Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32901) r3dsnake válasza lord.lakli (#32900) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Xperia SP vs. S Advance

(#32902) raziel01 válasza r3dsnake (#32901) üzenetére


raziel01
veterán

Nem is egy kategória a két telefon.

(#32903) r3dsnake válasza raziel01 (#32902) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezek voltak egymás mellé rakva a kijelzők összehasonlítása végett. Meg asszem ott volt még egy S4 mini is.

A probléma ezzel az "IPS" vs. SAMOLED kijelentés volt, mivel a Sony nem is IPS kijelzős, és egy jó IPS sokkal szebb, mint a SAMOLED.

(#32904) Vangelis válasza #78121280 (#32897) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32905) Blackmirror válasza r3dsnake (#32903) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Mivel samsung promóter gondolom a samsung telefonok kijelzőjét tulajdonságait kell ismertetnie,nem kell szegényt azért hibáztatni mert nem tudja milyen a Sony :DDD Lehet tájékozatlanság,lehet szándékos...egy átlag felhasználó nem is biztos, hogy tudja mi az az ips.
Az meg hogy épp egy sony teló mellé rakta az amoledes telefont...nem véletlen,de az vicces szerintem hogy pont az advancet rakta oda,mert az nem is egy kategória az sp-vel,ill van szebb samoled kijelző is.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#32906) erdoke válasza r3dsnake (#32903) üzenetére


erdoke
titán

"egy jó IPS sokkal szebb, mint a SAMOLED"

Ez nem ilyen egyszerű. Olvasd el az SGS4 vs. iPhone 5 tesztet a displaymate.com-on. A SAMOLED is fejlődik, az S4-é pl. lényegesen jobb, mint az S3-é, és nem elsősorban a felbontás miatt.
A szóban forgó S2/S Advance (stb) kijelző viszont tényleg elég gáz.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#32907) Varszegig válasza erdoke (#32906) üzenetére


Varszegig
veterán

Így van, az újabb samoledeknek már rengeteg beállítása van, a túlszaturáltság mr az S3-ban is azonnal orvosolható, az S4 meg még jobb. Én pl. az S3-at is "natural" módban szeretem használni, ott nincsenek rikító színek. De van aki meg azokat szereti:)

(#32908) r3dsnake válasza erdoke (#32906) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az i4-em kijelzője is szebb, mint az S4-é. Nem színhelyes, sötét, és nincs fehérje az S4-nek. Direkt megnéztem egymás mellett a kettőt a telefonommal. Nem elfogultság, más is látta a különbséget.

(#32909) Turbomann válasza erdoke (#32906) üzenetére


Turbomann
tag

Igaz, hogy a napon nemlehet jól látni, mint az IPS? Köszönööm

(#32910) r3dsnake válasza Turbomann (#32909) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Igen:

(#32911) Turbomann válasza r3dsnake (#32910) üzenetére


Turbomann
tag

Hát ez így nem helyesen látható, mert fehér alapon van így nem teljesen jól látható és olyan fura. Nincs benne sötét részek ha érted mire gondolok és a fényhatást se látom annyira, hogy tényleg napon nézi. Vagy csak felhős égbolt

[ Szerkesztve ]

(#32912) Blackmirror válasza Turbomann (#32909) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ips jobban látható,de mint erdőke írta azért fejlődött az amoled is :)
az s4 fényereje elég nagy,ezért jól látható.

Ne offoljuk szét a szolgáltatós topicot,érdeklődj az s4 topicjában ill nézd meg személyesen a kijelzőjét.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#32913) erdoke válasza r3dsnake (#32908) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem a számok nem hazudnak. A fényerőn kívül az S4 kijelzője jobb, nem is hajszálnyival. A 4/4S elég fakó, elég az i5 mellé tennem, hogy lássam.

