ellenőrizheted majd azért, hogy az elektronikus számlázás aktív legyen.

otps; szia, most is vannak ilyenek (társkártya - otthoni szolgáltatás mellé is -, duonet...stb.), de elég tág a kör, tudni kellene, hogy mik érdekelnek.
domino esetén csak 30 napra adott a kedvezményes árú mobilinternetes adatcsomag/bővítő.

Sanyi.il; lehetséges, domino és havi díjas előfizetés is lehet belőle.

Polllen; szia, a szolgáltató a kapcsolódó jogszabály által előírt egy év kötelező jótállást adja, azon intervallumon belül köteles biztosítani a feltételeket, illetve ha a gyártó azon túli kiterjesztett/korlátozott jótállást biztosít, akkor a szolgáltatónál vásárolt termékek azt is megkapják, de ott már a gyártó ahhoz adott feltételei a mérvadók, arra a kötelező jótállásra előírt feltételek már nem alkalmazandók.
az általad írt vásárlási dátum óta változott a jótállási/szavatossági jogi szabályozás, amellett a szolgáltató szervizelési gyakorlata is, nincs már saját szervizes szekciója, hanem a gyártói/szerződéses szervizbe küldi a jótállás első (kötelező) évében is a készüléket.
amit te bidéztél szövegrészt; a Magyar Telekom Nyrt. további 12 hónap korlátozott jótállást nyújt..., az az általam letöltött jótállási jegyen így van megfogalmazva;
3. Jelen jótállási jegyen megadott termékre a Gyártó által vállaltaknak megfelelően a Magyar Telekom Nyrt. a Fogyasztó számára esetenként további kiegészítő jótállást is nyújt, melynek feltételeit a megvásárolt termékhez csatolt Használati Útmutató és/vagy a www.telekom.hu honlap tartalmazza.
a feltételek pedig leírva a honlapon, amit te is írtál; első évben a szolgáltató is intézi, másodikban már csak a gyártói/szerződéses szerviz.
kellően régi jótállási jegyet már nem találok, illetve a kapcsolódó korábbi tartalomra sem emlékszem pontosan, de ha a tiéden más, olyan a megfogalmazás, ami miatt a szolgáltató nem tud kibújni az ügyintézés alól a második évben - a módosítás ellenére van rá/lehet rá lehetőség, hogy számodra a kedvezőbb érvényesüljön -, akkor beviszed és továbbítják a gyártói/szerződéses szervizbe úgy, ahogy az első évben is megteszik.

vatafakk; akkor is törölhetik.

Vangelis; várható volt, néhányan sportot csináltak a nepperkedésből...

[ Szerkesztve ]

(#68796) Vangelis válasza kali (#68795) üzenetére


Vangelis
nagyúr

szemetek! Mit képzelnek!?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68797) kali válasza Vangelis (#68796) üzenetére


kali
legenda

megteheti a szolgáltató, én még tovább is mennék, mint ők teszik, mert ha valaki üzletszerűen, rendszeres haszonszerzési célzattal rendelget meg különböző termékeket és rendre adja el azokat (haszonnal), az úgy szerintem nagyon inkorrekt dolog.

(#68798) balint82 válasza Beca1990 (#68769) üzenetére


balint82
senior tag

Meglévő előfizetéshez is lehet venni? - mert valahogy nálam nem akar menni:(

Google Pixel 4a

(#68799) zaskar válasza kali (#68797) üzenetére


zaskar
senior tag

Amúgy mit tehet ilyen esetben a telekom, ha valakit beazonosít, hogy ilyen célra vásárolja rendszeresen a használt cuccot? Csak kíváncsiságból kérdezem, mert nem igazán vagyok érintett (két készüléket vettem, de nem üzleti célra).

(#68800) SUPREME7 válasza zaskar (#68799) üzenetére


SUPREME7
őstag

Semmit. Mit csinálhatna? A meghirdetett áron a meghirdetett terméket megveszed, utána az a te tulajdonod. (max a belsős dolgozókra vonatkozhat ez a szöveg, mert őket nyilván tudják szankcionálni) Ha nagyon el akarnák dugni ezt a dolgot akkor megtehetnék, de nekik még így is megéri kiszórni.

Dolgoztam olyan helyen ahol a vezetők annyira sz@rrágók voltak, hogy tilos volt a kiállított cuccokat eladni. Ha a kiállított cucc elfogyott és megszűnt a forgalmazás akkor ment bezúzásra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.