Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67639) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Választhattam, hogy vagy magától újraaktiválódik, vagy manuálisan aktiválom újra sms segítségével (nem tudta emberünk megmondani, hogy megy-e máshonnan). Erre azért volt szükségem, mert nem mindig töltöm fel havonta a Domino egyenlegemet, és ezekre a kérdésekre sem tudott válaszolni, hogy mi van ilyenkor: leveszi majd a pénzt a net miatt és beaktiválja magát arra a pár napra amíg el nem jön a forduló nap majd újra pénzt von le a következő 30 napért, vagy pl. ha egy teljes hónapig nem töltöm fel a kártyámat akkor az azt követő hónapban duplán vonja-e le az összeget, vagy ha fel is töltöm a forduló nap után pár nappal az egyenlegemet akkor onnantól fogja-e számolni a 30 napot, vagy az eredeti forduló napnál maradok. Szerintem nem túl bonyolult kérdések, amiket egy ügyfélszolgálatosnak kb. álmából felébresztve is tudnia kellene. Így ezért, mert nem lettem kellőképpen felvilágosítva, így maradtam annál az opciónál, hogy aktiválgatom magamnak, bár ezek után már azt is el tudom képzelni, hogy nincs is saját aktiválás hanem megy automatikusan, vagy ha van akkor azért plusz pénzt vonnak le (természetesen arra a kérdésre, hogy a magam általi újra aktiválásért kell-e +-ban fizetni a válasz az volt, hogy nem).

El Psy Kongroo

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.