Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4347) gamer0101


gamer0101
aktív tag

Sziasztok! Ma délután 2 körül hívott egy rejtett számon valaki, nem tudom ki, mert mire felvettem volna, letette. Körülbelül fél órával később barátnőmet is hívták, ő felvette. Talán lényeges, hogy az én nevemen van az ő telefonszáma is. A T-mobile-től hívták állítólag (persze, ugyanígy rejtett számon) és jelezték neki, hogy rögzítik a beszélgetést, majd engem kértek rajta, mint előfizetőt. Mondta barátnőm, hogy nem vagyok a közelben, de tud-e valamiben Ő segíteni. Erre mondták neki, hogy igen, az előfizetői jelszóra lennének kíváncsiak. (Arra az 5 számjegyű kódra). Ezt a párom nem tudta nekik kiadni, erre kérték, hogy majd a 1430-on hívjam én vissza őket, mint előfizető és később adjam ezt meg, mert máskülönben "korlátozott szolgáltatást" kapok. Ekkor már fura lett barátnőmnek a kép, majd mikor kikötöttek egy ma este 8 órai határidőt, teljesen összezavarodott szegény. Felhívott és elmesélte mindezt, de én sem értem, hogy ez hogy történhetett meg. Én 1430-at nem hívtam, meg eleve az egy önkiszolgáló valami, hús-vér ügyintézőt én nem is tudom, hogy lehet ott kapcsolni. Ha valami gondom van, vagy szolgáltatást akarok megrendelni avagy lemondani, akkor kiadom a jelszavam a rendszernek. Viszont egy vadidegen embernek aki telefonon kéri...na ne...T-mobile boltban is ezt mondták ma délután. Ilyent ne csináljak, akárki is, akármire hivatkozva kér...

Szerintetek jól cselekedtem? Lehet ebből valami retorzióm? Köszi! Üdv!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.