(#32914) Turbomann
Az 5 kijelzője nem fakó, még mindig etalon gyári színhűséget tekintve.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#32914) Turbomann válasza Blackmirror (#32912) üzenetére


Turbomann
tag

Értemén köszöntem.:)

Erdőke Igen még az 5 is fakób, de van rá egy cídiás progi min ez javítja és fáj, hogy most nincs JB emiatt.:(

[ Szerkesztve ]

(#32915) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

valaki nem tudja, hogy a Telekomnál, most kb mennyi a kiosztásra váró telefonszám?
Az mitől lehetett, hogy unokanővérem küldött a régi számomra (ami már rég lejárt pár hónapja) egy sms-est és azt jelezte neki vissza a telefon, hogy kézbesítve?

A lényeg lényegében lényegtelen

(#32916) Onderon


Onderon
senior tag

megelégeltem, hogy havi tizenezreket fizetek a t-mobile-nak, úgyhogy kapva kaptam az alkalmon most, hogy díjcsomagot váltsak, ha már lehet (mozaik L-em van most). fel is hívtam őket tegnap, egy egész értelmes nőt sikerült kifognom hála az égnek. azzal nyitott, hogy mivel platina ügyfél vagyok, ezért havi 2000 Ft-ot el tud engedni a díjcsomagom árából, ez ugye 11890ft helyett 9890ft lenne 1 évig és ez *fanfárok* 24ezer ft megtakarítás egy évben. mondtam, hogy igen, köszönöm, de ha lemegyek mozaik S-be és kérek rá net&go LTE opciót akkor 1.5gb internet mellé lebeszélhetek kb 160 percet, ami nekem mostanában több, mint elég. manapság már nem divat mobilon beszélni, üzenetet küldeni pedig interneten a legegyszerűbb, így havi 6400ft-ot fizetnék, ami ugye jóval több megtakarítás, az általa felajánlottnál. a VOIP úgy néz ki valóban tiltva lesz, bár azt mondta ez még nem biztos, hogy november 1-től. nagyjából ennyi, váltani lehet, bármire, felmondani nem. és ne felejtsétek el, hogy az értesítéstől számított 15 napon belül csak.

(#32917) erdoke válasza Onderon (#32916) üzenetére


erdoke
titán

Van valami rendszer abban, ahogy kiértesítenek? Én még nem kaptam semmit.

A legjobb aláírás a héten

(#32918) djculture válasza zsof Nokia (#32915) üzenetére


djculture
félisten

90 nap a lejárat utáni számlekötési idő utána újraértékesitik a számot..

[ Szerkesztve ]

(#32919) zsof Nokia válasza djculture (#32918) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Azt én is tudom, hogy a lejárt számokat 90 nap után újra kiadják
Én arra lennék kiváncsi, hogy most kb mennyi mobiltelefonszám vár kiosztásra? :)

A lényeg lényegében lényegtelen

(#32920) djculture válasza zsof Nokia (#32919) üzenetére


djculture
félisten

Ja én meg az ötös lottószámokra lennék kiváncsi... Mikor láttál olyat hogy a cég belügyeit valaki megosztotta egy fórumon?

(#32921) zsof Nokia válasza djculture (#32920) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

ebbe mi olyan nagy dolog? szerintem ebbe semmi titok nincs

A lényeg lényegében lényegtelen

(#32922) Zoli2010 válasza glaci (#32895) üzenetére


Zoli2010
csendes tag

A Voda már kidobálta az EDGE vagy rosszabbat. De jobb meg nincs (még).

(#32923) Zoli2010 válasza polonic (#32884) üzenetére


Zoli2010
csendes tag

Most nem tudom mi a gond. Kültéri lefedettség van sok helyen. Egy vonat vagy egy autó belseje nem kültér. Egyébként meg az garantált csak, hogy nullával menni fog. Szóval a szolgáltató nem hibázott.

[ Szerkesztve ]

(#32924) Turbomann válasza Zoli2010 (#32923) üzenetére


Turbomann
tag

És mien büszkék is rá, de akkor így nekem is fizesetek mert én aztán tudom garantálni a 0kb/s -s semmit jó pénzért természetesen.:)

(#32925) Zoli2010 válasza Turbomann (#32924) üzenetére


Zoli2010
csendes tag

Azon csodálkozom, hogy minden előfizető benneteket ezt a módosítást és senki nem ment az NMHH-hoz. Mert ha nekik 0 a minimum amit szolgáltatnak, akkor én is azt garantálom, hogy annyit fizetek minimum. Lehet picit többet...

(#32926) polonic válasza Zoli2010 (#32925) üzenetére


polonic
félisten

Talán pont az NMHH miatt írja ki minden szolgáltató, hogy 0 a garantált...

[ Szerkesztve ]

(#32928) lugosi válasza #40993792 (#32927) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt nem is olvastam. Igen nagy zseni volt a jogalkotó amikor kitalálta, hogy 100%-ban kell fennállnia.
Azt hiszem, hogy még a vezetékes internetnél se garantálnak 100%-ban, talán csak esetleg nagyon drága bérelt vonalnál. De ebben se vagyok biztos.

(#32929) polonic válasza lugosi (#32928) üzenetére


polonic
félisten

100 %-os rendelkezésre állás nincsen. 99,99xxxx legnagyobb.

(#32930) erdoke válasza lugosi (#32928) üzenetére


erdoke
titán

A technológia miatt a mobil szolgáltatók 95 %-ra is 0 KB/s-ot garantálnának, úgyhogy nem sokat számít. Ha egy cellánál valamiért összegyűlik egy kisebb tömeg, és mind netre akar menni, egyszerűen behal a rendszer. Egy EDGE only torony esetében nem is kell hozzá sok ember, hogy mondjuk egy garantált 50 KB/s ne jöjjön össze, és akkor ott van még a sok GPRS-nél többet nem tudó cella…. Láttunk már ilyet, és jobb, ha az ügyfelek előre tisztában vannak a lehetőségekkel.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#32933) erdoke válasza #40993792 (#32931) üzenetére


erdoke
titán

Ha GPRS vagy EDGE only faluban lakok, hogyan vállal 80 %-os 200 kbps minimumot bármelyik mobil szolgáltató? Az átlag (tudatlan) felhasználó csak nézte a megabitekkel történő dobálózást, aztán csodálkozott, hogy percekig tölt a FB. A teljes hálózat fényében nem lehet minden ügyfélnek értelmes sebességet garantálni még 80 %-ban sem. Szóval ha Budapesten és környékén lakó 1 M ügyfélnek hozta a T a garantált minimumot, de a kisebb településeken lakó másik 1 M-nak esélye se volt biztosítani, akkor bizony az a vállalás nem volt korrekt.

A legjobb aláírás a héten

(#32942) jilian


jilian
addikt

Helló!
A barátnőmnek szeretném a "Domino Aktív" díjcsomagját "Domino Nap" -ra váltani.
Ezt csak személyesen lehet a T. -nél, vagy lerendezhetem a telefonon is?
Jár-e költségekkel?

(#32944) Vangelis válasza jilian (#32942) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vagy MY t-mobile ban.

Ingyenes. (ha jól emlékszem)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32945) dedike válasza jilian (#32942) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Személyesen, telefonon, My-T-ben.

Igen, ingyenes! (Feltöltésenként egyszer van rá lehetőségetek!)

Jó szerencsét!

(#32947) jilian


jilian
addikt

A MY T kilőve, nem tudja a kódot...személyesen már késő, maradna a telefonos megoldás.

Melyik számot kell hívni? Mert a 1777 / 1778 -ban nincs ilyen opció :F

[ Szerkesztve ]

(#32948) dedike válasza jilian (#32947) üzenetére


dedike
addikt

Ugye ez most nem volt komoly? :U

1777, aztán 2 és megint 2....

Jó szerencsét!

(#32949) jilian válasza dedike (#32948) üzenetére


jilian
addikt

Hàt esküszöm, nekem ezeket nem mondta robotnéni... :)) ;)

Köszönöm szépen!

(#32950) glaci


glaci
őstag

Sziasztok!

Egyelőre nem Viber -ezek és a Skype is csak chat üzemmódban megy, de soha nem tudhatom mire lesz szükségem a jövőben.
Meddig kell megrendelnem a Net&Roll 1Gb limitbővítő opciót, hogy nálam még ne alkalmazzák a csomagszűrést?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.